قیمت ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ نیاز دارید؟

ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ را به متخصصش بسپار

ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ نیز مانند طراحی لوگو، تثبیت­ کننده هویت بصری کسب و کار شما در ذهن مشتریان است. انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه تنها مستقیما کسب و کار شما را معرفی نمی­‌کند. حتی روی میز شلوغ یک مدیر با چندین سربرگ و کارت ویزیت نیز، ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ به صورت حرفه‌­ای، به ­طور غیرمستقیم کسب و کار شما را تبلیغ می­‌کند.

اگر به دنبال افرادی برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ، طراحی کارت ویزیت معماری، طراحی سربرگ و پاکت نامه و... هستید، "خدمت از ما" با چند کلیک بهترین‌­ها را به شما معرفی می­‌کند. کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، از افراد ماهر در طراحی سربرگ و لوگو قیمت بگیرید، و بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

قیمت طراحی کارت ویزیت

 

قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ چگونه تعیین ­می­‌شود؟

اما قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ بر اساس چه فاکتورهایی محاسبه می­‌شود؟ در ادامه بررسی می­‌کنیم چه مواردی می‌­تواند قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ را کاهش و یا افزایش دهد:

 

1. تجربه طراح در طراحی کارت ویزیت و سربرگ

مهمترین عامل در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ، مهارت و میزان تجربه فرد طراح است. بدین ترتیب که هرچه طراح شناخته ­شده­‌تر باشد و سابقه کار بیشتری داشته باشد، قیمت ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ افزایش خواهد یافت.

 

2. تعداد اتود اولیه پیش از انجام طراحی کارت ویزیت

یکی دیگر از عوامل تعیین­ کننده قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ تعداد اتود اولیه است. منظور از تعداد اتود اولیه، طرح­‌های پیشنهادی و اولیه ­ای است که طراح پیش از ساخت کارت ویزیت و سربرگ به شما ارائه می‌­کند. در ادامه، شما یکی از طرح­‌ها را انتخاب می‌کنید، و طراح سایر مراحل طراحی کارت ویزیت و سربرگ را با نرم افزار طراحی کارت ویزیت (مانند فوتوشاپ) انجام خواهد داد.

 

3. تعداد ویرایش در طراحی سربرگ و کارت ویزیت

پس از نهایی شدن طرح، طراح آن را ویرایش می­‌کند تا نرم افزار طراحی کارت ویزیت و سربرگ را به پایان برساند. مشخصا، تعداد ویرایش­‌های درخواستی شما نیز روی قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ تاثیر دارد. برخی از طراحان در ابتدای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ این تعداد را اعلام می‌­کنند؛ برخی نیز هرچقدر بخواهید طرح را ویرایش، و نهایتا هزینه آن را دریافت می­‌کنند.

 

طراحی کارت ویزیت و سربرگ

 

4. طراحی ست اداری و تعداد آیتم‌­ها

معمولا انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه پس از طراحی لوگو و به صورت پکیج انجام می­‌شود. قیمت این پکیج­‌ها نیز با توجه به موارد موارد درخواستی شما بیشتر و یا کمتر خواهد شد. مواردی مانند طراحی حرفه‌­ای کارت ویزیت، طراحی سربرگ و پاکت نامه، طرح روی دیسک­‌های فشرده، سررسید و غیره، همگی در ست اداری جای می­‌گیرند.

 

5. زمان تحویل طراحی کارت ویزیت و سربرگ

مدت زمان تحویل کار نیز می­‌تواند بر قیمت ساخت کارت ویزیت و سربرگ موثر باشد. اگر برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ عجله داشته باشید و به دنبال طراحی فوری سربرگ و کارت ویزیت باشید، هزینه بیشتر خواهد شد. هرچند، انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و لوگو توسط افراد باتجربه زمان زیادی نخواهد برد.

موارد ذکر شده معمولا از مهم‌ترین عوامل در قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ هستند. نوع کار معمولا تاثیری در تعیین قیمت ندارد. برای مثال، هزینه طراحی کارت ویزیت و سربرگ با کارت ویزیت صنعتی، یا طراحی سربرگ معمولی با سربرگ فانتزی عملا تفاوتی ندارد.

 

انجام طراحی کارت ویزیت

 

عوامل موثر بر هزینه ساخت کارت ویزیت و سربرگ

مراحلی که در بالا به آن پرداختیم، تنها در بخش طراحی بر قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ تاثیر می­‌گذارند. اما یک مرحله مهم دیگر پس از انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه وجود دارد: چاپ با چاپگر کارت ویزیت.

 

برخی از موارد موثر بر قیمت ساخت کارت ویزیت و سربرگ پس از طراحی آنها با نرم افزار طراحی کارت ویزیت عبارت­ اند از:

  1. روش چاپ
  2. قطع کارت ویزیت و سربرگ
  3. تعداد کارت ویزیت و سربرگ
  4. سیاه و سفید یا رنگی بودن آن
  5. جنس کاغذ موردنظر (برای کارت ویزیت)

 

مزایای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ چیست؟

کارت ویزیت و سربرگ شرکت یا سازمان شما ممکن است مسیرهای بسیار طولانی و متفاوتی را در طول عمر خود بگذراند. از کیف پول و میز افراد گرفته، تا پوشه­‌ها و زونکن‌­ها. تصور کنید در تمام این مسیرها، ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ آنقدر خاص و حرفه­ای اجرا شده باشد که هر کسی را وادار به توجه و بررسی آن کند. مسلما تاثیر همین چند ثانیه توجه می‌­تواند مسیر کسب و کار شما را تغییر دهد.

نکته مهم این است که شما هر چقدر هم خلاق باشید، نباید ساخت کارت ویزیت و سربرگ را خودتان انجام دهید. انجام طراحی کارت ویزیت و سربرگ با انجام طراحی کارت ویزیت یک کار تخصصی است که باید به متخصص این کار سپرده شود. برای مثال، رنگ­بندی صحیح با توجه به حوزه فعالیت شما از مواردیست که طراح در طراحی حرفه­‌ای کارت ویزیت و سربرگ به آن توجه می­‌کند. آن‌ها هنگام ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ، از رنگ­هایی استفاده می­‌کنند که در چرخه رنگ به هم نزدیک هستند؛ مثلا یک پالت رنگ سرد یا درجات مختلف رنگی خاص.

شما می‌­توانید نظرات و ایده­‌های خود را با طراح هنگام طراحی کارت ویزیت معماری، طراحی کارت ویزیت معماری، یا طراحی سربرگ و پاکت نامه در میان بگذارید، اما بهتر است شخصا برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ اقدام نکنید.

 

ساخت طراحی کارت ویزیت

 

نحوه ثبت سفارش طراحی و ساخت کارت ویزیت و سربرگ

چه به دنبال طراحی کارت ویزیت معماری و کارت ویزیت صنعتی نیاز داشته باشید، چه طراحی سربرگ و پاکت نامه و سربرگ فانتزی، "خدمت از ما" آماده کمک به شماست. شما با ثبت سفارش ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ در "خدمت از ما" می­‌توانید به بهترین طراحان و متخصصان نرم افزار طراحی کارت ویزیت دسترسی داشته باشید، قیمت پیشنهادی آنها را مشاهده کنید، پروفایل تخصصی آنها را بخوانید، نظرات کاربران قبلی در مورد پروژ­های آنها را بررسی کنید، و نهایتا بهترین گزینه را برای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ شرکت انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1421 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ

نظرات

راحله کریمی فرجام
راحله کریمی فرجام
5.0 (از 18 نظر)
17 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
افشین اخلاقی

سرکار خانم کریمی صادقانه و با کیفیت کار رو انجام دادند من تلفن ایشان رو سیو کردم و حتما بازهم از ایشان کمک میگیریم باتشکر از برنامه خدمت از ما

راحله کریمی فرجام
راحله کریمی فرجام
5.0 (از 18 نظر)
17 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
کتابی

یکی از مهمترین عوامل در کار، تعهد است، که ایشون 100درصد به کارشون و مشتری متعهد هستند. خانم کریمی فوق العاده صبور، اخلاق حرفه ای، متعهد و البته خوش سلیقه هستند.

زینب دوستی
زینب دوستی
5.0 (از 8 نظر)
9 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
تهذیبی

من مهندس معمارم و خیلی نسبت به کارم و موارد مربوط به کارم حساسم . خانم دوستی فوق‌العاده کاربلد و حرفه‌ای و فینشیگ کارشون و ارائه کار عالی و مثل کارهای خارجی ارائه و طراحی میکنند و خودشونم با حوصله و مودب هستند ، در یک کلام حرفه‌ای هستند . پیشنهاد میکنم با ایشان کار کنید .

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"