قیمت پاک کردن تاتو ابرو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پاک کردن تاتو ابرو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به پاک کردن تاتو ابرو بانوان نیاز دارید؟

پاک کردن تاتو ابرو بانوان را به متخصصش بسپار

پاک کردن تاتو ابرو بانوان امروزه بسیار رایج شده است. برخی از بانوان به دلیل عدم انتخاب صحیح فرم تتو یا خسته شدن از مدل آن؛ اقدام به پاك كردن تاتو ابرو می‌کنند. پاک کردن تاتو ابرو از سایر تاتوها رایج‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر است. روش‌های متفاوتی برای پاك كردن تاتو ابرو وجود دارد، از جمله پاک کردن تاتو با لیزر و پاک کردن تاتو ابرو با ریموور.

ممکن است روش‌های پاك كردن تاتو ابرو در منزل مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير یا با استفاده از محلول پاک کننده تاتو ابرو و مواد عجیب دیگری را شنیده باشید. باید یادآوری کنیم که اگر پاک کردن تاتو ابرو بانوان با ابزار درست و توسط متخصص انجام نشود، سوزش شدید و اسکار کمترین عوارض آن خواهد بود. البته بعد از پاک کردن تاتو ابرو، مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو ابرو را هم باید در نظر داشته باشید.

 

پاك كردن تاتو ابرو با ریموور

 

 

پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی محسوب می‌شود. به کمک ریموور می‌توان تاتوهای قدیمی که از آن‌ها خسته شده‌اید را پاک کنید. گاهی اوقات پاك كردن تاتو ابرو به کمک مواد ریموور به طور کامل انجام نمی‌شود و نیاز به ملانین سازی است. 

مواد ریموو ابرو با همان محلول پاک کننده تاتو را می‌توان به دو دسته كلی تقسیم کرد:

 1. اسیدی‌های ضعیف برای پاك كردن تاتو ابرو؛ که غلیظ و ژله‌ای هستند.
 2. اسيدی‌های قوی برای ریموو ابرو؛ که مایع و آبکی هستند. 

 

پاك كردن تاتو ابرو با ریموور با لیزر


پاک کردن تاتو ابرو بانوان با ریموور

پاك كردن تاتو ابرو با ریموور را می‌توان به دو روش کلی انجام داد:

 

روش اول: پاك كردن تاتو ابرو با محلول

اولین روش پاك كردن تاتو ابرو با ریموور، استفاده از محلول ریموور یا اسید میوه است. این محلول از قبل آماده شده و در دسترس است، و می‌توانید آن را از بازار خریداری نمایید. این روش ریموو ابرو در حالتی مناسب است که شخص بخواهد تمام یا قسمتی از تاتوی خود را پاک کند.

در صورتی که تاتوها خیلی قدیمی و یا پررنگ باشد، بعد از پاك كردن تاتو ابرو با این روش، قسمت‌هایی از ابرو به رنگ خاکستری می‌شود. شما می‌توانید در ترمیم‌های بعدی تاتو با استفاده از رنگدانه‌سازی، قسمت‌های خاکستری رنگ ابرو را پوشش دهید.

 

روش دوم: ریموو ابرو به روش ساکشن

دومین روش پاک کردن تاتو ابرو با ریموور را ساکشن می‌گویند. روش ساکشن برای زمانی مناسب است که در حین کار تاتو خطی اشتباه کشیده شود؛ یا در همان لحظه مشتری از تاتو رضایت نداشته باشد. در این حالت، با استفاده از محلول ساکشن می‌توانید تاتو را به‌طور کامل پاک کنید.

این محلول برای ریموو ابرو را نمی‌توانید به صورت آماده در بازار تهیه کنید، اما خودتان می‌توانید آن را در درست کنید. دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر مخلوط نمایید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن تاتو مورد استفاده قرار دهید.

نکته پاک کردن تاتو ابرو بانوان: این محلول بسیار خطرناک است، و اگر فردی که از آن استفاده می‌کند تجربه کافی نداشته باشد، و یا هنگام پاک کردن تاتو ابرو دقت کافی را نداشته باشد، احتمال گود کردن، اِسکار و یا ایجاد گوشت اضافه در آن ناحیه بسیار زیاد است.

 

قیمت ریموو ابرو


علت پشیمان شدن افراد از تاتو ابرو چیست؟

 • بروز آلرژی و حساسیت جدی به رنگ تاتو
 • تغییر سلیقه فرد و دل‌زدگی آنها از تاتو ابرو
 • قرینه نبودن ابروها یا عدم تطابق آن با طرح ایده‌آل مراجعه‌کننده

 

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

جهت ریموو ابرو پس از هاشور ابرو یا همان پاك كردن تاتو ابرو با ریموور، متخصص مراحل زیر را انجام می‌دهد:

 1. پیش از انجام هرکاری، او ابتدا ابروها را از هر نوع مواد آرایشی و کرم پاک می‌کند.
 2. پس از پاکسازی کامل، با استفاده از پنبه مواد بی‌حسی را روی ناحیه اعمال کرده، و اجازه می‌دهد تا مراجعه‌کننده به بی‌حسی کامل برسد.
 3. وقتی مواد بی‌حسی کار خود را انجام دادند، متخصص پاك كردن تاتو ابرو پوست را توسط سوزن مناسب به عمق 1.5 میلی‌متر به شکل ضربه‌ای خراش می‌دهد.
 4. سپس با استفاده از یک گوش پاک‌کن مواد ریموو ابرو را روی پوست می‌مالد و بعد از گذشت زمان کافی، پوست را تمیز می‌کند.
 5. در مرحله بعد، متخصص عمق سوزن را روی ۱ میلی‌متر می‌گذارد، و با مواد توسط گوش پاک‌کن روی پوست می‌مالد. حال سوزن را به شکل چرخشی روی آن حرکت می‌دهد. بعد از 5 دقیقه؛ متخصص پاك كردن تاتو ابرو با ریموور مواد را از روی پوست پاک می‌کند.
 6. در آخر، با سوزن به عمق ۰.۵ میلی‌متری خون را پاک، و مرحله قبل را دوباره تکرار می‌کند. در صورتی که متخصص شما باتجربه باشد، هیچگونه آسیبی به بافت پوست شما نخواهد زد.

 

نکات ریموو ابرو

 • به یاد داشته باشید که پاك كردن تاتو ابرو با ریموور به مدت چند روز نباید به پوست آن ناحیه آب زده شود.
 • استفاده از پمادهای ترمیمی و پرکننده پوست مانند پمادهای تترراساکلین و بتامتازون پس از ریموو ابرو فراموش نشود.
 • ریمور روی نقاطی که پوست نازک و حساس دارد، مانند پلک و پوست داخل لب زده نمی‌شود؛ این مراحل فقط برای پاک کردن تاتو ابرو به کار برده می‌شود.

 

پاك كردن تاتو ابرو با سير در منزل

 

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

پاك كردن تاتو ابرو با لیزر به دلیل حساسیت و نیاز به داشتن علم و تخصص و تجربه باید حتما در مطب و زیر نظر پزشک انجام شود. رفتار لیزر به این گونه است که از طریق تکه تکه کردن قطعات رنگ موجود در پوست بدون ایجاد زخم، به پاک کردن تاتو کمک می‌کند.

پاك كردن تاتو ابرو با لیزر در مراکز معتبر معمولا با دستگاه پاک کننده لیزر Q-switched انجام می‌شود. تعداد جلساتی لازم برای پاك كردن تاتو ابرو با لیزر نیز تقریبا ده جلسه است.

 

عوارض پاک کردن تاتو ابرو یا ریمو ابرو چیست؟

شاید برایتان سوال باشد که عوارض پاک کردن تاتو ابرو چیست؟ آیا اصلا ریموو ابرو عوارضی دارد یا خیر؟

زمانی که پاک کردن تاتو ابرو با هر یک از روش‌های بالا انجام شود، پوست در معرض خطر عفونت قرار می‌گیرد و زخم می‌شود. در روش‌هایی مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير، دکلره، سرکه و یا پاك كردن تاتو ابرو در منزل احتمال اینکه زخم‌های ایجاد شده عمیق باشند و به صورت دائمی روی پوست شما باقی بمانند، بسیار بالاست.

در پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی یا به صورت غیرحرفه‌ای، ممکن است رنگدانه‌ها کامل محو نشوند و جای تاتو به صورت سایه باقی بماند. هر چه رنگ‌های به‌کار رفته در تاتو ابرو حرفه‌ای‌تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر و عملا ناممکن است. حتی ممکن است پوست شما آماده به وجود آمدن گوشت اضافی باشد، که در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم سراغ تاتو نروید.

 

مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو

 • شما تا سه روز بعد از ریموو ابرو نباید حمام کنید.
 • حتما به مدت 5 روز آنتی‌بیوتیک مخصصوص که تجویز می‌شود را مصرف نمایید.
 • ده روز بعد از پاك كردن تاتو ابرو با ریموور یا لیزر، پودرهای ترمیم‌کننده به شما داده می‌شود که باید از آن‌ها استفاده نمایید.

 

بهترین متخصص پاك كردن تاتو ابرو را با «خدمت از ما» پیدا کنید

برای جلوگیری از عوارض پاك كردن تاتو ابرو با سير و پاك كردن تاتو ابرو در منزل، پیشنهاد ما این است که از یک متخصص برای ریموو ابرو کمک بگیرید. به این ترتیب، هم پوست شما آمادگی خود برای تاتوهای بعدی را از دست نمی‌دهد، و نه شما تجربه تلخی از پاك كردن تاتو ابرو خواهید داشت.

برای پیدا کردن متخصصان پاک کردن تاتو ابرو بانوان کافی‌ست درخواست خود را در اپ و یا وب‌سایت «خدمت از ما» ثبت کنید، پیشنهادات قیمت متخصصان را ببینید، و بهترین فرد را برای پاك كردن تاتو انتخاب کنید. نظرات و امتیازات مشتریان قبلی هر متخصص به شما برای انتخاب بهتر نیز کمک خواهد کرد.

4.5 امتیاز از 1629 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پاک کردن تاتو ابرو بانوان

نظرات

سهیلا کیانپور
سهیلا کیانپور
5.0 (از 7 نظر)
2 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
غزاله عباسی

سلام ابروهای من یه تاتو قدیمی داشت که پنج جلسه برای پاک کردنش لیزر کرده بودم و اصلا پاک نشده بود جاش قرمز شده بود ولی ایشون با ریموو رژژوی تو یک حلسه واسم پاک کردند خیلی راضی بودم واقعا فکر نمیکردم که پاک بشه و اینکه یکی از دوستام که خط چشمشونا میخواستن پاک کنن من ایشونا معرفی کردند

زهرا مطوریان
زهرا مطوریان
5.0 (از 159 نظر)
167 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
فلسفی

ریموو تاتوی ابروی خواهرم تو یه جلسه خیلی کمرنگ شد تازه رشد موهای ابروش بیشتر شده واقعا کار خانم مطوریان رو قبول دارم

منیره جانی درمیان
منیره جانی درمیان
5.0 (از 44 نظر)
69 خدمت موفق
پاک کردن تاتو ابرو بانوان
خانم صادقی

کیفیت انجام کار و مشتری مداری عالی بود راستش مدتها بود میخواستم ریموو تتو رو انجام بدم و تردید داشتم اما از انتخاب این متخصص بسیار راضی بودم بدون زخم و قرمزی و التهاب با بهترین موارد کار ریموو رو انجام دادن در ضمن پاکسازی پوست رو هم با مواد عالی و بسیار خوب انجام دادند بی نهایت سپاسگزارم