قیمت تزریفات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تزریفات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تزریفات نیاز دارید؟

تزریفات را به متخصصش بسپار

تزریقات در منزل، بالاخص در این روزهای کرونایی به مراتب امن‌تر از مراجعه به مراکز درمانی است. برای انجام انواع تزریقات الزاما نیاز به حضور فیزیکی در درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها ندارید. می‌توانید با پیدا کردن متخصص این کار، خدمات تزریقات در منزل را دریافت کنید و ریسک آلودگی به ویروس کرونا و دیگر عوامل بیماری‌زا را به حداقل برسانید.

همچنین ممکن است بیماری در منزل داشته باشید که نیازمند تزریق مداوم و روتین باشد و در عین حال، توانایی رفت‌ و آمد هرروزه به مرکز درمانی را نداشته باشد. در این حالت بهترین انتخاب استفاده از خدمات تزریقات در منزل است. با خدمت از ما می‌توانید برای انجام تزریقات ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت، بهترین متخصص تزریقات را در منزل خود داشته باشید.

 

تزریق کردن به دست

 

 

هزینه تزریقات در منزل به چه صورت است؟

بسته به نوع بیماری و نوع تزریق، (برای مثال تزریق وریدی، عضلانی، زیرجلدی، تزریق سرم و ...) هزینه تزریقات در منزل متفاوت خواهد بود. دستمزد افراد تزریقات‌چی نیز ممکن است باهم دقیقا برابر نباشد. گاهی حتی منطقه جغرافیایی و محله‌ای که در آن ساکن هستید هم ممکن است بر قیمت تزریقات در منزل تاثیر بگذارد.

برای تعیین هزینه به روز تزریقات، می‌توانید به رایگان از متخصصین فعال در خدمت از ما، استعلام قیمت بگیرید. قیمت تزریقات در منزل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • انواع تزریقات عمومی
 • تزریق سرم
 • تزریق سرم برای بیمار کرونایی

 

معرفی انواع روش تزریقات

همانطور که می‌دانید، تزریقات یکی از پرکاربردترین روش‌های درمانی است و از تزریق آمپول‌های تقویتی گرفته تا تزریق واکسن و سرم را دربر می‌گیرد. البته از جهت روش تزریق، انواع تزریقات به پنج دسته اصلی تقسیم می‌شود که اغلب آن‌ها به عنوان خدمات تزریقات در خانه نیز ارائه می‌شود.

 • تزریقات وریدی: تزریقی که مستقیما به رگ و داخل جریان خون راه پیدا می‌کند.
 • تزریقات عضلانی: به داخل عضلات تزریق می‌شود و سرعت جذب آن آهسته است. این تزریق برای مواردی است که بیمار امکان جذب گوارشی ندارد و توامان شرایط تزریق وریدی نیز موجود نیست.
 • تزریق زیر جلدی: تزریق در زیر پوست و لایه‌های رویی چربی انجام می‌شود. اطراف شکم، ران، پشت و پایین بازو محل‌های مناسبی برای این نوع تزریق هستند. برای داروهایی که نیاز به جذب آهسته دارند، این روش، روش مطلوبی است.
 • تزریق مفصلی: تزریق مستقیما به محل مفصل انجام می‌شود و برای آسیب‌های مفصلی مثل التهاب و یا آرتروز مناسب است.
 • تزریق صفاقی: نوع خاصی از تزریق که مناسب افراد تحت درمان شیمیایی است.

 

آمپول

 

 تزریقات در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

تقریبا همه خدماتی که تحت عنوان تزریقات در مراکز پزشکی و درمانی دریافت می‌کنید، می‌توانید در منزل نیز دریافت کنید. بدین شکل با صرف هزینه‌ای معقول، در امن‌ترین و بهداشتی‌ترین حالت ممکن تزریق برای شما انجام خواهد شد. مواردی از تزریقات در منزل که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد، از قبیل زیر است:

 

تزریق انواع آمپول

همه انواع آمپول از تقویتی و انواع آنتی‌بیوتیک مثل پنی‌سیلین گرفته تا آمپول‌های ضد التهاب، تب‌بر و ضد حساسیت، آمپول‌های مسکن، آمپول بیماری‌های خود ایمنی مثل ام‌اس و ... همه را می‌توان به عنوان تزریقات در منزل دریافت کرد. فرقی ندارد که برای این تزریقات از چه روشی استفاده شود، همه روش‌های تزریق در منزل قابل اجرا هستند.

 

تزریق انواع سرم

برای وصل سرم به صورت اصولی، باید از فردی باتجربه و آموزش دیده کمک بگیرید. می‌توانید از خدمات تزریق در منزل استفاده کنید تا متخصصان این امر از مرحله وصل سرم تا چک کردن روند آن و خارج کردن سرم در کنار شما در منزل حضور داشته باشند.

 

واکسیناسیون در منزل 

شاید پیش از این فکر می‌کردید  واکسیناسیون از جمله تزریقاتی است که انجام آن در منزل امکان‌پذیر نیست. اما خوب است بدانید برای تزریق واکسن از هر نوعی، خواه واکسیناسیون دوره ای کودکان باشد و خواه تزریق واکسن آنفولانزا، می‌توانید روی تزریقات در منزل حساب کنید. به طور کلی تزریقات از هر نوع برای کودکان در منزل تجربه آرامش‌بخش‌تر و راحت‌تری است. 

 

رعایت چه نکاتی در تزریقات منزل لازم است؟

تزریقات در منزل می‌تواند در تجربه بهتر و راحت‌تر شما در روند درمان بسیار کمک کننده باشد. اما اصول و نکات بهداشتی‌ای وجود دارد که رعایت آن‌ها در حین تزریقات لازم است. در این بخش به بیان این نکات می‌پردازیم. 

 • بعضی تزریقات حتما باید با نسخه پزشک باشد و انجام آن‌ها بدون دستور پزشک ممنوع است. 
 • پرستار یا فرد تزریق کننده، باید تمام لوازم و ملزومات تزریق را با خود به همراه داشته باشد. مثل سرنگ، سوزن، پد الکلی، پانسمان، آنژیوکت و...
 • در مواردی که احتمال بروز حساسیت دارویی وجود دارد، فرد تزریق کننده باید تست‌های لازم قبل از تزریق را انجام دهد. مثل تزریق پنی‌سیلین در صورتی که از آخرین تزریق بیش از یک سال گذاشته باشد، باید قبل از دریافت دارو تست انجام شود.
 • رعایت موارد بهداشتی مثل ضدعفونی کردن دست‌های فرد تزریق کننده و محل تزریق، نو بودن وسایل مورد استفاده مثل سرنگ و غیره. توجه کنید که رعایت نکات بهداشتی در روزهای شیوع ویروس کرونا بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است.
 • اگر قرار است بیش از یک تزریق انجام شود، بهتر است تزریق‌ها در محل‌های مختلفی از بدن صورت گیرد تا آسیب وارده به یک ناحیه زیاد نباشد.

 

کشیدن آمپول

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص برای تزریقات در منزل 

برای انجام تزریقات، بهتر است از یک پرستار و یا یک فرد آموزش‌دیده و باتجربه کمک بگیرید. برای انتخاب این فرد می‌توانید در خدمت از ما به رایگان ثبت سفارش کنید، از چند متخصص استعلام قیمت بگیرید و با مقایسه سوابق آن‌ها از طریق نظرات قبلی کاربران و امتیاز هر متخصص، یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

استفاده از تجربه دیگران کمک می‌کند تا شما بهترین انتخاب را در این حوزه داشته باشید و در سریع‌ترین زمان ممکن به بهترین متخصصین این حوزه دسترسی پیدا کنید.

 

سخن پایانی

با انجام تزریقات در منزل، تجربه پرآرامش‌تر و راحت‌تری را از این درمان تجربه خواهید کرد. در این مطلب انواع روش تزریقات، عوامل تعیین کننده قیمت تزریقات در منزل و نکاتی که باید پیرامون این امر رعایت شود بررسی شده است. همچنین انواع خدماتی که از طریق تزریقات در منزل قابل دریافت است، مثل تزریق انواع سرم و آمپول و همچنین واکسیناسیون نام برده شده است.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تزریفات

نظرات

بهزاد حیدری
بهزاد حیدری
5.0
3 خدمت موفق
تزریفات
خانم نعمتی

با تشکر از جناب حیدری ،بسیار وقت شناس و خوش برخورد و ماهر در کارشون و منصف در هزینه... پیشنهاد میکنم اگه کار پرستاری داشتین به ایشون بسپرید.

نسترن آبخو
نسترن آبخو
5.0
18 خدمت موفق
تزریفات
سادات حسینی

بسیار خانم محترم وظیفه شناس و با اطلاعات هستند سر موقع تشریف آوردند و با صبر و حوصله کارشون انجام دادند. و در نهایت اینکه بسیار بسیار منصف هستند.

نرگس ابراهیمی
نرگس ابراهیمی
5.0
82 خدمت موفق
تزریفات
پریسا محمدی

عالی بودند. بسیار با حوصله و وقت شناس. از شب قبل پیگیر بودند و توصیه های عالی کردند. خیلی خوب تزریق کردند

در این شهرها می توانید سفارش تزریفات را ثبت کنید: