قیمت طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی نیاز دارید؟

طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی را به متخصصش بسپار

طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی بصورت منحصر به فرد و زیبا یکی از راهکار‌های جذب مخاطب برای فروش بیشتر به شمار می‌آید. به کارگیری ایده و خلاقیت در طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی در بهتر دیده شده این تبلیغات در سطح شهر تاثیر دارد؛ بنابراین استفاده از طراحان و افراد متخصص در زمینه طراحی و ساخت انوع تابلو تبلیغاتی یگ گام موثر در مسیر بهتر دیده شدن تبلیغات است.

داشتن ارتباط با یک طراح کاربلد و خلاق که بتواند ایده‌ی ذهنی شما را متناسب با نوع تبلیغات در طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی پیاده سازی کند، خواسته هر کارفرمایی است. در "خدمت از ما" امکان ثبت سفارش رایگان برای طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی و برقراری ارتباط با طراحان بنر و تابلو تبلیغاتی متخصص و استعلام قیمت رایگان از این افراد وجود دارد. 

 

 

سوالات متداول کاربران درباره طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی

  • مزایای ثبت سفارش برای طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی در "خدمت از ما"
  • قیمت طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
  • یک آشنایی مختصر با طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی
  • نحوه ثبت سفارش برای طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی در "خدمت از ما"

 

مزایای ثبت سفارش برای طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی در "خدمت از ما"

طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی برای معرفی مشاغل و خدمات متفاوتی در نظر گرفته می‌شود. این سبک طراحی برای ایجاد تبلیغات در سطح شهر و مکان‌های خاص تحت عنوان‌های بنر و تیزر تبلیغاتی بر روی بیلبورد‌ها و تابلو‌های متحرک سطح شهر کاربرد دارد. هر کدام از موارد کاربردی طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف در نظر گرفته می‌شود. انتخاب افراد متخصص در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

از مزایای ثبت سفارش در "خدمت از ما" یافتن طراحان و متخصصین طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی با صرف کمترین زمان و هزینه است. در صورتی که برای داشتن یک بنر و تیزر تبلیغاتی در سطح شهر بدون کسب اطلاع تعرفه پرداخت پایان کار و همین طور میزان مهارت افراد و یا شرکت تبلیغاتی طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی اقدام کنید، علاوه بر از دست دادن سرمایه با خروجی کار نامناسبی مواجه می‌شوید.

 

 

"خدمت از ما" با ارائه مشخصات و رزومه قبلی کارشناسان طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی و همین طور فراهم آوردن شرایط مشاهده نظرات کاربران درباره نمونه کارهای قبلی آنها، امکان یک انتخاب اصولی را برای مشتریان بوجود آورده است.

ارزش داشتن یک تابلوی تبلیغاتی و یا بنر معرفی کسب و کار با ویژگی‌های کاربردی و قدرت نفوذ بالا بر روی افراد دارد، بسیار زیاد است. اما تمامی این موارد مستلزم به کارگیری افراد متخصص در زمینه طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی برای تحویل یک بنر و تیزر تبلیعاتی  متناسب با نیاز شما می‌باشد. بنابراین انتخاب طراحان  کاربلد در ساخت تابلوی تبلیغاتی اساسی ترین گام برای داشتن یک سایت تبلیغ تاثیرگذار و مخاطب پسند است. 

 

 

بنابراین به راحتی با دسترسی به سایت و اپلیکشین "خدمت از ما" از مزایای ثبت سفارش رایگان برای در اختیار داشتن یک شرکت تبلیغاتی و افراد متخصص در طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی متخصص بهرمند شده و امکان استعلام قیمت رایگان را نیز برای خود فراهم آورید.

 

قیمت طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

یکی از راه‌های متداول تبلیغ درباره کسب و کار و خدماتی که ارائه می‌دهید، استفاده از قابلیت‌های طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی است. اما قیمت طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی به چه صورتی محاسبه می‌شود؟ سوال اکثر مخاطبان است. انتخاب نوع تابلوی تبلیغاتی، جنس آن و سبک خاص طراحی در تعیین قیمت طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی تاثیر دارد.

بنابراین قیمت بر اساس طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی و نوع تابلوی طراحی و ساخته شده متغییر است. علاوه بر این تنوع در ساخت تابلوهای تبلیغاتی بر روی قیمت طراحی و ساخت آن تاثیر مستقیم دارد. با یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکشیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید با ارائه درخواست خود از افراد متخصص در طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی فعال در این سایت استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

 

یک آشنایی مختصر با طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی

انواع طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی برای  بیلبورد و تابلو‌های متحرک سطح شهر امروزه یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزار‌های تبلیغاتی به حساب می آیند. پیام‌های تبلیغاتی درج شده بر روی این سبک تابلو‌ها به دلیل قرار گرفتن در دیدرس مشتریان منجر به جذب آنها برای خرید می‌شود. تابلو‌های تبلیغاتی (billboard) را می‌توان به دو دسته مخصوص محیط داخلی و خارجی تقسیم کرد.

تاثیرات ناشی از جلوه‌های بصری که بر ذهن مخاطب حک می‌شود، با طراحی و ساخت تابلو‌های تبلیغاتی و نصب آنها در سطح شهر ایجاد می‌گردد. در این قسمت با معرفی انواع تابلوهای تبلیغاتی با شما همراه خواهیم بود.

 

 

انواع تابلوهای تبلیغاتی جدید

طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی بر اساس جنس و نوع استفاده آنها به موارد زیر تقسیم بندی می‎شوند. طراحی تابلو تبلیغاتی یکی انواع پر کاربرد انواع به کارگیری تبلیغات در سطح شهر است.
 

تابلو تبلیغاتی مغازه
این سبک طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی برای ساخت انواع تابلو سر در مغازه و یا پشت بام یک مجتمع و مغازه چندین طبقه برای درج نام و معرفی کسب و کار است. این سبک در ساخت تابلو شرکت نیز کاربرد دارد.

 

 

تابلو تبلیغاتی متحرک

تابلو‌های تبلیغاتی متحرک با قرارگیری بر روی زیرگذرها و یا محل‌های پر تردد افراد و شهروندان در معرفی و یا تبلیغ یک کسب و کار و حرفه تاثیر دارد. طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی متحرک در این سبک در سطح شهر بسیار کاربرد دارد.

 

 

تابلو تبلیغاتی سه بعدی

تابلو تبلیغاتی سه بعدی پلاستیک و وکیوم اصولا دارای ظاهری با تشکیل شده از یک طرح سه بعدی، گرافیک، متن و یا یک نشانه است. این دسته از تابلوهای تبلیغاتی در مدل های مختلف موجود است، طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی در این سبک با سلیقه و ایده مشتری قابل انجام است.

 

نمونه تابلوهای تبلیغاتی

 در حال حاضر نمونه‌های مختلف تابلوهای با عناوین چلنیوم ، حروف استیل، نئون پلاستیک، بک لایت ، لایت باکس و لاسوگاسی تقسیم می شود که هر کدام تنوع خود را دارد، این نمونه تابلو‌ها وابسته به نوع طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی ایجاد و قابل استفاده هستند.

 

 

نحوه ثبت سفارش برای طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی در "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با طراحان و متخصصین فعال در "خدمت از ما" برای طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی در ارتباط باشید. پس از شرح نوع خدمات، طرح مورد نظر و سبک تابلوی تبلیغاتی به راحتی استعلام قیمت رایگان گرفته و طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی خود را به یک تیم متخصص در این زمینه بسپارید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی

نظرات

سید محمد موسوی اصفهانی
سید محمد موسوی اصفهانی
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی
ندا شریفی

واقعا فکرشو نمی کردم که یک نفر اینقدر با انصاف و خوش سلیقه باشه! با ایشون 8تومن طی کرده بودم برای درست کردن نئون ولی وقتی ساختن نئونمو خودشون گفتن تو محاسبات اشتباه کردن و 6.5 میلیون گرفتن! فوق العاده تمیز و حرفه یی کار کردن. ممنونم از برنامه خدمت از ما و آقای موسوی🙏🙏

حامد حسینی
حامد حسینی
5.0 (از 9 نظر)
5 خدمت موفق
طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی
حامد محمدی

کیفیت انجام کار عالی . مراجعه به موقع و سریع . قیمت منصفانه و بسیار خوش برخورد و محترم . حتما برای انجام کار ایشون رو توصیه میکنم.

پرتو لیزر پارس
پرتو لیزر پارس
5.0 (از 4 نظر)
3 خدمت موفق
طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی
رضا فولادی

آقای عظیم زاده به موقع کار را اجرا کردند و کیفیت کار هم خوب بود و قیمت هم منصفانه بود و از لحاظ اخلاقی و برخورد هم عالی بودن. بنده راضی بودم و واقعا دستشون درد نکنه

در این شهرها می توانید سفارش طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"