قیمت شارژ کارتریج در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شارژ کارتریج" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شارژ کارتریج نیاز دارید؟

شارژ کارتریج را به متخصصش بسپار

زمان شارژ کارتریج برای هر پرینتری دیر یا زود فرا می‌رسد. فرقی نداره کارتریجhp باشد یا کانن. بعد از 6 ماه استفاده از آن (بسته به میزان مصرف کمتر یا بیشتر)، یا باید برای شارژ کارتریج خود اقدام کنید، یا خرید کارتریج جدید را در برنامه خود قرار دهید.

اگر هرگونه اختلال در عملکرد پرینتر خود، مانند پخش کردن جوهر و کم رنگ شدن صفحات پرینتر مشاهده کردید، بهتر است در اولین فرصت کارتریج پرینتر خود را شارژ کنید. شارژ کارتریج در محل از جمله خدماتی است که شما را از رفتن به مراکز شارژ کارتریجhp، شارژ کارتریج کانن، شارژ کارتریج جوهرافشان hp، شارژ کارتریج لیزری hp، سامسونگ و هر برند پرینتر دیگر بی‌نیاز می‌کند.

 

شارژ کارتریج

 

 

هزینه شارژ کارتریج چقدر است؟

هزینه شارژ کارتریج مستقیما با اندازه پرینتر و اندازه کارتریج درارتباط است. کیفیت کارتریج و تونر، نوع پرینتر و کارتریج از دیگر عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج هستند. مثلا قیمت شارژ کارتریج جوهرافشان canon با قیمت شارژ کارتریج hp cp1025 یا قیمت شارژ کارتریج hp 2035 با یکدیگر کمی تفاوت دارند. هچنین کیفیت و مواد تونر یا نوار کاربنی، کارتریج پودری، کارتریج رنگی یا تانک رنگ که هنگام شارژ استفاده می‌شود، در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد.
در صورتی که می‌خواهید از قیمت شارژ کارتریج آگاه شوید؛ از متخصصین خدمات شارژ کارتریج در بازار خدمت از ما، به رایگان قیمت بگیرید.

 

شارژ کارتریج در محل

 

خدمات شارژ کارتریج در محل 

 • شارژ کارتریج لیزری hp
 • شارژ کارتریج جوهرافشان hp
 • شارژ کارتریج hp 1102
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج رنگی
 • شارژ کارتریج پرینتر حرارتی
 • شارژ کارتریج پرینتر سوزنی
 • شارژ کارتریج سامسونگ

 

علت شارژ کارتریج چیست؟

معمولا تعداد پرینت با میزان مشخصی از ابعاد و اندازه و جوهر از مشخصاتی است که روی دفترچه پرینتر یا جعبه آن نوشته شده است. با هر بار استفاده از پرینتر، با توجه به کیفیت چاپی که روی نرم افزار انتخاب می‌کنید، مقداری از کارتریج مصرف می‌شود. به مرور و با گذشت زمان و استفاده از کارتریج پرینتر، کیفیت صفحات پرینت شده کمتر می‌شود و نوشته‌های برگه‌های خروجی کمرنگ می‌شود. 

 

بهترین زمان برای شارژ کارتریج

معمولا کارتریج سالم هز 6 ماه یکبار به شارژ نیاز دارد. اما وابسته به نوع پرینتر و کارتریج و میزان استفاده از پرینتر این زمان برای پرینتر شما می‌تواند متفاوت باشد. بعضی از پرینترهای جدید و پیشرفته، پیام شارژ کارتریج را اعلام می‌کنند. 

 

شارژ کارتریج جوهرافشان hp

 

چه علائمی به ما می‌گویند که زمان شارژ کارتریج رسیده است؟

همان‌طور که گفتیم، پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند، پس از روی علائمی که مشاهده می‌کنید، زمان تعویض و شارژ کارتریج را مشخص کنید:

 • برگه‌های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند
 • کیفیت چاپ یکنواخت نیست
 • چاپ صورت گرفته کم رنگ است
 • کارتریج کاغذ را کثیف می‌کند 
 • پرینتر، پیام خطای و ایراد کارتریج می‌دهد
 • چاپ صفحه به درستی انجام نمی‌شود
 • رنگ‌ها با یکدیگر تداخل دارند
 • از کارتریج و پرینتر صدای ناهنجار می‌آید


اگر در طول روزهای اخیر متوجه خرابی و اختلال در عملکرد پرینتر خود شده‌اید، می توانید دستگاه پرینتر خود را برای یافتن عیب و شارژ مجدد به متخصص بسپارید. 

 

آموزش تصویری شارژ کارتریج hp

 

شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان

پرینترهای جوهرافشان یک منبع جوهری درون خود دارند. بسیاری از کارتریج پرینتر شامل سه رنگ اصلی است و همه رنگ‌ها از ترکیب همان سه رنگ اصلی ساخته‌ می‌شوند. البته نوع دیگری از پرینترهای جوهر افشان رنگی، دارای چهار تانک رنگی هستند که آن رنگ سیاه است.
شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان باید بسیار ظریف و با دقت انجام شود. زیرا در بعضی اوقات، باعث آسیب رسیدن به کارتریج و سورخ شدن آن می‌شود. شارژ کارتریج جوهرافشان hp، کانن از متداول‌ترین خدماتی است که توسط متخصصین در خدمت از ما ارائه می‌شود.

 

شارژ کارتریج پرینتر لیزری

پرینتر لیزری نیز مانند پرینتر جوهرافشان از کارتریج برای چاپ استفاده می‌کند. اما روش شارژ کارتریج پرینتر لیرزی با جوهرافشان متفاوت است. پرینترهای لیزری که دارای کارتریج‌های قابل شارژ هستند را بدون مشکل می‌توانید شارژ کنید. اما تعداد دفعات شارژ کارتریج لیزری محدودیت دارند. شارژ کارتریج لیزری hpو کانن کمی با یکدیگر متفاوتند، اما یک متخصص می‌تواند به خوبی از عهده شارژ انواع پرینتر برآید.

 

شارژ کارتریج لیزری hp

 

شارژ کارتریج یا خرید کارتریج جدید؟

در بسیاری از موارد نشانه‌هایی که بالاتر گفتیم، به ما می‌گویند که باید کارتریج خود را شارژ کنیم تا پرینتر مانند گذشته موارد دلخواه ما را چاپ کند. اگر کارتریج بعد از شارژ تغییری در عملکردش نداشت، بهتر است با مشورت یک متخصص کارتریج خود را تعویض کنید.

 

بهترین خدمات شارژ کارتریج

کیفیت شارژ کارتریج و در ادامه آن نحوه عملکرد پرینتر بعد از شارژ، به مواد تونر که برای شارژ استفاده می‌شود، وابسته است. پس بسیار مهم است که پرینتر خود را به کدام مرکز خدمات شارژ کارتریج می‌سپارید.

شما می‌توانید درخواست شارژ انواع کارتریج را، به رایگان در خدمت از ما ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی از بهترین ارائه دهندگان خدمات سرویس و تعمیر ماشین‌های اداری در شهر خود به رایگان قیمت بگیرید، و باتوجه به سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی بهترین را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1622 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شارژ کارتریج

نظرات

حامد رفیعی نژاد
حامد رفیعی نژاد
5.0 (از 8 نظر)
10 خدمت موفق
شارژ کارتریج
مریم شهریاری

با تشکر از آقای رفیعی نژاد ثبت سفارش تا انجام کار فقط حدود 1 ساعت زمان برد و کیفیت کار هم عالی بود. با اینکه قبلا هم کارتریج شارژ کرده بودیم ولی هیچ وقت اینقدر سریع و باکیفیت کارمون انجام نشده بود.

فرشاد کفایی قاسم پور
فرشاد کفایی قاسم پور
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
شارژ کارتریج
عباس ترابی

آقا فرشاد، بسیار ماهر بودند بموقع تشریف آوردند و بسرعت کار را با کیفیت عالی انجام دادند. در کل بسیار مودب، ماهر بودند.

احمد عباسی
احمد عباسی
5.0 (از 40 نظر)
109 خدمت موفق
شارژ کارتریج
طوبا تاجری

ممنون از اقای احمدی، من شاغلم و روزای عادی نمیتونستم پرینترمو ببرم برای تعمیر و ایشون روز جمعه کار منو راه انداختن، مشکل پرینترم رو کامل برطرف کردند و راهنمایی های لازم برای پرینت بهتر رو به من ارایه دادند. کسب و کارشون پر برکت