لوله کشی ساختمان رشت

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین لوله کش های ساختمان رشت را مشاهده کنید

دسترسی به 172 لوله کش ساختمان در رشت

معرفی برترین لوله کش های ساختمان در رشت

حمیدرضا شفایی خیراندیش

حمیدرضا شفایی خیراندیش

4.7 (از 158 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
210 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"با عرض سلام خدمت شما، من حدود 18سال هستش که در حرفه تاسیسات ساختمان مشغولم ، عضو اتحادیه صنف تاسیسات" " وخانه کارگری هستم وتمامی دوره هایی که لازم هست برای شغل من از جمله مدرک تعمیرات لوازم گازسوز و مدرک لوله کشی ونصب شیرآلات ولوازم بهداشتی را دارم و فعالیتهایی مثل لوله کشی اب، فاضلاب،شوفاژ،گرمایش ازکف،از صفرتا صد ساختمان وخورده کاری،نصب وسرویس پکیج، ابگرمکن،پمپ ومنبع،رادیاتور،شیرالات، بخاری،شومینه، نصب کنتور، موتورخانه، ماشین لباسشویی وظرفشویی و.... راباکمال میل وکوتاهترین زمان انجام خواهم داد..هدف من رضایت مشتریست،$ ممنونم که بنده رو انتخاب میکنید، باسپاس فراوان." بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، مسکن مهر، دروازه لاکان، منظریه، معلم، سبزه میدان، پل طالشان، پارس

رضا رحمان زاده

رضا رحمان زاده

4.7 (از 109 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
157 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"از کودکی با پدر مرحوم کار تاسیسات انجام داده ام. از سال۹۶ کار تخصصی پکیچ انجام میدهمبرای خدمات بهتر " "آموزش دیده و مدرک تخصصی گرفتم۵ سال سابقه کار دارم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، مسکن مهر، معلم، منظریه، دروازه لاکان، توشیبا، دیانتی، دیلمان

علی حبیب نژاد

علی حبیب نژاد

4.9 (از 34 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
64 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"مهندس مکانیک و برق ، کارشناس ارشد مدیریت با 10 سال سابقه کار فاکتور و ضمانت کتبی به درخواست مشتری کی" "فت کار برای بنده از هرچیز مهمتر است با هماهنگی مشتری از بهترین قطعات استفاده میشود" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، دیلمان، مسکن مهر، منظریه، سبزه میدان، معلم، رودباری، توشیبا

سید حسین معصومی

سید حسین معصومی

4.8 (از 38 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
61 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام 20 سال هست که سابقه کار دارم . دوره فشرده مهارت اموزی در سازمان فنی و حرفه ای استان رو گذروند" "م و بعد بصورت عملی با استادکاران مختلف 5 سال تجربه کسب کردم .در دو شرکت مختلف مشغول به کار بودم هم در داخل استان و هم در خارج از استان .و چند سالی بصورت ازاد برای کسی کار کردم و چند سال اخیر رو برای خودم کار میکنم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، معلم، منظریه، مسکن مهر، دروازه لاکان، دیانتی، فرهنگیان، سبزه میدان

ایمان لطیف زاده

ایمان لطیف زاده

4.9 (از 40 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
59 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"با سلام، بنده ۹ سال سابقه کار در زمینه نصب و تعمیر پکیج را دارم دوره های تخصصی را گذرانده ام و در ای" "ن زمینه علم و تجربه کافی را دارم و می‌توان نصب و سرویس انواع پکیج و رادیاتورها را هم انجام دهم." بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، مسکن مهر، رشتیان، یخسازی، معلم، دیلمان، منظریه، دیانتی، توشیبا، پارس

احمد فدایی اشکیکی

احمد فدایی اشکیکی

4.8 (از 16 نظر)
گواهینامه مهارت
55 خدمت موفق
گواهینامه مهارت

"لوله کشی آب وفاضلاب.تعمیرات ونصب پکیج.پمپ.آبگرمکن.بخاری کولروشوفاژ***** نشت یابی وتشخیص ترکیدگی لوله" " بادستگاه دیجیتال وحرفه ایوتعمیرات وترمیم لوله آسیب دیده *****نصب وتعمیرات وسرویس انواع پکیجهای ایرانی وخارجی اسیدشویی.رسوب زدایی وتنظیم حرارت پکیج ورادیاتور*****تعمیرات .نصب وسرویس آبگرمکن دیواری وزمینی.بخاری وشومینه گازی*******تعمیرات ونصب پمپ آب ومنبع وتنظیم فشار آب وشستشوی منبع*****.نگهداری وتعمیرات واجرای.موتورخانه.تصفیه خانه .چیلر.فن کویل.هواساز.شوفاژ.تعمیرپمپ خطی.مشعل.شستشوی منبع کوهلی.و****نصب انواع شیرالات.سینگ ظرفشویی.توالت فرنگی.سیفون.دوش حمام و....نصب ماشین لباسشویی.ماشین ظرفشویی.تصفه آب و..******نصب.تعمیرات وسرویس کولراسپیلت ودیواری و.*****رفع نشتی وترکیدگی لوله وتعمیرات وبازسازی لوله های قدیمی به جدیدوکلیه خدمات لوله کشی وتاسیسات سرمایشی وگرمایشی******بابیست سال تجربه کاری باقیمت منصفانه درکوتاهترین زمان درمنزل یامحل کارتان آدرس مغازه.رشت.میدان رازی.روبروی بیمارستان رازی بمدیریت. احمدفدایی" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، مسکن مهر، معلم، منظریه، دیلمان، سبزه میدان، فرهنگیان، جاده سنگر

مهدی سیاهکالی مرادی

مهدی سیاهکالی مرادی

4.9 (از 44 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
44 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"چند سالی هست که مشغول کار درصنعت ساختمان هستم کارم هم ضمانمت کارم است" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، یخسازی، رشتیان، سبزه میدان، مسکن مهر، معلم، منظریه، لاکانی، دیانتی، دروازه لاکان

نوید نصیری

نوید نصیری

4.6 (از 27 نظر)
30 خدمت موفق

"با سلام. بنده بیش از هفده سال است در حرفه تاسیسات ساختمان مشغول به کار میباشم و مهارت و تجربه کافی ر" "ا در شاخه های مختلف تاسیسات را دارم و خوشبختانه تا به امروز توانستم به بهترین شکل مشکلات شما مشتریان عزیز را برطرف کنم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، رشتیان، یخسازی، معلم، سبزه میدان، مسکن مهر، دیلمان، جاده سنگر، شهرداری، ارشاد

اسماعیل صحرائی

اسماعیل صحرائی

4.8 (از 9 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
11 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام صحرائی هستم دارای مدرک فنی در زمینه تاسیسات وپکیج با سابقه ی کار دوسال در زمینه ی تاسیسات و ن" "زدیک به 15 سال کارهای عمرانی،کارهای زیادی در زمینه های مختلف تاسیسات ازقبیل لوله کشی نصب شیرآلات تعمیر پمپ نصب رادیاتور و.. انجام دادم اما در این نرم افزار تازه کار هستم تعداد کم کار بنده رو به حساب بی تجربگی نگذاریدو از انجام درست و اصولی کارتون اطمینان داشته باشید و به بنده اعتماد کنید باتشکر" بیشتر

مناطق تحت پوشش: گلسار، شهرداری، یخسازی، رشتیان، امام علی، دیلمان، فلسطین، پارس، پیرکلاچای، باهنر

لوله کشی ساختمان رشت

تعمیرات و خرابی لوله‌ها در ساختمان نیاز به تیم متخصص لوله کش رشت دارند. تفاوتی ندارد که خانه نوساز باشد یا کلنگی، در هر صورت ممکن است لوله‌های آب یا گاز آن به مشکل برخورد کنند.

تنها راه جلوگیری از خرابی این است که سالانه لوله‌های ساختمان چکاپ شوند. در صورتی که مشکلات و خرابی رخ داد نیز باید به سرعت از یک تیم لوله کشی 24 ساعته در رشت کمک بگیرید. علاوه بر رشت، خدمات لوله کش پردیس و تهران نیز در دسترس شما قرار دارد.

 

اهمیت لوله کشی اصولی ساختمان در رشت

سیستم لوله کشی در ساختمان، یکی از مهم‌ترین بخش‌های تاسیسات است. مهم‌ترین دلیل انجام لوله کشی در رشت به شکل صحیح و اصولی این است که وظیفه تامین آب و خروج فاضلاب را برعهده دارد. اگر این کار به درستی انجام نشود، حتی در همان سال‌های ابتدایی امکان ترکیدگی و شکستگی لوله وجود دارد.

یکی دیگر از دلایل اهمیت لوله کشی اصولی ساختمان این است که تعمیرات و تعویض لوله‌ها هزینه زیادی دارد. در برخی مواقع حتی نمی‌توان لوله‌های فعلی را تعمیر کرد و در نتیجه لوله کشی باید روکار انجام شود.

عدم رعایت اصول صحیح می‌تواند منجر به مشکلات متعددی شود. از جمله اینکه یک نشتی کوچک باعث خرابی‌های بزرگ در ساختمان شود. با این حال، اگر لوله کشی ساختمان شما به شکل اصولی انجام نشده، نگران نباشید. می‌توانید با بروز اولین نشانه‌های خرابی با یک تعمیرکار متخصص لوله کشی رشت تماس بگیرید.

تیم تعمیرکاران متخصص خدمت از ما کلیه کارهای لوله کشی از نصب تا تعمیر را با دقت و مهارت بالا انجام می‌دهند. علاوه بر این، اگر نیاز به لوله کش تبریز داشته باشید، تیم‌ها و نفرات متخصص در زمینه لوله در این شهر حضور دارند.

 

اهمیت لوله کشی رشت

 

لوله کش سیار در رشت و مزیت‌های آن

مشکلات مربوط به لوله کشی، گاز و آب می‌توانند در زمان کوتاه تبدیل به فاجعه شوند؛ زیرا آب به سرعت به مکان‌ها و طبقات مختلف نشت می‌کند. گاز نیز به همین صورت است؛ باید فلکه را ببندید و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.

در نتیجه اگر مشکلی رخ داد باید در کمترین زمان ممکن جلوی آن را بگیرید. همین مساله اهمیت حضور لوله کش سیار در رشت را به ما نشان می‌دهد.

تصور کنید لوله‌های ساختمان به مشکل خورده‌اند اما باید برای حل آن در خیابان‌ها به دنبال یک مغازه لوله کشی و تاسیسات باشید.در این صورت تا بتوانید تعمیرکار مورد نظر را پیدا کنید، آب از یک طبقه به طبقه دیگر و از یک دیوار به دیوار دیگر نفوذ کرده است.

پس مساله مهم اقدام در سریع‌ترین زمان ممکن است. برای این کار، دسترسی آنلاین به لوله کش رشت اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید با چند کلیک به نفرات متخصصی در زمینه لوله کشی دسترسی پیدا کنید.

تنها کافی است زمان را هماهنگ کرده تا در اولین فرصت متخصص برای تعمیر به منزل شما بیاید. برخی از مهم‌ترین مزایای لوله کش سیار در رشت شامل موارد زیر می‌شود:

 • دسترسی سریع به تعمیرکار
 • امکان مشاهده میزان رضایت مشتریان قبلی
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان دسترسی به پشتیبانی
 • سرعت بیشتر برای دریافت خدمات

 

معرفی خدمات متنوع لوله کشی در رشت

به صورت کلی نصب و تعمیرات بخش مهمی از خدمات لوله کشی 24 ساعته در رشت را شامل می‌شود. با این حال دامنه این خدمات بسیار گسترده است و شما می‌توانید از همه آن‌ها بهره‌مند شوید. در ادامه خدمات متنوع لوله کشی درخدمت از ما را معرفی می‌کنیم.

 

خدمات متنوع لوله کشی در رشت

 

نصب و تعمیرات موتور خانه

در خانه‌های در حال ساخت یا هنگام بازسازی و نوسازی باید موتورخانه نصب شود. اگر در حال حاضر ساختمان موتور خانه دارد که باید به صورت سالانه چکاپ شود. در این صورت اگر مشکلی در مسیر لوله‌ها وجود داشته باشد قبل از بروز فاجعه برطرف می‌شود.

 

نصب و تعمیرات پکیج

در نقطه مقابل، ساختمان‌هایی هستند که به جای موتورخانه، پکیج دارند. این افراد باید سالانه در شروع فصل سرد پکیج را بررسی کنند تا نشتی نداشته باشد. در غیر این صورت، ممکن است در طول فصل سرد به دلیل استفاده از سیستم گرمایش پکیج آسیب ببیند.

 

نصب و تعمیرات شیرالات

برای نصب و تعمیرات شیرالات در منزل و محل کار نیاز به تیم لوله کش در رشت است. این افراد شیرالات ساختمان را بررسی می‌کنند و در صورت نیاز برای رسوب‌گیری به شما اطلاع می‌دهند. گاهی مسیر عبور سینک ظرفشویی دچار گرفتگی می‌شود. در این صورت برای تمیز کردن مسیر به یک لوله کش نیاز دارید.

 

نصب و تعمیرات پمپ آب

بسیاری از ساختمان‌ها به خصوص در محله‌های پرتراکم، فشار آب کمی دارند. برای رفع این مشکل باید پمپ آب نصب کنند. برای اینکه پمپ به شکل کاملا اصولی نصب شود، به یک لوله کش متخصص نیاز دارید. تعمیرات لوله کشی رشت به شکل کاملا اصولی و توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

 

تعمیر لوله‌های آب ترکیده

یکی از مشکلات اساسی و عمده لوله‌های آب ترکیده است. برای رفع این مشکل باید حتما یک تیم لوله‌کشی متخصص حضور داشته باشند. اگر متخصص نتواند به درستی محل نشتی را مشخص کند، هزینه آن زیاد می‌شود.

تصور کنید به اشتباه یک نقطه از خانه به عنوان محل ترکیدگی لوله مشخص می‌شود. بنابراین باید مراحل کندگی انجام شود. اگر این نقطه صحیح نباشد، کل عملیات باید مجددا انجام شود که هزینه آن بسیار زیاد است. علاوه بر رشت، می‌توانید برای استخدام تیم لوله کش تهران در سایت خدمت از ما اقدام کنید.

 

چه زمانی به خدمات لوله کشی رشت نیاز داریم؟

نم دادن دیوار، آب پس دادن شوفاژ و پکیج و گرفتگی لوله از اتفاقات ناگوار و غیرقابل پیش‌بینی هستند. این مسائل باعث می‌شوند که در لحظه نیاز به تعمیرات لوله کشی رشت داشته باشیم. معمولا اتفاقات این چنینی، باعث به سرعت رسیدگی شوند وگرنه در زمان کوتاهی فاجعه درست می‌کنند.

متاسفانه این اتفاق تقریبا برای همه حداقل یک‌ بار رخ می‌دهد. در نتیجه بهتر است از قبل اطلاعات لوله کش در رشت یا شهرهای دیگر را داشته باشید. اگر تیم متخصصان خدمت از ما را مشاهده کنید، می‌توانید افراد مناسب را با توجه به محله و تخصص انتخاب کنید. همچنین این امکان را دارید تا از هزینه‌های تعمیرات و نصب برای خدمات مختلف برآوردی داشته باشید.

 

نیاز به خدمات لوله کشی در رشت

 

ثبت سفارش لوله کش رشت در سامانه خدمت از ما

هنگام لوله کشی در رشت می‌توانید از افراد متخصص زیادی کمک بگیرید تا پروژه را در دست گرفته و با هزینه‌ای مناسب آن را انجام دهند. با این حال اگر می‌خواهید تعمیرات لوله کشی رشت در زمانی مناسب و با کمترین قیمت به اتمام برسد، کافی است به سامانه خدمت از ما مراجعه کنید.

در این سیستم می‌توانید تعداد زیادی لوله کش در رشت را مشاهده کرده و نظر کارفرمایان قبلی را در مورد این افراد بخوانید. می‌توانید پیشنهاد کار خود را مطرح کرده و دستمزدهای مختلفی را استعلام بگیرید تا در نهایت فرد مورد نظر خود را پیدا کنید.

با ثبت درخواست لوله کشی 24 ساعته در رشت در سایت خدمت از ما، تحت حمایت این سیستم قرار گرفته و می‌توانید با خیال راحت منتظر پایان پروژه لوله‌کشی خود بمانید. در نهایت نیز می‌توانید نظر خود را در خصوص کارشناس در سایت وارد کرده و به او امتیاز بدهید.

 

نکات مهم هنگام تعمیرات لوله کشی رشت

هنگام لوله‌کشی و تعمیرات آن باید چند نکته کلیدی را در ذهن داشت تا هم کار بدون مشکل پیش رفته و هم هزینه کمتری را برای تعمیرات لوله کشی رشت بپردازید. در ادامه این نکات را به صورت خلاصه گردآوری کرده‌ایم.

 

 1. طراحی و نوع سیستم لوله‌کشی ساختمان

لازم است که به طراحی دقت بیشتری کرده تا بهینه‌ترین نقشه برای لوله‌کشی اجرا شود. از طرفی هنگام تعمیرات نیز باید توجه داشت که طراحی اولیه به چه شکل بوده و چطور می‌توان با کمترین خرج، مشکل را برطرف کرد.

 

 1. توجه به فشار وارده بر لوله‌ها

با توجه به نوع سیالی که در لوله‌ها جریان خواهد داشت، باید به فشار استاندارد نیز فکر کرده و سیستم را به نوعی بچینیم که در آینده با ترکیدگی آن روبرو نشویم.

 

 1. سایز لوله و اتصالات

انتخاب سایز مناسب هم از نظر مهندسی و هم از نظر هزینه بسیار مهم است. قبل از شروع به کار باید روی این موضوع به خوبی فکر کرده و تصمیم مناسبی بگیرید.

 

 1. عایق کاری لوله‌ها

هنگام لوله کشی رشت باید به موضوع عایق‌بندی توجه داشت تا از اتلاف انرژی تا حد ممکن جلوگیری شود. یک لوله کش سیار در رشت می‌تواند به راحتی کار عایق کاری را انجام داده تا از ترکیدگی لوله‌ها در فصل سرما جلوگیری شود.

 

نکات مهم انتخاب لوله کش رشت

 

عوامل موثر بر هزینه لوله کشی 24 ساعته در رشت

برای آنکه بتوان تخمین خوبی از هزینه تعمیرات لوله کشی رشت داشته باشید، بهتر است عوامل موثر بر افزایش هزینه را شناخته و پس از آن با بررسی پیشنهادات موجود، می‌توانید بهترین لوله کش سیار در رشت را به کار دعوت کنید.

به طور کلی تنها چند پارامتر اصلی وجود دارند که نقش تعیین کننده‌ای در هزینه‌های لوله‌کشی دارند. با وجود اینکه برخی موارد مانند کرایه بار، غذای کارگران، روزهای تعطیل رسمی و... می‌تواند بر هزینه پروژه اثر گذار باشند، با این حال این چند مورد از مابقی موارد از درجه اهمیت بالاتری برخوردار هستند.

 

دستمزد لوله کش رشت

با توجه به اینکه نیروی انسانی نقش تعیین کننده‌ای در پیشبرد پروژه دارد،‌ دستمزد این افراد نیز می‌تواند کفه ترازو را بسیار سنگین‌تر کند. در خصوص فاکتورهای مشخص کننده دستمزد لوله‌کش نیز، به دلیل اهمیت بالاتر، در ادامه مقاله توضیحات بیشتری آورده‌ایم.

 

هزینه لوله و اتصالات

برای تخمین هزینه لوله کشی 24 ساعته در رشت باید به فکر خرید مواد اولیه باشید. لوله‌ها و اتصالات مربوط به آن بخش قابل توجهی از هزینه را به خود اختصاص می‌دهند. در کنار آن، مواد اولیه اضافی مانند انواع چسب، مصالح ساختمانی و یا ابزارآلات یک‌بار نیز رقم چشم‌گیری خواهند داشت. بهتر است که از لوله‌کش خود در این باره سوال پرسیده و تخمین او را بابت این هزینه‌ها بپرسید.

 

مساحت و متراژ ساختمان

از جمله مواردی که در لوله کشی رشت در قیمت نهایی اثر گذار است، مساحت کل بنا و ساختمانی است که قرار باشد لوله‌کشی آن انجام شود. هرچقدر متراژ بالاتر باشد، هزینه‌های دیگر نیز با آن افزایش پیدا کرده و در کل فاکتور را سنگین‌تر می‌کند. طبقات ساختمان نیز بر قیمت اثر داشته و مدت زمان اتمام پروژه را نیز بیشتر می‌کند.

 

هزینه لوله کشی رشت

 

دستمزد لوله کش در رشت بر چه مبنایی تعیین می‌شود؟

زمانی که با مشکل لوله‌کشی روبرو می‌شوید، با استخدام یک لوله کش در رشت می‌توانید بدون دردسر بیشتر آن را برطرف کرده و در کمترین زمان به این اتفاقات ناگوار خاتمه دهید.

در این بین باید توجه داشته باشید که قیمت لوله کشی ساختمان در رشت هم به هزینه مواد اولیه بستگی داشته و هم دستمزد لوله کش رشت که کار را انجام داده است. در زیر می‌خواهیم مهم‌ترین فاکتورهای تعیین دستمزد یک لوله‌کش را بررسی کنیم.

 • مدت زمان انجام کار: با توجه به وسعت و زمانی که طول می‌کشد یک پروژه به اتمام برسد، مقداری از رقم دستمزد تعیین خواهد شد.
 • متراژ کل پروژه: هرچه متراژ پروژه بیشتر باشد، نیاز به زحمت بیشتری داشته و باید خدمات بیشتری هنگام لوله‌کشی ارائه شود.
 • جنس لوله‌ها و نوع سیستم لوله‌کشی: اینکه از چه جنس لوله‌ای قرار است در پروژه استفاده شود، روی زحمت و زمان انجام کار تاثیر گذاشته و از این رو دستمزد را نیز تغییر می‌دهد.
 • تخصصی لوله کش در رشت: هرچه تخصص فرد بیشتر باشد، بدون خسارت و در کمترین زمان پروژه به پایان خواهد رسید. از این رو افرادی که در کار خود مهارت بیشتری دارند، دستمزد بیشتری نیز دریافت خواهند کرد.
 • تعدد تعمیرات لوله کشی رشت: در صورتی که تنها یک مشکل در لوله کشی ساختمان شما وجود داشته باشد، کار بسیار ساده‌تر انجام خواهد شد. در صورتی که نیاز باشد ترکیدگی‌های زیادی برطرف شده و لازم باشد محل‌های متعددی که با خرابی روبرو شده‌اند را بررسی کنند، دستمزد نیز بیشتر خواهد شد.

خدمات لوله کشی در شت توسط تیم افراد متخصص خدمت از ما انجام می‌شود. این افراد دارای گواهینامه و سابقه کاری زیادی هستند. بنابراین مشکلات لوله کشی و خرابی‌ها را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کنند. علاوه بر این، در تمام مراحل لوله کشی رشت تیم پشتیبانی خدمت از ما در دسترس شما بوده تا ابهامات و سوالاتتان برطرف شود.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

ایمان لطیف زاده
ایمان لطیف زاده
5.0 (از 40 نظر)
59 خدمت موفق
لوله کشی ساختمان
علی شفیعی

برای تعویض و عیب یابی لوله ورودی ساختمان تشریف آوردند با اینکه روز تعطیل بود کار رو تمیز و عالی اجرا کردند خدا بهشون قوت و برکت دهد بسیار راضی بودم .

محمد عابد
محمد عابد
5.0 (از 18 نظر)
18 خدمت موفق
لوله کشی ساختمان
فاطمه جاهد

بسیار با دقت وباصبر حوصله بودند تمیز کار کردن وتشخیص درست دادن بسیار با ادب و محترم ودرعین حال منصف بودن

افشین اردوزاده
افشین اردوزاده
5.0 (از 14 نظر)
12 خدمت موفق
لوله کشی ساختمان
مریم حسینی

کارشون خیلی عالی بود . هر وسیله ای هم که نیاز بود خودشون می رفتن خرید می کردن و می یاوردن که همسرم این قسمتش خیلی دوست داشت 😂 الکی هم نمی گفتن فلان وسیله باید عوض بشه و ،،،، هر چیزی که قابل تعمیر بود تعمیر می کردن ،،،، خلاصه که کارشون عالی بود

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر لوله کشی ساختمان، سایر خدمات فعال در رشت را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال رشت

3.6 امتیاز از 282 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای لوله کشی ساختمان رشت

 • هزینه لوله کشی ساختمان رشت
 • لوله کشی ساختمان رشت
 • لوله کشی ساختمان ویلایی رشت
 • قیمت لوله کشی ساختمان رشت
 • لوله کش رشت
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان رشت
 • لوله کشی ساختمان با لوله سفید رشت
 • لوله کشی آب رشت
 • قیمت لوله کشی آب رشت
 • نرخنامه لوله کشی ساختمان رشت
 • هزینه لوله کشی آب رشت
 • لوله کشی آب ساختمان مسکونی رشت
 • لوله کشی آب باران ساختمان رشت
 • لوله کشی آب روکار رشت
 • لوله کشی ساختمان های بلند رشت