برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ که از آن تحت عنوان برنامه لباسشویی سامسونگ یاد شده یک راهنمای کاربردی برای استفاده از این دستگاه است. معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه انتخاب کلید‌های درج شده بر روی دستگاه در برنامه لباسشویی سامسونگ اشاره شده است.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ از علائم و نشانه‌های درج شده بر روی دستگاه گرفته تا برنامه شستشوی دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ شامل می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی و مواجهه با لوازم خانگی تمام اتوماتیک نیاز به ارائه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ و دیگر وسایل بیش از گذشته برای جلوگیری از نیاز مداوم به تعمیر لباسشویی سامسونگ حس می‌شود.

 

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا،( تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو) معرفی و بیان معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ همگی در راستای یک هدف یعنی استفاده صحیح و اوصولی این دستگاه جمع آوری شده‌اند. در این مطلب از مجله خدمت از ما برنامه شسشتوی این برند لباسشویی با معرفی علائم خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار گرفته است.

 

ارور لباسشویی سامسونگ sw1050

 

در لیست خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال وسایر برندها از تشخیص علائم خرابی تسمه ماشین لباسشویی گرفته تا علائم نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی و مواردی مثل خرابی برد ماشین لباسشویی همگی در عیب یابی سریع و تعمیرات به موقع و استفاده بهینه از انواع لباسشویی تاثیر بسزایی دارند. 

 

ضرورت آشنایی با برنامه لباسشویی سامسونگ

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ برای لباس‌های مختلف، جنس پارچه و همین طور اندازه لباس‌ها بصورت جداگانه طراحی و درنظر گرفته شده است. هر کدام از قابلیت‌های در نظر گرفته شده در این دستگاه با علامت و دکمه خاصی بر روی دستگاه و نمایشگر لباسشویی تعبیه شده است.

 

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

 

اجرای صحیح فرآیند شستشوی لباس و خراب نشدن پارچه و جنس لباس‌ها مستلزم استفاده اوصولی از برنامه‌های در نظر گرفته شده در ماشین لباسشویی است. دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ به همین منظور طراحی و به مشتریان ارائه شده است.

در ادامه این مطلب یک لیست کلی و حمع بندی شده از مهم ترین علائم و نشانه‌های ماشین لباسشویی سامسونگ در قالب ب برنامه لباسشویی سامسونگ ارائه می‌دهیم.

 

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

راهنمای کلی برنامه‌ لباسشویی سامسونگ در مجوعه موارد بیان شده در این قسمت قابل دسترس می‌باشد. با مطالعه وظیفه هر کدام به نحوه اجری برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از پیش تسلط خواهید داشت.

کسب اطلاعات دقیق درباره نحوه راه اندازی و فعال سازی کلیدهای اجرا کننده برنامه ماشین لباسشویی سامسونگ علاوه بر جلوگیری از خطاهای منجر به ایرادات فنی که با ضرورت تعمیر موتور ماشین لباسشویی شستشوی مطلوب و با کیفیت لباس‌ها را به همراه دارد. 

 

برنامه شستشوی دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

 

برنامه Cotton

یکی از چندین برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ با نام cotton بوده که مختص شستن لباس‌هایی با این جنس پارچه، لباس‌های زیر و لباس‌های رنگی در دمای 60 درجه است.

 

دستورالعمل Synthetic

شستشوی لباس‌های تهیه شده از پارچه و الیاف مصنوعی، انواع پیرهن در دمای 60 درجه و زمان 80 دقیقه با اجرای این برنامه لباسشویی سامسونگ انجام می‌شود. 

 

دستورالعمل Wool 

مختص شستن لباس‌های پشمی بوده با استفاده از شوینده مخصوص می‌باشد. دمای لازم برای شستشوی لباس در این برنامه 40 درجه در نظر گرفته شده است.

 

دستورالعمل baby Care

یکی از انواع برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ که بسیار کاربرد دارد، شستن لباس‌های کودک است. در این شرایط وضعیت ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس‌های نوزاد، از بین بردن لکه‌های بزرگ در دمای 60 درجه تنظیم می‌شود.

 

دستورالعمل Eco Drum Clean

این برنامه مختص تمیز کردن دیگ شستشو بوده که بعد از 40 شستشوی لباس امکان استفاده از این قابلیت وجود دارد.

 

دستورالعمل Rinse & Spin

همانطور که از معنای این کلمات پیداست این برنامه مختص آبکشی و خشک کردن لباس‌ها در ماشین لباسشویی است. این برنامه لباسشویی سامسونگ برای آبکشی لباس‌های عادی و لباسهایی که با نرم کننده شسته شده‌اند کاربرد دارد. عدم اجرای صحیح آن مشکل آبریزی ماشین لباسشویی را به دنبال دارد.

 

دستورالعمل Air Wash- Deodorization & Sanitization

این برنامه نقش ضدعفونی کردن لباس‌ها و بوزدایی محیط شستشوی ماشین لباسشویی را ایفا می‌کند. از بین بردن بوی بد لباس‌ها و ضدعفونی کردن آنها از مهمترین اقدامات انجام شده تحت تاثیر اجرای این برنامه است.

 

فرمان Delicate

اگر تمایل به فراهم آوردن شرایط مناسب برای شستن انواع لباس ظریف مثل لباس زیر دارید از این برنامه در ماشین لباسشویی سامسونگ بهره ببرید. دمای فضای شستشو در این حالت 30 درجه می‌باشد.

 

دستورالعمل Daily Wash

برنامه شستشوی روزانه تحت اجرای این فرمان در ماشین لباسشویی سامسونگ برای فراهم آوردن شرایط شستن لباس‌های روزانه عاری از کثیفی ایجاد می‌شود.

 

دستورالعمل Super Eco Wash

بهینه سازی مصرف انرژی با مدیریت کنترل مصرف آب و انرژی در این برنامه قابل مشاهده است. در این حالت حفظ کیفیت شستشوی لباس در کنار مصرف حداقلی انرژی در مدت زمان 90، با دمای 40 و در نهایت سرعت 1200 دور در دقیقه وجود دارد.

در این بخش سعی داشتیم با معرفی برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ نحوه ارتباط شما با این دستگاه را به حالت مطلوبی برسانیم. در ادامه یک سری دکمه و کلمات مشخص شده بر روی ماشین لباسشویی را با هم شناخته و نحوه عملکرد آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر به دنبال استفاده بهینه و کاربردی از ماشین لباسشویی سامسونگ هستید یادگیری اصطلاحات و کلمات درج شده بر روی این وسیله یک اقدام موثر به شمار می‌آید. روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی و دیگر بخش‌های آن یک سری دکمه تعبیه شده که کاربرد هر کدام از آنها در روند شسشتوی لباس تاثیر می‌گذارد.

 

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ

 

معنای کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ به شرح ذیل قابل بیان است.

 • ولوم برنامه های شستشو: شرایط را برای انتخاب برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ ایجاد می‌کند.
 • صفحه نمایش روی ماشین: مجموعه کد‌های خطا، برنامه در حال اجرا و وضعیت ماشین لباسشویی بر روی این صفحه نمایان است.
 • دکمه Temp (دما) : تنظیم دما در ماشین لباسشویی سامسونگ از طریق این دکمه صورت می‌گیرد.
 • دکمه Rise (آبکشی):فرمان آبکشی لباس با لمس این دکمه در ماشین لباسشویی سامسونگ اجرا می‌شود. مشخص کردن تعداد دفعات آبکشی در این حالت امکان پذیر است.
 • دکمه Spin (سرعت چرخش): برای تعیین سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی سامسونگ کاربرد دارد.
 • دکمه Dry Level (خشک کن): نحوه خشک کردن لباس‌ها در برنامه لباسشویی سامسونگ با این دکمه تعیین می‌شود.
 • دکمه Bubble Soak (لکه زدایی حبابی): فعال و یا غیرفعال کردن قابلیت لکه زدایی حبابی در لباسشویی سامسونگ با لمس این دکمه انجام می‌شود.
 • دکمه Options (تنظیمات):سایر قابلیت‌های درج شده در برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ با انتخاب این دکمه قابل رویت می‌باشد.
 • دکمه Delay End (تاخیر): برای ایجاد تاخیر در زمان شستشوی لباس از این دکمه در ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می‌شود.
 • دکمه Start/Pause (شروع/ توقف): برنامه شستشوی لباس را با این دکمه آغاز و متوقف کنید.
 • دکمه Power (روشن و خاموش): برای روشن و خاموش کردن دستگاه از این دکمه استفاده می‌شود.

 

هر کدام از این فرمان‌ها در صورت سلامت عملکرد ماشین لباسشویی و عدم ایراد نحوه نصب آن مثل طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی به درستی صورت می‌گیرد.دکمه‌های درج شده بر روی ماشین لباشسویی سامسونگ هر کدام وظیفه اجرای یک برنامه لباسشویی سامسونگ را برعهده دارند. انتخاب صحیح آنها علاوه بر وضعیت لباس‌ها بر وضعیت ماشین لباسشویی تاثیر مستقیم دارد.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ 

تمامی موارد بیان شده در این مطلب به تفصیل در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ بیان شده است. در حالت کلی در هنگام انتخاب برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ در نظر داشتن موارد جنس لباس‌ها، عمر لباس‌های قابل شستشو و نگهداری از ماشین لباسشویی بسیار اهمیت دارد.

4.5 امتیاز از 1178 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین