قیمت دوخت پرده در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه دوخت پرده" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به دوخت پرده نیاز دارید؟

دوخت پرده را به متخصصش بسپار

توجه به دوخت پرده از مهمترین و تاثیرگذارترین موارد در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به شمار می‌آید. انتخاب یک پرده مناسب برای فضای منزل تا حد زیادی در زیبایی و خاص نشان دادن فضای منزل تاثیر دارد. دوخت پرده اتاق خواب، دوخت پرده نشمین، دوخت پرده اتاق کودک و مواردی از این قبیل بطور مجزا و با رعایت نکات خاص انجام می‌شود.

دیگر موردی که در دوخت پرده بسیار حائز اهمیت است؛ انتخاب پارچه و مدل پرده است. از قدیم تا به امروز پرده یک زینت دهنده منحصر به فرد برای اتاق‌ها و مکان‌های مختلف یک منزل به شمار می‌آید. امروزه طراحی و دوخت پرده متناسب با سلایق افراد و مدل‌های جدید روز به صورت حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

تا به این قسمت به تفصیل در خصوص نقش دوخت پرده در فضای منزل اشاره داشتیم، نکته‌ای که در این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار است، دسترسی به خیاطان و طراحان متخصص در زمینه دوخت پرده برای داشتن یک نتیجه مطلوب است.

با انتخاب "خدمت از ما" و مشاهده نمونه کارهای ارائه شده از افراد فعال در زمینه دوخت پرده در این بستر کاربردی تخصصی‌ترین انتخاب را در این زمینه با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن داشته باشید.

 

دوخت پرده

 

 

دوخت پرده برای پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب

دوخت پرده برای مکان‌هایی مثل آشپزخانه با طرح‌های مجزایی از دوخت پرده برای نشمین و دیگر اتاق‌ها انجام می‌شود. این تفاوت‌ها تا حد زیادی از هماهنگی دکوراسیون و طراحی داخلی منزل با نوع و طرح پرده آویخته شده در آن الگو می‌گیرد.

مراحل دوخت پرده در آموزش مدل‌های مختلف پرده از کشیدن طرح تا برش و دوخت پرده متفاوت است و هر کدام نیازمند پیاده سازی یک سبک و روش خاص است. فراگیری تکنیک‌های صحیح دوخت پرده و همین‌طور بهره‌مندی از یک سفارش بی‌نقص در زمینه دوخت انواع پرده همگی مستلزم دسترسی به خیاطان با مهارت و تجربه در این زمینه است.

 

دوخت پرده آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب

 

قیمت دوخت پرده بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

از سری نکات مهم در هنگام سفارش دوخت پرده اطلاع از قیمت حدودی سفارش قبل از انجام کار است. قیمت دوخت پرده به صورت کلی براساس متراژ پارچه، نوع پارچه، مدل پرده و همین طور سختی کار و دستمزد نهایی خیاط قابل تعیین است.

دوخت پرده‌های کلاسیک و مدرن، دوخت پرده‌های ساده و چین دار، دوخت پرده ساده اتاق خواب و در نهایت انواع پرده برای آشپزخانه نیز با قیمت‌های متفاوت و بر اساس مدل و متراژ فضا تعیین می‌شوند.

یکی از بهترین معیارهای تعیین قیمت دوخت پرده بصورت آنلاین استعلام قیمت از طریق اپلیکیشن و وب سایت "خدمت از ما" بر اساس نوع سفارش است.

 

قیمت دوخت پرده

 

نکات مهم هنگام سفارش دوخت پرده

انواع پرده‌ چنان استایل زیبایی به محیط زندگی می‌بخشند که چشم پوشی از مزین کردن منزل با آنها و استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی آسان نیست. سفارش دوخت پرده هر کدام به عنوان یک حرفه و یک درخواست نیازمند دقت و دسترسی به افراد باتجربه در این خصوص است.

توجه به این نکات در هنگام سفارش دوخت پرده از اهمیت بالایی برخوردار است:

  • اولین نکته مهم در هنگام انتخاب مدل و دوخت پرده خصوصا برای فضاهایی با دید بیشتر مثل پذیرایی هماهنگی رنگ پرده با دکوراسیون است.
  • جنس و پارچه پرده در داشتن یک پرده خوش دوخت و زیبا تاثیر زیادی دارد. از اهمیت هماهنگی مدل و نوع پارچه در هنگام سفارش دوخت پرده غافل نشوید.
  • اندازه و سایز اتاق و محل قرارگیری پرده را به دقت بدانید، از افراد متخصص در هنگام ثبت سفارش دوخت پرده برای اندازه گیری دقیق کمک بخواهید.
  • نوع اتاق، هماهنگی دکوراسیون و همین طور فضای اختصاص داده شده برای نصب پرده از انتخاب مدل و پارچه دوخت پرده بسیار اهمیت دارد.

 

خدمات طراحی و دوخت پرده برای قسمت‌های مختلف منزل

از پرطرفدارترین خدمات دوخت پرده متناسب با آخرین تغییرات مد روز می‌توان به موارد ذیل اشاره داشت:

  • دوخت پرده‌های چین دار با پارچه‌های طرح دار و ساده در رنگ‌های مختلف
  • دوخت پرده‌های پانچی برای بخشیدن یک استایل شیک، ساده و مدرن به محیط
  • دوخت پرده‌های رومن برای فضاهای مختلف منزل
  • دوخت پرده چاپی، سلطنتی و انواع سبک‌های دیگر برای قسمت‌های مختلف منزل

 

سفارش دوخت پرده

 

برای دسترسی به متخصص‌ترین افراد در زمینه دوخت پرده در سبک‌ها و روش‌های معرفی شده، کافیست در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید و با افراد فعال در این زمینه در ارتباط باشید.

 

مزایای ثبت سفارش دوخت پرده در طرح‌های مختلف در "خدمت از ما"

دسترسی به یک تولیدی دوخت پرده و یا خیاطی مستقل در این زمینه برای سفارش و یادگیری از طریق ثبت سفارش در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" به راحتی امکان پذیر است. با ورود به سایت "خدمت از ما" و مشاهده پروفایل افراد فعال در زمینه دوخت پرده در این پلتفرم شرایط برای دیدن نمونه کار افراد و گرفتن ایده و مشورت از آنها برای دوخت انواع پرده به صورت آنلاین فراهم می‌شود.

پس از ثبت سفارش رایگان دوخت پرده در بازار آنلاین "خدمت از ما" و برقراری ارتباط با خیاطان فعال در این زمینه متناسب با سفارش خود و بر اساس مدل و نوع پارچه قیمت به روز و حدودی دوخت پرده را دریافت کرده و متناسب باشرایط خود برای نهایی کرد سفارش اقدام کنید.

 

دوخت پرده پلیسه، ساده، پانچی در خدمت از ما

 

نحوه ثبت سفارش دوخت پرده در "خدمت از ما"

یکی از اصولی‌ترین راهکارها برای دسترسی آسان به خدمات آنلاین دوخت پرده در نقاط مختلف ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" است. از طریق تلفن همراه و سیستم در دسترستان به راحتی پس از ثبت سفارش رایگان در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای دوخت پرده با نزدیک‌ترین و باتجربه‌ترین افراد در این زمینه ارتباط داشته و درخواست خود را با آنها در میان بگذارید.

امتیاز دهید

4.50 امتیاز از 107 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
دوخت پرده

نظرات

حمید اصغری
حمید اصغری
4.9
216 خدمت موفق
دوخت پرده
کیمیا فرهی

بسیار با اخلاق، حرفه ای و تمیز کار کردن بسیار با حوصله و مودب

سعید قیدرلو
سعید قیدرلو
4.9
5 خدمت موفق
دوخت پرده
علی رجبی متین

خیلی سریع برای اندازه گیری اومدن و کار رو به موقع آماده کردند. خوش قول و خوش اخلاق بودند و به سوالات جواب می‌دادند. امیدوارم هر کجا هستند موفق و پر روزی باشند.

رضا سیاری
رضا سیاری
4.5
95 خدمت موفق
دوخت پرده
خانم حسینی

حضور بموقع وکار بی نقص ونصب بسیار خوب متشکر از شما

در این شهرها می توانید سفارش دوخت پرده را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading