تعمیر لباسشویی سامسونگ

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کنار سرویس به موقع آن، یک استراتژی عالی برای افزایش عمر دستگاه و آسایش خودتان است. البته با توجه به درخواست بالا برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران و سایر شهرها، می‌توان حدس زد بیشتر افراد تا زمانی که مشکلی جدی پیش نیاید، به فکر سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نمی‌افتند.

موارد بسیاری را می‌توان مثال زد که با ریست کردن، سرویس مجدد دستگاه دلایل خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ رفع شود. البته مواردی هم هستند که چیزی جز تعمیرات لباسشویی سامسونگ، تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، ال جی و سایر برندها نمی‌تواند آنها را رفع کند.

در ادامه یک راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ برای شما آماده که از ایراد در قطعات جزئی مثل تسمه ماشین لباسشویی تا رفع خطای علت روشن نشدن ماشین لباسشویی در آن بررسی شده است، تا درصورت بروز مشکل بدانید که دقیقا باید چه کاری انجام دهید. اگر مشکل جدی باشد، می‌توانید از متخصصان بازار آنلاین "خدمت از ما" کمک بگیرید.

ریست کردن به جای تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایش یک کد خطا به معنی آن نیست که به سرویس لباسشویی سامسونگ یا تعمیر آن نیاز دارید. در برخی مواقع، کد خطا ممکن است صرفا ایرادی جزئی ناشی از عدم اجرای صحیح برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ باشد که به‌طور تصادفی روی پنل دستگاه ظاهر می‌شود. در بیشتر موارد، این مشکل با ریست کردن حل می‌شود.

اگر مدل دستگاه شما جدید است، برای ریست کردن کافیست دکمه مربوطه را فشار دهید. اگر دستگاه شما چنین دکمه‌ای ندارد، آن را به مدت 10 دقیقه از برق جدا کنید. درصورتی که اینکار مشکل را رفع نکرد، بهتر است با یک متخصص تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 

مشکلات شایع در تعمیر لباسشویی سامسونگ

با توجه به درخواست‌های ثبت‌شده در بازار آنلاین «خدمت از ما»، مهمترین دلایل نیاز به تعمیرات لباسشویی سامسونگ و سرویس آن را می‌توان در چند دسته کلی قرار داد:

 

روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

روشن نشدن دستگاه شما می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل در هر راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مشترک هستند. بدین معنا که تفاوتی نمی‌کند تعمیر ماشین لباسشویی سطلی سامسونگ را باید انجام داد و یا تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا. در هرحالت، باید بخش‌های زیر را چک کرد:

  • برق ورودی: ابتدا باید پریز برق ورودی با استفاده از فازمتر بررسی شود. اگر مشکل از پریز نبود، باید دوشاخه و ‌کابل ورودی را بررسی، و درصورت خرابی آنها را تعمیر و یا تعویض کرد.
  • برد الکترونیکی: راه اندازی قطعات مختلف لباسشویی به عهده برد آن است. اگر دستگاه شما روشن نمی‌شود، ممکن است برد لباسشویی سامسونگ آن معیوب شده و به تعمیر لباسشویی نیاز داشته باشد.
  • تایمر مکانیکی: تایمر مکانیکی در دستگاه‌های قدیمی‌تر کار برد الکترونیکی را انجام می‌دهد. بنابراین خراب شدن تایمر هم می‌تواند دلیل روشن نشدن دستگاه و نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ باشد.
  • میکروسوئیچ درب: اگر درب دستگاه باز باشد، لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد. وظیفه تشخیص بسته بودن درب به عهده میکرو سوئیچ است. اگر این قطعه معیوب شود، نمی‌تواند درب را درست قفل کند و دستگاه روشن نمی‌شود.
  • موتور: اگر درب به‌درستی قفل می‌شود اما آبکش داخل دیگ نمی‌چرخد، احتمالا مشکل از موتور است. با توجه به هزینه بالای تعویض موتور، تعمیر لباسشویی سامسونگ بهترین گزینه است.

 

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 

ایجاد لکه روی لباس‌ها

منظورمان لکه شوینده‌ها نیست (این یک مشکل دیگر است). اگر بعد از شستشو لکه‌ها و ذرات ریزی روی لباس‌ها می‌بینید، دلیل آن احتمالا وجود رسوب در دیگ لباسشویی که با نیاز به جرم گیری ماشین لباسشویی است.

برای رفع این مسئله هم می‌توانید از جرمگیرهای مخصوص لباسشویی سامسونگ استفاده کنید، و هم سرویس لباسشویی سامسونگ را به یک متخصص بسپارید. اگر خودتان از جرمگیر استفاده کردید و مشکل رفع نشد، از یک متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران و سایر شهرها کمک بگیرید.

 

باقی ماندن شوینده روی لباس‌ها

باقی ماندن شوینده روی لباس‌ها یک معنی دارد: دستگاه آبکشی را به‌خوبی انجام نمی‌دهد و باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران یا شهر شما اقدام کرد. دلیل این مشکل می‌تواند رسوب گرفتن صافی شیر برقی، خرابی و ضرورت تعمیر شیر برقی، مسدود شدن سوراخ‌های جاپودری لباسشویی و یا خرابی برد الکترونیک باشد.

به دلیل وجود احتمالات مختلف، توصیه می‌کنیم درصورت مواجه شدن با این مشکل کار تعمیر لباسشویی سامسونگ را به متخصصان خبره تعمیر لباسشویی سامسونگ بسپارید.

 

درست نچرخیدن آبکش

اگر دستگاه روشن می‌شود، اما هنگام آبگیری می‌بینید که آبکش داخل دیگ نمی‌چرخد یا مشکلاتی مثل علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و همین طور علت آبگیری مداوم لباسشویی بروز دهد، باید قطعات مختلفی را برای پیدا کردن ایراد بررسی کرد. موتور، تسمه، شفت و سه نظام، پولی شفت، برد و سنسور تشخیص دور از جمله قطعاتی هستند که باید پیش از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و سایر شهرها بررسی شوند.

البته گاهی به‌دلیل بار اضافه در دیگ هم این مشکل به‌وجود می‌آید. اگر ظرفیت استاندارد را رعایت کرده‌اید ولی همچنان با این مشکل روبرو هستید، باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدام کنید.

 

تخلیه نشدن آب دستگاه

تعمیر لباسشویی سامسونگ در این حالت به پمپ تخلیه دستگاه مربوط می‌شود. درست کار نکردن پمپ می‌تواند به دلیل خرابی خود پمپ تخلیه و یا خرابی برد یا ایراد در طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی باشد. البته مسدود بودن شلنگ تخلیه، پوسته پمپ، فیلتر پمپ و شلنگ متصل به دیگ هم در حین تعمیرات لباسشویی سامسونگ باید بررسی شوند.

 

خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

 

درست کار نکردن خشک کن

اگر پس از پایان برنامه شستشو، در مدل‌های مختلف آن (تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو) لباسشویی شما روی دور خشک کن نمی‌رود و تایم شستشو روی عددی مشخص ثابت می‌شود، ابتدا باید نامتوازن و یا سنگین بودن لباس‌ها داخل دیگ را بررسی کرد. اگر مشکل این نبود، احتمالا مشکل فنی است و به تعمیرات لباسشویی سامسونگ نیاز دارید.

در این حالت، موارد زیر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران و شهرها باید بررسی شود:

  • ایراد در موتور
  • مشکل در سیستم تخلیه
  • مشکل در سیستم هیدروستات
  • اشکال در برد الکترونیکی یا تایمر

 

وجود نشتی در دستگاه

جاری شدن آب از زیر دستگاه، آبریزی ماشین لباسشویی و نشت آب از جلوی آن یک مشکل جدی است و سریعا باید به کمک راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و یا خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ آن را رفع کرد.

سوراخ شدن یا نشتی دیگ، سوراخ شدن شلنگ‌ها، ترک خوردن جاپودری، و همچنین وجود مشکل در لاستیک دور درب، فیلتر پمپ، پمپ تخلیه و پوسته آن، واشر آب‌بندی المنت و سنسور المنت می‌تواند علت آبریزی دستگاه و نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران و ... باشد.

سروصدا و لرزش زیاد

در راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، صدای زیاد هنگام خشک کردن نشانه خرابی بلبرینگ و ضرورت تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی و کاسه نمد دیگ دستگاه است. اگر با این مشکل روبرو شدید، تا پیش از تعمیر و سرویس لباسشویی سامسونگ از آن استفاده نکنید تا به بخش‌های دیگر آن آسیب نرسد.

دلیل لرزش هم مواردی از تراز نبودن دستگاه تا خشک شدن لاستیک درب و خرابی کمک‌ها را شامل می‌شود.

در نهایت رفع مشکلات لوازم برقی و خرابی قطعات اصلی این لوازم از تشخیص علت سوختن المنت یخچال، مشکلات جزئی مثل علت دود زدن اجاق گاز گرفته تا تعمیر و تعویض تخصصی قطعاتی مثل موتور ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برندها باید زیر نظر افراد متخصص و تعمیرکاران آموزش دیده انجام شود. 

4.5 امتیاز از 1165 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین