قیمت تعمیر بالابر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر بالابر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر بالابر نیاز دارید؟

تعمیر بالابر را به متخصصش بسپار

تعمیر بالابر توسط یک متخصص باتجربه می­‌تواند تا مدت­‌ها شما را از کلافگی‌­های خرابی این دستگاه و نیاز مجدد به تعمیر بالابر رها کند. همانطور که می‌­دانید، بالابر یکی از تجهیزاتی است که در مکان­‌های مختلف مانند فروشگاه‌ها، کارگاه‌ها، ساختمان‌ها و غیره، برای جابه‌جایی کالاهای سنگین و یا افراد به کار می­‌رود.

اگر در پیدا کردن تعمیرکار بالابر ساختمانی برای تعمیر بالابر ساختمانی در محل شامل تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی به مشکل برخورده­‌اید، "خدمت از ما" مشکل شما را حل خواهد کرد. کافیست درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. متخصصین تعمیر بالابر در شهرتان قیمت تعمیر بالابر را اعلام می­‌کنند، و شما می‌­توانید بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

تعمیر بالابر

 

تعمیر بالابر

تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی و به طور کلی تعمیر بالابر ساختمانی در محل باید توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی باتجربه انجام شود. هنگام سرویس و تعمیر بالابر، تعمیرکار بالابر ساختمانی طبق معیار و استانداردهای خاصی عمل می‌کند. روال کار سرویس و تعمیر بالابر می­‌تواند شامل بازرسی چشمی، بررسی عملکرد هر بخش، سنجش میزان فرسودگی اجزا و تست تحمل وزن باشد.

 

قیمت تعمیر بالابر چگونه تعیین می‌­شود؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که تعمیر بالابر ساختمانی در محل را ضروری می‌­سازد، فرسوده شدن تجهیزات آن با گذشت زمان است. تجهیزات انواع بالابر به مرور زمان فرسوده شده و لازم است برای جلوگیری از خرابی، به‌طور مرتب توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی سرویس شوند. با این حال، تعمیر بالابر ساختمانی در محل در برخی شرایط اجتناب ­ناپذیر است. اما قیمت تعمیر بالابر چگونه تعیین می­‌شود؟

باتوجه به اینکه بالابرها متناسب با نوع استفاده­‌شان مدل­‌های متفاوتی دارند، رقم دقیقی را نمی‌توان به عنوان هزینه تعمیر بالابر مشحص کرد. با این وجود، شما می توانید با ثبت درخواست تعمیرات بالابر در "خدمت از ما" و بدون نهایی کردن سفارش، از هزینه دقیق تعمیر بالابر ساختمانی در محل مطلع شوید. البته در صورتی که خدمات تعمیرات بالابر (از جمله تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی) به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، این هزینه به خود هزینه تعمیر بالابر اضافه خواهد شد.

 

تعمیر انواع بالابر

 

مزایای استفاده از تعمیر بالابر چیست؟

مشکل هرچه باشد، استفاده از تعمیر بالابر ساختمانی در محل بهینه­‌ترین حالت ممکن برای شماست. شما با استفاده از خدمات تعمیر بالابر با کمک "خدمت از ما"، به چندین تعمیرکار بالابر ساختمانی در شهر خود دسترسی مستقیم دارید. می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری آنها را همراه با نظرات کاربران قبلی مشاهده کنید؛ و از هزینه تعمیرات بالابر پیش از نهایی کردن سفارش مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

توجه داشته باشید که اگر تعمیر بالابر به‌موقع انجام نشود، این موضوع می‌تواند خسارات جانی و مالی جبران‌ناپذیری را به بار بیاورد. برای مثال، در صورتی که تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی در زمان مناسب توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی انجام نشود، خطر سقوط کالاها و حتی افراد از روی آن به‌طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. از این رو، اگر از بالابر برای جابه‌جایی افراد استفاده می‌­کنید، لازم است سرویس و تعمیر بالابر ساختمانی در محل حداقل هر 6 ماه یکبار نوسط تعمیرکار بالابر ساختمانی انجام شود. در صورتی که بالابر برای جابه‌جایی کالا باشد، تعمیر بالابر یک بار در سال کافیست.

 

تعمیر بالابر هیدرولیکی

 

معرفی انواع بالابر

در ابتدای مطلب گفتیم که بالابر یکی از تجهیزاتی است که در مراکز مختلف اعم از فروشگاه‌ها، کارگاه‌ها، ساختمان‌ها و... برای جابه‌جایی کالاهای سنگین و یا افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. بالابرها عمدتا در 2 نوع دستی و اتوماتیک طراحی و ساخته می‌شوند، اما هنگام دسته­بندی، به 2 نوع ثابت و متحرک تقسیم می شوند.

 

1. بالابرهای ثابت

همانگونه که از نام آنها پیداست، این بالابرها ثابت بوده و قابلیت جابجایی ندارند. استفاده اصلی این مدل بالابرها در انبارها و کارخانه­‌هاست. بالابرهای ثابت خود به بالابرهای ثابت هیدرولیکی، آکاردئونی، مفصلی، کابلی و زنجیری تقسیم بندی می­‌شوند که در ادامه توضیح می‌­دهیم.

  1. بالابر ثابت هیدرولیکی: این بالابرها نیروی لازم برای انجام فعالیت خود را توسط یک مداری هیدرولیکی تامین می­‌کنند.
  2. بالابر آکاردئونی: همان گونه که از نام این گونه بالابرها پیداست، ظاهری این بالابرها شبیه به آکاردئون است. از ویژگی­‌های بالابر آکاردئونی می­‌توان به قدرت و ایمنی بالای آن‌ها اشاره کرد.
  3. بالابر آکاردئونی خودکششی: این بالابر یک سکوی وسیع دارد و برای کارهایی مانند تعمیر و نگهداری، رنگ آمیزی، نصب تجهیزات و... استفاده می‌­شود. این بالابرها سطح اتکای بیشتری دارند؛ و در مقابل باد و تکان‌­های احتمالی از امنیت بیشتری برخوردارند.
  4. بالابر آکاردئونی قیچی: از این بالابرها می‌­توان در ارتفاع 3 متر تا 30 متر استفاده کرد. از مهمترین مزیت‌­های آن‌ها قابلیت استفاده در فضاهای باریک، سطح وسیع سکو، قابلیت استفاده همزمان چند نفر روی سکو، توانایی تحمل وزن زیاد، و تکان­های کم در ارتفاع زیاد اشاره کرد.
  5. بالابر زنجیری و کابلی: نیروی لازم برای حرکت این بالابرها توسط یک موتور تامین می­‌شود. این بالابرها در مقایسه با نمونه‌­های آکاردئونی ایمنی کمتری دارند. هنگام استفاده از این بالابرها، چک کردن زنجیر و کابل آنها فوق­ العاده مهم است تا از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری شود.

 

تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی

 

2. بالابرهای متحرک

بالابرهای متحرک برای جابجایی کارکنان ساختمانی بکار رفته، و امکان جابجایی از مکانی به مکان دیگر را فراهم می­کنند (برای مثال برای در آتش نشانی­ها). انواع بالابر متحرک عبارت­اند از:

  1. بالابر متحرک با دسترسی عمودی: این گونه بالابرها فقط حرکت عمودی داشته و به بالا و پایین حرکت می‌­کنند. بالابرهای آکاردئونی نمونه‌­ای از این بالابرهای متحرک هستند.
  2. بالابر متحرک با دسترسی عمودی و افقی: این نوع بالابرها قابلیت حرکت عمودی و افقی را دارند. نحوه عملکرد این گونه بالابرها هیدرولیکی بوده، و از ایمنی بالایی برخوردارند.

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر بالابر

چه به دنبال تعمیرکار بالابر ساختمانی باشید، چه تعمیرکار هریک از بالابرهای ذکر شده در قسمت قبل، شما می­توانید بهترین متخصص­‌ها را برای تعمیر بالابر با کمک "خدمت از ما" پیدا کنید.

درخواست خود را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین تعمیر بالابر ساختمانی در محل و یا سایر مدا­ها پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین تعمیرکار بالابر ساختمانی را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1426 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر بالابر

نظرات

رضا علی اسکندری
رضا علی اسکندری
5.0 (از 24 نظر)
29 خدمت موفق
تعمیر بالابر
محسن عطایی

کار که درخواست دادم یه مشکل خیلی جزیی داشت و ایشان وجدان دار بودن فقط ایاب ذهاب و تشخیص و برطرف کردن کار رو گرفتن دمشون گرم بهتون پیشنهاد میکنم ایشون رو باادب و خوش برخورد

رضا علی اسکندری
رضا علی اسکندری
5.0 (از 24 نظر)
29 خدمت موفق
تعمیر بالابر
هوشنگ افضلی

تشکر میکنم از آقای اسکندری عزیز خیلی کار بلد و ابزار کامل بودن باشخصیت و منصف بودن من راضی بودم از شون

بهزاد حسینی
بهزاد حسینی
5.0 (از 23 نظر)
38 خدمت موفق
تعمیر بالابر
علی رضایی

همه چی به موقع و بسیار وقت شناس و بسیار منصف .و از نظر تخصص و تشخیص علت خرابی بسیار عالی .من از نمره صد به ایشون صد میدم .ممنونم از مدیریت سایت بابت انتخاب افراد کار آمد .

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر بالابر را ثبت کنید: