جدیدترین مدل‌های ژلیش ناخن پاییزی

ثبت درخواست " ژلیش ناخن "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
جدیدترین مدل‌های ژلیش ناخن پاییزی

ژلیش ناخن پاییزی یکی از ترند‌های پر طرفدار و جذاب برای داشتن یک استایل کاملا پاییزی در بانوان خوش سلیقه و خوش ذوق است. مدل ژلیش ناخن پاییزی دقیقا نیاز یک خانم علاقمند به تغییر استایل متناسب با گذر فضول را در نظر گرفته و با انعکاس طرح و رنگ پاییز بر انگشتان افراد همراه است.

ژلیش ناخن پاییزی با الهام از رنگ‌های روشن، تیره، مات و براق پاییز در خاص و منحصر به فرد بودن تیپ و استایل افراد نقش بسزایی دارد. رنگ های نارنجی، توسی، سبز، مسی، خاکستری، طرح های زنگ زدگی و رنگ های پایه برگ‌های پاییزی ترند رنگ لاک و مدل ژلیش ناخن پاییزی در سال جدید هستند.

 

 

ژلیش ناخن پاییزی با طرح ناخن پاییزی جدید، طرح ناخن پاییزی ساده و تلفیق رنگ‌های خاص، سرد و گرم پاییز همراه است. اگر بعنوان یک فرد خوش استایل به دنبال خاص و زیباترین طرح‌ها و مدل ژلیش ناخن پاییزی هستید، تصاویر به اشتراک گذاشته شده در این مقاله را از دست ندهید.

 

طرح ژلیش ناخن طبیعی

 

طرح و رنگ ژلیش ناخن پاییزی

در سال‌های اخیر هماهنگی مد با تغییر فصول از ترند‌های جدید هر فصل بوده که با استقبال افراد مواجه شده است. رنگ لاک و ژلیش ناخن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ورد به هر فصل با طرح و ایده خاصی همراه است.

 

طرح و رنگ ژلیش ناخن پاییزی

 

ژلیش ناخن مخلوطی از اکرولیک ژل مانند می باشد که به عنوان لاک موقت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای دوام و کارایی بیشتر نسبت به لاک دائمی می باشد. این سبک طراحی ناخن نیز اخیرا با فصول مختلف هماهنگ شده و طرح و رنگ هر فصل را به خود اختصاص داده است.

 

طرح ناخن پاییزی 2019

 

امروزه رنگ لاک و ژلیش ناخن پاییزی در کنار دیگر موارد تاثیر گذار در استایل افراد مانند رنگ مو، آرایش چهره و رنگ لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. گرایش افراد به این هماهنگی تیپ و استایل با تغییر فصول افراد را ترغیب به آشنایی با مدل ژلیش ناخن پاییزی در کنار دیگر موارد کرده است.

 

رنگ لاک و ژلیش ناخن پاییزی

 

دیزاین طرح‌های پاییزی جدید بر روی ناخن در ژلیش ناخن پاییزی گرفته تا انتخاب رنگ‌های خاص و زیبای پاییزی برای مدل ژلیش ناخن پاییزی همگی نقش پر رنگی در تکمیل کردن استایل تمام پاییزی افراد دارد.

 

رنگ لاک و ژلیش ناخن پاییزی

 

در این مطلب با ارائه ترکیب رنگ‌های پاییزی و جدید ترین مدل ژلیش ناخن پاییزی هماهنگ با جدیدترین تغییرات مد در سال جاری با شما همراه خواهیم بود.

 

خاص ترین مدل ژلیش ناخن پاییزی

شما وابسته با سلیقه و تمایل خود به تغییر سبک ژلیش ناخن به مدل پاییزی می‌توانید بهترین طرح را انتخاب کنید. تلفیق رنگ‌های آبی کرمی، قرمز ملایم، سبز یشمی، شیر شکلاتی، سرخابی براق، خاکستری روشن و رنگ‌های سایه روشنی مثل هلویی را می‌توان از پر طرفدارترین ژلیش ناخن پاییزی در بین خانم‌ها معرفی کرد.

 

خاص ترین مدل ژلیش ناخن پاییزی

 

مدل ژلیش ناخن طبیعی با رنگ‌های پاییزی

یکی از طرح‌های پر طرفدار ژلیش ناخن تلفیق رنگ‌های پاییزی در این مدل طراحی ناخن است. اگر به دنبال نمود فصل پاییز در سرانگشتان خود هستید با انتخاب مدل ژلیش ناخن پاییزی این حس خوب را در استایل خود ایجاد کنید.

 

مدل ژلیش ناخن طبیعی با رنگ‌های پاییزی

 

مدل ژلیش ناخن پاییزی به معنای ایجاد طرح‌های ساده و پیچیده با انتخاب رنگ‌های تیره، روشن، گرم و سرد پاییزی است.

 

طرح ناخن پاییزی ساده

 

انتقال حس و حال فصل پاییز در طرح‌های ژلیش ناخن پاییزی از دلایل اصلی پر طرفدار بودن این مدل طراحی ناخن در بین بانوان است.

 

ژلیش ناخن پاییزی 2020

طرح‌های جدید پاییزی مثل انتخاب رنگ‌های مجزای پاییزی برای هر ناخن یا استفاده از طرح‌های خاص مثل کدو هلوایی و طرح تاریک و روشن عصرهای پاییزی از نمونه‌های جدید و جذاب ژلیش ناخن در سال 2020 است.

 

ژلیش ناخن پاییزی 2020

 

استفاده از هارمونی رنگ نارنجی، آبی کرم و طلایی و سفید بیشترین سهم را در مدل ژلیش ناخن پاییزی در بین افراد علاقمند به این طراحی ناخن داشته است.

 

طرح برگ پاییزی روی ناخن

 

دیگر طرح‌هایی مثل آسمان بارانی، چمن پوشیده از برگ خیس و دیگر موارد مشابه را نیز می‌توان در دسته پر طرفدارهای طرح‌های ژلیش ناخن پاییزی در سال جاری قرار داد.

 

ژلیش طرح برگ پاییزی روی ناخن

زمانی که از مدل ژلیش ناخن پاییزی صحبت می‌کنیم، بیشترین سهم تصویر ذهنی افراد را استفاده از طرح برگ پاییز فرا می‌گیرد.

 

ژلیش طرح برگ پاییزی روی ناخن

 

زدن طرح برگ پاییزی در پس زمینه‌های رنگی پاییزی از سبک‌های خاص و پر طرفدار ژلیش ناخن در این فصل به شمار می‌آید.

 

مدل ژلیش ناخن پاییزی

 

طراحی و ژلیش ناخن پاییزی ساده 

ترند ژلیش ناخن پاییزی به فکر افراد علاقمند به سبک‌های ساده برای طراحی ناخن با این سبک نیز بوده است. رنگ‌های ساده پاییزی بدون و طرح نقش خاصی بهترین پیشنهاد برای ژلیش ناخن پاییزی ساده می‌باشد.

 

طراحی و ژلیش ناخن پاییزی ساده 

 

رنگ‌های پاییزی سرد و گرم با توجه به علاقه و تمایل افراد یک طرح خاص و منحصر به فرد به شمار می‌آید.

 

طراحی و ژلیش ناخن پاییزی ساده 

 

ژلیش ناخن با رنگ زرد، سبز و زرشکی

از مدل‌های پر طرفدار و خاص ژلیش ناخن پاییزی می‌توان به تلفیق این سه رنگ اشاره داشت. در کنار هم قرار گرفتن دو رنگ سبز و زرد نشانه بارزی از تسلیم شدن طبیعت در برابر قدرت تغییر فصل و شروع پاییز است.

 

ژلیش ناخن با رنگ زرد، سبز و زرشکی

 

از رنگ زرشکی برای تکمیل این رنگ‌ها و نمایش رشد و پیوند میوه‌های پاییزی با این فصل در نظر گرفته و یک طرح هاهنگ با طبیعت را برای ناخن‌های خود انتخاب کنید.

 

ژلیش پاییزی ناخن برای بانوان

 

بهترین مدل ژلیش ناخن پاییزی

تلفیق رنگ‌های کرم و آبی، نارنجی و کاربنی، طلایی و مشکی، زرد خردلی و سبز با طرح‌های مناسب همگی از جمله بهترین ژلیش ناخن پاییزی به شمار می‌آید.

 

بهترین مدل ژلیش ناخن پاییزی

 

استفاده از رنگ‌های ترند امسال در کنار رنگ‌های جذاب و روشن پاییزی از دیگر نمونه‌های بهترین ژلیش ناخن با طرح پاییز است. 

 

رنگ‌های ترند و  رنگ های پاییزی در ژلیش ناخن

 

ژلیش ناخن پاییزی با لاک مسی کلاسیک

رنگ مسی کلاسیک یک انتخاب خاص، متنوع و جدید برای اجرای مدل ژلیش ناخن پاییزی می‌باشد. از این رنگ برای ست کردن با رنگ‌های سرد و تیره استفاده کنید.

 

ژلیش ناخن پاییزی با لاک مسی کلاسیک

 

ژلیش ناخن پاییزی رنگ های قرمز و قهوه ای

تلفیق تو رنگ قرمز و قهوه‌ای برای ژلیش ناخن حسی مشابه قرار گرفتن در وسط فصل پاییز را به شما منتقل کرده و امکان ست شدن با رنگ‌های پاییزی را برای شما ساده تر می‌کند.

 

ژلیش ناخن پاییزی رنگ های قرمز و قهوه ای

 

ژلیش ناخن آبی و سفید پاییزی

یکی از خاص ترین سبک و رنگ‌های ژلیش ناخن پاییزی پس زمینه آبی با طرح برگ پاییزی و باران است. اوصولا از ترکیب رنگ آبی روشن و تیره برای نمود باران پاییزی استفاده می‌شود.

 

ژلیش ناخن آبی و سفید پاییزی

 

ژلیش ناخن پاییزی رنگ مسی و طوسی و طرح برگ

برای افراد علاقمند به رنگ‌های خنثی و تلفیق آنها با رنگ‌های گرم مثل مسی و قهوه‌ای این طرح ژلیش ناخن پاییزی بهترین انتخاب است.

 

ژلیش ناخن پاییزی رنگ مسی و طوسی و طرح برگ

 

مدل ژلیش ناخن پاییزی رنگ گلبهی برای فصل پاییز

رنگ گلبهی از دسته رنگ‌هایی بوده که بسیار مورد توجه افراد برای اعمال ژلیش ناخن پاییزی بوده است. طرح مربع‌های گرافیکی گلبهی و مسی رنگ بر سطح سفید ناخن از طرح‌های خاص پاییزی به شمار می‌آید.

 

مدل ژلیش ناخن پاییزی رنگ گلبهی برای فصل پاییز

 

رنگ‌های روشن و براق ژلیش ناخن پاییزی برای افرادی که علاقمند به استفاده از رنگ‌های گرم مثل نارنجی و پرتقالی را تیپ خود دارند، یک انتخاب مناسب و زیبا به شمار می‌آید. 

 

رنگ‌های پاییزی روشن برای طرح ژلیش ناخن پاییزی

 

مدل‌های جذاب و خاص ژلیش ناخن پاییزی 

سبک‌های خاص و جذابی از ژلیش ناخن پاییزی در مدل‌های جدید و متنوع طراحی و قابل انجام هستند. تلفیق رنگ‌های تیره و روشن پاییزی، طرح‌های برجسته و خاص بر روی ناخن و مواردی از این قبیل در این سبک‌ها بیشتر از طرح‌های تک رنگ به چشم می‌خورند. 

 

مدل‌های جذاب و خاص ژلیش ناخن پاییزی 

 

اگر به دنبال طرح‌های جذاب و منحصر به فردی برای ژلیش ناخن خود هستید، طرح‌های پاییزی با در کنار هم داشتن رنگ‌ها و سبک‌های متنوع بهترین انتخاب برای تکمیل تیپ پاییزی شما می‌باشند. 

 

ژلیش ناخن پاییزی جدید

 

طرح ناخن پاییزی جدید با ژلیش

امروزه استفاده از ایده‌هایی مثل ترکیب نماد جشن‌هایی مثل هالووین برای طرح ژلیش ناخن پاییزی بیش از پیش دیده می‌شود. کدو حلوایی، برگ‌های پاییزی، حتی طرح برجسته خرمالو، بلوط، کاج و انار بر روی نمونه ژلیش‌های جدید پاییزی دیده شده که با استقبال افراد همراه بوده است.

 

طرح ژلیش ناخن پاییزی با میوه‌های پاییزی

 

تنوع رنگ، طرح‌های خاص و منحصر به فرد و سبک‌های مختلف ژلیش ناخن پاییزی تمامی سلیقه‌ها و ایده‌ها را برای طراحی ناخن پوشش می‌دهد. 

 

ژلیش ناخن پاییزی با رنگ سبز و طرح دار

 

طیف رنگ گسترده، تناسب با حالت ناخن مورد نظر، تلفیق طرح‌های ساده و شلوغ در کنار هم همگی از دلایل پر طرفدار بودن ژلیش ناخن پاییزی در این فصل و دیگر فصول است. 

 

ژلیش ناخن پاییزی برای تمامی فصول

 

استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های پاییزی برای ژلیش ناخن یک استایل خاص و زیبا را به افراد می‌بخشد. علاوه بر این موارد رنگ‌های متنوع به کار رفته در رنگ و طرح ژلیش پاییزی امکان ست کردن راحت را بوجود آورده است. 

4.5 امتیاز از 1215 رای


ژلیش ناخن
برای سرویس ژلیش ناخن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین