قیمت ژلیش ناخن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ژلیش ناخن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ژلیش ناخن نیاز دارید؟

ژلیش ناخن را به متخصصش بسپار

ژلیش ناخن یکی از متداول‌ترین و جذاب‌ترین راه‌های زیبایی ناخن است. ژلیش ناخن زیبایی منحصر به فردی به دستان شما می‌دهد. ژلیش ناخن باید توسط متخصص ژلیش ناخن انجام شود. به تازگی ژلیش ناخن پا نیز محبوبیت پیدا کرده است. در این میان بسیاری از افراد به فکر کسب‌وکار در حوزه ژلیش ناخن بوده، و به دنبال قیمت دستگاه ژلیش ناخن و مواد مورد استفاده در ژلیش ناخن هستند.

بهتر است در این زمینه آموزش ژلیش ناخن طبیعی را در ادامه بخوانید. ژلیش ناخن کوتاه از ناخن‌های بلند کمی ساده‌تر است. بنابراین، بهتر است کار خود را از ژلیش ناخن کوتاه شروع نمایید. به‌طور کلی می‌توان گفت ژلیش ناخن خوبه به شرط اینکه طرح‌های ژلیش ناخن منحصر به فردی داشته باشید. در ادامه ژلیش و کاشت ناخن را با هم مقایسه می‌کنیم. همچنین مراحل ژلیش ناخن را برایتان توضیح می‌دهیم. صبور باشید و با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد ژلیش ناخن به شما بگوییم. ژلیش ناخن باید با حوصله و ظرافت انجام شود. ژلیش ناخن را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید.

 

طرح های ژلیش ناخن حکم شرعی ژلیش ناخن ژلیش ناخن خوبه ژلیش ناخن

 

 

ژلیش ناخن چیست؟

یکی از بهترین تکنیک‌های جذابیت بانوان خوش استایل ژلیش ناخن است. ژلیش ناخن در واقع همان لاک کلاسیک است که با ژل اکریلیک مخلوط شده. ژلیش ناخن کوتاه و بلند یا لاک موقت چند مرحله دارد. شما می‌توانید از آرایشگرتان بخواهید که از ژلیش برای ناخن‌هایتان استفاده نماید.

استفاده از لاک معمولی نکات منفی خود را دارد (در ادامه به برخی از مضرات لاک معمولی می‌پردازیم)؛ اما ژلیش ناخن در مقایسه با لاک دائمی بادوام‌تر و کاراتر است. نام محصول لاک ژل GEL POLISH و نام برند آن است، که عموم آن را ژلیش می‌خوانند. لاک ژلیش در سه مرحله روی ناخن اجرا می‌شود: ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل. لاک ژل برای ناخن‌های طبیعی استفاده می‌شود، اما گاهی روی ناخن‌های کاشت نیز قابل استفاده است.

 

هزینه ژلیش ناخن یا قیمت ژلیش ناخن چقدر است

 

قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

عوامل زیادی در قیمت ژلیش ناخن موثر هستند. از جمله عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن می‌توان به نوع پودر انتخاب شده و مواد مورد مصرف جهت ژلیش ناخن می‌باشد. میزان بلندی ناخن نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن است. بدین ترتیب، قیمت ژلیش ناخن کوتاه از قیمت ژلیش ناخن بلند مناسب‌تر است.

همچنین، نوع آرایشگاهی که انتخاب نموده‌اید، و محلی که ژلیش ناخن در آن انجام می‌شود نیز بر قیمت ژلیش ناخن بی‌تاثیر نیست. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت ژلیش ناخن به وب‌سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» مراجعه کنید، و از متخصصان ما قیمت ژلیش ناخن طبیعی را دریافت نمایید.

 

قیمت ژلیش روی ناخن طبیعی

 

لاک موقت چیست؟

ژلیش ناخن به نسبت لاک معمولی، زمان و هزینه بیشتری را طلب می‌کند. در موقع شستن ظرف یا برخورد دست با مواد شوینده لاک معمولی خیلی سریع‌تر تغییر حالت می‌دهد. اما ژلیش، مقاومت دارد و احتمال ترک‌خوردگی ژلیش ناخن از لاک معمولی کمتر است. 

ژلیش ناخن کوتاه یا بلند، لاک موقت است. یعنی موقتا روی سطح ناخن قرار می‌گیرد و مانند لاک معمولی مایع است؛ با این تفاوت که برای ثابت شدن بر روی سطح ناخن باید با اشعه UV خشک شود. ژلیش ناخن، براق‌تر است و شما نمی‌توانید با استون آن را پاک کنید. دوام ژلیش به جنس و برند آن بستگی دارد، و معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ روز است.

در ژلیش ناخن کوتاه و بلند برای خشک کردن ژلیش از دو نوع دستگاه به نام UV و LED استفاده می‌شود. برخی افراد اعتقاد دارند لامپ‌های UV سطح ناخن را براق تر می‌کند، ارزان‌قیمت‌تر است، و همچنین به زمان کمتری برای خشک کردن ناخن‌ها احتیاج است. اما برخی افراد هم معتقدند که استفاده از دستگاه UV در بلند مدت باعث به وجود آمدن لک بر روی پوست می‌شود. 

 

قیمت دستگاه ژلیش ناخن

 

آموزش مراحل ژلیش ناخن کوتاه و بلند

 1. برای ژلیش ناخن کوتاه یا بلند، قبل از هر چیز ناخن‌ها را مانیكور می‌كنیم. هنگام مانیکور ناخن‌ها لبه و سطح ناخن‌ها تماما صاف و متقارن شده تا نتیجه ژلیش ناخن زیباتر شود.
 2. سطح روی ناخن را با استفاده از بافر خش میندازیم تا درخشش ناخن را از بین ببریم.
 3. با استفاده از قیچی مخصوص کوتیکول ناخن، تمامی زائده‌های ناخن را جدا می‌کنیم.
 4. لاک پایه یا بیس را به‌صورت یک لایه بسیار نازک بر روی ناخن می‌زنیم؛ طوری که به اندازه یک سر سوزن با پوست اطراف ناخن فاصله داشته باشد. سپس 6٠ تا 90 ثانیه در دستگاه UV قرار می‌دهیم.
 5. اگر ژل ناخنی که انتخاب کرده‌اید شفاف است و زیر آن دیده می‌شود، سراغ لاک‌هایی به رنگ بژ، صورتی کمرنگ یا گلبهی بروید. لاک انتخاب شده را به‌صورت نازک و با حفظ فاصله سر سوزن می‌زنیم. سپس به مدت 60 تا 90 ثانیه درون دستگاه UV قرار می‌دهیم تا خشک شود.
 6. حال لاک ژلیش را با ظرافت و دقت روی ناخن‌ها می‌زنیم؛ بدون کوچکترین تماس با اطراف ناخن. سپس مجددا به مدت 60 تا 90 ثانیه درون دستگاه قرار می‌دهیم.
 7. توصیه می‌شود که تاپ کت را دوبار بر روی ناخن‌های ضخیم تکرار کنید تا دوام بیشتری داشته باشد.
 8. دور ناخن را با روغن ناخن چرب نموده و ماساژ می‌دهیم.

نکته ژلیش ناخن: توجه داشته باشید ناخن ژلیش را بلند درست نکنید؛ زیرا اگر بشکند، به شدت به خود ناخن آسیب خواهد زد. بنابراین ژلیش ناخن کوتاه همواره انتخاب هوشمندانه‌تری است. قیمت ژلیش ناخن نیز مناسب‌تر است.

 

ژلیش ناخن کوتاه و بلند چیست

 

تفاوت ژلیش ناخن و کاشت ناخن چیست؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند ژلیش ناخن همان کاشت ناخن است. بد نیست بدانید که ژلیش ناخن با کاشت ناخن متفاوت است. در کاشت ناخن، با اجرای مواد پلاستیکی یا پودرهای فشرده روی ناخن، ناخن‌ها بلندتر و ضخیم‌تر می‌شوند. این پودرها رایج در ژلیش ناخن طرح و رنگ‌های گوناگونی دارند.

برای مانیکور ناخن‌ها با ژلیش ناخن، ناخن‌کار از موادی ژل‌مانند روی خود ناخن شما استفاده می‌کند؛ بدون اینکه بخواهد ناخن‌ها را بلندتر و یا ضخیم‌تر نشان دهد. همچنین، در ژلیش ناخن از دستگاه UV برای خشک کردن ژلیش استفاده می‌شود؛ دستگاهی که در فرآیند کاشت ناخن اصولا کاربردی ندارد.

 

قیمت پاک کردن ژلیش از روی ناخن

 

پاک کردن ژلیش از روی ناخن چگونه است؟

بعد از گذاشتن ژلیش روی ناخن و گذشت حدود دو هفته، نوبت به پاک کردن ژلیش ناخن می‌رسد. وقتی ناخن بلند می‌شود، بین ریشه ناخن و لاک فاصله نازیبایی می‌افتد. این امر سبب می‌شود تا شما به فکر پاک‌کردن ژلیش باشید. در این حالت، برای هوارسانی بهتر به سطح ناخن و جذب رطوبت، ژلیش ناخن قبلی که بر روی ناخن است پاک و مجددا ژلیش ناخن انجام می‌شود.

برای تجدید ژلیش ناخن بهتر است به یک آرایشگر با تجربه مراجعه نمایید. آرایشگران نیز معمولا با استفاده از پنبه‌ استون ۱۰۰٪ روی ناخن قرار می‌دهند و با فویل آلومینیومی می‌پوشانند. پس از گذشت یک ربع تا بیست دقیقه، ژلیش ناخن روی سطح ناخن حذف می‌گردد. البته وسیله‌های مخصوصی هم در بازار وجود دارد که می‌توان با آن‌ها ژلیش ناخن کوتاه و یا بلند را حذف کرد.

خوب است بدانید موادی که در روند ژلیش ناخن به‌کار می‌روند، در کوتاه‌مدت مشکلاتی مانند شکننده شدن ناخن را ایجاد نمی‌کند. این روش پاک کردن اشتباه است که به ناخن‌ها آسیب می‌رساند. همچنین، استون موجب خشکی سطح ناخن می‌شود و برای سلامت ناخن مفید نیست.

بنابراین، توصیه ما این است که پاک‌سازی ژلیش ناخن را با مواد مرغوب و به‌کمک ناخن‌کار در آرایشگاه انجام دهید.

 

آموزش ژلیش ناخن طبیعی

 

ژلیش ناخن چه عوارضی دارد؟

ژلیش ناخن یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش‌های زیبایی در بانوان به شمار می‌رود. اما جالب است بدانید که این کار عاری از عوارض نیست. هر اقدام آرایشی و مراقبت از پوست و مو بدون عوارض نیست و معایب خاص خود را دارد. اما گاهی علاقه افرد و همچنین نبود روش جایگزین که متخصصان معرفی می‌کنند، به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود برخی از تکنیک‌ها بیش از روش‌های سنتی مورد استفاده قرار گیرد. روش‌های طب سنتی و طب سوزنی، طرفداران کمتری نسبت‌ به روش‌های جدید دارند. بنابراین، ژلیش ناخن از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

 

هزینه ژلیش روی ناخن کوتاه

 

ژلیش ناخن (حتی ژلیش ناخن کوتاه) برای افرادی که ناخن‌های شکننده و حساسی دارند، چندان توصیه نمی‌شود. اگر می‌خواهید ژلیش ناخن انجام دهید، حتما پیش از آن با یک متخصص پوست مشورت کنید. در ژلیش، معمولا سطح ناخن بین ۴ تا ۵ لایه با مواد مخصوص پوشانده می‌شود، و پس از قرار گرفتن دست درون دستگاه استحکام بیشتری پیدا می‌کند.

استفاده از دستگاه در فرآیند ژلیش ناخن باعث می‌شود که روی ناخن‌های شما یک لایه نفوذناپذیر شکل بگیرد. وجود این لایه باعث می‌شود تا هوا به سطح پوست و مخصوصا سطح ناخن نرسد. به همین خاطر، اگر به‌صورت بلندمدت ژلیش ناخن کوتاه و بلند را انجام دهید، در معرض مشکلات پوستی قرار خواهید گرفت.

 

قیمت ژلیش ناخن دخترانه

 

اگر به ژلیش ناخن کوتاه و بلند با طرح‌های خاص علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم که اینکار را پشت سر هم انجام ندهید، و اجازه دهید که اکسیژن به ناخن‌های شما برسد. همچنین، قبل از انجام ژلیش ناخن‌ها با پزشک متخصص پوست مشورت کنید تا از سلامت آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

فراموش نکنید افرادی که مرتب به ناخن‌های خود لاک می‌زنند، باید هر از گاهی به ناخن‌های خود اجازه استراحت دهند تا هوا به آنها برسد و بتوانند رطوبت لازم را جذب کنند. درصورت استفاده از محصولات باکیفیت برای ژلیش ناخن احتمال اینکه دچار عوارض شوید به شدت کاهش می‌یابد. پس از ژلیش ناخن، از روغن‌های تغذیه‌کننده استفاده کنید.

 

قیمت ژلیش ناخن پا

 

توصیه مهم در مورد ژلیش ناخن

 • استفاده از ضدقارچ پیش از ژلیش ناخن را فراموش نکنید.
 • حتما موادی که متخصص برای ژلیش ناخن استفاده می‌کند را چک کنید.
 • برای پاک کردن سطح ژلیش از گوش‌پاک‌کن و محلولی باکیفیت استفاده کنید.
 • محلول‌های پاک‌کننده ناخن به پوست کمتر آسیب می‌زنند، زیرا ملایم‌تر از استون هستند.
 • تا حد امکان پیش از ژلیش ناخن، ناخن‌ها را مانیکور کنید تا سطح آن‌ها صاف و یکدست باشد.

 

قیمت ژلیش ناخن

 

 • ژلیش ناخن برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود. در صورتی که باردار هستید حتما می‌خواهید اینکار را انجام دهید، پیش از آن از پزشک خود مشورت بگیرید.
 • قارچ ناخن و بیماری‌ پوستی از نتایج استفاده از مواد بی‌کیفیت است. بنابراین از محصولات نامرغوب و تجاری استفاده نکنید. اگر دیدید قیمت ژلیش ناخن بسیار کم است، حتما این موضوع را در نظر بگیرید.
 • اکیدا توصیه می‌کنیم پیش از مشورت با متخصص پوست سراغ ژلیش ناخن نروید، تا از سلامت پوست و ناخن خود مطمئن شوید.
 • اگر ژلیش ناخن خود را در خانه پاک می‌کنید، دقت کنید که از استون 100% استفاده کنید. به تاریخ انقضا پاک‌کننده لاک نیز دقت کنید.
 • هنگام ژلیش ناخن حتما دقت کنید که ژلیش ناخن قبلی به طور کامل پاک شده باشد. تا زمانی که ژلیش ناخن قبلی کاملا پاک نشده، ژلیش ناخن جدید را روی ژلیش ناخن قبلی کار نکنید.
 • حتما دست‌ها را با حوله تمیز خشک کنید. از کرم مرطوب‌کننده دست و همچنین روغن تقویت کننده ناخن استفاده نمایید تا سبب شادابی پوست دست شما و همچنین اکسیژن‌رسانی به سطح ناخن شود.
 • مواد پاک‌کننده ژلیش ناخن را تا حد امکان حدود 15 دقیقه روی سطح ناخن قرار دهید تا خوب جذب شود. سپس ناخن آغشته به محلول را درون فویل آلومینیومی قرار دهید. زمانی که ژلیش ناخن به‌طور کامل پاک شد، با مقداری آب جوشیده ناخن را تمیز کنید.

4.5 امتیاز از 1635 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ژلیش ناخن

نظرات

فاطمه ابراهیمی
فاطمه ابراهیمی
5.0 (از 4 نظر)
3 خدمت موفق
ژلیش ناخن
بهاره آراسته

کیفیت کار و اخلاق مداریشون فوق العاده عالی بود.بسیار تمیز و با حوصله کار رو انجام دادن.من که مشتری ثابتشون شدم.

زهرا عبدالمالکی
زهرا عبدالمالکی
5.0 (از 15 نظر)
37 خدمت موفق
ژلیش ناخن
مهتاب گلزاد

ممنونم از سرکار خانم عبدالمالکی عزیز🙏🏻ایشون بسیار با اخلاق و تو کارشون حرفه ای هستن، سرعت عملشون بالاس و خیلی سریع و زیبا کارم انجام شد🙏🏻❤🦋

شهربانو غلامی
شهربانو غلامی
5.0 (از 100 نظر)
142 خدمت موفق
ژلیش ناخن
رویا امیدعلی

خانم غلامی بسیار وارد در کارشون ، واقعا وقت میزارن با حوصله و دقت انجام میدن و خیلی خانم خوش اخلاق و منصفی هستن