تعمیر لباسشویی بوش

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش یکی از خدمات تخصصی در حوزه لوازم خانگی است، که با هزینه معقول دستگاه شما را مانند روز اول می‌کند. تعمیرات لباسشویی بوش را باید به تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش یا نمایندگی تعمیرات بوش در شهری که هستید بسپارید. با اینکار هم از رفع مشکل خیال‌تان راحت خواهد بود، و هم از بابت استفاده از قطعات باکیفیت و اصل هنگام تعمیر لباسشویی بوش.

در این مقاله به‌طور خلاصه تمام آنچه باید در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بوش و تشخیص ارور لباسشویی بوش بدانید را با شما درمیان می‌گذاریم. از روند عیب‌یابی این دستگاه در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش شروع می‌کنیم، و در ادامه به رایج‌ترین دلایل نیاز به تعمیرات لباسشویی بوش مشابه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج و سایر برندها می‌پردازیم.

تعمیر لباسشویی بوش در محل یا تعمیرگاه

مسلما انجام تعمیرات لباسشویی بوش در محل، در مقایسه با عیب‌یابی آن در یک تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش یا نمایندگی تعمیرات بوش بسیار مطلوب‌تر است. تصور کنید درحال طی کردن روند عادی زندگی‌تان هستید، و یک تعمیرکار خبره هم در آشپزخانه مشغول تعمیر ماشین لباسشویی بوش شماست. از این بهتر نمی‌شود.

این دقیقا همان چیزی است که «خدمت از ما» برای شما فراهم می‌کند. پیدا کردن یک متخصص باسابقه و عیب یابی ماشین لباسشویی بوش همانند سایر خدمات تعمیرات لوازم برقی مثل تعمیر یخچال بوش، عیب یابی و تعمیر یخچال ارج و موارد مشابه در این بازار آنلاین خدمات آنقدر سریع و راحت انجام می‌شود که دیگر تعمیر لباسشویی بوش برایتان یک دغدغه نخواهد بود.

 

چند نکته برای کاهش تعمیرات لباسشویی بوش

پیش از مرور ایرادات رایج این دستگاه، به نکاتی می‌پردازیم که رعایت آنها نیاز به تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش را به شدت کاهش می‌دهد:

  • محل دستگاه: حتما لباسشویی را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید، و از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید. حدود 5 سانتی‌متر نیز بین دستگاه و دیوار فاصله ایجاد کنید.
  • بارگیری صحیح البسه: جلوگیری از قرار دادن حجم بالایی از البسه در دستگاه اهمیت بالایی در طول عمر دستگاه و همچنین شستشوی بهتر و جلوگیری از بروز مشکلاتی مثل آبریزی ماشین لباسشویی دارد.
  • عدم استفاده از پودر لباسشویی دستی: پودرهای دستی کف زیادی تولید می‌کنند. این حباب‌های اضافی می‌توانند به ماشین لباسشویی بوش آسیب بزنند.
  • تمیز کردن دستگاه: توصیه می‌شود هر 3 ماه دستگاه‌تان را با ماده حلال کلسیم تمیز کنید. از بررسی لوله‌های تخلیه و دیگ ماشین لباسشویی بوش هم غافل نشوید، و حتما بعد از شستشو آب باقیمانده در لاستیک دور درب را تخلیه و آن را با پارچه نرم خشک کنید.
  • رعایت میزان مواد شوینده: هرگز بیشتر از نصف مخزن ماده شوینده را پر نکنید. یادتان باشد که ماده شوینده بیشتر به معنی لباس‌های تمیزتر نیست.

 

تعمیرات لباسشویی بوش

 

رایج‌ترین دلایل تعمیر ماشین لباسشویی بوش

با وجود رعایت نکات بالا نیز ممکن است به تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیاز پیدا کنید. باتوجه به اطلاعاتی که از نمایندگیهای تعمیر لباسشویی بوش در تهران و شهرهای دیگر دریافت کردیم، موارد زیر شایع‌ترین عیوب لباسشویی بوش هستند:

 

تعمیر لباسشویی بوش به‌دلیل روشن نشدن دستگاه

در این حالت سیستم بلبرینگ (تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی)، مشکلات تایمر، خطای فیوز خط، موتور، پمپ تخلیه و همچنین برد دستگاه از جمله قطعاتی هستند که برای عیب یابی ماشین لباسشویی بوش باید بررسی شوند.

 

تعمیرات لباسشویی بوش به‌دلیل صدای زیاد

اگر دستگاه روی یک سطح صاف قرار گرفته و کاملا تراز باشد، برای تعمیر لباسشویی بوش باید شیلنگ تخلیه، داخل دیگ ماشین لباسشویی (درصورت گیر کردن جسم خارجی)، پمپ تخلیه، موتور و یا تسمه ماشین لباسشویی را بررسی کرد.

 

مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش به‌دلیل نشت آب

اگر از دستگاه شما آب می‌چکد، برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید مشخص شود ایراد از بلبرینگ و پمپ تخلیه است یا خیر. البته محل مهر و موم لوله و یاتاقان آن هم توسط متخصص نمایندگی تعمیرات بوش بررسی می‌شود. رفع این مشکل گاها با اقدامات تعمیراتی مثل بررسی طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی همراه است.

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش به‌دلیل لرزش زیاد

بارگیری نامناسب البسه علت اصلی بروز این مشکل است. اگر بارگیری صحیح باشد، باید با عیب یابی ماشین لباسشویی بوش مشخص شود ایراد از چه چیزی است: میزان نبودن پایه‌های دستگاه، معیوب بودن پایه‌ها و یا خرابی کمک فنرها.

 

تعمیر لباسشویی بوش به‌دلیل عدم تخلیه

اگر دستگاه آب را تخلیه نمی‌کند، این قطعات ماشین لباسشویی بوش باید توسط متخصص بررسی شود: کلیه بخش‌های فیلتر پمپ لباسشویی مانند پروانه پمپ و شلنگ تخلیه (در صورت انسداد). در برخی موارد متخصص نمایندگی تعمیرات بوش باید پمپ تخلیه را تعویض کند.

 

تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش به‌دلیل مشکلات آبگیری

در تشخیص علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش، باید نسبت به اقداماتی مثل بررسی قطع نبودن آب، سر سیم‌ها، شیلنگ‌های ورودی آب، تعمیر شیر برقی و نهایتا بررسی هیدروستات برای یافتن علت اصلی اقدام کرد.

متوقف شدن دستگاه پس از آبگیری و همین طور علت آبگیری مداوم لباسشویی هم یک مشکل دیگر است. متخصصان تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش برای پیدا کردن دلیل این مشکل سیم رابط هیدروستات و موتور تایمر و همچنین خود هیدروستات را بررسی می‌کنند.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی بوش به‌دلیل خشک نشدن البسه

یکی دیگر از دلایل رایج تعمیر لباسشویی بوش این است که دستگاه لباس‌ها را در حد مطلوب خشک نمی‌کند. وجود انسداد در مسیر خروجی آب، بارگیری بیش از حد، خرابی خازن و یا موتور از جمله دلایل بروز این مشکل هستند، که توسط متخصص تعمیرات لباسشویی بوش رفع می‌شود.

 

تعمیرات لباسشویی بوش برای رفع نچرخیدن دستگاه

برای پیدا کردن ریشه این مشکل باید برخی قطعات ماشین لباسشویی بوش را بررسی کرد. این قطعات شامل سوئیچ درب و کوپلینگ موتور (که موتور را به بخش انتقال دستگاه وصل می‌کند) می‌شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش یک کار تخصصی است. توصیه می‌کنیم عیب‌یابی و تعمیر مدل‌های این برند پیشرفته و قطعات حساس آن را به متخصصان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران و یا شهرتان بسپارید تا متحمل هزینه‌ای بیشتر از هزینه تعمیر لباسشویی بوش نشوید. اما هزینه تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش چقدر است؟

هزینه تعمیرات لباسشویی بوش بسیار متغیر است. شاید سرویس این دستگاه بازه مشخصی داشته باشد، اما هزینه تعمیر لباسشویی بوش (مخصوصا تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش) با توجه به مدل دستگاه، نوع ایراد، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و ... متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش هم می‌توانید روی کمک "خدمت از ما" حساب کنید. تنها کافی است درخواست تعمیر لباسشویی بوش را ثبت کنید سپس بدون نهایی کردن سفارش‌تان، قیمت پیشنهاد شده از طرف تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بوش را بررسی کنید. به این ترتیب قبل از استخدام متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش، از هزینه دقیق آن مطلع خواهید بود.

4.5 امتیاز از 1148 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین