قیمت تعویض لنت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعویض لنت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 110,000 تومان
  • 140,000 تومان
  • 280,000 تومان
  • 320,000 تومان

شما در کدام شهر به تعویض لنت نیاز دارید؟

تعویض لنت را به متخصصش بسپار

زمان تعویض لنت ترمز خودرو یکی از مهمترین نکاتی است که تمام رانندگان باید به طور کامل از آن باخبر باشند. زیرا ترمز خودرو یکی از بخش‌های مهم و حساس خودرو است. تعویض لنت خودرو یکی دیگر از خدماتی است که توسط متبحرترین سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" انجام می شود. یکی از مهمترین فاکتورها که در هنگام تعویض لنت باید در نظر گرفته شود، زمان تعویض لنت ترمز خودرو است.

زمان تعویض لنت ترمز خودرو در خودروهای مختلف متفاوت است. بنابراین زمان تعویض لنت ترمز سراتو سایپا با تعویض لنت سمند متفاوت است. حتی زمان تعویض لنت جلو پراید و لنت عقب پراید متفاوت است؛ کیلوتر و زمان تعویض لنت رابطه مستقیمی با هم دارند. بنابراین طبق موارد گفته شده زمان تعویض لنت ترمز ال 90 و تعویض لنت 206 هم متفاوت است. اگر شما هم علاقه مند هستید که از مراحل تعویض لنت تیبا و سایر خودرو ها مطلع شوید تا انتخای مقاله با ما همراه باشید.

 

زمان تعویض لنت خودرو را چگونه تشخیص دهیم؟

هزینه تعویض لنت خودرو

 

 

راه های تشخیص زمان تعویض لنت ترمز

زمان تعویض لنت خودرو رابطه مستقیمی با نوع خودرو، نوع رانندگی و مکان رانندگی بستگی دارد. اما اگر بخواهیم با توجه به کیلومتر زمان تعویض لنت ترمز را مشخص کنیم، میانگین عمر آن 80 هزار کیلومتر است. زمان تعویض لنت ترمز خودرو معمولا با هشدارها و علائمی همراه است که برخی از این علائم به صورت زیر هستند:

  • شنیدن صدای جیغ مانند به هنگام ترمز گیری در خودرو (شما نیاز به تعویض لنت خودرو دارید)!
  • پایین آمدن میزان روغن ترمز در مخزن در صورتی که نشتی در مخزن نباشد (هر چه سریعتر درخواست تعویض لنت خودرو را در "خدمت از ما" ثبت نمایید)!
  • کاهش میزان قدرت ترمز گیری در خودرو (تعویض لنت خودرو را به تعویق نیندازید)!
  • کشیده شدن خودرو به یک طرف به هنگام ترمز گیری (آرامش خود را حفظ کنید و درخواست تعویض لنت خودرو را در "خدمت از ما" ثبت نمایید)!
  • لرزش در پدال‌ها به هنگام ترمز گیری (متخصصین حاضر در "خدمت از ما" آماده ارائه خدمات تعویض لنت خودرو به شما هستند)!

 

علائم نیاز به تعویض لنت خودرو

تعویض لنت ترمز پراید

 

قابل ذکر است که نشانه ها و علائم تعویض لنت ترمز در هر نوع خودرو با توجه به سیستم ترمز آن خودرو متفاوت است. مثلا پایین آمدن روغن در خودروهای مجهز به سنسور فرسایش لنت با روشن شدن چراغ قرمز روی داشبورد همراه است. اما در خودروهایی که مجهز به این سیستم نیستند با دیدن و بررسی کردن سیستم ترمز زمان تعویض لنت ترمز قابل فهم است.


 

هزینه تعویض لنت ترمز در "خدمت از ما" چقدر است؟

میزان هزینه تعویض لنت ترمز در "خدمت از ما" با توجه به نوع خودرو، نوع لنت خودرو و قیمت آن، تعداد لنت های فرسوده و همچنین مراحل تعویض لنت متفاوت است. قطعا هزینه ای که برای تعویض لنت ترمز در محل به تعمیرکاران "خدمت از ما" پرداخت می کنید مناسب تر از بردن خودرو به یک تعمیرگاه میکانیکی است زیرا نیازی به مصرف بنزین برای خرید لنت ترمز و بردن خودرو به تعمیرگاه نیست و مهم تر از همه تعمیرکاران "خدمت از ما" به طور کامل و دقیق و بدون دریافت انعام مشکل خرابی در سیسم ترمز را رفع می کنند و نیازی به دوباره کاری و رفتن به تعمیرگاه نیست.


 

راه ارتباط با "خدمت از ما" جهت تعویض لنت چگونه است؟

شما به راحتی می توانید بدون نیاز به تماس تلفنی و ماندن طولانی مدت در صف پاسخگویی به راحتی در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" درخواست تعویض لنت خودرو خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست تعویض لنت تعمیرکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می کنند. با دریافت قیمت پیشنهادی می توانید به راحتی به پروفایل متخصصین مراجعه نمایید از میزان تخصص و مهارت هر یک از متخصصین اطلاعات کاملی کسب نمایید. همچنین در هنگام مراجعه به پروفایل متخصص می توانید از امتیازات و نظرات مشتریان قبلی متخصص مطلع شوید با دیدی باز خارج از هر گونه تبلیغ به متخصص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

 

پروفایل سرویسکار را خوب بگردید، نظر مشتری‌ها را بخوانید، قیمت‌ها را ببینید، حالا بهترین انتخاب خودتان را داشته باشید!


 

مراحل تعویض لنت تیبا و سایر خودروها

در اینجا به برخی از مراحل تعویض لنت خودرو که توسط تعمیرکاران جهت تعویض لنت خودرو شما انجام می شود، اشاره می کنیم.

1- درخواست نیروی تعمیرکار جهت تعویض لنت خودرو:

اولین مرحله از تعویض لنت ترمز ثبت درخواست در اپلیکیشن "خدمت از ما" و یا سایت "خدمت از ما" می باشد.

 

مراحل تعویض لنت خودرو

مراحل تعویض لنت خودرو تیبا

 

2- انتخاب نوع لنت ترمز برای تعویض لنت خودرو:

 تعمیرکاران "خدمت از ما" با توجه به نوع خودرو و قطعات سیستم ترمز، نوع لنت ترمز را تشخیص و خریداری می کنند.

 

3- خارج کردن چرخ خودرو:

به کمک جک و آچار چرخ، چرخ خودرو شما را از دیسک چرخ جدا می کنند.اگر دسک چرخ شما کثیف باشد با کمک ماده شوینده مخصوص دیسک چرخ را تمیز می کنند.

 

بازکردن پیچ پشت سیلندر ترمز و بازکردن کالیپر:

 سیستم ترمز دارای یک سیلندر ترمز و کالیپر مربوطه می‌باشد که لنت های ترمز در داخل آن قرار می‌گیرد تعمیرکاران از پشت پیچ مربوطه را توسط آچار مناسب باز می کنند. فشار لوله های روغن ترمز که به کالیپر ترمز متصل است را چک می کنند چون اگر خودرو به مدت طولانی حرکت نکرده باشد روغن ترمز در لوله های انتقال روغن وجود ندارد اما اگر خودرو را به تازگی خاموش کرده اید ممکن است به محض باز کردن پیچ های پیستون ترمز، روغن با فشار از آن خارج شود.
اگر واشری در بین کالیپر سیتم ترمز وجود داشت آن ها را با احتیاط برمیدارند و سپس بعد از تعویض لنت ترمز آن ها را در جای خود قرار می دهند. و درآخر کالیپر روی دیسک را برمی دارند تا به لنت ترمز دسترسی داشته باشند.

تعویض لنت ترمز قدیم با جدید:

در این مرحله لنت ترمز قدیمی را برمی دارند و لنت ترمز جدید را جایگذاری می کنند و تمام بخش های سیستم ترمز که در مراحل قبل تر باز شده وصل می کنند.

این نکته را حتما به سرویسکار یاد آور کنید که قبل از بستن چرخ خودرو به دیسک میزان روغن مخزن ترمز را چک و در صورت خالی بودن پر کند.
امتیاز دهید

4.56 امتیاز از 153 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعویض لنت

نظرات

ورقا طعامی
ورقا طعامی
5.0
26 خدمت موفق
تعویض لنت
حسین کشت کار

فرد با شخصیت و مودبی بودن و کار من را با سرعت و دقت انجام دادن

رضا ایزانلو
رضا ایزانلو
4.4
186 خدمت موفق
تعویض لنت
میثم شقاقی

حضور به موقع، برخورد مؤدبانه و محترمانه... در کل عالی...

رضا ایزانلو
رضا ایزانلو
4.4
186 خدمت موفق
تعویض لنت
Reaz faham

تو کارشون خیلی دقیق بود بسیار پیگیر بود که کار خوب پیش بره سه جا بروم ماشینم نتونستن تعمیر کنن بعد ا خدمات اقا ایزانلو واقعا راضی هستم کار درست کار بلد واقعا حرفه ای لوازمم طبق فاکتور سر ساعت تشریف اوردن در کل عالی بینظیر ممنون از سایت خدمت ازما

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading