قیمت پاک کردن تاتو ابرو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پاک کردن تاتو ابرو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به پاک کردن تاتو ابرو بانوان نیاز دارید؟

پاک کردن تاتو ابرو بانوان را به متخصصش بسپار

پاک کردن تاتو ابرو بانوان امروزه بسیار رایج شده است. برخی از بانوان به دلیل عدم انتخاب صحیح در فرم تتو ابروان یا خسته شدن از مدل تاتو خود اقدام به پاک کردن تاتو می‌کنند. پاک کردن تاتو ابرو از سایر تاتوها رایج تر است. روش‌های پاک کردن تاتو متفاوت است. پاک کردن تاتو با لیزر، پاک کردن تاتو ابرو با ریموور، استفاده از محلول پاک کننده تاتو ابرو حتی پاک کردن تاتو ابرو در منزل نیز رواج دارد. همانند پاک کردن تاتو ابرو با سیر که توسط برخی خانم‌ها انجام می‌شود. خوب است بدانید در صورتی که پاک کردن تاتو ابرو بانوان به درستی انجام نشود عوارض ریموور تاتو را در بر خواهد داشت. همچنین بعد از پاک کردن تاتو ابرو مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو ابرو را هم در نظر داشته باشید. 

 

 

 

پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی محسوب می‌شود که می‌توان به کمک ریموور تاتوهای قدیمی که از آن‌ها خسته شده‌اید را پاک کنید. گاهی اوقات پاک کردن تاتو به کمک مواد ریموور به طور کامل انجام نمی‌شود و نیاز به ملانین سازی است. 


ریمورها و يا همان محلول پاک کننه تاتو به دو دسته كلی تقسیم می‌شوند:

 1. اسیدی‌های ضعیف
 2. اسيدی‌های قوی 

به طور كلی ریموورهای ضعیف اصولا غلیظ و ژله ای شکل و ریموورهای قوی مایع و آبکی می‌باشند.

 


پاک کردن تاتو ابرو بانوان با ریموور

1- یکی از روش‌های استفاده از محلول ریموور یا اسید میوه نام دارد که از قبل آماده و در دسترس است. که می‌توانید از بازار خریداری نمایید. این روش ریموور برای ابروهایی مناسب است که شخص بخواهد کلا یا قسمتی از تاتوی خود را پاک کند. اما در صورتی که تاتوها خیلی قدیمی و یا پر رنگ باشد بعد از پاک کردن تاتو قسمت‌هایی از ابرو به رنگ خاکستری می‌شود.که می‌توانید در ترمیم‌های بعدی تاتو با استفاده از رنگ دانه سازی قسمت‌های خاکستری رنگ را پوشش دهید.

2- دومین روش پاک کردن تاتو را ساکشن می‌گویند. روش ساکشن برای زمانی مناسب است که در حین کار تاتو خطی اشتباه کشیده شود؛ یا در همان لحظه مشتری از تاتو رضایت ندارد که با استفاده از محلول ساکشن می‌توانید تاتو را به طور کامل پاک کنید. این محلول را نمی‌توانید به صورت آماده در بازار تهیه کنید اما خودتان می‌توانید آن را در درست کنید. دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر مخلوط نمایید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن تاتو مورد استفاده قرار دهید.

نکته پاک کردن تاتو ابرو بانوان: این محلول بسیار خطرناک است. در صورتی که فرد استفاده کننده ناشی باشد و در هنگام پاک کردن تاتو ابرو دقت نداشته باشد احتمال گود کردن یا اِسکار و یا ایجاد گوشت اضافه در ناحیه ای که محلول مورد استفاده قرار گرفته باشد بسیار زیاد است.

 


علت پشیمان شدن افراد از تاتو ابرو چیست؟

 • حساسیت به رنگ تاتو
 • تغییر سلیقه فرد و دلزدگی آنها از تاتو ابرو
 • عدم قرینگی ابروها و یا عدم تطابق آن با طرح ایده آل مراجعه کننده


مراحل پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور

 • قبل از هر چیز ابروها را از هر نوع مواد آرایشی و کرم پاک می‌کنیم.
 • قرار دادن بی حسی با استفاده از پنبه و مواد بی حسی و صبر کنید تا به بی حسی کامل برسید.
 • اجرای تکنیک صحیح قبل از پاک کردن تاتو ابرو، قبل از هر چیز متخصص پاک کردن تاتو ابرو پوست را بدون هیچگونه موادی توسط سوزن مناسب با عمق ۱/۵ میلی متر به حالت ضربه ای خراش می‌دهد. سپس با کمک گرفتن از یک گوش پاک کن مواد ریمور را روی پوست می‌مالد بعد مکث نموده پوست را تمیز کرده و عمق سوزن را روی ۱ میلی متر گذاشته تا مواد توسط گوش پاک کن روی پوست مالیده و سپس سوزن را به صورت چرخشی روی آن حرکت می‌دهد سپس 5 دقیقه صبر می‌کند و مواد را از روی پوست پاک می‌کند. در نهایت عمق ۰.۵ میلی متری و خون را پاک کرده مواد ریموور را مجددا روی تاتو میمالد و 5 دقیقه صبر می‌کند. در صورتی که متخصص شما با تجربه باشد هیچگونه آسیبی به بافت پوست شما نمی‌زند. 

نکته1: به یاد داشته باشید که بعد از استفاده از ریموور به مدت روز نباید به پوست آب زده شود.

نکته2: استفاده از پمادهای ترمیمی و پر کننده پوست مانند پمادهای تترراساکلین و بتامتازون فراموش نشود.

نکته3: ریمور روی نقاطی که پوست نازک و حساس دارد زده نمی‌شود مانند پلک و پوست داخل لب و این مراحل فقط برای پاک کردن تاتو ابرو به کار برده می‌شود.

 


استفاده از لیزر جهت ریموو تاتو ابرو 

استفاده لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو به دلیل حساسیت و نیاز به داشتن علم و تخصص و تجربه باید حتما در مطب و زیر نظر پزشک انجام شود. رفتار لیزر به این گونه است که از طریق تکه تکه کردن قطعات رنگ موجود در پوست بدون ایجاد زخم، به پاک کردن تاتو کمک می‌کند، دستگاه پاک کننده لیزر Q- suitched نام دارد. تعداد جلساتی که برای پاک کردن تاتو با لیزر لازم است، تقریبا ده جلسه است.


عوارض پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

شاید برایتان سوال باشد که عوارض پاک کردن تاتو ابرو چیست؟ آیا عوارضی دارد یا خیر؟ زمانی که در حال انجام پاک کردن تاتو ابرو به هر یک از روش‌های بالا باشد پوست در معرض خطر عفونت قرار می‌گیرد و زخم می‌شود. ممکن است زخم‌های ایجاد شده به صورت دائمی روی پوست شما باقی بمانند. در پاک کردن تاتو ابرو ممکن است رنگدانه‌ها به طور کامل محو نشوند و جای تاتو به صورت یک سایه باقی بماند. هر چه رنگ‌های بکار رفته در تاتو ابرو حرفه ای‌تر باشد، بنابراین پاک کردن رنگ تاتو سخت تر است. حتی ممکن است پوست شما آماده به وجود آمدن گوشت اضافی باشد که به شما پیشنهاد می‌کنیم در این صورت به سراغ تاتو نروید.


مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو

 • تا سه روز شما نباید حمام کنید.
 • حتما به مدت 5 روز آنتی بیوتیک مخصصوص که تجویز می‌شود را مصرف نمایید.
 • بعد از ده روز، به شما پودرهای ترمیم کننده داده می‌شه که باید از آن استفاده نمایید.
امتیاز دهید

3.57 امتیاز از 71 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پاک کردن تاتو ابرو بانوان

نظرات

منیره جانی درمیان
منیره جانی درمیان
5.0
11 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
زینب بهروز

برخورد بسیار بسیار عالی کارخودشون رو بنحوء احسنت انجام میدن و بسیار کاربلد تمیزیی هستند

منیره جانی درمیان
منیره جانی درمیان
5.0
11 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
هدی اکبری

هدی: برخورد خیلی خوبی داشتن و انرژی بالایی داشتن و کارشون فوق العاده بود ممنونم

منیره جانی درمیان
منیره جانی درمیان
5.0
11 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
فاطیما اکبری

برخورد و توضیحات خوب ایشون و هزینه منصفانه خانم عزیزهست

در این شهرها می توانید سفارش پاک کردن تاتو ابرو بانوان را ثبت کنید:

loading