نکات مهم در طراحی تابلو مغازه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نکات مهم در طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو مغازه نمونه ای از طراحی تابلو‌های تبلیغاتی و قابل نصب بر قسمت‌های مختلف مغازه است. از سری نکات مهم در تابلو سازی هم از دید مشتری و هم از نگاه سازنده طراحی تابلو مغازه است. ایده تابلو مغازه در کنار فونت مناسب تابلو مغازه از نکات ریزی است که در هنگام طراحی و ساخت تابلو مغازه برای جذب مخاطبان باید به آن توجه ویژه داشت. طراحی تابلو مغازه علاوه بر نقش و نگار‌ها و فونت تابلو باید دارای ابعاد مشخص باشد و سایز تابلو مغازه متناسب با نیاز سفارش دهنده تعیین گردد. طراحی تابلو مغازه و استفاده از فونت مناسب در طراحی مغازه در کنار دکور مغازه در جذب مشتری تاثیر دارد.

امروزه طراحی تابلو مغازه با فتوشاپ و همین طور برنامه طراحی تابلو مغازه همانند دیگر شاخه‌های طراحی یک حرفه و شغل به حساب آمده و بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. بهترین رنگ برای تابلو مغازه و نورپردازی تابلو مغازه از دیگر مواردی است که در طراحی و ساخت تابلو مغازه باید به آن توجه ویژه داشت.

 

 طراحی تابلو مغازه

 

طراحی تابلو مغازه

 طراحی تابلو مغازه با توجه به نوع نیاز افراد و سفارش آنها در سبک‌های مختلف و با فونت نوشتاری متفاوت در نظر گرفته می‌شود. درج اسم برای تابلو مغازه در کنار انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه و فونت مناسب به تنهایی یک ایده طراحی تابلو مغازه را شکل می‌دهد. در این قسمت با بررسی ایده‌های مختلف طراحی تابلو مغازه، نمونه‌های مختلف تابلو مغازه را به اشتراک می‌گذاریم.

 

اسم برای تابلو مغازه

 

ایده طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو مغازه بصورت منحصر به فرد بعنوان یک نماد عمل کرده و آن را از دیگر فروشگاه‌ها و مغازه‌ها جدا می‌کند. نمایش برند و نام یک فروشگاه و مغازه به اندازه به روز بودن و ارائه خدمات مناسب برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. هماهنگی با متد‌های جدید طراحی تابلو مغازه و به کارگیری فونت مناسب تابلو مغازه در حک نام و برند مغازه در ذهن افراد مراجعه کننده تاثیر زیادی دارد.

 

 طراحی تابلو مغازه

 

با رعایت یک سری اوصول در طراحی و مشاهده ایده‌های مطرح شده در این قسمت می‌توانید یک طرح جذاب را برای تابلو سر در مغازه تان انتخاب کنید.

 • طراحی تابلو مغازه را براساس خدمات و محصولات ارائه شده در مغازه انتخاب کنید.
 • یک ایده مناسب در طراحی تابلو مغازه انتخاب سادگی در کنار خاص بودن است.
 • نوع خدمات و یا برند محصولی که ارائه می‌دهید را در طرح نهایی تابلو مغازه به کار برید.
 • بهترین و متناسب ترین رنگ‌ها را برای طراحی تابلو مغازه و رنگ فونت تابلو مغازه انتخاب کنید.
 • روش‌ها و متد‌های جدید ساخت تابلو مثل ترموفرمینگ وکیوم را با طراحی تلفیق و به یک ایده جذاب دست یابید.

 

نمونه تابلو مغازه

محور‌های مختلف طراحی تابلو مغازه و همین طور چندین ایده را برای انتخاب یک طرح و فونت تابلو مغازه را تا به اینجا بررسی کردیم. تمامی این مراحل برای رسیدن به یک طرح نهایی و یک نمونه تابلو مغازه مناسب با نوع خدمات ارائه شده است.

 

نمونه تابلو مغازه

 

نمونه‌های مختلفی از تابلو مغازه با طرح و جنس‌های مختلف ساخته شده و قابل استفاده برای سر در و قسمت‌های مختلف مغازه می‌باشد. به چندین مورد نمونه تابلو مغازه در این قسمت اشاره خواهیم داشت.

 

نمونه‌های مختلفی از تابلو مغازه

 

نمونه تابلو داروخانه

طراحی تابلو داروخانه و فونت طراحی تابلو در این نمونه مغازه به گونه ای است که نورپردازی مغازه در کنار فونت فارسی از اهمیت بالایی در طرح این نوع تابلو برخوردار است.

 

نمونه تابلو داروخانه

 

تابلو ورودی مغازه

طراحی تابلو ورودی مغازه با در کنار هم قرار دادن نوع خدمات، نمایش برند و نام مغازه ایجادو یک نمونه تابلو ساخته می‌شود. این سبک از طراحی تابلو مغازه در تبلیغات و جذب مشتری نیز تاثیر فراوانی دارد.

 

تابلو ورودی مغازه

 

تابلو مغازه چلنیوم

این سبک تابلوسازی نسل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی است که از متریال چلنیوم و پلکسی گلاس ایجاد شده است. طراحی و ساخت تابلو مغازه با این سبک در جذب مشتری و مراجعه کننده بسیار تاثیر دارد.

 

تابلو مغازه چلنیوم

 

سایز تابلو مغازه

از سری نکات مهم و تاثیر گذار در طراحی تابلو مغازه سایز آن است. ابعاد و سایز تابلو مغازه با توجه به اندازه و نوع خدمات آن در نظر گرفته می‌شود و با هدف هماهنگی طراحی تابلو مغازه با اندازه آن به افراد متخصص ارائه می‌گردد.

 

سایز تابلو مغازه

 

نورپردازی تابلو مغازه

نورپردازی تابلو مغازه در فروشگاه‌ها، داروخانه‌ها و مغازه‌هایی که مدت زمانی زیادی از روز و شب را مشغول فعالیت هستند برای جذب مشتری و آگاهی آنها از خدمات دهی مغازه‌های نام برده در طراحی تابلو مغازه بسیار اهمیت دارد. نورپردازی تابلو مغازه در اطراف فونت طراحی تابلو مغازه یک ایده مناسب برای نمایان کردن برند و نام فروشگاه و مغازه است.

 

برنامه طراحی تابلو مغازه

برنامه‌های مختلفی برای طراحی تابلو مغازه و انواع بنر وجود دارد که طراحان می‌توانند با بهره مندی از امکانات این نرم افزار‌ها به بهترین شکل ممکن طراحی تابلو انواع مغازه را انجام دهند.

 

برنامه طراحی تابلو مغازه

 

طراحی تابلو مغازه با فتوشاپ

طراحی تابلو مغازه با نرم افزار فتوشاپ از نمونه‌های با سابقه این سبک طراحی است. استفاده از فتوشاپ برای زدن یک طرح مناسب با ایده‌های کاربردی و استفاده از فونت مناسب تابلو مغازه یک راهکار مناسب برای انجام طراحی تابلو مغازه است.

 

طراحی تابلو مغازه با فتوشاپ

 

فونت مناسب تابلو مغازه

فونت مناسب تابلو مغازه و استفاده از لوگوتایپ و تایپوگرافی برای زدن یک طرح خاص برای انواع تابلو‌های به کار رفته در قسمت‌های مختلف مغازه یک ایده مناسب برای خاص نشان دادن برند و نام مغازه به مشتریان است. استفاده از فونت فارسی برای تابلو مغازه و در برخی مواقع به کارگیری حروف انگلیسی و اختصاری برای انتقال یک پیام به افراد مراجعه کننده به یک مغازه صورت می‌گیرد.

 

فونت مناسب تابلو مغازه

 

بهترین رنگ برای تابلو مغازه

انتخاب یک رنگ مناسب در طراحی تابلو مغازه بسیار اهمیت دارد. بهترین رنگ برای تابلو مغازه با هماهنگی بین دکور مغازه و یا در تضاد با رنگ اصلی مغازه برای بهتر نشان دادن نام و نشان مغازه انتخاب می‌شود.

 

بهترین رنگ برای تابلو مغازه

 

نکات مهم در طراحی تابلو

در انتهای این مطلب با بیان یک سری نکات مهم در طراحی تابلو مغازه سعی در راهنمایی هر چه بهتر مخاطب برای انتخاب یک طرح مناسب برای تابلو مغازه داریم.

 • بهتر است طراحی تابلو مغازه بر اساس خدمات و محصولات صورت گیرد.
 • از طرحی ساده و شیک برای خاص نشان دادن برند و نام در طراحی تابلو مغازه بهره ببرید.
 • بازتابی از استایل و نوع فعالیت در مغازه را در طراحی تابلو نشان دهید.
 • نورپردازی و افکت های نوری در طراحی تابلو مغازه را در اولویت قرار دهید.
 • از متن یک خوانا و خاص در کنار یک فونت مناسب طراحی تابلو مغازه استفاده کنید.
 • طراحی گرافیکی تابلو مغازه را بررسی و یک طرح متناسب با روش‌های جدید را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1399 رای


طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی
برای سرویس طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین