قیمت تعمیر موتور برق در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر موتور برق" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر موتور برق نیاز دارید؟

تعمیر موتور برق را به متخصصش بسپار

تعمیر موتور برق باتوجه به پراستفاده بودن این دستگاه در خانه‌ها، سازمان‌ها و...، از خدمات پرمتقاضیست. خدمات تعمیر موتور برق شامل تعمیر موتور برق هوندا، تعمیر موتور برق دیزلی، تعمیر موتور روبین، نصب شیر بنزین موتور برق، رفع صدای موتور برق و رفع کلیه مشکلات موتور برق می‌شود.

اگر شما نیز از متقاضیان تعمیر موتور برق در محل هستید، "خدمت از ما" آماده کمک رسانی به شماست. درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، قیمت‌های پیشنهادی بهترین متخصصین تعمیر موتور برق در محل را ببینید، و متخصص مورد نظر را با توجه به پروفایل او و نظرات کاربران انتخاب کنید.

 

تعمیر موتور برق

 

قیمت تعمیر موتور برق چقدر است؟

با توجه به وجود مدل‌های مختلف موتور برق در بازار، هزینه تعمیر موتور برق در محل نیز متفاوت است. برای مثال، تامین قطعات موتور برق بنزینی و تعمیر آن با رفع مشکلات موتور برق مانند نصب شیر بنزین موتور برق یا رفع صدای موتور برق یکسان نیست.

درخواست شما برای تعمیر موتور برق در محل هر چه که باشد، از جمله تعمیرات موتور برق شرق تهران، تعمیر موتور برق کرج، تعمیر دیزل ژنراتور برق در تهران، تعمیر موتور برق در مشهد و...، تنها کافیست درخواست خود را به رایگان در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید، تا باتجربه ترین متخصصان تعمیر موتور برق قیمت پیشنهادی خود را دقیقا با توجه به نوع درخواست شما و خدماتی که نیاز دارید اعلام کنند.

 

مزایای استفاده از تعمیر موتور برق چیست؟

اما استفاده از خدمات تعمیر موتور برق در محل چیست؟ همان طور که می‌دانید، موتور برق دستگاهیست که انرژی مکانیکی به دست آمده از سوخت (گاز، بنزین، یا گازوئیل) را به برق تبدیل می‌کند. هر کجا نیاز به تامین برق داشته باشیم، از موتور برق استفاده می‌کنیم. این دستگاه در مراکز صنعتی، بیمارستان ها، هتل ها، منازل و... برای تامین انرژی در مواقع ضروری کاربرد بسیار بالایی دارد.

با یک نگاه ساده به نقش این دستگاه و مکان هایی که این دستگاه بیشترین کاربرد را دارد، می‌توان متوجه اهمیت تعمیر موتور برق در محل و رفع مشکلات موتور برق در سریع ترین زمان ممکن شد. اطمینان حاصل کردن از سالم بودن دستگاهی مانند موتور برق با توجه به نقش مهم آن در شرایط اضطراری برای تامین انرژی، قابل چشم پوشی نیست.

نکته دیگری که استفاده از خدمات تعمیر موتور برق در محل (اعم از تعمیرات موتور برق شرق تهران، تعمیر موتور برق کرج، تعمیر موتور برق در مشهد و...) را بسیار مناسب می‌کند، حجم و وزن این دستگاه است. اگر چه این موتور برق اکثرا در مدل های قابل حمل تهیه می‌شود، اما جابه جایی آن برای مسیرهای طولانی چالش های خود را دارد. به همین ترتیب، استفاده از خدمات رفع مشکلات موتور برق می‌تواند خیال شما را از این بابت نیز راحت کند.

 

عیب یابی و تعمیر مشکلات موتور برق

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر موتور برق

فاکتورهای موثر بر هزینه تعمیر موتور برق شامل سرویس دستگاه، میزان تعمیر مورد نیاز و تامین و تعویض قطعات آن است. اشاره کوتاهی به این موضوع داشتیم که موتور برق مدل های متفاوتی دارد. با این وجود، ساختار این دستگاه به طور کلی شامل اجزای زیر می‌شود:

 1. موتور: این بخش از موتور برق تامین انرژی مکانیکی را به عهده دارد. موتور قسمت اصلی موتورهای برق است که در آن انرژی مکانیکی دستگاه به انرژی برق تبدیل می‌شود. هر قدر توان موتور بالاتر باشد، برق بیشتری تولید می‌کند.
 2. دستگاه تولید برق متناوب (آلترناتور): وظیفه این قسمت در موتور برق تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی است.
 3. سیستم سوخت: سیستم سوخت در موتور برق با توجه به اینکه سوخت موتور برق چیست متفاوت است. این سیستم می‌تواند روی خود دستگاه یا به عنوان بخشی مجزا قرار بگیرد.
 4. تنظیم کننده ولتاژ: وظیفه این قطعه تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل AC به DC و بر عکس است.
 5. پنل کنترل: تنظیم و راه اندازی ساختار موتور برق به کمک پنل کنترل انجام می‌شود.
 6. سیستم روغن کاری: موتور و قطعات مکانیکی پس از کار به مدت طولانی دچار سائیدگی می‌شوند. برای جلوگیری از این سائیدگی از سیستم روغن کاری استفاده می‌شود.
 7. سیستم سردسازی: ساختار موتور برق در حین کار داغ می‌شوند و سیستم سردسازی وظیفه خنک کردن اجزای موتور برق را بر عهده دارد. بیشتر موتورهای برق توسط هوا خنک می‌شوند.
 8. خروجی ها: از این قسمت برق تولید شده توسط دستگاه به وسایل تغذیه کننده رسانده می‌شود. ساختار موتور برق اکثرا شامل خروجی های AC و DC با تعداد مختلف است.

آشنایی با هر یک از این اجزا، وظایف، و تعمیر آنها تنها با آموزش موتور برق به طور جامع ممکن است. هزینه تعمیر موتور برق با توجه به برند و نوع آن نیز، برای مثال تعمیر موتور روبین، تعمیر موتور برق هوندا، تعمیر موتور برق دیزلی و...، متغیر خواهد بود. بنابراین، هزینه تعمیر موتور برق با توجه به اینکه کدام یک از این قسمت ها به تعمیر نیاز دارد، و یا اینکه چه قطعاتی باید تعویض شوند، متفاوت خواهد بود.

 

تعمیر دیزل ژنراتور

 

تعمیر موتور برق شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات تعمیر موتور برق در محل شامل تعمیر تمام قسمت های ذکر شده در بالا و تمامی انواع و برندهای این دستگاه می‌شود. چه به دنبال خدمات تعمیرات موتور برق شرق تهران باشید یا تعمیر موتور برق در مشهد، متخصصان ما آماده خدمت رسانی برای موارد زیر به شما هستند:

 • تعمیر موتور روبین
 • تعمیر موتور برق هوندا
 • تعمیر موتور برق دیزلی
 • رفع صدای صدای موتور برق
 • رفع کلیه مشکلات موتور برق
 • تعمیر قطعات موتور برق بنزینی
 • تعویض و نصب شیر بنزین موتور برق و...

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص تعمیر موتور برق

رفع مشکلات موتور برق و تعمیر آن در زمان مناسب، از مشکلات جدی تر و هزینه های بالاتر جلوگیری می‌کند. اگر شما نیز از متقاضیان تعمیر موتور روبین و یا دیگر مدل های مولد الکتریکی هستید، تنها چند قدم با بهترین متخصص ها فاصله دارید. درخواست خود برای تعمیر موتور برق در محل را به صورت رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید، منتظر پیشنهاد قیمت تعمیرکاران این دستگاه بمانید و از میان آنها بهترین گزینه را با توجه به قیمت پیشنهادی و تجربیات سایر کاربران انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر موتور برق

نظرات

سیف الله علی اسکندری
سیف الله علی اسکندری
5.0 (از 10 نظر)
15 خدمت موفق
تعمیر موتور برق
محمدرضا رضایی

خیلی خوش اخلاق و کار درست بودن و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه رو درست کردن که واقعا دستشون درد نکنه. بسیار بادقت و حرفه ای

سیف الله علی اسکندری
سیف الله علی اسکندری
5.0 (از 10 نظر)
15 خدمت موفق
تعمیر موتور برق
مهناز افخمی

آقای اسکندری واقعا باتجربه بالا و متخصص بودن ابزار کامل داشتن و علاوه بر دیزل کار موتور خانه هم انجام دادن وتحصین برانگیز بود کارشون واقعا

حسین وصالی همت
حسین وصالی همت
5.0 (از 23 نظر)
48 خدمت موفق
تعمیر موتور برق
حمیدرضا حیاتی

کاربلد بودند..خوش برخورد و منظم و دقیق....با حوصله بودند...خوب مشاوره هم می‌دادند...خلاصه بی نظیر بودند. بی نظیر

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر موتور برق را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"