قیمت وکس صورت بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه وکس صورت بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به وکس صورت بانوان نیاز دارید؟

وکس صورت بانوان را به متخصصش بسپار

وکس صورت بانوان یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی است. که در بین بانوان جوان و جذاب رواج دارد. وکس صورت بانوان که به صورت وکس گیاهی عرضه می‌شود محبوبیت بیشتری دارد. اما قبل از خرید وکس صورت یا استفاده از وکس صورت باید بدانیم که وکس صورت را از کجا بخریم؟ همچنین باید بدانیم که عوارض وکس صورت چیست؟ بعد از وکس صورت چه کنیم که جوش نزنیم؟ و بسیاری سوالات مشابه در خصوص وکس صورت بانوان وجود دارد. گاهی افراد به دنبال آموزش وکس انداختن صورت نیز هستند، که به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام به یادگیری وکس صورت قیمت دستگاه وکس صورت را بدانید! ببینید برای شما به صرفه است یا خیر!؟

 

وکس صورت و هزینه وکس صورت

خرید وکس صورت دیجیکالا بعد از وکس صورت چه کنیم جوش نزنیم

 

 

وکس صورت بانوان چیست؟

وکس صورت بانوان یکی از روش‌های متداول جهت از بین بردن موهای زائد صورت است. این روش نیز همانند سایر روش‌های از بین بردن موهای زائد بدن دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم و انتخاب را به عهده خودتان می‌گذاریم. برخی از بانوان از وکس صورت برای از بین بردن لک‌های پوستی همانند جای جوش یا آفتاب سوختگی و همچنین سفید و روشن کردن پوست نیز استفاده می‌کنند. 

 

قیمت وکس صورت و فواید وکس برای صورت

عوارض وکس صورت چیست قیمت دستگاه وکس صورت

 

برخی موارد که قبل از وکس صورت خوب است بدانید:

 • وکس صورت در برخی مواقع می‌تواند باعث بروز آلرژی بر روی صورت شود. 
 • وکس صورت بانوان با درد همراه است زیرا پوست صورت از نقاط حساس بدن است.
 • وکس صورت بانوان باعث قرمزی پوست شده و احتمال جوش صورت را افزایش می‌دهد.
 • در برخی افراد به خصوص افراد دارای پوست تیره تغییرات رنگدانه ای نیز ممکن است رخ دهد.
 • روش نادرست استفاده از وکس صورت بانوان می‌تواند منجر به تحریک یا سوزاندن پوست شود.

 

آموزش وکس انداختن صورت

وکس صورت نی نی سایت وکس صورت را از کجا تهیه کنیم

 

فواید وکس صورت بانوان چیست؟

 1. وکس صورت بانوان جوش‌های سر سیاه را از بین می‌برد.
 2. با وکس صورت، کل موهای صورت به همراه پرزهای صورت از بین می‌رود.
 3. تاثیر وکس صورت در بانوان تا حدود ۲ الی ۳ هفته و یا بیشتر باقی می‌ماند.
 4. وکس صورت بانوان زمانی که به درستی انجام شود، می‌تواند هفته‌ها صورت شما را نرم و عاری از مو نماید.
 5. در صورتی که اطراف ابروهای شما هم وکس شود، می‌بینید که شکل ابروهایتان چقدر زیباتر شده و با روشن شدن پوست اطراف ابرو، خط ابرو زیبایی بیشتری پیدا می‌کند.
 6. در سایر روش‌های از بین بردن موهای زائد صورت، می‌بینید که موها از ریشه کنده نشده و مجددا وقتی موها رشد می‌کنند، تیز و زبر هستند. در حالی که وکس، موها را از ریشه در می‌آورد و بعد از چندین هفته، مشاهده خواهید کرد که رویش مجدد مو بسیار نرم است.

 

وکس صورت از کجا بخریم؟

وکس صورت بهتره یا شمع وکس گیاهی صورت

 

وکس صورت برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که پوست صورتشان چرب است یا پوستشان آماده جوش زدن است وکس صورت توصیه نمی شود. به شما توصیه می‌شود قبل از انجام وکس صورت، مقداری از مواد را روی بخش کوچکی از دستتان، امتحان کنید. تا از عدم حساسیت به وکس صورت مطمئن شوید.

 

 آموزش وکس انداختن صورت 

جهت استفاده از وکس صورت ابتدا یک تکه از پارافین را درون دستگاه مخصوص وکس صورت بانوان قرار می‌دهیم. گرمای دستگاه باعث آب شدن پارافین می‌شود. صبر می‌کنیم تا پارافیت به طور کامل درون دستگاه آب شود. بعد از آب شدن پارافین درون دستگاه با استفاده از یک کاردک، لایه نازکی از مواد را بر روی پوست صورت می‌کشیم سپس صبر می‌کنیم تا خشک شود. بعد از خشک شدن مواد بر روی صورت در خلاف جهت رویش موها می‌کشیم.

 

عوارض وکس صورت چیست؟

استفاده از شمع صورت در منزل خرید وکس صورت دیجیکالا

 

استفاده از شمع صورت در منزل با دستگاه

 • قالب مخصوص وکس صورت که به صورت آماده در بازار عرضه می‌شود را تهیه نمایید.
 • قالب خریداری شده را در دستگاه گرم کن قرار دهید تا مایع گردد. اگر قیمت دستگاه وکس صورت زیاد است و اکنون دسترسی ندارید می‌توانید از یک ظرف رویی کوچک استفاده نمایید.
 • با استفاده از کاردک مخصوص یا در صورت در دسترس نبودن چوب بستنی، وکس صورت آب شده را بر روی صورت خود بمالید. کمی صبر کنید تا مواد بر روی پوست خشک شود سپس بر خلاف جهت رویش مو بکشید. سرعت عمل داشتن در این بخش بسیار مهم است زیرا هر چه سریع تر این کار را انجام دهید درد کمتری احساس می‌شود.
 • از روغن مخصوصی برای پاک کردن باقیمانده وکس از روی صورت، استفاده نمایید. در صورت عدم دسترسی می‌توانید با آب سرد صورت خود را شسته و وکس را پاک کنید.

 

وکس صورت را از کجا تهیه کنیم؟

عوارض وکس صورت چیست وکس را از کجا بخریم

 

چگونه وکس صورت بانوان را تست کنیم؟

در صورتی که اولین باری است که از وکس صورت استفاده می‌کنید حتما قبل از استفاده بر روی صورت تست کنید. برای تست وکس صورت باید از وکس سرد استفاده شود. یک لایه نازک از وکس را پشت آرنج دست به اندازه یک سکه بمالید، در صورتی که احساس خارش، سوزش یا قرمزی داشتید به آرامی وکس را بردارید و محل را با آب سرد بشوئید، در این صورت به وکس حساسیت دارید و باید روش دیگری را برای از بین بردن موهایتان پیدا کنید.

 

نکات قبل و بعد از وکس کردن مو

در این قسمت به برخی از نکات که قبل از انجام وکس صورت باید بدانید اشاره می‌کنیم. با در نظر گرفتن این نکات احتمال بروز حساسیت را بشدت کاهش می‌دهید.

قبل از وکس صورت، پوستتان را آماده کنید:

آماده سازی پوست صورت قبل از وکس صورت نباید بی اهمیت تلقی شود. زیرا این امر مهمترین قسمت وکس صورت است که باید رعایت شود. اگر برای شما هم سوال است که آماده سازی پوست صورت قبل از وکس صورت چگونه است پس با ما همراه باشید. قبل از هر چیز پوست صورتتان را کاملا تمیز کنید تا هرگونه آلودگی بر روی صورت را پاک کنید. پوست صورتتان را با استفاده از پاک کننده ملایم بشویید. سپس 10 تا 15 دقیقه قبل از شروع عملیات وکس صورت چند تکه یخ بر روی پوست صورت بمالید تا شما بعد از وکس صورت جوش نزنید.

 

بعد از وکس صورت چه کنیم که جوش نزنیم؟

قیمت دستگاه وکس صورت بعد از وکس صورت چه کنیم جوش نزنیم

 

وکس صورت در دوران قاعدگی ممنون است

در زمان قاعدگی دمای بدن در حد بالایی قرار دارد، بنابراین وکس صورت را در این دوران فراموش کنید. زیرا نوسانات هورمونی و خلقی شما به حد کافی نامتعادل است. بنابراین وکس صورت را به بعد از دوران قاعدگی موکول نمایید. زیرا پوست صورت در دوران قاعدگی حساس‌تر می‌شود و احتمال شکل گیری جوش صورت به شدت افزایش می‌یابد.

 

جلوگیری از تشدید خون ریزی حین وکس کردن

اگر با وکس صورت قسمتی از پوست خون ریزی کرد برای جلوگیری از تشدید خون ریزی و جراحت‌های بیشتر می‌توانید مستقیما از قالب یخ استفاده نمایید.

 

وکس صورت بهتره یا شمع

وکس گیاهی صورت آموزش وکس انداختن صورت

 

مراقبت‌های بعد از وکس صورت بانوان

 • پوست صورتتان خوب را بشویید.
 • برای آرام تر کردن التهابات پوست وکس شده مقداری ژل آلوئه ورای خالص را بر روی پوستتان بزنید.
 • بعد از اینکه وکس صورتتان تمام شد برای جدا نمودن باقی مانده ژل وکس از روی پوست، پوست صورت خود را با آب ولرم بشویید.
 • اگر پوست شما حساس است و پس از وکس صورت جوش می‌زند فورا پس از اتمام کار آرایشگرتان، مراقبت‌های پوستی لازم را انجام دهید.
 • بعد از شستن صورت با آب ولرم پوست صورتتان را با آب سرد خوب بشویید یک تکه یخ درون تکه پارچه ای نرم بپیچید و روی صورتتان بمالید. اما به هیچ عنوان یخ را به صورت مستقیم روی پوستتان نکشید با این کار پوست سریعا جوش میزند.

 

قیمت دستگاه وکس صورت

وکس صورت و وکس صورت بانوان


روش‌های جلوگیری از جوش صورت بعد از وکس صورت

در صورتی که شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که پوست صورت حساسی دارید و بعد زیاد جوش می‌زنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که بعد از وکس صورت حتما از لوسیون‌هایی که حاوی روغن مینرال هستند استفاده نمایید. زیرا استفاده از لوسیون باعث کاهش درد و ناراحتی پوستی می‌شود. روغن مینرال باعث بسته شدن منافذ پوستی شده و همچنین مانع از شکل گیری مشکلات پوستی می‌شود. برای درمان جوش بعد از وکس صورت می‌توانید از پماد موضعی نیز استفاده نمایید و تا سه روز از این پماداستفاده نمایید. بهترین پماد برای درمان جوش، پماد حاوی سولفات پلی مکسین B و زینک باسیتراسین، است که تاثیر مثبتی در روند درمانی دارند.

امتیاز دهید

4.92 امتیاز از 34 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
وکس صورت بانوان

نظرات

مریم پورفراش
مریم پورفراش
5
کمتر از 3 خدمت موفق
وکس صورت بانوان
مریم پورفراش

بسیار کارشون تمیز بود بااینکه من پوستم خیلی حساسه اما کارشون رو دوست داشتم

در این شهرها می توانید سفارش وکس صورت بانوان را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading