قیمت آزمایش تست اعتیاد در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آزمایش تست اعتیاد" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آزمایش تست اعتیاد نیاز دارید؟

آزمایش تست اعتیاد را به متخصصش بسپار

آزمایش تست اعتیاد به روش‌های مختلفی جهت تشخیص اعتیاد افراد صورت می‌گیرد. از رایج‌ترین روش‌های آن می‌توان به آزمایش بزاق، آزمایش ادرار و آزمایش خون اشاره کرد. اما در برخی موارد نادر نیز می‌توان از آزمایش موی سر نیز جهت تشخیص تست اعتیاد استفاده کرد.

 اگر شما به دنبال مطمئن‌ترین راه جهت آزمایش تست اعتیاد هستید ما به شما آزمایش خون را توصیه می‌کنیم. چرا که  می‌تواند پاسخ قطعی برای شما به دنبال داشته باشد. به یاد داشته باشید که اطلاعات دقیقی که شما می‌توانید در تست خون داشته باشید، از نظر مدت مصرف یا تشخیص ماده بالاترین دقت را در میان سایر آزمایش‌ها دارد. اگر شرایط آزمایش خون را نداشتید در در مراحل بعدی می‌توانید آزمایش ادرار و بزاق دهان را در اولویت خود قرار دهید.

اگر قصد دارید به تست تشخیص اعتیاد بپردازید اما در شرایط کرونایی اکنون نمی‌خواهید به بیمارستان‌ها بروید؛ می توانید از خدمات آزمایش تست اعتیاد در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست خود در «خدمت از ما»، به رایگان از هزینه آزمایش تست اعتیاد مطلع شوید و از مجرب‌ترین متخصصان بخواهید که بدون هیچ هزینه اضافی، این تست را در خانه و محل مورد نظر شما انجام دهند.

انواع آزمایش تست اعتیاد

افرادی که به مصرف انواع مواد مخدر می‌پردازند تا درصد بالایی رفتار مشابه یکدیگر را از خود نشان می‌دهند. اما ما هیچ گاه نباید  تنها به واسطه رفتارها به تشخیص اعتیاد بپردازیم.در این شرایط توصیه می‌شود که حتما آزمایش تست اعتیاد را برای اطمینان از وجود یا عدم وجود مواد مخدر در بدن هر شخص انجام گیرد.

مطمئن باشید که شما در آزمایش خون، ادرار یا بزاق می‌توانید به وجود ماده مصرفی یا یکی از فراورده‌های آن پی ببرید. در ادامه به شرح هر یک از انواع آزمایش گفته شده خواهیم پرداخت.

 

آزمایش خون تست اعتیاد

 توجه داشته باشید که تجزیه و تحلیل عناصر در آزمایش خون کمی پیچیده‌تر از آزمایش ادرار خواهد بود. اما فراموش نکنید که دقت آن بسیار بالاتر می‌باشد. هزینه آزمایش تست اعتیاد خون نیز به میزان قابل توجهی بیشتر از آزمایش ادرار می‌باشد. اما این عیب آن در برابر دقت و اعتبار بالای این آزمایش به سادگی قابل چشم‌ پوشی است. 

 

 هزینه آزمایش تست اعتیاد در محل

 

آزمایش ادرار تست اعتیاد

امروز تجزیه و تحلیل ادرار در آزمایشگاه‌های پیشرفته به عنوان یکی از روش‌های رایج تشخیص تست اعتیاد جهت غربالگری مصرف مواد انجام می‌گیرد. مزایایی چون هزینه کم و دسترسی بالا به این مدل آزمایش، باعث شده که با وجود دقت پایین آن طرفداران زیادی را به خود اختصاص بدهد.

اما لازم است توجه داشته باشید که عیب بزرگ این آزمایش قابلیت دستکاری آن توسط فرض آزمایش دهنده می‌باشد. چرا که فرد معتاد می تواند با استفاده از جوهر لیمو، اسید سیتریک پروژسترون و سایر مواد از این قبیل که می‌توانند ph ادرار را به هم بزنند، تست اعتیاد خود را منفی کند.

مثبت شدن آزمایش تست اعتیاد ادرار در این مرحله می‌تواند نشانه از مصرف مواد مخدر تا محدوده دو روز قبل از آزمایش باشد. اگر فرد از موادی چون کوکائین آمفتامین و هروئین استفاده کرده باشد تا سه روز پس از آخرین مصرف تست ادرار مثبت خواهد بود. در صورتی که به طور بلند مدت به مصرف ماری جوانا پرداخته باشد، ممکن است تا مدت ۳۰ روز آزمایش ادرار تست اعتیاد مثبت باشد.

 

آزمایش بزاق تست اعتیاد

یکی از جدیدترین آزمایش‌هایی که جهت تشخیص تست اعتیاد صورت می‌گیرد، آزمایش بزاق می‌باشد؛ که در آن آزمایشگر مجرب با تجزیه و تحلیل بزاق می‌تواند انواع مواد مصرفی که شخص مصرف کرده است را به اسانی شناسایی کند. اکثر ویژگی‌های این آزمایش به مشابه آزمایش ادرار تست اعتیاد می‌باشد.

اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل پایین بودن غلظت مواد در بزاق دهان، تنها می‌توان در این آزمایش به تجزیه مواد مصرفی که در مدت کوتاه‌تری نسبت به ادرار باقی مانده‌اند پرداخت. اما فراموش نکنید که در این مدل آزمایش نمی‌توان از شگردهایی که افراد برای تغییر ph ادرار خود استفاده می‌کردند، استفاده نمود. از این رو از اعتبار و پایایی خوبی برخوردار می‌باشد.

 

آزمایش موی سر تست اعتیاد

 در برخی موارد می‌توان از موی سر نیز جهت تشخیص تست اعتیاد استفاده نمود. اما توجه داشته باشید زمانی می‌توان نتیجه مورد نظر را به دست آورد که فرد به مدت طولانی به مصرف مواد پرداخته باشد. در آن صورت است که سوخت و ساز مواد مصرف شده در تمامی قسمت‌های مختلف بدن از جمله موی سر نفوذ خواهد کرد و در  در نهایت می توان نتیجه را در آزمایش موی سر تست اعتیاد مشاهده نمود. 

لازم به ذکر است که مزایا و معایبی  آزمایش به همراه خود دارد که از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به تشخیص مواد مصرفی تا محدوده ۳ تا ۴ ماه قبل  پرداخت. در کنار آن هیچ گونه آسیبی به فرد وارد نخواهد شد. اما اگر بخواهیم به معایب آن اشاره کرد می‌توان به تکنولوژی بالایی که این آزمایش نیاز دارد، در کنار فراگیر نبودند و  قیمت آزمایش تست اعتیاد موی سر بسیار بالا اشاره نمود.

 

آزمایش تست اعتیاد به وسیله تجویز دارو

ماده‌ای به نام نالین کمک می‌کند که افراد بتوانند با تزریق آن به بدن فرد مصرف کننده مواد مخدر به آزمایش تست اعتیاد بپردازند. شیوه آزمایش اعتیاد به وسیله تجویز دارو به گونه ای است که آزمایشگر سه میلی گرم از آن را به صورت زیر جلدی به فرد مشکوک تزریق خواهد کرد. در صورتی که فرد مشکوک به مصرف مواد مخدر پرداخته باشد، تنها پس از ۳۰ دقیقه از گرفتن دارو علائم ترک مواد افیونی را از خود نشان خواهد داد. 

 در صورت منفی بودن جواب این آزمایش می‌تواند در مرحله دوم نیز اجرا شود که در آن تنها کافی است ۵ میلی گرم را به مشابه مرحله قبل به فرد تزریق نمود تا نتیجه را در مدت ۳۰ دقیقه مشاهده کرد.

 

آزمایش تست اعتیاد در منزل

 

هزینه آزمایش تست اعتیاد در منزل

 به یاد داشته باشید که عوامل متعددی بر هزینه آزمایش تست اعتیاد موثر می‌باشند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نوع آزمایشی که فرد آزمایش دهنده درخواست می‌کند اشاره نمود. هر یک از آزمایش‌های گفته شده با توجه به نحوه تجزیه و تحلیل و تکنولوژی مورد استفاده هزینه خاصی را شامل می‌شوند.

از مزایای ثبت سفارش آنلاین آزمایش تست اعتیاد در « خدمت از ما » می‌توان به انجام تمامی تست‌های گفته شده در منزل اشاره نمود؛ که این مسئله در دوران کنونی که بیماری کرونا بسیار شایع است و افراد از رفتن به انواع آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها امتناع می‌کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

 این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که متخصصین مجرب « خدمت از ما » به هیچ عنوان هزینه اضافی را بابت انجام تمامی آزمایش‌های گفته شده در منزل دریافت نخواهند کرد.  یکی دیگر از مزایای مهم که لازم است در این مرحله به آن اشاره کنیم حداقل خطا و بالاترین دقت در تمامی آزمایش‌ها می‌باشد. متخصصین مجرب با بالاترین دقت تمامی راه هایی را که فرد می‌توانند از آن برای تقلب و منفی کردن آزمایش اعتیاد خود استفاده کند خنثی می‌کنند.

 

سفارش آنلاین تست اعتیاد در محل

 همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شد آزمایش تست اعتیاد در انواع مختلفی صورت می‌گیرد که فرد می‌تواند با توجه به شرایط و درخواست خود یکی از آن‌ها را انتخاب کند. فراموش نکنید که هر یک از انواع آزمایش‌های تست اعتیاد مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند، از این رو لازم است پس از مطالعه ویژگی‌های هر یک بهترین را جهت تشخیص تست اعتیاد انتخاب کنید. 

فراموش نکنید که بازار آنلاین « خدمت از ما » با هدف ساده‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های تست اعتیاد در حال فعالیت می‌باشد. تنها کافی است که درخواست خود را در پنل ثبت سفارش قرار دهید تا در مدت زمان کوتاهی علاوه بر اطلاع از  قیمت آزمایش تست اعتیاد در محل به صورت کاملا رایگان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید به انجام انواع تست‌ها در منزل خود بپردازید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آزمایش تست اعتیاد

نظرات

ابراهیم جوانمرد
ابراهیم جوانمرد
5.0 (از 6 نظر)
1 خدمت موفق
آزمایش تست اعتیاد
رضا قربانی انداد

اول ممنونم از سایت خوبتون. دوم اینکه دکتر جوانمرد خیلی باحوصله و دقیق هم پاسخ بنده رو دادن وخیلی سریع مراجعه کردن وکارم انجام شده. به بقیه دوستان حتماوحتما وحتما توصیه میکنم که کارشونو ایشون انجام بدن. پاسخ گویی عالی، سرعت کار عالی ،اخلاق ورفتار عالی ،همه چیز عالی بود ممنونم.ازنظر من 100ستاره هم واسه ایشون کمه

در این شهرها می توانید سفارش آزمایش تست اعتیاد را ثبت کنید: