انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون

ثبت درخواست "اپیلاسیون بانوان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون

انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون + روش استفاده

استفاده از انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون یکی از راه‌های محبوب اصلاح موهای بدن است. سادگی، مناسب بودن قیمت انواع موم برای اپیلاسیون و ماندگاری از دلایلی هستند که خرید موم اپیلاسیون و انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون را به گزینه ای عالی برای اصلاح مو تبدیل کرده اند. البته سهولت استفاده از انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون و حتی بهترین مارک موم برای اپیلاسیون نباید شما را به اشتباه بیندازد. با وجود انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، موم زغالی بدن، موم گیاهی دائمی و...، در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم تا خرید موم اپیلاسیون را به بهترین نحو انجام دهید.

 

انواع موم سرد و گرم

 

معرفی انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون

اپیلاسیون موهای بدن به 2 روش انجام می‌شود: با موم سرد و یا با موم گرم. می‌توان گفت روش‌های به کار رفته در استفاده از انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون تقریبا مشابه است. اما هنگام خرید موم اپیلاسیون و انواع آن توجه داشته باشید که هرکدام از انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون نکات مثبت و منفی خود را دارند و بهتر است از هر کدام برای ناحیه خاصی از بدن استفاده کنید.

 

موم گرم

 

1. موم اپیلاسیون دائم سرد

در اپیلاسیون سرد ابتدا لایه ای نارک از موم اپیلاسیون دائم و سپس پد روی موها قرار می‌گیرد. پس از مالش پد برای چسبیدن تمام موها به موم، پد در خلاف جهت رویش و به سرعت کشیده و مو از ریشه کنده می‌شود. این روش نسبت به اپیلاسیون گرم ساده‌تر است و همه می‌توانند آن را انجام دهند. اگر هنگام خرید موم اپیلاسیون، بهترین مارک موم برای اپیلاسیون سرد در بازار را خریداری کنید، موهای بسیار کمی روی پوست تان باقی خواهد ماند.
سادگی موبرداری با موم سرد را به مقرون به صرفه بودن قیمت انواع موم برای اپیلاسیون (از بهترین مارک موم برای اپیلاسیون تا معمولی ترین آنها) اضافه کنید تا متوجه شوید چرا آنها در میان انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون برای کاربردهای خانگی و حتی سالن‌های زیبایی تا این حد محبوب هسنتد.

 

بهترین مارک موم برای اپیلاسیون سرد

یک موم سرد با کیفیت از مواد کاملا طبیعی تشکیل شده است؛ پس هنگام خرید موم اپیلاسیون، علاوه بر قیمت انواع موم برای اپیلاسیون به مواد تشکیل دهنده آن نیز دقت کنید. اگر قصد خرید موم اپیلاسیون را دارید، همیشه بهترین مارک موم برای اپیلاسیون را از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر تهیه کنید. 

 

بهترین مارک موم سرد

 

 

2. موم اپیلاسیون دائم گرم

 

اپیلاسیون  موم دائم

 

در اپیلاسیون گرم نیز از موم ذوب شده استفاده می‌شود. زمانی که این موم گرم و متناسب با دمای بدن است، به صورت نازکتری (نسبت به موم اپیلاسیون دائم) روی مو و در جهت رویش آن کشیده می‌شود. در میان انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، مدل های مختلف موم گرم اپیلاسیون و استفاده از آنها 2 نوع دارد:

1. موم اپیلاسیون دائم گرم مخصوص بدن که به آن موم گرم با پد می گویند. در این روش پس از قرار دادن موم روی پوست، بلافاصله پد روی آن قرار داده شده و مالش داده می‌شود. سپس، پد در خلاف جهت رویش مو با یک حرکت کشیده می‌شود. این روش در میان انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون بسیار موثر است. با خرید موم اپیلاسیون گرم با پد و استفاده از بهترین مارک موم برای اپیلاسیون، کوتاه ترین موها هم از بین خواهند رفت و نیاز به انجام چندباره موبرداری نخواهید داشت.

2. موم اپیلاسیون دائم مخصوص صورت و بدن که به موم گرم بدون پد نیز معروف هست. در این روش پس از خشک شدن موم روی پوست، موم در خلاف رویش مو کنده می‌شود.

 

بهترين مارک موم دائم گرم و مزایای آن

مزیت مهم بهترین مارک موم برای اپیلاسیون این است که نیازی به استفاده چندباره آن در یک ناحیه نیست و با یک بار مصرف تمام موها از بین می روند. همچنین در میان انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، موم های گرم برای نواحی حساس بدن استفاده می شوند. زیرا موهای این نقاط از بدن کوتاه تر و ضخیم تر، و نسبت به چند بار کنده شدن در یک زمان حساس است. قیمت انواع موم برای اپیلاسیون با موم های گرم نیز مناسب هستند. بنابراین هنگام خرید موم اپیلاسیون، از بهترین مارک موم برای اپیلاسیون با موم گرم غافل نشوید.

خرید موم اپیلاسیون گیاهی

انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، روش انجام، و ویژگی های بهترین مارک موم برای اپیلاسیون را بررسی کردیم. اما اگر حتی یکبار خرید موم اپیلاسیون را انجام داده و به دنبال بهترين مارک موم دائم بوده باشید، مطمئنا محصول های دیگری را نیز دیده اید. یکی از این محصول ها که به تازگی بسیار شناخته شده، موم زغالی بدن است که به عقیده برخی بهترین مارک موم برای اپیلاسیون (حتی بهتر از انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون) است.

 

موم زغالی بدن

 

اپیلاسیون با موم سرد ذغالی

 

موم زغال اکتیو یا موم زغالی بدن که با موم طبیعی و رزین غنی شده، دارای خواص ترمیمی و آرام بخشی به پوست است. علاوه بر آن، زغال فعال (اکتیو) موجود در بهترین مارک موم برای اپیلاسیون، آن را برای مصرف کنندگان متمایز کرده است. زغال موجود در موم زغالی بدن با لکه برداری و برداشتن لایه خشک و مرده پوست سبب رشد سلول های جدید و درخشان و سفید شدن پوست می‌شود.
در میان انواع انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، شما حتی می‌توانید از موم زغالی بدن و بهترین مارک موم برای اپیلاسیون با زغال فعال به عنوان لایه بردار پوست نیز استفاده کنید. برخلاف انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون، موم زغالی بدن و بهترين مارک موم دائم با زغال فعال این قابلیت را دارند که علاوه بر رفع موهای زائد، سلول های مرده پوست را نیز برطرف کنند.

 

قیمت موم گیاهی دائمی

موم زغالی بدن تنها مدل موم گیاهی هنگام خرید موم اپیلاسیون نیست. در واقع موم های گیاهی انواع بسیار مختلفی دارند، مانند موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم کاکائو و... . هر کدام از این موم ها نیز در دسته انواع موم سرد و گرم برای اپیلاسیون جای می گیرند. قیمت قیمت موم گیاهی دائمی بسته به مدل، حجم، و البته کیفیت آن متفاوت است.
 

اپیلاسیون بانوان
برای سرویس اپیلاسیون بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading