قیمت ژلیش ناخن بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ژلیش ناخن بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ژلیش ناخن بانوان نیاز دارید؟

ژلیش ناخن بانوان را به متخصصش بسپار

ژلیش ناخن یکی از متداول ترین و جذاب ترین راه‌های زیبایی ناخن است. ژلیش ناخن زیبایی منحصر به فردی به دستان شما می دهد. ژلیش ناخن باید توسط متخصص ژلیش ناخن انجام شود. به تازگی ژلیش ناخن پا نیز محبوبیت پیدا کرده است. در این میان بسیاری از افراد به فکر کسب و کار در حوزه ژلیش ناخن هستند و به دنبال قیمت دستگاه ژلیش ناخن و مواد مورد استفاده در ژلیش ناخن می‌باشند.

بهتر است در این زمینه آموزش ژلیش ناخن طبیعی را در ادامه بخوانید. ژلیش ناخن کوتاه از ناخن‌های بلند کمی ساده تر است بنابراین بهتر است کار خود را از ژلیش ناخن کوتاه شروع نمایید. به طور کلی می‌توان گفت ژلیش ناخن خوبه به شرط اینکه طرح‌های ژلیش ناخن منحصر به فردی داشته باشید. در ادامه ژلیش و کاشت ناخن را با هم مقایسه می‌کنیم. همچنین مراحل ژلیش ناخن را برایتان توضیح می‌دهیم. صبور باشید و با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد ژلیش ناخن به شما بگوییم. ژلیش ناخن باید با حوصله وظرافت انجام شود. ژلیش ناخن را به دست افراد حرفه ای بسپارید.

 

قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

طرح های ژلیش ناخن حکم شرعی ژلیش ناخن ژلیش ناخن خوبه ژلیش ناخن

 

 

ژلیش ناخن چیست؟

یکی از بهترین تکنیک‌های جذابیت بانوان خوش استایل ژلیش ناخن است. ژلیش ناخن در واقع همان لاک کلاسیک است که با ژل اکریلیک مخلوط شده است. ژلیش ناخن یا لاک موقت چند مرحله دارد که شما می‌توانید از آرایشگرتان بخواهید ژلیش برای ناخن‌هایتان استفاده نماید. استفاده از لاک‌های معمولی مضرات خاص خودش را دارد که در ادامه به برخی از مضرات لاک معمولی می‌پردازیم. ژلیش ناخن، گاهی دوام و کارایی بیشتری از لاک دائمی دارد. اسم محصول لاک ژل GEL POLISH است که نام برند محصول بوده و عموم آن را ژلیش می‌خوانند. لاک ژلیش در سه مرحله روی ناخن انجام می‌شوند: ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل. لاک ژل برای ناخن‌های طبیعی استفاده می‌شود، اما گاهی روی ناخن‌های کاشت نیز قابل استفاده است.

 

هزینه ژلیش ناخن چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ژلیش ناخن یا همان قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟ قیمت ژلیش ناخن چگونه محاسبه می شود؟ ژلیش ناخن

 

قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

عوامل زیادی در قیمت ژلیش ناخن موثر هستند. از جمله عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن می‌توان به نوع پودر انتخاب شده و مواد مورد مصرف جهت ژلیش ناخن می‌باشد. میزان بلندی ناخن نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن است. همچنین نوع آرایشگاهی که انتخاب نموده‌اید. محلی که ژلیش ناخن در آن انجام می شود. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت ژلیش ناخن به سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما مراجعه نموده و از متخصصین ما قیمت ژلیش ناخن را دریافت نمایید.

 

قیمت ژلیش روی ناخن طبیعی 

ژلیش ناخن کوتاه قیمت دستگاه ژلیش ناخن ژلیش ناخن اپارات قیمت ژلیش روی ناخن طبیعی

 

لاک موقت چیست؟

ژلیش ناخن به نسبت لاک معمولی، زمان و هزینه بیشتری را طلب می‌کند. در موقع شستن ظرف یا برخورد دست با مواد شوینده لاک معمولی خیلی سریع‌تر تغییر حالت می‌دهد. اما ژلیش، مقاومت دارد و احتمال ترک‌خوردگی ژلیش ناخن از لاک معمولی کمتر است. 

ژلیش ناخن لاک موقت است. یعنی به‌صورت موقت بر روی سطح ناخن قرار می‌گیرد و همانند لاک کلاسیک مایع است؛ با این تفاوت که برای ثابت شدن بر روی سطح ناخن، باید با اشعه UV خشک شود. ژلیش ناخن، براق‌تر است و شما با استون نمی‌توانید آن را پاک کنید. دوام ژلیش به جنس و برند آن بستگی دارد که بین ۱۰ تا ۲۰ روز است. همان‌طور که گفتیم، در فرایند ژلیش ناخن باید از دستگاه برای خشک کردن ناخن‌ها استفاده شود. برای خشک کردن ژلیش از دو نوع دستگاه به نام UV و LED می‌باشد. که برخی افراد اعتقاد دارند لامپ‌های UV سطح ناخن را براق تر می‌کند و ارزان قیمت تر است و همچنین به زمان کمتری برای خشک کردن ناخن‌ها احتیاج است. اما در این بین برخی افراد معتقدند که استفاده از دستگاه UV در بلند مدت باعث به وجود آمدن لک بر روی پوست می‌شود. 

 

قیمت لاک ژلیش ناخن

ژلیش ناخن پا آموزش ژلیش ناخن طبیعی قیمت لاک ژلیش ناخن چقدر است؟

 

آموزش مراحل ژلیش ناخن

 1. قبل از هر چیز ناخن‌ها را مانیكور می كنیم. در هنگام مانیکور ناخن‌ها لبه و سطح ناخن‌هایتان کاملا صاف و متقارن می‌شود تا در آخر نتیجه کار زیباتر شود.
 2. سطح روی ناخن را با استفاده از بافر خش میندازیم تا درخشش ناخن را از بین ببریم.
 3. با استفاده از قیچی مخصوص کوتیکول ناخن، تمامی زائده‌های ناخن را جدا می‌کنیم.
 4. لاک پایه یا بیس را بصورت یک لایه بسیار نازک بر روی ناخن می‌زنیم به طوری که به اندازه یک سر سوزن با پوست اطراف ناخن فاصله داشته باشد. سپس 6٠ تا 90 ثانیه در دستگاه uv قرار می‌دهیم.
 5. اگر ژل ناخنی که انتخاب کرده اید شفاف است چون زیر آن دیده می‌شود بهتر است از لاک ناخن با رنگ‌های پایه مانند صورتی کمرنگ، گلبه ای یا بژ استفاده نمایید. لاک رنگی انتخاب شده را بصورت لایه نازک و همچنین با حفظ فاصله سر سوزن گفته شده می‌زنیم و بمدت 60 تا 90 ثانیه درون دستگاه UV قرار می‌دهیم تا خشک شود.
 6. در این مرحله لاک ژلیش به رنگ دلخواه را به دقت روی ناخن‌ها می‌زنیم. دقت داشته باشید که با اطراف ناخن تماس نداشته باشد. سپس مجدد به مدت 60 تا 90 ثانیه درون دستگاه قرار می‌دهیم.
 7. توصیه می‌شود که تاپ کت را دوبار بر روی ناخن‌های ضخیم تکرار کنید.تا دوام بیشتری داشته باشد.
 8. دور ناخن را با روغن ناخن چرب نموده و ماساژ می‌دهیم.

نکته ژلیش ناخن: توصیه می‌شود ناخن ژلیش را بلند درست نکنید زیرا در صورت شکسته شدن به شدت به ناخن پایه آسیب می‌رساند.

 

عوارض ژلیش ناخن چیست؟

ژلیش ناخن یکی از متداول ترین و جذاب ترین راه‌های زیبایی ناخت است. که به تازگی ژلیش ناخن پا نیز محبوبیت پیدا کرده است.

 

تفاوت ژلیش ناخن و کاشت ناخن چیست؟

بسیاری از افراد ژلیش ناخن را با کاشت ناخن اشتباه می‌گیرند. بد نیست بدانید که ژلیش ناخن با کاشت ناخن متفاوت است. در کاشت ناخن، با استفاده از موادی از جنس پلاستیک یا پودرهای فشرده‌شده روی ناخن سعی در بلندتر و ضخیم‌تر شدن ناخن‌ها می‌شود. معمولا این پودرها طرح و رنگ‌های گوناگونی دارند.

درحالی‌که در فرایند مانیکور ناخن با ژلیش ناخن، از مواد ژل‌مانندی روی ناخن‌های طبیعی شما استفاده می‌شود و هدف از آن، بلندتر و ضخیم تر نشان‌دادن ناخن نیست. در ژلیش ناخن، بر خلاف کاشت ناخن، باید از دستگاه UV برای خشک شدن ژلیش استفاده کرد که این عملیات در کاشت ناخن، کاربردی ندارد.

 

قیمت مواد ژلیش ناخن

ر این میان بسیاری از افراد به فکر کسب و کار در این حوزه از زیبایی را دارند و به دنبال قیمت دستگاه ژلیش ناخن و مواد مورد استفاده در ژلیش ناخن می‌باشند

 

پاک کردن ژلیش از روی ناخن چگونه است؟

بعد از گذاشتن ژلیش بر روی ناخن و بعد از گذشت حدود دو هفته نوبت به پاک کردن ژلیش ناخن می‌رسد. وقتی ناخن بلند می‌شود، بین ریشه ناخن و لاک فاصله نازیبایی می‌افتد. این امر سبب می‌شود تا شما به فکر پاک‌کردن ژلیش باشید. در این حالت، برای هوارسانی بهتر به سطح ناخن و جذب رطوبت، ژلیش ناخن قبلی که بر روی ناخن است پاک و مجددا ژلیش ناخن انجام شود.

برای تجدید ژلیش ناخن بهتر است به یک آرایشگر با تجربه مراجعه نمایید. آرایشگران نیز معمولا با استفاده از پنبه‌ استون ۱۰۰ ٪، روی ناخن قرار می‌دهند و با فویل آلومینیومی می‌پوشانند. پس از گذشت یک ربع تا بیست دقیقه، ژلیش ناخن روی سطح ناخن حذف می‌گردد. البته وسیله‌های مخصوصی هم در بازار وجود دارد که می‌توان با آن‌ها نیز ژلیش روی ناخن را حذف کرد.

مواد به‌کار رفته در ژلیش ناخن، باعث شکنندگی و تضعیف بافت ناخن در کوتاه‌مدت نمی‌شود. فقط روش پاک کردن آن است که سبب آسیب به ناخن‌ها می‌شود. همچنین، استون سبب خشکی سطح ناخن می‌شود و برای سلامت ناخن بسیار مضر است. بهتر است پاک‌سازی را با مواد مرغوب و به‌کمک ناخن‌کار در آرایشگاه انجام دهید.

 

ژلیش روی ناخن کوتاه

بهتر است در این زمینه آموزش ژلیش ناخن طبیعی را در ادامه بخوانید. ژلیش روی ناخن کوتاه

 

ژلیش ناخن چه عوارضی دارد؟

ژلیش ناخن یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش‌های زیبایی در بانوان به شمار می‌رود. اما جالب است بدانید که این امر عاری از عوارض نیست. هر اقدام آرایشی و مراقبت از پوست و مو بدون عوارض نیست و معایب خاص خود را دارد. اما گاهی علاقه افرد و همچنین نبود روش جایگزین که متخصصان معرفی می‌کنند، به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود برخی از تکنیک‌ها بیش از روش‌های سنتی مورد استفاده قرار گیرد. روش‌های طب سنتی و طب سوزنی، طرفداران کمتری نسبت‌ به روش‌های جدید دارند. بنابراین، ژلیش ناخن از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

 

قیمت ژلیش ناخن طبیعی

هزینه ژلیش ناخن ژلیش روی ناخن کوتاه ژلیش ناخن کوتاه لاک معمولی روی کاشت ژلیش

 

ژلیش ناخن برای بانوانی که ناخن‌های ضعیف و حساسی دارند، توصیه نمی‌شود. اگر می‌خواهید ژلیش ناخن انجام دهید، حتما با پزشک متخصص پوست خود مشورت کنید. در ژلیش، معمولا سطح ناخن بین ۴ تا ۵ لایه، با مواد مخصوص، پوشانده می‌شود و پس از قرارگرفتن دست داخل دستگاه، استحکام بیشتری پیدا می‌کند. استفاده از دستگاه باعث می‌شود که روی سطح ناخن شما لایه‌ای قرار گیرد. وجود این لایه هوارسانی به سطح پوست و ناخن را مختل می‌کند و در صورتی که به صورت بلند مدت استفاده شود باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی می‌شود.

 

ژلیش برای ناخن های کوتاه

ژلیش ناخن چیست؟ عوارض ژلیش ناخن هزینه ژلیش ناخن قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

 

توصیه ما به شمایی که عاشق ژلیش ناخن با طرح‌ها و رنگ‌های زیبا هستید این است که در فاصله زمانی این کار را انجام دهید و اجازه دهید که اکسیژن به ناخن‌های شما برسد. قبل از انجام ژلیش ناخن‌ها با پزشک متخصص پوست مشورت کنید تا از سلامت آن‌ها اطمینان حاصل کنید. باید توجه داشته باشید افرادی که مدام از لاک ناخن استفاده می‌کنند، باید گاهی به ناخن‌های خود استراحت دهند تا هوا زیر سطح ناخن جریان داشته و رطوبت کافی جذب شود. درصورت استفاده از محصولات با کیفیتی برای ژلیش ناخن احتمال اینکه دچار عوارض شوید به شدت کاهش می‌یابد. پس از ژلیش ناخن، از روغن‌های تغذیه‌کننده استفاده کنید.

 

روش ژلیش ناخن

بنابراین بهتر است کار خود را از ژلیش ناخن کوتاه شروع نمایید. به طور کلی می‌توان گفت ژلیش ناخن خوبه به شرط اینکه طرح‌های ژلیش ناخن منحصر به فردی داشته باشید.

 

توصیه مهم در مورد ژلیش ناخن

 • استفاده از ضدقارچ پیش از ژلیش ناخن را فراموش نکنید.
 • از گوش‌پاک‌کن آغشته به محلول باکیفیت برای پاک کردن سطح ژلیش می‌توانید استفاده کنید.
 • مواد و فرایندی را که تکنسین سالن زیبایی برای ژلیش ناخن استفاده می‌کند را حتما بررسی کنید.
 • محلول‌های پاک‌کننده ناخن از استون ملایم‌تر است و معمولا آسیب کمتری به پوست وارد می‌کنند.
 • تا حد امکان پیش از ژلیش ناخن، مانیکور ناخن را انجام بدهید تا سطح ناخن‌ها صاف و یکدست باشد.

 

قیمت ژلیش ناخن و هزینه ژلیش ناخن چقدراست؟

ژلیش برای ناخن کوتاه ژلیش ناخن بلند ژلیش ناخن پا

 

 • انجام ژلیش ناخن به خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود. اما اگر مایل به انجام این کار هستید، حتما با پزشک زنان مشورت کنید.
 • بعضی محصولات سبب ایجاد قارچ ناخن و بیماری‌ پوستی می‌شود، بنابراین از محصولات نامرغوب و تجاری استفاده نکنید.
 • تا حد امکان ژلیش ناخن را پیش از مشورت با پزشک متخصص پوست انجام ندهید تا از سلامت پوست و ناخن خود اطمینان کسب کنید.
 • اگر در خانه ژلیش ناخن خود را پاک می‌کنید، باید دقت کنید که استون صددرصد استفاده کنید. همچنین به تاریخ انقضا پاک کننده لاک دقت کنید.
 • در هنگام ژلیش ناخن حتما دقت کنید که ژلیش ناخن قبلی به طور کامل پاک شده باشد. و تا زمانی که ژلیش ناخن قبلی کاملا پاک نشده باشد ژلیش ناخن جدید را روی ژلیش ناخن قبلی کار نکنید.
 • حتما دست‌ها را با حوله تمیز خشک کنید. از کرم مرطوب‌کننده دست و همچنین روغن تقویت کننده ناخن استفاده نمایید تا سبب شادابی پوست دست شما و همچنین اکسیژن‌رسانی به سطح ناخن شود.
 • مواد پاک‌کننده ژلیش ناخن را تا حد امکان حدود 15 دقیقه روی سطح ناخن قرار دهید تا خوب جذب شود. سپس ناخن آغشته به محلول را لای فویل آلومینیومی قرار دهید. زمانی که ژلیش ناخن به‌طور کامل پاک شد، با مقداری آب جوشیده، ناخن را تمیز کنید.
امتیاز دهید

4.55 امتیاز از 87 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ژلیش ناخن بانوان

نظرات

سمیرا رحیم پور
سمیرا رحیم پور
5.0
8 خدمت موفق
ژلیش ناخن بانوان
مريم مشيرى

قيمت مناسب كار دقيق و تميز نازنين و با شخصيت خلاصه دريك كلام عالى 🌺

مریم بیضایی
مریم بیضایی
5
کمتر از 3 خدمت موفق
ژلیش ناخن بانوان
رضایی

اولین باری بود که به ایشون مراجعه کردم سرعت و دقت بالا.مشاوره دلسوزانه.یه طراحی رایگان هم هدیه دادن بهم 😍

الهام نعمت الهی
الهام نعمت الهی
4.5
10 خدمت موفق
ژلیش ناخن بانوان
شركت لوتوس

بسیار خانم محترم و با شخصیتی هستند کارشون عالیه حرف نداره

در این شهرها می توانید سفارش ژلیش ناخن بانوان را ثبت کنید:

loading