قیمت طراحی لوگو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی لوگو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی لوگو نیاز دارید؟

طراحی لوگو را به متخصصش بسپار

یک طراحی لوگو حرفه‌­ای می­‌تواند برند شما را در ذهن مشتریان شما برای همیشه ثبت کند. امروزه، مخصوصا با توجه به گزینه‌­های فراوان برای طراحی لوگو اسم، طراحی لوگو مفهومی و...، نیاز به یک طراحی لوگو حرفه‌­ای برای هر کسب­ و کار بیش از پیش احساس می‌­شود. چرا که لوگوی هر کسب­ و کار نشان ­دهنده هویت و شخصیت آن کسب و کار است.

اگر شما نیز مانند تمام صاحبان حرفه‌­ای کسب­ و کار به دنبال یک طراح خبره برای طراحی لوگو اسم یا طراحی لوگو مفهومی برای برند خود هستید، "خدمت از ما" با چند کلیک بهترین افراد را به شما معرفی می­‌کند. کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، از افراد ماهر در حوزه طراحی لوگو قیمت بگیرید، و بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

طراحی لوگو: طراحی لوگو اسم

 

قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین می­‌شود؟

اگر کمی با فضای طراحی لوگو و به ­طور کلی طراحی گرافیک آشنا باشید، حتما می‌دانید که مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت طراحی لوگو، مهارت و میزان تجربه فرد طراح (با گروه طراحی) است. با این وجود، عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت طراحی لوگو نیز موثر هستند:

  1. نوع لوگو: طراحی لوگو سبک­‌های خاصی دارد که در رشته طراحی لوگو نیز آموزش داده می­‌شود. برخی از انواع طراحی لوگو عبارت ­اند از: طراحی لوگو اسم (که اسم شرکت پایه طراحی خواهد بود)، طراحی لوگو مفهومی (که در آن لوگو طرحی مفهومی خواهد بود)، و طراحی لوگو تایپ (که با استفاده از تمام یا برخی از حروف نام شرکت انجام می­‌شود).
  2. تعداد اتود اولیه: یکی دیگر از عوامل تعیین­ کننده قیمت طراحی لوگو می‌تواند تعداد اتود اولیه باشد. منظور از تعداد اتود اولیه، طرح­های پیشنهادی و اولیه­ایست که طراح پس از اعلام موضوع توسط شما ارائه می­کند. در ادامه، شما یکی از آن طر­ها را برگزیده، و طراح سایر مراحل طراحی لوگو حرفه­ای را انجام خواهد داد (برای مثال رنگ­بندی).
  3. تعداد ویرایش: پس از نهایی شدن طرح لوگو، طراح به ویرایش آن خواهد پرداخت تا کار طراحی لوگو اسم یا طراحی لوگو مفهومی را به پایان برساند. مشخصا، تعداد ویرایش‌های درخواستی شما به عنوان مشتری نیز روی قیمت طراحی لوگو تاثیر خواهد گذاشت. برخی از طراحان در ابتدای سفارش طراحی لوگو آنلاین این تعداد را اعلام می‌کنند؛ برخی نیز هرچقدر بخواهید طرح را ویرایش می­‌کنند و نهایتا هزینه آن را دریافت می‌­کنند.
  4. طراحی ست اداری: معمولا در پروژه‌ها و سفارش طراحی لوگو آنلاین، طراحی ست­‌های اداری (شامل کارت ویزیت، پاکت نامه، طرح دیسک­‌های فشرده، سررسید و...) به دنبال طراحی لوگو می‌­آید که هزینه را افزایش خواهد داد.
  5. زمان تحویل کار: درنهایت، مدت زمان تحویل کار را نیز می­‌توان از موارد موثر بر قیمت طراحی لوگو در نظر گرفت. اگر مشتری در سفارش طراحی لوگو آنلاین عجله داشته باشد و اصطلاحا کار او اورژانسی باشد، هزینه طراحی لوگو اسم یا طراحی لوگو مفهومی بیشتر خواهد شد. هرچند که تحویل پروژه­‌های طراحی لوگو حرفه­‌ای و سفارش طراحی لوگو آنلاین توسط افراد باتجربه زمان آن‌چنان زیادی نخواهد برد.

 

قیمت طراحی لوگو

 

مزایای استفاده از طراحی لوگو چیست؟

اگر همچنان در مورد اهمیت طراحی لوگو حرفه‌­ای برای کسب ­و کار خود مطمئن نیستید، با ما همراه باشید. در یک نگاه کلی، طراحی لوگو استراتژی بازاریابی هر کسب­ و­ کار را تشکیل داده، و هدف اصلی آن شناسایی و به یاد سپاری بهتر کسب­ و کار شما برای مشتری است. لوگوها به عنوان هویت بصری هر برند، روی ست اداری، وبسایت، کارت­‌های تجاری و آگهی­‌های شرکت‌­ها ظاهر می­‌شوند. بنابراین، طراحی لوگو حرفه‌­ای به موفقیت هر کسب ­و کاری در هر حوزه و ابعاد کمک زیادی می­‌کند.

طراحی لوگو اسم، طراحی لوگو مفهومی، یا طراحی لوگو تایپ مناسب و با معنی مرتبط می­‌تواند کمک بزرگی به برندسازی شما کند. یک لوگوی شناخته شده، باعث شناخته‌تر شدن شما و برندتان نیز خواهد شد. برای مثال، لوگوی شما روی سایت می­تواند معرف شما به تمام کاربران اینترنت باشد (البته گوگل هم برای یک لوگوی اختصاصی و کپی نشده اهمیت زیادی قائل است).

نکته مهم این است که شما هر چقدر هم خلاق باشید، نباید طراحی لوگو را خودتان انجام دهید. طراحی لوگو، یک کار تخصصی است که باید به متخصص این کار سپرده شود. شما می­‌‍توانید نظرات و ایده‌­های خود را با طراح هنگام سفارش طراحی لوگو آنلاین در میان بگذارید، اما شخصا اقدام نکنید. پرداخت قیمت طراحی لوگو در این مرحله نقش مهمی در موفقیت برند شما در بازار دارد.

شما با ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین در "خدمت از ما" می­توانید به بهترین طراحان و محصلان رشته طراحی لوگو دسترسی داشته باشید، قیمت طراحی لوگو پیشنهادی آن‌ها را مشاهده کنید، پروفایل حرفه‌ای آنها را بخوانید، نظرات کاربران قبلی در مورد کار آنها را بررسی کنید، و نهایتا بهترین گزینه را برای طراحی لوگو حرفه‌­ای انتخاب کنید.

 

سفارش طراحی لوگو آنلاین

 

نکات مهم در طراحی لوگو

در این قسمت نکاتی را بررسی می­‌کنیم که می­تواند به شما در تشخیص یک لوگوی حرفه‌­ای کمک کند. لوگوها ابتدا سیاه و سفید طراحی می‌­شوند. همچنین، نماد طراحی شده مشخص نیست در آینده در چه جاهایی استفاده خواهد شد. ممکن است مجبور به استفاده بدون رنگ یا سیاه و سفید از آن باشیم (مثلا مهر)؛ یا از آن ابعاد بسیار کوچک یا بسیار بزرگ استفاده کنیم.

  1. تقارن: تعادل در طراحی لوگو بسیار مهم است، زیرا ذهن به طور طبیعی در صورتی طرحی را جذاب ارزیابی می­کند که متقارن و متعادل باشد. همچنین، لوگو باید در هر سایز و اندازه­ای زیبا و خوانا باشد؛ چه برای سایت و سربرگ، چه بیلبوردهای عظیم تبلیغاتی. بنابراین، از طراحی لوگوهایی که جزییات بالایی دارند، اجتناب کنید. زیرا در سایزهای بسیار کوچک، جزییات قابل تشخیص نیستند.
  2. رنگ­بندی: استفاده از رنگ­های خاص یکی دیگر از ایده‌­های موثر است. برخی از برندها فقط با رنگ منحصر به فرد خود قابل تشخیص و شناسایی هستند. طراحان حرفه‌­ای هنگام انجام سفارش طراحی لوگو آنلاین، از رنگ‌­هایی استفاده می­‌کنند که در چرخه رنگ به هم نزدیک هستند؛ مثلا یک پالت گرم از رنگ­های قرمز، نارنجی و درجات مختلف رنگ زرد.
  3. سبک: طراح پیش از انجام سفارش طراحی لوگو آنلاین از شما درمورد کسب­ و کارتان سوال می­‌پرسد تا بهترین سبک را برای طراحی لوگو انتخاب کند (برای مثال طراحی لوگو مفهومی یا طراحی لوگو تایپ).

 

طراحی لوگو مفهومی

 

نحوه ثبت سفارش طراحی لوگو

به منظور ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین در "خدمت از ما" برای طراحی لوگو اسم، طراحی لوگو مفهومی و سایر سبک‌­ها، درخواست خود را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین طراحان لوگو پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آن‌ها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای طراحی لوگو بند خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی لوگو

نظرات

پویا شایسته
پویا شایسته
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
طراحی لوگو
آرتا رادمنش

سفارش های حرفه ای داشتم برای امور بین المللی که فوق العاده باکیفیت و دقت انجام دادن و بسیار راضیم و لذت میبرم در دیدنشون قطعا به همکاران با کیفیتم ایشونو پیشنهاد و معرفی میکنم. ممنون جناب آقای شایسته عزیز با اخلاق و حرفه ای

سمیرا فلاح پور
سمیرا فلاح پور
5.0 (از 13 نظر)
22 خدمت موفق
طراحی لوگو
میثم شجاعی

درود بر شما و سپاس از خانم فلاح پور من خیلی از کار و طراحی شون راضی بودم و بابت زمان و صبوری شون در اصلاح طرح ها ازشون ممنونم

زینب دوستی
زینب دوستی
5.0 (از 8 نظر)
9 خدمت موفق
طراحی لوگو
مسیحا نوری

عالی بود طراحیشون با این هزینه ک ایشون میگیره و این طرح های زیبا میزنه بیرون راحت 3 برابر ازتون پول میگیره

در این شهرها می توانید سفارش طراحی لوگو را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"