بهترین برند ماشین لباسشویی برای خرید

ثبت درخواست " نصب ماشین لباسشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بهترین برند ماشین لباسشویی برای خرید

پیدا کردن بهترین برند ماشین لباسشویی در ایران ممکن است دشوارتر از چیزی باشد که فکر می‌کنید. ماشین لباسشویی سامسونگ بهتره یا ال جی؟ چه برندی ماشین لباسشویی ارزان و باکیفیت داره؟ ماشین لباسشویی زیرووات خوبه؟ ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه؟ بهترین مارک ماشین لباسشویی چیست؟ اصلا ایرانی بخرم یا خارجی؟ و ... تنها تعدادی از سوال‌هایی هستند که از ذهن کسانی که قصد خرید بهترین برند ماشین لباسشویی را دارند، می‌گذرد.

اگر شما هم یکی از این افراد هستید و هنوز بهترین برند ماشین لباسشویی را پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم راهنمای خرید ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی خدمت از ما را مطالعه کنید. در این راهنما ماشین لباسشویی‌های ارزان و خوب و همچنین دستگاه‌های گران‌تر و بادوام را معرفی می‌کنیم، تا پاسخ سوال لباسشویی خوب چی بخرم را بگیرید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟

بدون هیچ مقدمه‌ای نمی‌توان بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی را مشخص کرد. قبل از اینکه بپرسید ماشین لباسشویی خوب چی بخرم، باید نیازتان را با توجه به موارد زیر مشخص کنید تا دستگاه مناسب را راحت‌تر پیدا کنید.

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی: محل قرارگیری درب

بسیاری از افراد وقتی می‌پرسند ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی، لباسشویی ال جی خوبه یا سامسونگ و ... صرفا به برند آنها توجه می‌کنند؛ و نه قابلیت‌های آنها. محل قرارگیری درب و ویژگی‌هایی که به دنبال آن می‌آید، از نکاتیست که حتما باید به آن توجه کرد:

  • درب از بالا معمولی: کار با این مدل ساده است و قیمت پایین آن توجه خریداران را جلب می‌کند. اما مصرف بالای آب، سروصدای زیاد، و یک‌کاره بودن آنها را هم نباید فراموش کرد.
  • درب از جلو: بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی با درب از جلو شستشوی بهتر و مقرون به صرفه‌تری از مدل قبل ارائه می‌دهد. اما همین جلو بودن درب فضای بالای این مدل را بلااستفاده می‌کند.( تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو)
  • درب از بالا دو قلو: بسیاری از افراد در بازار به دنبال بهترین مارک ماشین لباسشویی دوقلو هستند. این مدل‌ها ظرفیت‌های بالایی دارند و در شستشو و خشک کردن لباس‌ها عالی عمل می‌کنند. البته سرعت بالای چرخاندن می‌تواند باعث چروک شدن لباس‌ها شود، حتی در بهترین مارک ماشین لباسشویی دوقلو.

 

بهترین برند ماشین لباسشویی در ایران

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی: ظرفیت

برای یک خرید خوب، حتما وقتی به دنبال بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ، ال جی، بوش و ... هستید، به ظرفیت و اندازه دیگی آن هم توجه کنید. ظرفیت لباسشویی ال جی یا سامسونگ و باقی برندها به تعداد اعضای خانواده و میزان استفاده شما از این دستگاه است.

اگر دستگاه ظرفیت کمی داشته باشد و در آن لباس زیاد بریزید، تعادل لباسشویی به هم می‌خورد و شستشو انجام نخواهد شد. اگر هم ظرفیت آن زیاد باشد و در آن کم لباس بریزید، باید منتظر مشکلاتی مانند لرزش شدید و سروصدا باشید. البته دیگ‌های بزرگ‌تر اجازه شستن چیزهایی مانند پتو را هم به شما می‌دهند.

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی: مصرف آب و انرژی

از هزینه خرید بهترین برند ماشین لباسشویی در ایران که بگذریم، هزینه سالانه آب و انرژی آن را هم باید درنظر گرفت. توجه کنید که بهترین برند ماشین لباسشویی با هزینه کمتر در دراز مدت صرفه اقتصادی بیشتری دارد، حتی اگر قیمت خرید بالاتری داشته باشد. امکان بروز مداوم مشکلاتی مثل آبریزی ماشین لباسشویی در برندهای مختلف مورد بررسی قرار گیرد. 

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی: سطح تکنولوژی

داشتن صفحه نمایش، سرعت بالای چرخش دیگ، تکنولوژی اتصال وای فای، برنامه‌های مختلف شستشو، قفل کودک و مواردی از این دست، می‌تواند به شما در پیدا کردن و انتخاب بهترین برند ماشین لباسشویی کمک کند.در نهایت توجه کافی به تجهیز بودن این وسیله به برد لباسشویی سامسونگ تمام هوشمند و برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ و دیگر برندها در حالت اتوماتیک از اهمیت بالایی برخوردار است. 

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی

 

بهترین برند ماشین لباسشویی خارجی

انتخاب بهترین برند ماشین لباسشویی خارجی می‌تواند به یک پروسه پیچیده تبدیل شود. وجود برندهای باکیفیت و مدل‌هایی که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود، انتخاب بهترین برند ماشین لباسشویی خارجی و بهترین مدل را واقعا دشوار می‌کند. در ادامه شناخته‌شده‌ترین برندهای لباسشویی در ایران را مقایسه می‌کنیم تا کار شما را ساده‌تر کنیم.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ بهتره یا ال جی؟

ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ از پرطرفدارترین برندهای لوازم خانگی و ماشین لباسشویی هستند. اما لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟

همان‌طور که همه می‌دانیم، سامسونگ برندی معتبر با کیفیت بالاست. طراحی زیبا، قابلیت اکوبابل (که مصرف مواد شوینده را به شدت کاهش می‌دهد) و سایر قابلیت‌های مدل‌های جدید آن، سامسونگ را به یکی از بهترین برندهای ماشین لباسشویی تبدیل می‌کند. البته برخی مصرف‌کنندگان از صدای زیاد و تکان‌های شدید این برند در حین کار شکایت داشته‌اند.(تعمیر لباسشویی سامسونگ)

از طرف دیگر، ماشین لباسشویی ال جی صدای کمتری دارد، و امکاناتی برابر با سامسونگ ارائه می‌دهد. طراحی چشم‌نواز مدل‌های این برند را هم نباید از یاد برد. بنابراین، در انتخاب بین لباسشویی ال جی یا سامسونگ می‌توان به ال جی امتیاز بیشتری داد.( تعمیر ماشین لباسشویی ال جی)

 

ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی؟

در بخش قبل گفتیم با بررسی دلایل احتمالی خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ به نسبت ال جی گفتیم که کدام برند برای خریداری بهتر است. حالا می‌خواهیم ببینیم ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی؟

از نظر بسیاری از افراد، بهترین برند ماشین لباسشویی خارجی بوش است. این بند کارایی و عملکر فوق‌العاده‌ای دارد، و قوی و قابل اعتماد است. اگر از لحاظ بودجه محدودیت ندارید، در خرید این برند تردید نکنید. تعمیرات لباسشویی بوش به دلیل دسترسی به افراد متخصص برای رفع عیب و کد ارور لباسشویی بوش در حالت تخصصی تر انجام می‌شود. 

 

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی

 

توجه کافی به راهنمای راه اندازی لباسشویی ال جی و طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی در استفاده کاربردی از آن تاثیر بسزایی دارد. بدین ترتیب، احتمالا تنها امتیاز ال جی در پاسخ به سوال ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی، قیمت آن است. در غیر اینصورت، از لحاظ قدرت و کارایی از آن ضعیف‌تر است.

 

لباسشویی دوو بهتر است یا ال جی؟

طبق نظرات خریداران لباسشویی دوو این دستگاه قیمت مناسبی دارد، اما کیفیت شستشوی آن مناسب نیست و خدمات پس از فروش ضعیفی هم دارد. بنابراین می‌توان در مقایسه اینکه لباسشویی دوو بهتر است یا ال جی، ال جی را انتخاب بهتری دانست.(راهنمای لباسشویی دوو)

اگر چه در شرایط خاص تنها ریست ماشین لباسشویی ال جی چاره رفع خطاهای مشاهده شده در روند کار ماشین لباسشویی بوده اما باز در حالت خدمات پس از نصب و راه اندازی می‌توان ال جی را برندی برتر به نسبت دوو برای خریداری معرفی نمود. (تعمیر ماشین لباسشویی دوو)

 

لباسشویی ایندزیت خوبه؟

کیفیت ماشین لباسشویی ایندزیت هم از سوالات افراد هنگام جستجوی بهترین برند ماشین لباسشویی است. این مارک بهترین برند ماشین لباسشویی بعد از بوش درنظر گرفته می‌شود. کیفیت ماشین لباسشویی ایندزیت با قطعات و بدنه درجه یک، مصرف آب و انرژی بسیار مناسب، کارایی بالا، و همچنین قیمت کمتر از برند بوش مثال‌زدنی است. البته از قیمت بالای مدل‌های این برند در راهنمای خرید ماشین لباسشویی هم نباید غافل شد.

 

ماشین لباسشویی زیرووات خوبه؟

دستگاه‌های این برند قیمت مناسبی دارند، کم صدا، باکیفیت و کم‌مصرف نیز هستند. در این میان، برخی از ظاهر بد صفحه نمایش در برخی مدل‌های آن صحبت می‌کنند، که در نسل جدید این برند حل شده است. روی هم رفته، می‌توان از کیفیت ماشین لباسشویی زیرووات مطمئن بود.

فراموش نکنید رعایت اصول در هنگام نصب تجهیزات ماشین لباسشویی مثل طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی و تعویض قطعاتی مثل تسمه ماشین لباسشویی در روند عملکرد این قبیل برندها تاثیر دارد. بنابراین در هنگام مواجهه با خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا و  دیگر برندهای معرفی شده حتما با افراد متخصص برای رفع این کد ارورها مشورت کنید. 


 

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی

مارک‌های خارجی را بررسی کردیم؛ اما ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه و کدام ماشین لباسشویی ایرانی بهتر است؟

با توجه به نیاز و شرایط شما، بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی می‌تواند پاکشوما، اسنوا و یا آبسال اشاره کرد. هرکدام از این برندها مزایایی مانند قیمت و خدمات پس از فروش مناسب دارند. اما قطعات چینی و در مواردی سروصدای بالا هم از نکات منفی آنهاست. هر کدام از این برندها در شرایطی با نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، در حالت کلی تر تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و نمونه‌های رایج تر تعمیر ماشین لباسشویی ارج همراه است. 

بنابراین در کنار انتخاب بهترین ماشین لباسشویی به خدمات پس از نصب و راه اندازی این وسایل پرکاربرد توجه داشته باشید. 

4.5 امتیاز از 1168 رای


نصب ماشین لباسشویی
برای سرویس نصب ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین