قیمت آموزش آمار و احتمال متوسطه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آموزش آمار و احتمال متوسطه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آموزش آمار و احتمال متوسطه نیاز دارید؟

آموزش آمار و احتمال متوسطه را به متخصصش بسپار

آموزش آمار و احتمال متوسطه نه تنها بین دانش‌آموزان رشته ریاضی، بلکه بین دانش‌آموزان رشته تجربی نیز متقاضیان زیادی دارد. تدریس خصوصی آمار و احتمال متوسطه به دلیل توجهی که به آن در طراحی سوالات کنکور می‌شود، نیز از طرف دانش‌آموزان درخواست می‌شود. برای آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم و پایه‌های دیگر، باید مدرسی را پیدا کنید که بتواند به تمامی نیازهای دانش‌آموزان پاسخ بگوید.

"خدمت از ما" به شما کمک می‌کند تا بتوانید چنین مدرسی را برای تدریس خصوصی آمار و احتمال متوسطه پیدا کنید. تنها کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید؛ از مدرسان باتجربه پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین مدرس را برای آموزش درس آمار و احتمال ریاضی هفتم و پایه‌های بالاتر انتخاب کنید.

 

آموزش آمار و احتمال متوسطه

 

چرا آموزش آمار و احتمال متوسطه برای دانش آموزان اهمیت دارد؟

همان‌طور که بیشتر دانش‌آموزان می‌دانند، علم پرکاربرد آمار و احتمال در علوم مختلفی مانند فیزیک، شیمی، پزشکی، مهندسی، روانشناسی، اقتصاد و... نقشی پررنگ دارد. همه ما بدون آنکه متوجه شویم، بارها در روز از مفاهیم این علم جذاب استفاده می‌کنیم.

هدف از آموزش آمار و احتمال متوسطه (شامل آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم، جزوه آمار و احتمال هشتم، آموزش آمار و احتمال دهم و...) را می‌توان در دو گروه خلاصه کرد: یکی تدریس آمار و احتمال متوسطه برای تقویت دانش‌آموز در کلاس، و یکی تدریس آمار و احتمالات دبیرستان برای نتیجه عالی در کنکور.

 

مزایای تدریس آمار و احتمال متوسطه به صورت خصوصی

یکی از اهداف اصلی دانش‌آموزان در کمک گرفتن از دبیران آموزش آمار و احتمالات دبیرستان و البته تهیه جزوه آمار و احتمال هشتم، جزوه آمار و احتمال کنکور و جزوه آمار و احتمال تجربی، بالا بردن آمادگی برای کنکور است. هرچند کلاس‌های کنکور از گزینه‌های شناخته‌شده برای آموزش آمار و احتمال متوسطه هستند، اما تاثیر تدریس خصوصی آمار و احتمال ریاضی را ندارد.

تدریس خصوصی آمار و احتمال متوسطه توسط یک مدرس حرفه‌ای برای یک دانش‌آموز، به معنای آموزش این درس در عالی‌ترین و موثرترین شکل خود است. در آموزش درس آمار و احتمال ریاضی هفتم به صورت خصوصی و با استفاده از منابع معتبر مانند جزوه آمار و احتمال کنکور، کلاس کاملا با توجه به نیاز دانش‌آموز و سطح او جلو می‌رود.

 

تدریس خصوصی آمار و احتمال متوسطه

 

اهمیت نحوه آموزش آمار و احتمال متوسطه

در گذشته، تمرکز آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم، آموزش آمار و احتمال دهم و... بیشتر بر روی توانایی حل محاسبات بود. اما در رویکردهای جدید، بیشتر به پرورش قدرت تفکر، تعقل و رشد توانایی حل مسئله در دانش‌آموزان توجه می‌شود. در واقع، رویکرد آموزش برای حل مسئله در آموزش آمار و احتمال متوسطه به آموزش از طریق حل مسئله تغییر یافته است.

در چنین موقعیتی، به مدرسی ماهر احتیاج است تا بتواند این هدف را در آموزش آمار و احتمالات دبیرستان محقق کند. در مورد استادهای باتجربه‌تر، آنها حتی می‌توانند این هدف را بدون استفاده از انواع جزوه آمار و احتمال هشتم، جزوه آمار و احتمال کنکور، جزوه آمار و احتمال تجربی و... محقق کنند. این اساتید حتی می‌توانند به دانشجویان رشته حسابداری که درس روش‌های آماری دارند نیز کمک شایانی کنند.

 

قیمت تدریس آمار و احتمال متوسطه چگونه تعیین می‌شود؟

از آنجا که بیشترین درخواست برای آموزش ریاضی هفتم فصل 9 آمار و احتمال و مباحث دیگر به منظور شرکت در کنکور است، برای دو حالت قبل کمتر نرخ‌های جداگانه از طرف مدرسان اعلام می‌شود. بنابراین، تاثیرگذارترین عوامل در قیمت آموزش آمار و احتمال متوسطه را می‌توان در موارد دیگر جستجو کرد.

مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت تدریس آمار و احتمال متوسطه را می‌توان میزان تجربه و سابقه کاری مدرس مورد نظر شما دانست. پایه و رشته دانش‌آموز نیز بر آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم و... تاثیر دارد. زمان و تعداد جلسات، سطح و تعداد دانش‌آموزان (در مورد تدریس نیمه‌خصوصی و غیرخصوصی) نیز در قیمت آموزش آمار و احتمال متوسطه موثر هستند.

 

هزینه آموزش آمار و احتمال متوسطه

 

عوامل موثر بر هزینه آموزش آمار و احتمال متوسطه

کمی پیش‌تر از عوامل موثر بر قیمت تدریس آمار و احتمال متوسطه صحبت کردیم، در ادامه عوامل موثر بر هزینه آموزش آمار و احتمال دبیرستان را به‌طور خلاصه ذکر کرده‌ایم:

  • سابقه کاری مدرس مورد نظر برای آموزش آمار و احتمالات دبیرستان
  • تعداد جلسات مورد نیاز برای آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم یا پایه‌های دیگر
  • پایه و سطح دانش‌آموز (درس آمار و احتمال ریاضی هفتم، آموزش آمار و احتمال دهم و...)
  • نوع آموزش آمار و احتمال دهم یا سایر پایه‌ها (برای کنکور یا صرفا برای عملکرد بهتر در مدرسه)
  • تعداد دانش ‌آموزان حاضر برای تدریس آمار و احتمال متوسطه (خصوصی، نیمه‌خصوصی و یا عمومی)

 

برای تخمین دقیق هزینه تدریس آمار و احتمالات دبیرستان می‌­توانید با ثبت درخواست در اپلیکیشن "خدمت از ما" از دبیران قیمت بگیرید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت نیازی به نهایی کردن درخواست‌تان نیست.

"خدمت از ما" به شما کمک می‌­کند تا به بهترین مدرسان آموزش آمار و احتمالات دبیرستان برای تمام پایه‌ها دسترسی داشته باشید؛ اطلاعات و سوابق کاری هر یک از دبیران را به همراه نظرات دانش‌آموزان قبلی در مورد کیفیت تدریس آن‌ها مشاهده کنید؛ و از قیمت آموزش آمار و احتمال متوسطه پیش از نهایی کردن درخواست‌تان مطلع شوید.

 

مدرس آموزش آمار و احتمال متوسطه

 

نحوه انتخاب بهترین مدرس آموزش آمار و احتمال متوسطه

در حال حاضر تعداد افرادی که درحال آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم و سایر پایه‌ها یا تدریس جزوه آمار و احتمال کنکور هستند، بسیار بالاست. همین مسئله پیدا کردن بهترین مدرس برای آموزش آمار و احتمالات دبیرستان را بسیار چالش‌برانگیز می‌کند. "خدمت از ما"، به دانش‌آموزان کمک می‌­کند تا به بهترین مدرسین آموزش آمار و احتمال متوسطه دسترسی داشته باشند، و از تدریس آنها در کنار انواع جزوه آمار و احتمال کنکور با توجه به سطح و نیاز خود استفاده کنند.

اگر به دنبال دبیری ماهر برای تدریس و آموزش آمار و احتمال متوسطه هستید، تنها باید درخواست خود را در "خدمت از ما" بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ جنسیت دبیر را تعیین کنید؛ از بهترین استادان آموزش آمار و احتمالات دبیرستان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد نحوه و کیفیت تدریس آنها بخوانید، و نهایتا بهترین دبیر را برای آموزش فصل آمار و احتمال ریاضی هفتم و پایه‌های بالاتر انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آموزش آمار و احتمال متوسطه

نظرات

محمدرضا شیدوش
محمدرضا شیدوش
5.0 (از 9 نظر)
6 خدمت موفق
آموزش آمار و احتمال متوسطه
محمدی

دبیر با سواد دلسوز و بسیار مجربی هستند نمره من در امتحان ۱۹ شد د حالیکه نمره ترم اول ۱۱ شده بود.بسیار به تدریس و سوالات امتحانی مسلط هستند. تشکر فراوان از زحمات استاد شیدوش

در این شهرها می توانید سفارش آموزش آمار و احتمال متوسطه را ثبت کنید: