قیمت اپیلاسیون بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اپیلاسیون بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به اپیلاسیون بانوان نیاز دارید؟

اپیلاسیون بانوان را به متخصصش بسپار

اپیلاسیون یکی از بهترین روش‌های موبر است که اپیلاسیون زنان بیشتر از اپیلاسیون آقایان رواج داشته است. اپیلاسیون بدن یکی از ضروری ترین راهکارهای نظافت است. اپیلاسیون دارای راه و روش‌هایی است. در صورتی که اپیلاسیون واژن یا اپیلاسیون ناحیه تناسلی به درستی انجام نشود، عوارض بسیار زیادی در پی خواهد داشت. برخی افراد از کرم موبر برای اپیلاسیون دائمی بدن استفاده می‌کنند. اپیلاسیون پیشرفته چیست؟ اپیلاسیون پیشرفته یکی دیگر از خدماتی است که توسط تیم حرفه ای و با تجربه "خدمت از ما" ارائه می‌شود. شما می‌توانید با ثبت درخواست اپیلاسیون زنان یا اپیلاسیون مردان با چند نفر از بهترین اپیلاسیون کاران شهرتان آشنا شوید. قیمت اپیلاسیون 1402 را دریافت نمایید. اما به یاد داشته باشید در هنگام ثبت درخواست به نوع درخواستتان اشاره کنید. زیرا قیمت اپیلاسیون کل بدن سال 1402، قیمت اپیلاسیون دائم و قیمت اپیلاسیون مردان با هم متفاوت است. 

 

عوارض اپیلاسیون دست و پا کاهش درد اپیلاسیون ناحیه تناسلی آموزش اپیلاسیون واژن اینستا

 

 

عوامل موثر بر قیمت اپیلاسیون زنان چیست؟

یکی از بهترین راه‌هایی که برای از بین بردن دائمی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده از اپیلاسیون است. اپیلاسیون زنان بیشتر از اپیلاسیون آقایان رواج دارد. هزینه اپیلاسیون به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از عوامل موثر بر هزینه اپیلاسیون زن یا مرد بودن فرد درخواست کننده است. بنابراین در هنگام ثبت درخواست اپیلاسیون حتما به این موضوع اشاره نمایید که شخصی که می‌خواهد خدمات دریافت نماید خانم یا آقاست. اپیلاسیون به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود: اپیلاسیون دائمی و اپیلاسیون موقت موهای زائد بدن. به طور حتم قیمت اپیلاسیون دائم بیشتر از اپیلاسیون موقت است.

 1. اپیلاسیون دائم که به روش لیزر موهای زائد معروف است.
 2. اپیلاسیون موقت شامل: کرم موبر، مومک سرد، مومک گرم، اپیلاسیون با وکس بدن، اپیلاسیون با اپیلاتور می‌باشد. که هر یک قیمت متفاوتی دارد. 

 

فیلم آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی اپیلاسیون عروس

 

اپیلاسیون دائمی؛ لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روند پزشکی است که از یک لیزر(یک اشعه نوری شدید و جهنده) برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می‌شود. عملیات حذف دائمی موهای بدن به کمک لیزر به این صورت است که اشعه‌ی لیزر از طریق پوست به فولیکول مو می‌رسد. گرمای شدیدی که لیزر تولید می‌کند، به فولیکول مو آسیب وارد می‌کند که موجب اختلال در رشد آینده‌ی مو شده و رشد مو را مهار می‌کند. لیزر موهای زائد موثرترین روش برای افرادی است که دارای پوست‌های تیره و موهای زمخت هستند. این روش از اپیلاسیون حذف موهای زائد بدن را به صورت موثری کاهش داده و رشد موها را آهسته می‌کند. اما حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی‌کند. اقدامات نگهدارنده‌ی دوره‌ای ممکن است مورد نیاز باشد تا نتیجه کار اثر بخش‌تر باشد.

 

خطرات اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن در زنان

اپیلاسیون موهای زائد بدن در صورتی که با رعایت نکات بهداشتی انجام شود، مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما در صورتی که این کار به درستی انجام نشود حتی خطر مرگ را در پی خواهد داشت. بسیاری از خانم‌ها برای تمیز شدن و رعایت بهداشت از انواع روش‌های اپیلاسیون استفاده می‌کنند. انجام اپیلاسیون در صورتی که نکات بهداشتی به درستی در آن رعایت نشود باعث به وجود آمدن بیماری به نام مولوسکوم می‌شود که در نتیجه این بیماری در اطراف ناحیه تناسلی ضایعاتی ایجاد می‌شود.

ابتلا به بیماری پوستی مولوسکوم خطر ابتلا به یک بیماری آمیزشی دیگر مانند زگیل تناسلی را به شدت افزایش می‌دهد. اپیلاسیون سبب ایجاد خراش در پوست می‌شود ومیکروارگانیسم‌ها بخصوص ویروس‌ها مثل ویروس HIV یا ایدز و ویروس زگیل تناسلی از طریق همین خراش‌ها وارد پوست می‌شود.

 

قیمت اپیلاسیون زنان

 

نکات بهداشتی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

خوب است بدانید با هیچ روش اپیلاسیون موها بصورت کامل و دائمی از بین نخواهد رفت. اپیلاسیون بانوان نیز از این قاعده مستثنی نیست. فردی که اپیلاسیون انجام می‌دهد باید به طور مکرر این کار را انجام دهد. اپیلاسیون بانوان در کم کردن حجم موها موثر است. به خصوص اپیلاسیون با لیزر که تار موها را نازک کرده و حجم موها را به شدت کاهش می‌دهد. تا 70 درصد از موهای زائد را از بین می‌برد. در هنگام اپیلاسیون ناحیه تناسلی اصلا عجله نکنید. از وسایل یکبار مصرف استفاده کنید. حتی اگر هزینه اپیلاسیون شما بالا می‌رود اما برای حفظ سلامتی لازم است که اندکی هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

 

قیمت اپیلاسیون بانوان چگونه محاسبه می‌شود؟

اصلی ترین فاکتور در قیمت اپیلاسیون ناحیه ای است که کار اپیلاسیون روی آن انجام می‌شود. قیمت اپیلاسیون برای هر یک از موارد زیر جداگانه محاسبه می‌شود. برای دریافت قیمت درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید.

 • اپیلاسیون پا
 • اپیلاسیون دست
 • اپیلاسیون باسن
 • اپیلاسیون گردن
 • اپیلاسیون کل بدن
 • اپیلاسیون صورت
 • اپیلاسیون زیر بغل
 • اپیلاسیون شکم تا زیر سینه
 • اپیلاسیون کمر از بالای باسن تا خط سوتین
 • اپیلاسیون بیکینی یا اپیلاسیون ناحیه تناسلی

 

اپیلاسیون زنان

 

نحوه ثبت درخواست اپیلاسیون زنان

یکی دیگر از خدماتی که توسط تیم "خدمت از ما" ارائه می‌شود؛ اپیلاسیون بانوان است. جهت دریافت خدمات اپیلاسیون درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. دقت کنید در هنگام ثبت درخواست اپیلاسیون ناحیه ای که می‌خواهید اپیلاسیون انجام دهید را مشخص نمایید. به عنوان مثال اپیلاسیون ناحیه تناسلی با شمع و اپیلاسیون کل بدن با هم متفاوت است. بعد از ثبت درخواست شما متخصصین حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند. با دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل متخصص مراجعه نموده و از میزان تجربه وی در زمینه اپیلاسیون اطلاعات جامعی به دست می‌آورید. همچنین با مشاهده نظرات مشتریان قبلی می‌توانید از میزان رضایت یا عدم رضایت مشتریان دیگر متخصص اطلاعات خوبی به دست آورید و بهترین متخصص اپیلاسیون بانوان را از بین متخصصین انتخاب نمایید. 

4.5 امتیاز از 1628 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اپیلاسیون بانوان

نظرات

زینب سالمی
زینب سالمی
5.0 (از 38 نظر)
70 خدمت موفق
اپیلاسیون بانوان
افسانه پیلوار

خانم سالمی سر وقت ، خوش برخورد و مهارت کافی در کار ، من و خواهرم از ایشون رضایت کامل خود را اعلام میداریم ..🙏☘🙏

زهرا افشاریان
زهرا افشاریان
5.0 (از 10 نظر)
18 خدمت موفق
اپیلاسیون بانوان
سحر صابر

عالی بود دستش هم خیلی تند بود و برای من مهم بود از لوازم یکبار مصرف تهیه کرد که جلوی خودم از بسته درآورد و خانم خوش اخلاق و خیلی هم منصف بود و قصد دارم هربار به ایشون بگم بیان برام انجام بدن.ممنون از این اپلیکیشن

رؤیا سلمانی
رؤیا سلمانی
5.0 (از 23 نظر)
47 خدمت موفق
اپیلاسیون بانوان
مژگان الف

در طول چهار ساعت کلیه کارهای زیبایی مانند اپیلاسیون رنگ مو اصلاح صورت رنگ ابرو کوتاهی مو را انجام دادم و راضی ام