نمونه کارت ویزیت

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نمونه کارت ویزیت

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت برای حرفه‌های مختلف جهت گرفتن سفارش وجود دارد. کارت ویزیت اولین و در دسترس ترین امکان برای تبلیغ در خصوص حرفه‌ای که به آن مشغول هستید می‌باشد. برای داشتن یک تصویر منحصر به فرد از کاری انجام می‌دهید انتخاب نمونه کارت ویزیت خاص یک راهکار مناسب است. نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای برای افرادی که نیاز به تبلیغات گسترده برای کسب و کار خود دارند و معتقدند که داشتن یک کارت ویزیت مخصوص یک دید مثبت را در افراد به دنبال دارد، کاربردی است. افراد زیادی امروزه مشغول به انجام کار طراحی کارت ویزیت هستند و نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت آنها بصورت آنلاین و حضوری برای انتخاب کاربران متقاضی در نظر گرفته می‌شود.

 

 

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت بصورت حرفه‌ای و خاص برای مشاغل مختلف تحت عناوین نمونه کارت ویزیت بازرگانی، نمونه کارت ویزیت املاک، نمونه کارت ویزیت حسابدار، نمونه کارت ویزیت مهندسی و عکاسی و معماری قابل مشاهده و سفارش است.

 

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

 

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

زمانی که صحبت از طراحی کارت ویزیت می‌شود، هدف افراد گنجاندن تصاویری خاص با اطلاعات شغل مورد نظر بر روی یک کارت با به کارگیری خلاقیت و هنر طراح است. در برخی مواقع نیز افراد با یک ایده و طرح قبلی به سراغ طراحان کارت ویزیت رفته و سفارش خود را برای طراحی این نوع کارت‌ها انجام می‌دهند.

 

نمونه کارت ویزیت خاص

 

تمامی این موارد و نکات بیان شده مستلزم به کارگیری افراد متخصص و طراحان خلاق برای طراحی کارت ویزیت مناسب با شغل و حرفه آنهاست. در این قسمت چند نمونه از طراحی کارت‌های ویزیت را برای مشاغل و حرفه‌های مختلف مشاهده می‌کنیم.

 

نمونه کارت ویزیت بازرگانی

یک کارت ویزیت بازرگانی در نمونه خاص و حرفه‌ای باید بتواند علاوه بر بیان نوع کار بزینس افراد، جذابیتی را نیز به همراه داشته باشد.

 

نمونه کارت ویزیت بازرگانی

 

نمونه کارت ویزیت املاک

یک کارت ویزیت آژانس املاک با داشتن تمامی ویژگی‌های این حرفه و یک خلاقیت در طرح به صورت زیر قابل مشاهده است.

 

نمونه کارت ویزیت املاک

 

نمونه کارت ویزیت حسابدار

حسابداری از جمله مشاغلی است که در نوع حسابرسی می‌تواند بصورت مستقل انجام شود. ممکن است افراد برای معرفی نوع تخصص خود به دیگر افراد نیازمند یک کارت ویزیت خاص باشند.

 

نمونه کارت ویزیت حسابدار

 

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

طراحی حرفه‌ای کارت ویزیت در غالب یک شغل و حرفه امروزه به صورت آنلاین و حضوری در بین افراد علاقمند دیده می‌شود.

 

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

 

قابلیت ایده پردازی و داشتن اطلاعات کافی درباره ظریف کاری‌های طراحی و در نهایت داشتن یک تخصص خاص در انجام طراحی از افراد یک طراح حرفه ای در این حوزه می‌سازد.

 

طراحی حرفه ای کارت ویزیت - یک نمونه کارت ویزیت

 

نمونه کارت ویزیت حرفه ای

بیان واژه حرفه‌ای به معنای داشتن همه چیز در کنار هم در یک تخصص است. یک طراح حرفه ای کارت ویزیت باید بتواند بخشی از محور کاری افراد را با المان و تصاویر خاص و جذاب طراحی و بر روی کارت ویزیت حک کند.

 

نمونه کارت ویزیت حرفه ای

 

نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای برای مشاغل خاص بصورت زیر قابل مشاهده است.

 

یک نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای

 

نمونه کارت ویزیت مهندسی

شما بعنوان یک برنامه نویس، یک معمار و یا مدیر یک شرکت عمرانی برای معرفی خود در مکان‌های مختلف نیاز به یک کارت ویزیت حرفه‌ای و خاص دارید.

 

یک نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای - نمونه کارت ویزیت مهندسی

 

نمونه‌‌ای از کارت ویزیت حرفه‌ای مهندسی را مشاهده می‌کنیم.

 

یک نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای - یک نمونه کارت ویزیت برای شرکت مهندسی

 

کارت ویزیت های جالب

کارت ویزیت‌های حرفه‌ای با طراحی‌های خاص و منحصر به فرد برای افراد و کمپانی‌های مختلف با در نظر گرفتن روش‌های مختلف طراحی مثل تایپوگرافی، لوگوتایپ و مواردی از این قبیل صورت گرفته و قابل ارائه است.یک نمونه از کارت ویزیت جالب با طرح خاص را با هم مشاهده می‌کنیم.

 

یک نمونه کارت ویزیت حرفه‌ای - کارت ویزیت های جالب

 

قیمت طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت وابسته به نوع طرح، نوع روش طراحی و در نهایت خاص بودن آن می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. در واقع یک طراح با مشاهده طرح درخواستی شما و یا نمونه کاری که پسند کردید و درخواست‌های شما برای اعمال بر روی کارت ویزیت تخمین و تعیین می‌شود.

 

قیمت طراحی کارت ویزیت

 

دانلود نمونه کارت ویزیت

فایل‌های لایه باز طراحی کارت ویزیت برای دانلود نمونه کارت ویزیت در بعضی سایت‌های طراحی بصورت رایگان و گاها با تعیین قیمت در دسترس کاربران مختلف قرار داده شده است.

 

دانلود نمونه کارت ویزیت

 

برنامه طراحی کارت ویزیت

وابسته به تخصص طراح کارت ویزیت، برنامه طراحی کارت می‌تواند یکی از نرم افزارهای طراحی مثل فتوشاپ، ایلاستراتور و یا نرم افزار خاصی مثل EximiousSoft Business Card Designer باشد. این نرم افزار دارای قابلیت‌هایی مانند موارد اشاره شده در زیر برای انجام طراحی کارت ویزیت است:

  • قابلیت طراحی کارت‌های ویزیت به صورت بسیار زیبا و شیک
  • بیش از صدها کارت ویزیت جذاب که توسط آن می توانید یک طرح خیره کننده بسازید.
  • ایجاد بیش از صدها تصویر پس زمینه ، لوگو ، اشکال و ... برای استفاده در طراحی با این نرم افزار امکان پذیر است.

 

برنامه طراحی کارت ویزیت

 

نمونه کارت ویزیت خاص

یک کارت ویزیت خاص و هنری همیشه با واکنش‌های خوبی از سمت مخاطبان مواجه است. داشتن رنگ‌های هماهنگ، طراح‌های جذاب، تصاویر و لوگوتایپ چشمگیر شرایط را برای شکل گیری و طراحی یک کارت ویزیت خاص فراهم می‌کند. چند نمونه از کارت ویزیت خاص برای حرفه‌های مختلف را در این قسمت به اشتراک می‌گذاریم.

 

نمونه کارت ویزیت خاص

 

کارت ویزیت خاص عکاسی

یک عکاس برای نشان دادن نوع فعالیت خود و همین طور حیطه کاری اش به مخاطب برای جذب و دریافت کار نیاز به یک کارت ویزیت خاص با طرحی منحصر به فرد دارد.

 

کارت ویزیت خاص عکاسی

 

یک نمونه کارت ویزیت خاص و منحصر به فرد عکاسی به صورت زیر قابل مشاهده است.

 

نمونه کارت ویزیت عکاسی

 

کارت ویزیت خاص معماری

یک کارت ویزیت خاص برای حرفه معماری با تلفیق رنگ‌ها و بیان نوع حرفه‌ی افراد در کنار تصاویر و المان‌های مناسب قابل طراحی است.

 

کارت ویزیت خاص معماری

 

یک نمونه کارت ویزیت خاص برای حرفه‌ی معماری و شرکت‌های شاغل در حوزه معماری بصورت زیر می‌باشد.

 

کارت ویزیت خاص معماری

 

چندین نکته اساسی درباره نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

  • با مشاهده نمونه‌های مختلف کارت ویزیت یک طرح منحصر به فرد را برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید.
  • برای درج اطلاعات تکمیلی نام و عنوان، نام و لوگو شرکت، تلفن، ایمیل و آدرس سایت و درج رسانه‌های اجتماعی مخصوص و قرار دارد QR کد بر روی کارت‌های ویزیت الکتریکی یک خلاقیت را در نظر داشته باشید.
  • متن حمایتی برای تبلیغات بیشتر روی کارت ویزیت درج کنید.
  • عکس ها یا تصاویر با در نظر گرفتن خلاقیت و ایده پردازی انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 2799 رای


ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ
برای سرویس ساخت و طراحی کارت ویزیت و سربرگ از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین