قیمت تعویض روغن در محل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعویض روغن در محل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعویض روغن در محل نیاز دارید؟

تعویض روغن در محل را به متخصصش بسپار

تعویض روغن، یکی از مواردی است که به صورت دوره‌ای، برای سلامت خودرو باید انجام شود. به همین دلیل، خدمتی مانند تعویض روغن در محل یا تعویض روغن در منزل، از جمله خدمات محبوب خودرو، در خدمت از ما هستند. از جمله مزیت دریافت خدمات تعویض روغنی در محل، نبود نیاز به مراجعه به تعمیرگاه و یا در دسترس بودن چال سرویس است.

می‌توانید به رایگان درخواست تعویض روغن سیار خودتان را ثبت کنید؛ و در کمتر از 30 دقیقه، از چندین تعمیرکار حرفه‌ای که خدمات خودرو ارائه می‌دهند، قیمت بگیرید. تفاوتی هم ندارد خودرو شما از محصولات ایران خودرو، سایپا یا هر برند دیگری است.

پیشنهاد می‌کنیم تعویض روغن ماشین را فقط برای خودروهایی انجام دهید که کار کرده‌اند؛ و درخواست تعویض روغن ماشین صفر را ندهید.

در ادامه به قیمت تعویض روغن، مدت زمان مورد نیاز برای تعویض روغن و ... پرداخته شده است.

 

تعویض روغن در محل (Car oil changing)

 

 

تعویض روغن در محل "خدمت از ما"

اگر تجربه استفاده از خدمات تعویض روغن در محل ایران خودرو یا سایپا داشته باشید، می‌دانید که به علت عدم اطلاعات کافی از شخصی که برای انجام تعویض روغن به محل شمامی‌آید، از کیفیت خدمات ناراضی باشید. "خدمت از ما" این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با ثبت رایگان سفارش به بهترین متخصصین تعویض روغن کرج، شیراز، تهران، مشهد و سایر شهرها دسترسی داشته باشید. 

 

قیمت تعویض روغن در محل چقدر است؟

قیمت تعویض روغن خودرو از سوی متخصصان و تعمیرکاران تعیین می‌شود و بسته به مدل ماشین و نوع روغن تعویض متغیر است. اکنون اگر می‌خواهید قبل از سفارش نهایی از قیمت تعویض روغن در محل مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

 

چگونه بهترین تعمیرکار خودرو را برای تعویض روغن ماشین خود انتخاب کنیم؟

همانطور که مطلع شدید به محض درخواست شما برای تعویض روغن در محل، در کمترین زمان کوتاه به چندین تعمیرکار خودرو دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق، پروفایل و نظر مشتریان، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.

 

چرا باید روغن موتور خودرو را تعویض کنیم؟

روغن از زمان استارت زدن و شروع کار موتور خودرو در معرض اکسید شدن و تجزیه حرارتی قرار دارد. ازاین‌رو دچار آلوده شدن و از دست دادن کیفیت خود می‌گردد. از طرفی روغن ظرفیت معینی برای جذب و معلق نگه‌داشتن ذرات دارد و در اثر دمای بالا، مواد افزودنی آن نیز کم‌کم مصرف می‌شوند؛ بنابراین با گذشت زمان و طی مسافتی، روغن علاوه بر کم شدن در مقدار، خاصیت خود را نیز از دست می‌دهد و شما باید تعویض روغن خودرو را انجام دهید.

 

کاهش مصرف سوخت با تعویض روغن خودرو به‌موقع 

کارشناسان فنی خودرو بر این باورند که اگر از موتور در برابر فشار و دمای بسیار بالایی که در زمان احتراق حاصل می‌شود محافظت نکنید، قطعاتی که باهم تماس دارند، خیلی زود ساییده شده و کارایی اولیه خود را از دست می‌دهند و دچار کاهش راندمان و درنتیجه افزایش مصرف بنزین می‌شوند.

وجود روغن، بهترین راه برای کارکرد مناسب موتور خودرو با بازده بالاست که خوشبختانه، کم‌هزینه است. شما می‌توانید با تعویض روغن خودرو در زمان مناسب امکان روان کار کردن قطعات و کاهش مصرف سوخت را فراهم کنید. تعویض روغن خودرو، مهم‌ترین کاری است که برای ادامه موفقیت‌آمیز کار موتور خودرو می‌توان انجام داد.

 

تعویض روغن در محل سایپا

 

در چه مواقعی به خدمات تعویض ‌روغن خودرو در محل نیاز داریم؟

خیلی‌ها جهت تعویض روغن خودرو شان چند ماهی یک‌بار به نزدیک‌ترین تعویض‌ روغنی محل زندگی‌شان مراجعه می‌کنند. خیلی از افراد نیز به دلیل کمبود وقت، نداشتن صبر و تحمل برای منتظر ماندن در تعویض روغنی و ... به استفاده از خدمات تعویض روغن آنلاین روی می‌آورند. ازاین‌رو شما نیز می‌توانید در مواقع ذیل از خدمات تعویض روغن خودرو در محل استفاده نمایید:

 • مواقعی که دسترسی تان به تعمیرگاه تعویض روغن خودرو محدود باشد.
 • مواقعی که زمان برای شما بسیار اهمیت دارد و نیاز به تعویض روغن خودرو در سریع‌ترین زمان داشته باشید.
 • مواقعی که فرصت کافی برای مراجعه به تعمیرگاه را ندارید و بخواهید از خدمات تعویض روغن خودرو در محل استفاده کنید.
 • و دیگر دلایلی که می‌توانند شما را برای استفاده از خدمات تعویض روغن خودرو سیار ترغیب کنند.

 

مزایای سفارش تعویض ‌روغن خودرو آنلاین از بازار آنلاین "خدمت از ما"

 • به محض ثبت درخواست تعویض روغن خودرو آنلاین خیلی سریع به چندین تعمیرکار در محل خود دسترسی پیدا می‌کنید.
 • می‌توانید به رایگان قبل از نهایی کردن سفارش تعویض روغن ماشین در محل، از قیمت و هزینه‌ها مطلع شوید.
 • با ثبت سفارش برای تعویض روغن خودرو از طریق فرم و یا اپلیکیشین خدمات تعمیر خودرو "خدمت از ما" دیگر لازم نیست دنبال تعویض‌ روغنی خوب و منصف بگردید.
 • با تعویض روغن خودرو آنلاین خدمت از ما خودتان می‌توانید به‌آسانی ساعت، روز و محل انجام کار را مشخص نمایید.
 • با "خدمت از ما" تعویض روغن خودرو در انواع مدل ماشین‌های داخلی و خارجی را در اسرع وقت و بالاترین کیفیت انجام دهید.

 

تعویض روغن ماشین صفر چگونه است؟

برای تعویض روغن ماشین صفر شما باید دو بار روغن خودرو خود را عوض کنید. ابتدا بعد از طی مسافت حدود 100 کیلومتر، سپس بعد از طی مسافتی حدود 1000 کیلومتر. دلیل این کار این است که اولین روغن مملو از براده‌های ریز فلزات و ذرات بسیار کوچک است که به دلیل ساییده شدن با قطعات متحرک موتور، وارد جریان روان کننده شده است و پس از طی زمانی به‌نوعی لجن تبدیل‌شده که با رسوب در قسمت‌های مختلف موتور باعث ایجاد دردسرهای بزرگ می‌شود.

ازاین‌رو شما باید تعویض روغن ماشین صفر را در کیلومترهای ذکرشده جهت بالا بردن توان موتور و حفظ آن از آسیب‌های احتمالی انجام دهید.

 

عوامل تاثیر گذار در زمان تعویض روغن خودرو

عوامل زیادی بر زمان تعویض روغن ماشین تأثیر دارند که برخی از مهمترین آن‌ها از قرار زیر می‌باشند:

 • کیفیت مکانیکی موتور به‌ویژه سیستم سوخت رسانی، انژکتور و وضیعت برق موتور
 • کیفیت روغن موتورمصرفی در زمان تعویض روغن ماشین، سوخت مصرفی ماشین، فیلتر روغن و فیلتر هوا
 • نوع، مدل و سال ساخت خودرو و موتور آن
 • مدت‌زمانی که روغن در کارتر موتور خودرو مانده است
 • رانندگی با سرعت خیلی زیاد و یا همراه با بار زیاد و در سربالائی‌ها و ...
 • رانندگی در سرما و هوائی که خیلی مرطوب و یا مملو از گردوغبار باشد

یادتان باشد که اگر خودروتان زیاد در این شرایط قرار دارد باید زودتر از حداکثر زمان کارکرد روغن موتور آن نسبت به تعویض روغن ماشین خود اقدام کنید.

 

تعویض روغن در محل

 

چگونه بفهمیم خودرو ما نیاز به تعویض روغن دارد؟

برای بررسی سطح روغن خودرو وقتی در کاپوت را باز می‌کنید در کنار موتور میله‌ای وجود دارد که باید ابتدا آن را بیرون بکشید و با دستمال تمیز کنید و دوباره سر جایش قرار دهید و دوباره آن را خارج نمایید. روی میله سطح حداقل و حداکثر روغن مشخص‌شده که شما باید ببینید روغن تا کجای میله است. اگر جایی که روغن تا آنجاست بین حداقل و حداکثر باشد، سطح روغن خودرو استاندارد است، در غیر این صورت باید آن را تعویض کنید.

اگر احساس می‌کنید از این کارها سر در نمی‌آورید و یا فرصت کافی برای مراجعه به تعویض روغنی ندارید، نگران نباشید! شما می‌توانید از خدمات تعویض روغن خودرو در محل خدمت از ما به‌آسانی استفاده نمایید.

 

آیا در هر بار تعویض روغن خودرو تعویض فیلتر روغن هم ضرورت دارد؟

فیلتر روغن خودرو، کار تصفیه روغن موتور را انجام می‌دهد. وظیفه اصلی فیلتر در سیستم روغنکاری موتور، جلوگیری از آسیب رساندن ذرات ساینده به قسمت‌های مختلف موتور است بنابراین فیلتر باید به‌طور دائمی در مدار روغنکاری بوده و بتواند تمام جریان روغن را از خود عبور دهد. لذا با توجه به نقش فیلتر در سلامت موتور ماشین، بهتر است هنگام تعویض روغن خودرو، فیلتر نیز تعویض گردد.

یادتان باشد این مسئله در هنگام تعویض روغن ماشین صفر از اهمیت بیشتری برخوردار است، چون در روغن موتور ماشین صفر مقادیر زیادی ذرات فلزی و ساینده وجود دارد که عدم تصفیه آن موجب وارد شدن آسیب‌های زیادی می‌گردد.

 

مهم‌ترین نکات در خصوص روغن برای تعویض روغن خودرو

 • برای ماشین‌هایی که موتور آن‌ها تکنولوژی بالایی دارند نباید از روغن موتورهایی با سطح کیفیت و کارایی پایین استفاده نمایید.
 • برای استفاده از روغن‌های با سطح کیفی بالا برای موتورهای قدیمی‌تر نیز می‌بایست احتیاط نمایید و در صورت استفاده حداکثر یک درجه تفاوت سطح داشته باشند.
 • با توجه به عوامل گوناگون مؤثر بر کیفیت روغن موتور از قبیل درجا کار کردن، ترافیک، سرعت رانندگی، کیفیت سوخت، شرایط آب و هوایی و مواردی دیگر کیلومتر کارکرد ذکرشده برای روغن موتور عموماً قابل اطمینان نبوده و تعویض روغن خودرو باید قبل از رسیدن به حداکثر زمان کارکرد، صورت پذیرد.
 • در هنگام تعویض روغن خودرو، همواره به خاطر داشته باشید که مناسب‌ترین روغن را انتخاب کنید نه گرانترین!

 

وظیفه روغن موتور چیست؟

برخلاف خیلی‌ها که ارزشی برای کارکرد روغن موتور قائل نیستند و همیشه به دنبال ارزان‌ترین آن می‌گردند شما این‌گونه نباشید. این را بدانید که روغن موتور وظایف زیادی را جهت حفظ سلامت موتور بر عهده دارد. برخی از این وظایف عبارت‌اند از:

 • کاهش سایش و اصطکاک قطعات متحرک موتور خودرو
 • افزایش کارکرد موتور با خنک کردن قطعات داخلی موتور
 • پاک‌سازی قطعات داخل موتور از دوده، رسوبات و دیگر ذرات آلاینده
 • محافظت قطعات مختلف موتور در مقابل خوردگی
 • جلوگیری از فرسودگی و پارگی قطعات داخلی موتور خودرو

آموزش قدم به قدم تعویض روغن در محل

قدم اول: ابتدا ابزار و وسایل موردنیاز ماند دستکش، جک، روغن مناسب آچار و ... را تهیه کنید.و سپس خودرو را در یک جای مناسب که بتوان راحت خودرو را روی جک قرار داد پارک کنید.

قدم دوم: سمتی از خودرو که موتور در آن قرار دارد را با جک خوب بالا بکشید.

قدم سوم: پیچ تخلیه روغن را پیدا کنید و یک تشک یا ظرف در زیر آن قرار دهید و سپس پیچ تخلیه را به آرامی باز کنید تا روغن سوخته به داخل تشت یا ظرف بریزد سپس پیچ تخلیه را محکم ببندید.

قدم چهارم: کاپوت ماشین را باز کنید و فیلتر روغن را بررسی کنید در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

قدم پنجم: روغن جدید را با احتیاط و به میزان لازم به داخل مخزن بریزید سپس خودرو را به مدت 30 ثانیه روشن کنید و بخش فیلتر روغن و پیچ تخلیه را بررسی کنید و از چکه نکردن روغن در این بخش ها اطمینان حاصل کنید.

قدم آخر: جهت سنجش میزان سطح روغن از میله اندازه گیری سطح روغن (گیج) استفاده کنید برای این کار گیج را داخل مخزن روغن قرار دهید اگر کمتر از خط ماکسیمم بود باید روغن اضافه کنید اما اگر بیشتر از خط ماکسیم بود باید پیچ تخلیه روغن را باز کنید تا روغن به حد متعادل خود برسد.

نحوه تشخیص روغن سوزی خودرو

 • خروج دائمی دودی متمایل به رنگ آبی از لوله اگزوز ماشین
 • کاهش دائمی روغن موتور
 • وجود علائم نشت روغن در یک یا چند ردیف دهانه شمع
 • چرب شدن سر شمع
 • چرب و روغنی شدن دستمال یا انگشت کشیده شده به درون لوله اگزوز
 • بوی سوختن روغن در محفظه موتور

 

تعویض روغن سیار

تعویض روغن سیار جز یکی از مهمترین کارهای تعمیراتی برای خودرو است چرا که خودرو شما نیاز به مراقبت همیشگی دارد؛ که یکی از این مراقبت ها تعویض روغن موتور است و نباید هرگز فراموش شود و حال اگر این کار به صورت خدمات تعویض روغن سیار و بدون معطلی و در کمترین زمان ممکن انجام شود هم به جهت ایجاد انگیزه برا شما برای توجه به خودرو و هم به جهت رسیدگی فوری به خودرو و افزایش کارایی آن مفید و سودمند خواهد بود.

برنامه شما برای تعویض روغن خودرو چیست؟ تعویض روغن سیار را ترجیح می دهید یا ماندن در ترافیک و رفتن به تعمیرگاه تعویض روغن خودرو ؟ آیا خودرو شما متوقف شده است و نیاز به تعمیر خودرو و تعویض روغن سیار دارید؟ پس این مقاله را تا آخر بخوانید قطعا انتخاب بهتری بین دو گزینه تعویض روغن سیار یا تعویض روغن در تعمیرگاه خواهید داشت.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد تعویض روغن سیار در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • تعویض روغن آنلاین
 • قیمت تعویض روغن
 • تعویض روغن در محل
 • تعویض روغن سیار شیراز
 • تعویض روغن سیار تهران
 • فرم تعویض روغن خودرو
 • تعویض روغن در خانه
 • مغازه تعویض روغن

 

عناوینی که در این مقاله خواهید خواند:

 • چرا تعویض روغن سیار ضرورت دارد؟
 • چه مواقعی به خدمات تعویض روغن سیار نیاز داریم؟
 • روغن موتور چه اثرات مفیدی دارد؟
 • انواع روغن موتورها را بیشتر بشناسیم
 • خدمت از ما چه خدماتی برای تعویض روغن سیار ارائه می دهد؟
 • عوامل موثر در مدت زمان کارکرد روغن موتور

 

چرا تعویض روغن سیار ضرورت دارد؟

تعویض روغن سیار یکی از راه های صرفه جویی در زمان است؛ که باعث می شود به جای رفتن به دنبال تعویض روغن کار متخصص و معطل شدن در ترافیک، فرد متخصص در محل مورد نظر بدون هیچ محدوده زمانی دست به کار شود.

همچنین در محل هایی که هیچگونه تعمیرگاه تعمیر خودرو برای تعویض روغن در دسترس شما نیست به راحتی و فقط با یک تماس می توانید از تعویض روغن سیار  استفاده کنید.

 

چه مواقعی به خدمات تعویض روغن سیار نیاز داریم؟

در حالت معمول پس از پیمودن 4000تا 6000کیلومتر مسافت باید تعویض روغن موتور وفیلتر روغن را انجام داد؛ همچنین ساده ترین راه این است که به روغن موتور خود دست بزنید در صورتی که دارای چسبندگی بود یعنی کیفیتش رو به کاهش است و نیاز به تعویض دارد.در مواردی خاص هم ممکن است به تعویض سریع روغن موتور نیاز پیدا شود.ولی باز هم تعویض روغن خودرو موتور به شرایط خودرو و موتور ان بستگی دارد؟

 

تعویض روغن موتور زود هنگام

در این موارد به تعویض روغن موتور زود هنگام نیازمندیم:

 • رانندگی با سرعت زیاد
 • حمل بارهای سنگین و زیاد
 • رانندگی در سر بالایی و یدک کشی های ممتد
 • ماندن در ترافیک های سنگین(درجا کار کردن زیاد موتور)
 • استارت زدن زیاد در هوای سرد
 • رانندگی مدام در هوای مرطوب و یا پر از گرد و غبار

 

باور غلطی که در اینجا با آن مواجه می شویم سیاه شدن رنگ روغن موتورهاست که برخی آن را علت تعویض روغن موتور می دانند.برای کسب اطلاع بیشتر بهتر است عنوان زیر را مطالعه کنید:


آیا سیاه شدن روغن موتور نشان دهنده تعویض آن است؟

اگر در یک دستگاه سالم روغن پس از زمانی استفاده کردن سیاه نشد می بایست آن را عوض کرد؛ زیرا روغن قدرت جذب و معلق نگه داشتن دوده ها و مواد زائد را ندارد و باعث ته نشین شدن دوده ها وساییدگی و روغن سوزی موتور خودرو می شود.

 

روغن موتور چه اثرات مفیدی دارد؟

همانطور که گفته شد روغن موتور مانند خون در قلب تپنده(موتور) خودرو جریان دارد؛ که از فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش اصطکاک بین قطعات
 • جلوگیری از فرسایش و خورندگی
 • زدودن موتور از هرگونه رسوبات و مواد زائد
 • آب بندی سیلندر و پیستون
 • سرد و خنک نگه داشتن قطعات خودرو
 • کارکرد خودرو را بالا می برد.

 

انواع روغن موتورها را بیشتر بشناسیم

روغن موتور ها به روش های متفاوتی تولید می شوند که برای استفاده از آن ها بهتر است با ویژگی های متفاوت آن آشنا شویم.

روغن موتورها به سه دسته تقسیم می شوند:

1-روغن موتور مینرال

2-روغن موتور نیمه سنتتیک

3-روغن موتور سنتتیک یا تمام سنتتیک

تعویض روغن آنلاین بهترین انتخاب برای صرفه جویی در زمان و هزینه

تعویض روغن آنلاین خودرو را انتخاب کنید تا از ماندن در نوبت های طولانی تعمیرگاه ، نقص فنی خودرو در مسیر و افزایش زمان مصرفی جهت تعویض روغن در امان بمانید. یکی از مهم ترین مزیت های تعویض روغن آنلاین ، تعویض سریع تر و رسیدگی بهتر به وضعیت موتور و در نتیجه کاهش استهلاک فیلتر خودرو، گیر بکس و دیگر قطعات خودرو است.

حال آیا شما هم به یک نیروی متخصص برای تعویض روغن آنلاین در محل نیاز دارید؟ به دنبال خدمات تعویض روغن آنلاین مورد اطمینان هستید؟ ما با برجسته ترین تعمیرکاران و مناسب ترین قیمت تعویض روغن آنلاین ، کلیه خدمات مربوط به تعویض روغن آنلاین شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می دهیم.


شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد تعویض روغن آنلاین در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • تعویض روغن سیار
 • تعویض روغن در محل
 • قیمت تعویض روغن
 • آموزش تعویض روغن
 • مغازه تعویض روغن
 • تعویض روغن در محل شیراز
 • اپلیکیشن سرویس خودرو
 • زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

 

سوالات رایج در باب تعویض روغن آنلاین

 • چه زمانی تعویض روغن آنلاین درخواست دهیم؟
 • خدمات تعویض روغن آنلاین در خدمت از ما چه مواردی را شامل می شود؟
 • قیمت تعویض روغن آنلاین در خدمت از ما چطور محاسبه می شود؟
 • ثبت سفارش خدمات تعویض روغن خودرو در خدمت از ما چگونه صورت می پذیرد؟

چه زمانی تعویض روغن آنلاین یا همان تعویض روغن در محل درخواست دهیم؟

اگر  تا به حال خودروی شما در وسط خیابان خراب شده پس پیدا کردن سریع یک تعمیرگار جهت تعویض روغن در محل و درگیری جهت یافتن شماره تعمیرکار یک دغدغه بوده است. این اتفاق می تواند یک روز پر انرژی و با نشاط شما را به یک روز خسته کننده بدل کند و کارهایتان نیز همگی به تعویق بیفتد.

ما به شما توصیه می کنیم که تعویض روغن خود را پیش از بروز هرگونه مسئله و در زمان مناسب خود انجام دهید ما با ارائه خدمات تعویض روغن آنلاین یا همان تعویض روغن سیار در محل  در کنار شماییم تا شما یک تجربه لذت بخش را از خدمات تعویض روغن در محل داشته باشید.

 

خدمات تعویض روغن آنلاین در خدمت از ما چه مواردی را شامل می شود؟

از جمله مزایای تعویض روغن آنلاین می توان به افزایش سرعت ارائه خدمت و محاسبه مناسبترین قیمت تعویض روغن آنلاین اشاره کرد. ما در بخش تعویض روغن آنلاین خدمات زیر را نیز انجام می دهیم:

 1. تعویض روغن موتور
 2. تعویض فیلتر روغن
 3. تعویض روغن آنلاین موتورسیکلت
 4. تعویض روغن آنلاین دیفرانسیل 
 5. تعویض روغن خودور دنده اتوماتیک
 6. تعویض روغن گیربکس

 

قیمت تعویض روغن آنلاین در خدمت از ما چطور محاسبه می شود؟

بررسی صحیح خودرو و تشخیص دلیل خرابی آن نیازمند تجربه و تخصص منحصر به فرد است. شما با کمک یک تعمیرکار حرفه ای و با وجدان می توانید از علت اصلی نقص موجود در خودرو خود مطلع شده و جهت رفع آن اقدام نمایید ما در خدمت از ما این  اطمینان را به شما می دهیم که با اعزام یک تعمیرکار متخصص و با تجربه در انجام خدمات تعویض روغن آنلاین ، کار تعویض روغن آنلاین شما بخوبی انجام شود تا یک تجربه خوب و رضایت بخش از خدمات تعویض روغن آنلاین داشته باشید.

جهت بررسی قیمت تعویض روغن آنلاین می توانید با تعمیرکاران ما تماس گرفته و با دقت قیمت تعویض روغن آنلاین را ارزیابی نموده و از پارامتر های دقیق احتساب هزینه مطلع شوید. قابل ذکر است که  نوع خودرو شما، برند روغن مدنظر شما تاثیر به سزایی در محاسبه قیمت تعویض روغن آنلاین شما دارد.

 

ثبت سفارش خدمات تعویض روغن خودرو در خدمت از ما  چگونه صورت می پذیرد؟

شما می توانید از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" سفارش خدمات تعمیر خودرو جهت تعویض روغن آنلاین خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست اینترنتی و پاسخ به چند سوال ساده در "خدمت از ما" سفارش خود را ثبت کنید. سفارش شما توسط همکاران ما پیگیری می شود. از زمان ثبت سفارش تا اتمام کار تعویض روغن آنلاین ، تیم پشتیبانی "خدمت از ما" همراه شما است. همچنین انتخاب روز ، ساعت و مکان مورد نظر برای انجام کار با شماست.

 

خدمات تعویض روغن آنلاین در خدمت از ما در چه شهر هایی ارائه میشود؟

خدمات تعویض روغن آنلاین خدمت از ما در شهرهای تهران و شیراز قابل ارائه است و افراد ساکن در تمامی محله و بخش های شهر تهران و شیراز می توانند به راحتی خدمات تعویض روغن آنلاین ما را در خواست کنند.یک مژده به افراد ساکن در سایر شهرهای کشور به زودی خدمات تعویض روغن آنلاین در شهر شما نیز ارائه خواهد شد.منتظر ما باشید.

 

انواع روغن خودرو در تعویض روغن آنلاین شامل چه مواردی است؟

تعویض روغن آنلاین یکی از كارهای مربوط به نگهداری و تعمیرات خودرو بوده که سبب بهبود عملکرد آن می شوددر زیر با انواع روغن خودرو در تعویض روغن آنلاین آشنا شوید:

 • روغن مینرال (ارگانیک)
 • روغن سنتتیک
 • روغن نیمه سنتتیک

 

 • روغن مینرال اولین روغن پیشنهادی برای تعویض روغن

روغن‌های مینرال یا ارگانیک یا پایه معدنی که بر پایه نفت خام ساخته می‌شود، شناخته‌شده‌ترین نوع روغن برای ما هستند و از گذشته در خودرو‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته‌‌اند معمولا روی جعبه و ظرف روغن‌های مینرال، چیزی از مینرال بودن آنها نوشته نشده که نشانگر مینرال بودن آن روغن است که با این حساب و کمی دقت، درمی‌یابیم که درصد بسیار بالایی از روغن‌های موجود در بازار از نوع مینرال هستند لازم به ذکر است که این روغن برپایه نفت خام و فرآوری آن می باشد.

4.5 امتیاز از 1891 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعویض روغن در محل

نظرات

پوریا خوش مشرب
پوریا خوش مشرب
5.0 (از 14 نظر)
13 خدمت موفق
تعویض روغن در محل
ح خاجی‌قاسم

از ایشان ممنون بابت تعویض روغن در محل با قیمت مناسب و سرویس کامل من ازشون راضیم قبل از این کار امداد خودرو آمد و گفت باید ببرم تعمیرگاه باز ممنون از آقای خوش مشرب و برنامه خدمات از ما یاعلی

حسن همتی گیلانی
حسن همتی گیلانی
5.0 (از 19 نظر)
21 خدمت موفق
تعویض روغن در محل
بهروز مجیدی

وقت‌شناس، مؤدب و کاملا حرفه‌ای و تمیز کار انجام شد. از جناب همتی و اپلیکیشن خدمت از ما سپاسگزارم و استفاده از خدمات ایشان را به همه توصیه میکنم. ممنون

حسن همتی گیلانی
حسن همتی گیلانی
5.0 (از 19 نظر)
21 خدمت موفق
تعویض روغن در محل
شیرین فیلسوفی

ایشون پارسال کارشناسی خرید این ماشین انجام دادن برای من و تمام کارای سرویس و خدمات ماشین بسیار خوب و با تجربه برام انجام دادن و توصیه میکنم از ایشون کمک بگیرید .