قیمت نقاشی خودرو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نقاشی خودرو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نقاشی خودرو نیاز دارید؟

نقاشی خودرو را به متخصصش بسپار

نقاشی خودرو امروزه با گسترش روز افزون استفاده از انواع وسیله‌های نقلیه و بالا رفتن نرخ آمار تصادفات به یکی از پر درخواست‌ترین خدمات تبدیل شده است. حتما شما نیز تا به حال تجربه آسیب دیدگی بدنه خودروی خود را شاهد بوده‌اید، در این هنگام بالاترین دغدغه صاحبان خودرو برگرداندن سطح آن مانند روز اول می‌باشد.

صافکاری بی رنگ در شرایطی که آسیب‌دیدگی چندان زیاد نباشد، در جهت تعمیر خودرو در اولویت تمامی صاحبان و تعمیرکاران قرار دارد. اما گاهی اوقات با افزایش شدت آسیب دیدگی صافکاری بدون رنگ امکان پذیر نیست. در این صورت لازم است تعمیرکار خودرو جهت از بین بردن عیوب ظاهری به نقاشی خودرو بپردازند.

 اگر در چنین شرایطی قرار دارید اما متخصص مورد نظر خود را پیدا نکرده‌اید، دیگر نگران نباشید. چرا که بازار آنلاین « خدمت از ما » با هدف ساده‌تر کردن دسترسی شما به حرفه‌ای ترین متخصصان این زمینه در حال فعالیت می‌باشد. تنها کافی است که درخواست خود را ثبت کنید تا در مدت زمان بسیار کوتاهی علاوه بر اطلاع از هزینه نقاشی خودرو متخصص مورد نظر خود را نیز بیابید.

 

 

نقاشی بدنه خودرو

از جمله کارهای تخصصی پس از آسیب دیدگی بدنه خودرو بر روی آن انجام می‌گیرد، می‌توان به بتونه کاری بدنه خودرو و سپس نقاشی آن اشاره نمود. دقت داشته باشید که تجربه بالای تعمیرکار خود را جهت انجام این گونه کارهای تخصصی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. چرا که تنها با مهارت و تجربه می‌توان خودرو را مانند روز اول سالم و سلامت نمود.

توجه داشته باشید که از بتونه کاری بدنه خودرو در جهت از بین بردن پستی و بلندی شکستگی و آسیب پذیری‌های ایجاد شده در حین تصادفات، به عنوان پیش زمینه‌ای جهت نقاشی پس از آن استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که اصطلاح صافکاری با رنگ همان نقاشی خودرو می‌باشند. اما شما زمانی می‌توانید به انجام آن اقدام کنید که سطح زیرین تمام نقص‌ها و آسیب دیدگی‌ها تعمیر شده باشد. 

 

 نقاشی بدنه خودرو

 

مراحل نقاشی خودرو

نقاشی بدنه خودرو شامل چند مرحله می‌باشد که در ادامه به شرح تک تک آن‌ها خواهیم پرداخت. فراموش نکنید که یک تعمیرکار مجرب لازم است تمامی این مراحل را با بالاترین دقت ممکن انجام دهد.

 

 مرحله اول صافکاری بدنه

 از وظایف مهمی که صافکار و نقاشی خودروی حرفه‌ای لازم است انجام آن بپردازد، تخمین حساسیت و خسارات وارده به بدنه خودرو می‌باشد. پس از آن لازم است طبق مراحل اصولی به صافکاری رفع عیوب پستی و بلندی شکستگی و سپس نقاشی خود را بپردازند. پس از ابتدا به وسیله انواع ابزار صافکاری قسمت‌های قر شده را مانند روز اول صاف می‌کنند.

 

 مرحله دوم بتن کاری و ایجاد سطحی صاف

 در صورت وجود شکستگی و پارگی بدنه خودرو، لازم است تعمیرکار با استفاده از لیسه گیری و بتونه کاری به تمامی خراش‌ها بپردازد و سطحی صاف و یکنواخت را جهت انجام مراحل بعدی ایجاد شود. پس از آن که به وسیله لیسه و رنگ خشک، سطوح خراشیده برطرف شدن و سطح یکنواختی ایجاد شد متخصص می‌تواند به نقاشی خودرو بپردازد.

 

 مرحله سوم نقاشی کردن اتومبیل

 در این مرحله تشخیص رنگ خودرو جهت نقاشی بدنه خودرو آن از اهمیت بالایی برخوردار است. نقاش باید به این نکته توجه داشته باشد که رنگ به دست آمده ممکن است پس از خشک شدن اندکی با رنگ‌ زمینه تفاوت داشته باشد و با توجه به این موضوع لازم است رنگی را بسازد که پس از خشک شدن تفاوتی با سایر قسمت‌های خود را نداشته باشد.

یکی از گزینه‌هایی که در این قسمت مورد توجه قرار می‌گیرد، استفاده از رنگ فابریک خودرو می‌باشد.  اما زمانی که رنگ فابریک در دسترس نباشد نیز افراد حرفه‌ای در این زمینه می‌توانند با به همراه داشتن کد رنگ وسیله نقلیه خود رنگی کاملا مشابه با رنگ فابریک آن به دست آورند. پس از آن شما نیز نمی‌توانید قسمت آسیب دیده خودروی خود را شناسایی کنید.

 

 مرحله چهارم پلیش کاری و واکس زنی 

 پس از انجام مراحل گفته شده تعمیرکار در مراحل انتهایی به پولیش کاری بدنه اتومبیل کاری توسط دستگاه مخصوص آن می‌پردازد. دقت داشته باشید که در آخرین مرحله لازم است واکس زنی بر روی بدن صورت گیرد تا سطح آن کاملاً یکنواخت و مشابه سایر قسمت‌های دیگر بدنه خودرو باشد.

 

هزینه نقاشی و رنگ کردن خودرو

 

مزایای سپردن نقاشی خودرو به متخصصان « خدمت از ما »

 دقت بسیار بالا در حین نقاشی خودرو از اهمیت بسیار بالایی خصوصاً در ماشین‌های مدل بالا برخوردار می‌باشد. چرا که هر گونه اشتباه ممکن است باعث تغییر رنگ آن قسمت از بدنه خودرو که آسیب دیده است نسبت به سایر قسمت‌های دیگر شود؛ که این امر به نوبه علاوه بر ظاهر خودرو بر قیمت آن نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. 

از این رو متخصصان مجرب « خدمت از ما » با جلب اعتماد شما می‌کنند که با مهارت خود به نقاشی ماشین شما بپردازند. شما می‌توانید جهت انتخاب مجرب‌ترین آن‌ها در ابتدا نظرات مشتریان سابق را بخوانید و پس از اطمینان از عدم سوء پیشینه فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 از دیگر مزایای سپردن نقاشی بدنه ماشین خود را به ما متخصصان « خدمت از ما » می‌توان به تعمیر خودرو و نقاشی آن در محل اشاره کرد. برای آن دیگر نیازی نیست شما خودروی خود را به تعمیرگاه جهت انجام کارهای لازم ببرید، بلکه متخصصین با به همراه داشتن تمامی وسایل و تجهیزات لازم و با استفاده از بالاترین کیفیت رنگ و ابزار لازم در مدت زمان بسیار کوتاهی به منزل یا محل کار شما جهت تعمیر خودرو می‌آیند.

فراموش نکنید که متخصصین « خدمت از ما » هیچ گونه هزینه اضافی بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت نخواهند کرد. شما با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و در هزینه نقاشی خودرو نیز صرفه جویی انجام داده‌اید. 

 

هزینه نقاشی خودرو سال 1402

امروزه بازار آنلاین « خدمت از ما » این فرصت را برای شما فراهم کرده است که بتوانید با ثبت درخواست خود در وب سایت یا اپلیکیشن آن از پنج نفر از مجرب‌ترین متخصصان این حوزه قیمت نقاشی خودرو را دریافت کنید. بهتر است بدانید که هزینه نقاشی بدنه ماشین در موارد زیر متفاوت است:

  • هزینه رنگ کامل خودرو
  • هزینه رنگ کردن درب ماشین
  • هزینه نقاشی کف اتاق خودرو
  • اجرت نقاشی سقف ماشین
  • قیمت رنگ کردن پنجره ها، گلگیر عقب یا جلو و سپرهای اتومبیل

پس از دریافت قیمت پیشنهادی از متخصص رنگ کردن اتومبیل، این شما هستید که می‌توانید با خواندن سابقه هر یک از متخصصین صلاحیت آن را جهت تعمیر خودرو در نظر بگیرید و از آن‌ها درخواست کنید تا به عنوان تعمیرکار خودروی شما در محل حاضر باشند.

همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شد نقاشی خودرو در حفظ سلامت ظاهری خود را از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین توصیه می‌شود که از سپردن آن به افراد بی تجربه شدیداً خودداری نمایید. این نکته را اصل فراموش نکنید که در صورتیکه آسیب‌دیدگی خودروی شما زیاد نباشد می‌توانید خدمات صافکاری بی رنگ خودرو را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1247 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نقاشی خودرو

نظرات

منصور کریمی
منصور کریمی
5.0 (از 56 نظر)
114 خدمت موفق
نقاشی خودرو
بهشید عزیزی

برخورد مناسب مودب و با شخصیت آرام و متین توضیح در مورد خدمات و چگونگی انجام آن راهنمایی و قیمت مناسب و قابل اعتماد

Mohamad Teimori
Mohamad Teimori
5.0 (از 2 نظر)
4 خدمت موفق
نقاشی خودرو
علی چوبداری

خیلی با اخلاق و منصف بودن و کارشون رو با حوصله و بدون خستگی انجام دادن با اینکه ماشینم خیلی اذیتشون کرد و دوبار مجبور شدن رنگ کنن سپراش رو‌ اما مبلغ اضافی هم درخواست نکردن.

ناصر عباسی
ناصر عباسی
5.0 (از 14 نظر)
17 خدمت موفق
نقاشی خودرو
محمد عباسی

باسپاس از مجموعه و آقای عباسی که به صورت حرفه‌ای و باتجربه کاری عالی به بهترین نحو انجام کار دادان و خیلی با شخصیت و خوش اخلاق . ممنونم

در این شهرها می توانید سفارش نقاشی خودرو را ثبت کنید: