قیمت ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ نیاز دارید؟

ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ را به متخصصش بسپار

ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ نیز مانند طراحی لوگو، تثبیت­ کننده هویت بصری کسب و کار شما در ذهن مشتریان است. انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه تنها مستقیما کسب و کار شما را معرفی نمی­‌کند. حتی روی میز شلوغ یک مدیر با چندین سربرگ و کارت ویزیت نیز، ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ به صورت حرفه‌­ای، به ­طور غیرمستقیم کسب و کار شما را تبلیغ می­‌کند.

اگر به دنبال افرادی برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ، طراحی کارت ویزیت معماری، طراحی سربرگ و پاکت نامه و... هستید، "خدمت از ما" با چند کلیک بهترین‌­ها را به شما معرفی می­‌کند. کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، از افراد ماهر در طراحی سربرگ و لوگو قیمت بگیرید، و بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

قیمت طراحی کارت ویزیت

 

قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ چگونه تعیین ­می­‌شود؟

اما قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ بر اساس چه فاکتورهایی محاسبه می­‌شود؟ در ادامه بررسی می­‌کنیم چه مواردی می‌­تواند قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ را کاهش و یا افزایش دهد:

 

1. تجربه طراح در طراحی کارت ویزیت و سربرگ

مهمترین عامل در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ، مهارت و میزان تجربه فرد طراح است. بدین ترتیب که هرچه طراح شناخته ­شده­‌تر باشد و سابقه کار بیشتری داشته باشد، قیمت ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ افزایش خواهد یافت.

 

2. تعداد اتود اولیه پیش از انجام طراحی کارت ویزیت

یکی دیگر از عوامل تعیین­ کننده قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ تعداد اتود اولیه است. منظور از تعداد اتود اولیه، طرح­‌های پیشنهادی و اولیه ­ای است که طراح پیش از ساخت کارت ویزیت و سربرگ به شما ارائه می‌­کند. در ادامه، شما یکی از طرح­‌ها را انتخاب می‌کنید، و طراح سایر مراحل طراحی کارت ویزیت و سربرگ را با نرم افزار طراحی کارت ویزیت (مانند فوتوشاپ) انجام خواهد داد.

 

3. تعداد ویرایش در طراحی سربرگ و کارت ویزیت

پس از نهایی شدن طرح، طراح آن را ویرایش می­‌کند تا نرم افزار طراحی کارت ویزیت و سربرگ را به پایان برساند. مشخصا، تعداد ویرایش­‌های درخواستی شما نیز روی قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ تاثیر دارد. برخی از طراحان در ابتدای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ این تعداد را اعلام می‌­کنند؛ برخی نیز هرچقدر بخواهید طرح را ویرایش، و نهایتا هزینه آن را دریافت می­‌کنند.

 

طراحی کارت ویزیت و سربرگ

 

4. طراحی ست اداری و تعداد آیتم‌­ها

معمولا انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه پس از طراحی لوگو و به صورت پکیج انجام می­‌شود. قیمت این پکیج­‌ها نیز با توجه به موارد موارد درخواستی شما بیشتر و یا کمتر خواهد شد. مواردی مانند طراحی حرفه‌­ای کارت ویزیت، طراحی سربرگ و پاکت نامه، طرح روی دیسک­‌های فشرده، سررسید و غیره، همگی در ست اداری جای می­‌گیرند.

 

5. زمان تحویل طراحی کارت ویزیت و سربرگ

مدت زمان تحویل کار نیز می­‌تواند بر قیمت ساخت کارت ویزیت و سربرگ موثر باشد. اگر برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ عجله داشته باشید و به دنبال طراحی فوری سربرگ و کارت ویزیت باشید، هزینه بیشتر خواهد شد. هرچند، انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و لوگو توسط افراد باتجربه زمان زیادی نخواهد برد.

موارد ذکر شده معمولا از مهم‌ترین عوامل در قیمت طراحی کارت ویزیت و سربرگ هستند. نوع کار معمولا تاثیری در تعیین قیمت ندارد. برای مثال، هزینه طراحی کارت ویزیت و سربرگ با کارت ویزیت صنعتی، یا طراحی سربرگ معمولی با سربرگ فانتزی عملا تفاوتی ندارد.

 

انجام طراحی کارت ویزیت

 

عوامل موثر بر هزینه ساخت کارت ویزیت و سربرگ

مراحلی که در بالا به آن پرداختیم، تنها در بخش طراحی بر قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت طراحی سربرگ تاثیر می­‌گذارند. اما یک مرحله مهم دیگر پس از انجام طراحی کارت ویزیت و طراحی سربرگ و پاکت نامه وجود دارد: چاپ با چاپگر کارت ویزیت.

 

برخی از موارد موثر بر قیمت ساخت کارت ویزیت و سربرگ پس از طراحی آنها با نرم افزار طراحی کارت ویزیت عبارت­ اند از:

  1. روش چاپ
  2. قطع کارت ویزیت و سربرگ
  3. تعداد کارت ویزیت و سربرگ
  4. سیاه و سفید یا رنگی بودن آن
  5. جنس کاغذ موردنظر (برای کارت ویزیت)

 

مزایای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ چیست؟

کارت ویزیت و سربرگ شرکت یا سازمان شما ممکن است مسیرهای بسیار طولانی و متفاوتی را در طول عمر خود بگذراند. از کیف پول و میز افراد گرفته، تا پوشه­‌ها و زونکن‌­ها. تصور کنید در تمام این مسیرها، ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ آنقدر خاص و حرفه­ای اجرا شده باشد که هر کسی را وادار به توجه و بررسی آن کند. مسلما تاثیر همین چند ثانیه توجه می‌­تواند مسیر کسب و کار شما را تغییر دهد.

نکته مهم این است که شما هر چقدر هم خلاق باشید، نباید ساخت کارت ویزیت و سربرگ را خودتان انجام دهید. انجام طراحی کارت ویزیت و سربرگ با انجام طراحی کارت ویزیت یک کار تخصصی است که باید به متخصص این کار سپرده شود. برای مثال، رنگ­بندی صحیح با توجه به حوزه فعالیت شما از مواردیست که طراح در طراحی حرفه­‌ای کارت ویزیت و سربرگ به آن توجه می­‌کند. آن‌ها هنگام ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ، از رنگ­هایی استفاده می­‌کنند که در چرخه رنگ به هم نزدیک هستند؛ مثلا یک پالت رنگ سرد یا درجات مختلف رنگی خاص.

شما می‌­توانید نظرات و ایده­‌های خود را با طراح هنگام طراحی کارت ویزیت معماری، طراحی کارت ویزیت معماری، یا طراحی سربرگ و پاکت نامه در میان بگذارید، اما بهتر است شخصا برای ساخت کارت ویزیت و سربرگ اقدام نکنید.

 

ساخت طراحی کارت ویزیت

 

نحوه ثبت سفارش طراحی و ساخت کارت ویزیت و سربرگ

چه به دنبال طراحی کارت ویزیت معماری و کارت ویزیت صنعتی نیاز داشته باشید، چه طراحی سربرگ و پاکت نامه و سربرگ فانتزی، "خدمت از ما" آماده کمک به شماست. شما با ثبت سفارش ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ در "خدمت از ما" می­‌توانید به بهترین طراحان و متخصصان نرم افزار طراحی کارت ویزیت دسترسی داشته باشید، قیمت پیشنهادی آنها را مشاهده کنید، پروفایل تخصصی آنها را بخوانید، نظرات کاربران قبلی در مورد پروژ­های آنها را بررسی کنید، و نهایتا بهترین گزینه را برای ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ شرکت انتخاب کنید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ

نظرات

محمد مقصودی
محمد مقصودی
4.9
9 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
678330 کبیری

قبلا جناب مقصودی زحمت طراحی لوگو برای من کشیدن و جدیدا هم طراحی و چاپ ویزیت رو به ایشان سپردم . مسئله ای که برای شخص من مهم و با اهمیته درایت و صبر و حوصله مثال زدنی ایشونه ، ۱۰۰ با هم ویرایش بخواهید با کمال صبر و حوصله انجام میدن و مهم تر اینکه تا حصول نتیجه بشدت کارها رو پیگیری میکنن

فاطمه هوشیار
فاطمه هوشیار
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
سید هاشم حیدری

کاراین خانم محترم بوقت دقیق وسریع مشاوره رایگان خلاصه هرچه بگم کم گفتم کلا ازهمه نظر بیسته

راحله کریمی فرجام
راحله کریمی فرجام
5.0
11 خدمت موفق
ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
یاشار جوکار

صبر و حوصله ، دقت نظر ،سلیقه و تعهد کاری ایشان بسیار برای بنده جالب بود. ایشالله بتوانند در این راه درآمد خوبی کسب کنند و موفق باشند.

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading