قیمت ساخت آسانسور در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت آسانسور" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ساخت آسانسور نیاز دارید؟

ساخت آسانسور را به متخصصش بسپار

ساخت آسانسور یکی از خدمات کاربردی برای جابه جایی افراد و حمل وسایل در ساختمان‌های تجاری و مسکونی است. با ساخت آسانسور امکان رفت و آمد از طبقه‌ای به طبقه‌ی دیگر برای افراد در ساختمان‌های آپارتمانی فراهم شد. با گذشت زمان و تبدیل سبک سنتی ساختمانها به آپارتمان و مجتمع نیاز به اقداماتی مثل ساخت آسانسور در هنگام طراحی و ساخت یک ساختمان بیش از پیش حس می‌شود.

بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد یک بستر مناسب شرایط برقراری ارتباط بین متخصصین ساخت آسانسور فعال در آن و کاربران متقاضی این خدمات را فراهم آورده است. با ثبت یک سفارش رایگان در اپلیکشن و یا سایت "خدمت از ما" این امکان برای مشتری و سازنده‌گان آسانسور بوجود می آید که برای درخواست تکنسین و گرفتن کار با هم در ارتباط باشند.

 

 

سوالات متداول درباره شرایط ساخت آسانسور

  • مزایای ثبت سفارش برای ساخت آسانسور در "خدمت از ما"
  • قیمت ساخت آسانسور بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟
  • آشنایی با نحوه ساخت آسانسور
  • نحوه ثبت سفارش برای ساخت آسانسور از طریق "خدمت از ما"

 

مزایای ثبت سفارش برای ساخت آسانسور در "خدمت از ما"

نحوه عملکرد صحیح یک آسانسور و جلوگیری از حوادث و خطرات احتمالی در هنگام جا به جایی افراد با این وسیله بطور کامل به نحوه طراحی و ساخت آسانسور وابسته است. بررسی قابلیت اطمینان، انجام سعی و خطا و همین طور اعلام تمام اصول فنی در هنگام ساخت آسانسور به به کار گیری افراد متخصص و مجرب امکان پذیر است. 

از جمله موارد حساس و اساسی در هنگام طراحی و ساخت آسانسور انتخاب یک شرکت سازنده کاربلد و متخصص برای واگذاری انجام این کار است. گاها تحقیق در این خصوص و یافتن افراد قابل اعتماد برای ساخت آسانسور مستلزم صرف زمان و هزینه بالاست. بنابراین پیدا کردن یک راه برای پیدا کردن سریع یک واحد سازنده آسانسور با صرف کمترین هزینه و زمان هدف بیشتر افراد در هنگام سفارش این کار است. 

بهترین و اصولی ترین پیشنهاد در این حالت انتخاب بازار آنلاین "خدمت از ما" برای در دسترس داشتن متخصصان مجرب در ساخت آسانسور با یک ثبت سفارش رایگان در کوتاهترین زمان ممکن است. با انتخاب این روش به راحتی، درخواست اعزام یک تکنسین کاربلد و متخصص برای ساخت آسانسور را داشته باشید.

 

 

این امر علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه شما، خطرات ناشی از عملکرد نامناسب شرکت‌های سازنده آسانسور غیر معتبر را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. علاوه بر این تا حد زیادی مشکل یافتن کارشناسان کاربلد برای ساخت آسانسور را برطرف می‌کند.

از دیگر مزایای انتخاب یک واحد سازنده برای ساخت آسانسور از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" مشاهده سوابق کاری قبلی افراد و نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد آنهاست. حتی امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص برای ساخت آسانسور وجود دارد.

 

قیمت ساخت آسانسور بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

قیمت ساخت آسانسور بر اساس نوع کاربری آسانسور تفاوت دارد. نوع ساختمان، تعداد طبقات، هدف استفاده از آسانسور و تجهیزات استفاده شده در ساخت این وسیله نقیله و حمل در انواع مجتمع‎های تجاری و مسکونی در قیمت ساخت آسانسور تاثیر مستقیم دارد. بنابراین هزینه ساخت آسانسور بر اساس نوع ساختمان و نیاز افراد پس از بازبینی شرایط ساخت و ساز قابل تخمین و تعیین است.

 با یک استعلام قیمت رایگان پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" امکان دریافت قیمت ساخت آسانسور و شرایط دریافت هزینه توسط کارشناسان فعال در "خدمت از ما" برای افراد فراهم می‌شود. شرکت‌های سازنده با مشاهده پروانه ساخت مجتمع، تعداد طبقات و ویژگی‌های درخواست شده برای ساخت آسانسور قیمت را بصورت حدودی اعلام می‌کنند.

کاربران متقاضی انجام ساخت آسانسور می‌توانند با در نظر گرفتن همه جوانب بهترین متخصص را انتخاب کرده و کار ساخت آسانسور برای مجتمع مسکونی یا تجاری مد نظر خود را به آنها بسپارد.

 

 

آشنایی با نحوه ساخت آسانسور

آسانسور یک اتاقک متحرک برای جابجایی افراد و حمل وسایل و بار در ساختمان‌ها و مجتمع‌هایی با تعداد طبقات بالاست. هدف ساخت آسانسور ایجاد شرایط مطلوب برای رفت و آمد افراد و حمل لوازم مورد نیاز در واحد‌های مختلف ساختمان‌های آپارتمانی و مجتمع‌های تجاری است .برای مشاهده نحوه عمکلرد یک آسانسور بصورت شبیه سازی شده ساخت آسانسور با سرنگ و ساخت بالابر با ارمیچر انجام شده است. 

در این مطلب با ایجاد شرایط آشنایی با ساخت آسانسور نحوه عملکرد این وسیله و تجهیزات به کار رفته در آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

نحوه ساخت آسانسور خانگی

این نمونه از ساخت آسانسور برای ساختمان‌هایی است که فضایی در هنگام طراحی ساختمان فضایی برای نصب آسانسور تعیین نشده باشد. آسانسور خانگی که اصطلاحا بالابر خانگی نیز عنوان می‌شود، دارای کابین و نیم کابین است. جنس این کابین‌ها بر اساس سلیقه افراد و نوع کاربرد آنها می‌تواند، شیشه‌ای، استیل و یا PVC باشد. مدل این آسانسور تهجیز شده به ترمز ضد سقوط و سیستم برق اضطراری در زمان قطعی برق است. 

 


ساخت آسانسور شیشه‌ای خانگی به این دلیل که کابین آن از جنس شیشه است، نسبت به نوع دیگر از قیمت بالایی برخوردار است. 

 

تجهیزات کاربردی در ساخت آسانسور

قسمت‌های مکانیکی آسانسورها از کابل‌ها، موتور، کابین، وزنه‌ی تعادل و ریل‌ها تشکیل شده است. تمامی این تجهیزات بطور جداگانه به لوازم ایمنی مخصوص نیز تجهیز شده‌اند. عمل کشیده شدن آسانسور بین طبقات مختلف با استفاده از کابل‌ها صورت می‌گیرد. جنس آنها فولادی بوده و قابلیت تحمل وزن بالا را دارند. کابین وظیفه حمل افراد و بار را به طبقات مختلف دارد. حرکت این کابین و ایجاد نیروی لازم برای این حرکت توسط موتور آسانسور تامین می‌شود. 

 

 

وزنه‌ی تعادل با قرار گرفتن در یک قاب مخصوص وظیفه‌ی حفظ تعادل آسانسور را برعهده دارد. ریل‌ها در مکانی به نام چاه آسانسور که در بالای ساختمان نصب شده است، قرار دارند. ایجاد ایمنی برای حرکت کابین و وزنه‌ی تعادل تحت حمایت ریل‌ها صورت می‌گیرد. جلوگیری از ارتعاشات بوجود آمده از دیگر عملکرد ریل هاست. موارد بیان شده تا حد مشخصی حساسیت رعایت اصول فنی در  ساخت آسانسور را بیان می‌کند.


نحوه ثبت سفارش برای ساخت آسانسور از طریق "خدمت از ما"

انتخاب یک شرکت سازنده معتبر و افراد متخصص برای ساخت آسانسور از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از تکنسین‌ها و متخصصان ساخت آسانسور یک انتخاب اصولی و مطابق موازین در تعیین شده برای ساخت آسانسور در ساختمان تجاری و مسکونی مدنظرتان داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت آسانسور

نظرات

ایمن آریا
ایمن آریا
5.0 (از 2 نظر)
4 خدمت موفق
ساخت آسانسور
هادی جهان

سر وقت تعیین شده حضور یافتند و برای طراحی و ساخت آسانسور بررسی کامل و دقیق انجام شد. کمتر از ۱۲ ساعت طرح و نقشه ها تهیه و ارسال شد. منتظر برآورد قیمت هستیم. درود و سپاس فراوان به سایت وزین و فوق العاده ی *خدمت از ما*