قیمت تعویض باتری ساعت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعویض باتری ساعت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعویض باتری ساعت نیاز دارید؟

تعویض باتری ساعت را به متخصصش بسپار

تعویض باتری ساعت از جمله خدماتی بوده که از گذشته تا به امروز با تغییرات ساختاری آن دستخوش تحول بوده اما همچنان پابرجاست. تعویض باتری در انواع ساعت دیواری، مچی، رومیزی و موارد مشابه در طراحی‌ها و برنامه ریزی‌های مختلف بصورت تخصصی قابل انجام است.

با مراجعه به ساعت فروشی‌ها امکان تعویض باتری ساعت در انواع مختلف به راحتی وجود دارد. حتی خود شما هم می‌توانید در صورت ساده بوده ساعت با خرید باتری مورد نظر این کار را در منزل انجام دهید. اما در موارد پیچیده و نیاز به شارژ یا باتری‌های پانچ شده بهترین اقدام مراجعه به افراد متخصص است. با ما همراه باشید تا بهترین مراکز تعویض و تعمیر باتری ساعت با کمترین هزینه تعویض باتری ساعت مچی و دیگر ساعت ها را به شما معرفی کنیم.

 

 

اگر برای دسترسی به مراکز تعویض باتری ساعت با مشکل مواجه هستید، اصلا نگران نباشید. با ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما"  به راحتی می‌توانید در کنار شناسایی افراد متخصص درخواست ارائه خدمات آنلاین برای تعویض باتری ساعت را داشته باشید.

 

تعویض باتری ساعت مچی

 

پروسه تعویض باتری ساعت متناسب با نوع آن

تعویض باتری ساعت را می‌توانید در انواع مختلف و با در اختیار داشتن ابزار مورد نیاز به راحتی انجام دهید. البته برخی ساعت‌ها به لحاظ طراحی نیاز به استفاده از تخصص و نظارت افراد دارند. انواع ساعت از نوع دیواری گرفته تا مچی در مدل‌های مختلف با باتری مخصوص به خود کار کرده و در بنابراین تعویض باتری ساعت باید متناسب با نوع باتری مورد استفاده انجام شود.

 

تعویض باتری ساعت رومیزی و دیواری

در این سبک ساعت‌ها اصولا از باتری‌های نیم قلمی و قلمی استفاده می‌شود. تعویض باتری در نمونه‌های قدیمی این ساعت‌ها تنها با تهیه باتری و برداشتن پوشش محل قرارگیری آن در پشت ساعت قابل انجام است.

 

تعویض باتری ساعت مچی در انواع مختلف

برای انجام این کار به یک سری ابزار در شروع نیاز است. یک پیچ گوشتی کوچک و یک موچین باریک و ترجیحا یک پارچه ی نرم، پوشش پشت ساعت که اصولا جداشونده یا پرسی بوده را برداشته و پس از کنار زدن لایه پلاستیکی نسبت به تعویض باتری ساعت مچی که به شکل دایره‌ای شکل و ریز است اقدام می‌شود.

 

تعویض و شارژ باتری ساعت هوشمند

امروزه نسل جدید ساعت‌های هوشمند قابل تنظیم و ست با گوشی جایگزین ساعت‌های مچی قدیمی شده است. پروسه تعویض باتری ساعت در این مدل‌ها جای خود را به شارژ از طریق کابل اتصالی به این قبیل ساعت‌ها داده است.

اما این مدل ساعت‌ها نیز از یک منبع تغدیه بهره می‌برنده که عملکردی مشابه باتری دارد. تعمیر تغذیه ساعت هوشمند در این شرایط اقدامی مشابه تعویض باتری ساعت در مدل‌های غیر هوشمند داشته که باید زیر نظر یک متخصص انجام شود.

 

مزایای ثبت درخواست تعویض باتری ساعت در "خدمت از ما"

گاها از کار افتادن ساعت در مواقع ضروری بدون در دسترس بودن انواع باتری شما را با معضل گم کردن زمان مواجه می‌کند. اگر چه امروزه گوشی و تلفن همراه یا حتی انواع ساعت‌های هوشمند جایگزین ساعت‌های باتری خور شده اما هنوز هم استفاده از این ساعت‌ها در برخی قسمت‌های منزل دیده شده و برای برخی افرادیک ضرورت به حساب می‌آید.

در کنار این موارد بهم خوردن تنظیمات مداوم ساعت‌های هوشمند یا قطعی و وصلی تایمر آن‌ها می‌تواند تحت تاثیر نیاز به تعویض و تعمیز منبع تغذیه آن باشد که باید حتما با نظارت یک فرد مطلع انجام شود.

 

هزینه تعویض باتری ساعت

 

یکی از راهکار‌های منطقی در این شرایط استفاده از خدمات آنلاین و رایگان ثبت سفارش در "خدمت از ما" برای تعویض باتری ساعت می‌باشد. در این شرایط نزدیک ترین ساعت فروشی‌ها برای و مراکز تعمیر و تعویض باتری ساعت را بدون اتلاف زمان و صرف هزینه بیابید.

 

معیار‌های تعیین قیمت تعویض باتری ساعت

در حالت کلی تعویض باتری ساعت با توجه به نوع آن با شرایطی خاص و در مراحل مخصوص به خود صورت می‌گیرد. ابزار مورد نیاز، نوع باتری و همین طور اجرای روش مشخص در تعیین هزینه تعویض باتری ساعت تاثیر مستقیم دارد.

بنابراین نمی‌توان هزینه کلی و مشخصی را برای تعویض باتری ساعت در نمونه‌های مختلف تعیین کرد. اگر تمایل به برآورد قیمت تعویض باتری ساعت مدنظرتان دارید. می‌توانید در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید.

 

قیمت تعویض باتری و سرویس و تعمیر ساعت هوشمند

 

پس از انجام این کار کارشناسان مربوطه در این حوزه با شما در ارتباط بوده و علاوه بر راهنمایی‌های لازم قیمت تخمینی تعویض باتری ساعت وابسته به نوع  مدل آن را با شما در میان می‌گذارند.

 

بهترین مراکز تعویض باتری ساعت را با "خدمت از ما" بیابید

تعویض باتری ساعت خصوصا در نمونه‌های قدیمی یا موارد تزیینی و دکوراتیو باید با مراجعه با ساعت فروشی‌ها یا مراکز تعویض باتری ساعت انجام شود. در نمونه‌های هوشمند و جدید کار تخصصی تر شده و باید حتما به افراد متخصص و مطلع در زمینه تعمیر منبع تغذیه ساعت یا رفع مشکل شارژ آن دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به بهترین مراکز تعویض باتری ساعت متناسب با نیاز خود در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. در این پلتفرم امکان معرفی و مشاهده تخصصی ترین مراکز در زمینه تعویض باتری ساعت خصوصا در نوع پیشرفته و هوشمند برای شما فراهم می‌شود.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعویض باتری ساعت

نظرات

سید مهدی عابدینی
سید مهدی عابدینی
5.0 (از 25 نظر)
49 خدمت موفق
تعویض باتری ساعت
سید مهدی عابدینی

باسلام خدمت آقای عابدینی بله ایشان به موقع مراجعه کردن و ساعت رو طبق زمان مشخص شده بردن و برام آوردن بنده که ازشون راضی بودم و اگر باز هم کاری داشته باشم به خودشون مراجعه میکنم.