قیمت ترمیم و کاشت ناخن بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ترمیم و کاشت ناخن بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 350,000 تومان
 • 400,000 تومان
 • 500,000 تومان
 • 600,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به ترمیم و کاشت ناخن بانوان نیاز دارید؟

ترمیم و کاشت ناخن بانوان را به متخصصش بسپار

این روزها کاور و کاشت ناخن بسیار فراگیر شده است، چرا که زیبایی ناخن‌ها و مقاوم شدن آنها در برابر شکستن و مرتب بودن همیشگی از ویژگی های مهم این خدمات ناخن است. اگر شما هم پیش از اقدام برای چنین خدماتی به دنبال جدیدترین لیست قیمت کاشت ناخن، کاور، ژلیش و سایر خدمات دیگر هستید، جواب شما همینجاست!

در حال حاضر شما شاهد قیمت های متفاوتی در بازار هستید و این هزینه‌ها با چندین عامل مختلف ارتباط مستقیم دارند، مانند نوع خدمات و مواد مصرفی شما. در ادامه به بررسی هزینه کاشت ناخن در سال 1403 و سایر خدمات آن پرداخته ایم و همچنین جدیدترین و بروز ترین لیست قیمت خدمات ناخن را ارائه داده ایم.

 

لیست قیمت ترمیم و کاشت ناخن 1403

نوع خدمات  قیمت خدمات (بروز رسانی اردیبهشت 1403)
 مانیکور و لاک ژل  120.000 تا 250.000 تومان
 قیمت پدیکور و لاک ژل  120.000 تا 250.000 تومان
 کاور ناخن  180.000 تا 400.000 تومان
 کاشت با پودر  350.000 تا 480.000 تومان
 کاشت با ژل  450.000 تا 500.000 تومان
 هزینه ترمیم با پودر  180.000 تا 300.000 تومان
 هزینه ترمیم با ژل  220.000 تا 350.000 تومان
 هزینه کاشت ناخن پا  120.000 تا 250.000 تومان
 ترمیم لاک ژل  120.000 تا 190.000 تومان
 قیمت فرنچ ناخن (به ازای هر انگشت)  10.000 تا 15.000 تومان
قیمت کاشت ناخن هلویی  350.000 تا 480.000 تومان

 

حالا که از قیمت حدودی خدمات مطلع شدید، می‌توانید با کلیک بر روی این لینک، عوامل موثر بر هزینه کاشت ناخن و همچنین نحوه دسترسی به بهترین ناخن کار را مطالعه کنید. 

عوامل موثر بر قیمت کاشت ناخن و ترمیم آن 

قیمت کاشت ناخن به عوامل زیادی بستگی دارد، به همین دلیل، گاهی شاهد تفاوت قیمت از طرف ناخن کارهای مختلف هستیم. در ادامه به بررسی تمام عوامل موثر بر هزینه کاشت ناخن می‌پردازیم.

قیمت کاشت و ترمیم ناخن، به نوع پودر مورد استفاده و میزان خرابی ناخن هنگام مراجعه بستگی دارد. ترمیم ناخن شکسته و ترمیم ناخن هوا گرفته کمی زمان‌بر است، به همین علت مبلغ بیشتری دریافت می‌شود. در ادامه با سایر عوامل موثر بر هزینه خدمات ناخن آشنا خواهیم شد.

 

 قیمت کاشت ناخن در خانه

 

نوع کاشت انتخابی شما

یکی از مهمترین عوامل موثر بر هزینه خدمات، نوع کاشت انتخابی شماست. زیرا بر اساس نوع آن است که مواد، مراحل و خدمات اضافی دیگر مشخص و اجرا می شود. که هر کدام قیمت های متفاوتی دارد. از جمله انواع کاشت ناخن:

 • کاشت پودری
 • کاشت ژله ای
 • کاشت قالبی
 • کاشت نمازی
 • کاشت ناخن پا یا دست

همچنین قیمت طراحی و خدمات لاک ناخن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

 

کیفیت و سابقه کاری ناخن کار

هر چه مهارت ناخن کار در ترمیم ناخن و کاشت آن بیشتر باشد، کیفیت کار و همچنین سرعت انجام آن هم بیشتر می‌شود، به همین دلیل ناخن کار های خبره و کاربلد، هزینه کاشت ناخن بشتری نسیت به افراد تازه کار دریافت می‌کنند و این بستگی به انتخاب شما دارد.

 

قیمت کاشت ناخن بر اساس سالن آرایشی

هر سالن آرایشی، لیست قیمت کاشت ناخن مخصوص به خود را دارد، که میزان معروفیت آن سالن و حتی مکان سالن، بر این لیست قیمت موثر است. همچنین ممکن است که شما در شاهد تفاوت های زیادی در هزینه کاشت ناخن در شهرهای مختلف باشید.

اما شما با ثبت درخواست در "خدمت از ما" می توانید در کوتاهترین زمان، قیمت های پیشنهادی چندین متخصص را در هر کجای ایران که باشید، دریافت کنید.

 

هزینه کاشت ناخن

 

نوع متریال و مواد مصرفی

نوع مواد و متریال مصرفی، یکی دیگر از مهمترین عوامل موثر بر قیمت کاشت ناخن و یا هزینه ترمیم ناخن است، امروزه با افزایش روزانه قیمت‌ها، شاهد افزایش قیمت در خدمات مختلف کاشت ناخن هستیم.

در بسیاری از مواقع شاهد این هستیم که بعضی از متخصصن برای رقابت با دیگر ناخن کارها، از مواد مصرفی بی کیفیت استفاده می‌کنند، پس اگر ناخن کاری، هزینه بسیار پایینی در مقایسه با سایر ناخن‌کارها دارد، دلیل بر منصف بودن آن نیست، به کیفیت و نوع مواد توجه کنید!

 

شکل و اندازه ناخن ها

برخی از ناخن‌کارها به شکل و اندازه ناخن‌ها نیز برای تعیین قیمت کاشت ناخن و یا کاور ناخن توجه می‌کنند. برای مثال، ناخن‌های بلند به مواد، زمان و زحمت بیشتری نیاز دارند و زحمت بیشتری نیز می‌برد. 

همچنین، کاشت ناخن روی ناخن‌های دفرمه، ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد که می‌تواند قیمت خدمات ناخن را بالا ببرد.

 

نیاز به سایر خدمات جانبی

قیمت نهایی کاشت یا قیمت کاور ناخن، بر اساس نوع خدمات اضافی که شما می خواهید نیز تعیین می‌شود، گاهی اوقات افراد در کنار ترمیم ناخن، نیاز به کارهای دیگری مثل طراحی ناخن، ژلیش و ... دارند که مسلما بر قیمت نهایی موثر است.

 

هزینه ترمیم ناخن به چه صورت است؟

افرادی که تازه می خواهند از خدمات ناخن استفاده کنند، باید این را بدانند که مدتی پس از انجام کاشت ناخن، که حدودا یک ماه می‌شود، ناخن زیبایی خود را از دست می‌دهد، آن هم به دلیل اینکه ناخن شما رشد می‌کند و مواد کاشت به سمت وسط ناخن می‌رود.

در این زمان شما، نیاز به ترمیم ناخن دارید، که مراحل انجام آن و همچنین هزینه ترمیم با کاشت ناخن متفاوت است و ناخن کار به زمان کمتری برای انجام آن نیاز دارد. هزینه ترمیم ناخن هم مانند کاشت، به مواردی که گفته شد بستگی دارد.

در واقع شما در ابتدا یک مبلغ برای کاشت، کاور و یا ژلیش ناخن پرداخت کرده و از ماه های بعد این هزینه تنها برای ترمیم خدمات فعلی می باشد، که در مقایسه با مرتبه اول هزینه کمتری است.

 

نحوه دریافت قیمت کاشت ناخن و خدمات آن

بازار آنلاین "خدمت از ما" شرایطی را فراهم کرده است که علاوه بر معرفی چندین متخصص کاربلد به شما، هزینه خدمات مورد نظرتان را هم ارائه میدهد.از مزایای استفاده از پلتفرمی مثل "خدمت از ما" این است که شما قبل از نهایی کردن ثبت سفارش، می‌توانید از 5 متخصص قیمت خدمات مورد نیازتان را دریافت کنید و هزینه‌ها و میزان مهارت متخصصین را با هم مقایسه کنید و در کوتاهترین زمان هم به بهترین ناخن کار و همینطور مناسب‌ترین قیمت دست پیدا کنید.

این مورد را در نظر داشته باشید که هزینه کاشت ناخن و دیگر خدمات، متناسب با سطح مهارت متخصصین خدمات ناخن، تغییر خواهد کرد؛ و مواردی که در لیست بالا صفحه برای شما آمده است، به صورت تقریبی است.

در نظر داشته باشید که هر یک از متخصصین قیمت خدمات ناخن در منزل را به شکل متفاوتی در نظر خواهد گرفت. به عنوان مثال برخی هزینه ایاب و ذهاب را دریافت می‌کنند؛ و برخی دیگر از متخصصین، از دریافت این هزینه چشم پوشی می‌کنند.

نکته جالب اینجاست که اخیرا هزینه کاشت ناخن افزایش پیدا نکرده است. بلکه تعداد افراد فعال در این زمینه افزایش پیدا کرده اند و آنها مبالغ رقابتی‌تری را برای قیمت کاشت ناخن و ترمیم آن اعلام می‌کنند.

 

خدمات ناخن شامل چه مواردی است؟

خدمات کاشت ناخن در منزل و یا در سالن زیبایی تنوع زیادی دارد که در زیر به بررسی آنها پرداخته ایم:

 • انجام انواع کاشت ناخن و دیزاین
 • کاشت هلویی و ژله ای
 • ترمیم ناخن هوا گرفته، ساده و شکسته
 • ترمیم ناخن هلویی و پودری
 • از بین بردن خط ترمیم ناخن
 • ترمیم ناخن در منزل

یکی از مزایای خدمت از ما، همین تجربه دریافت خدمات ناخن در خانه است، کافی است، در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به رایگان ثبت سفارش کنید و نزدیکترین و ماهر ترین ناخن کار را از بین 5 متخصص، بر اساس نوع درخواست و شرایط خود، جهت کاشت ناخن در خانه انتخاب کنید.

 

هزینه کاشت ناخن

 

مراحل کاشت ناخن

در ادامه مراحل کاشت ناخن را  به صورت خلاصه کوتاه توضیح داده‌ایم، که شما دید بهتری از مراحل انجام آن داشته باشید.

 

مرحله اول، پاک کردن ناخن‌ها

ابتدا دستان خود را بشویید و ضد عفونی کنید، پس از آن ناخن‌کار ابتدا لاک معمولی را با پنبه و استون کاملا پاک می‌کند.

 

کوتاه کردن ناخن‌ها

اکنون ناخن‌کار ناخن‌ها را با سوهان معمولی (اگر لاک معمولی داشتند) و یا با سوهان برقی (اگر مواد روی آن باشد) کوتاه می‌کند. بهترین اندازه برای انجام کاشت، 2 میل می‌باشد.

 

سوهان کشی و مانیکور

بعد از تمیز کردن دستها، نوبت مانیکور و مرتب کردن ناخن و اطراف آن و بعد از آن سوهان کشی ناخن و روی سطح آن است. کشیدن سوهان روی سطح ناخن براق و ایجاد کمی زبری برای انجام بهتره کاشت ناخن لازم است.

(مطلب پیشنهادی: نحوه سوهان کشیدن ناخن)

 

هواگیری ناخن

این مرحله تنها در صورتی انجام می‌شود که شما قبلا کاشت ناخن را انجام داده باشید، و کاشت چندان حرفه‌ای انجام نشده باشد و مشکلاتی بعد از آن بوجود آمده باشد.

 

زیرسازی ناخن

اکنون، صرف نظر از نوع کاشت و پودر، ناخن‌کار مواد ضد قارچ را روی ناخن طبیعی می‌زند . بعد از آن برای کنترل رطوبت و چربی ناخن، باید از پرایمر استفاده شود، که کاشت ناخن به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

مراحل کاشت ناخن در خانه

 

تبپ گذاری و موادگذاری 

 اگر متخصص بخواهد برای کاشت ناخن از تیپ یا ناخن مصنوعی استفاده کند، باید ایتدا تیپ مناسب با هر ناخن را مشخص کند، تیپ باید اندازه ناخن مورد نظر باشد. سپس به کمک کاتر، تیپ را کوتاه ی کند. بعد از آن مواد کاشت را با دقت روی ناخن می‌گذارد و مراحل نهایی کاشت ناخن را به پایان می رساند.

 

آخرین مرحله کاشت ناخن، سوهان کشی

در نهایت متخصص کاشت ناخن با استفاده از سوهان برقی شکل دلخواه و مورد نظر شما را به ناخن می‌دهد و در صورت تمایل شما طراحی ناخن را انجام می دهد.

 

انواع کاور ناخن و دیزاین

انواع کاشت ناخن که این روزها بسیار متداول شده‌اند یه شرح زیر می‌باشند:

 • کاشت یا کاور ناخن با پودر و تیپ مخصوص
 • کاشت با پودر کاشت بدون تیپ (کاور ناخن)
 • کاشت ژله ای (ژلیش)
 • کاشت و کاور ناخن با پولی ژل
 • کاشت ناخن پا و ترمیم آن

 

کاشت پودری و ژله ای

کاشت پودری با تیپ، یکی از روش‌های کاشت ناخن با متقاضیان قابل توجه است. در این روش، ناخن‌کار تیپ (ناخن مصنوعی) را روی ناخن می‌چسباند؛ مواد کاشت را روی آن قرار می‌دهد، و به آن شکل می‌دهد. کاشت ناخن پودری نسبت به خیلی از خدمات ناخن زمانبرتر است (حدود 2 ساعت). یکی از انواع کاشت پودری که جلوه خاصی دارد و شما را از لاک و ژلیش بی‌نیاز می‌کند، کاشت ناخن هلویی است.

 

خدمات ناخن در منزل

 

کاشت ژله ای ناخن

منظور از کاشت ژله ای ناخن دو مورد است:

 • یکی استفاده از لاک ژل یا به اصطلاح ژلیش برای پوشاندن ناخن؛
 • و دیگری استفاده از پولی ژل (که کمی از لاک ژل ضخیم‌تر است) است.

در واقع در این روش برای کاشت ناخن‌ها، متخصص به جای پودر از مواد ژلی استفاده می‌کند. مزایای این روش مانند تنوع رنگ، آسیب کمتر به ناخن‌ها و سرعت بیشتر در روند کاشت، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. خوب است بدانید که این نوع کاشت ناخن برای افرادی که صدف ناخن زیبایی دارند، مناسب‌تر است.

 

مراحل ترمیم کاشت ناخن به چه صورت است؟

مراحل ترمیم ناخن شامل موارد زیر می‌باشد:

 • پاک کردن لاک مشتری
 • کوتاه کردن ناخن بلند شده بر اساس، فرم و مدل انتخابی مشتری.
 • از بین بردن و نازک کردن ژل روی ناخن و مواد کاشت، به کمک سوهان.
 • هواگیری ناخن کاشت: در صورتی که کاشت ناخن اصولی انجام نشده باشد و یا مشتری به خوبی از ناخن مراقبت نکرده باشد، این مشکل پیش می آید.
 • انجام یک مانیکور ساده قبل از موادگذاری
 • استفاده از مواد ضد قارچ
 • مواد گذاری بر اساس نوع کاشت انتخابی مشتری
 • سوهان کشی بر اساس مدل مورد نظر

 

مراحل ترمیم ناخن کاشت

 

مدت زمان ترمیم ناخن

در بیشتر مواقع، دو سوال کلی، در مورد مدت زمان ترمیم ناخن پیش می‌آید، که در ادامه به این دو سوال پاسخ داده ایم.

 • ترمیم ناخن و کاشت آن چقدر زمان می‌برد؟ : مدت زمان این خدمات بسته به مهارت ناخن‌کار و سرعت عمل او، بین 1.5 تا 3 ساعت زمان می‌برد. اما مدت زمان ترمیم ناخن کمتر است و بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان می‌برد.
 • هر چندوقت یکبار برای ترمیم ناخن به ناخن‌کار مراجعه کنیم؟ : اگر از کاشت ناخن راضی هستید، بهتر است هر 3 یا 4 هفته یکبار برای ترمیم ناخن از ناخن‌کار خود وقت بگیرید. اگر مدت زمان زیادی بین مراجعات باشد (مثلا بیش از 6 هفته)، موجب هواگیری و آسیب به ناخن می‌شود. بنابراین بهتر است مانند کاشت ابتدایی ناخن، روی ترمیم ناخن نیز حساس باشید.

 

علت ترک خوردن ناخن کاشت

کاشت ژله‌ای در مکان‌هایی معمولا به ترک خوردگی منتهی می‌شود، برای جلوگیری از این اتفاق رعایت و توجه به مواردی که علت این اتفاق است ضروری است.

 • اگر برای کاشت ناخن در روش کاشت پودری به اندازه کافی از مواد استفاده نشود، امکان ایجاد ترک وجود دارد.
 • سوهان‌کشی بیش از حد و نازک شدن ناخن، یکی دیگر از دلایل ترک خوردن ناخن‌ها پس از کاشت و حتی ترمیم ناخن است.
 • استفاده از مواد پودر نامرغوب نیز به مرور باعث نازک شدن ناخم و ایجاد ترک می‌شود.
 • هنگام قرار دادن پودر روی ناخن، قلمو به خوبی به لیکویید آغشته نشده است و مواد به اندازه کافی مرطوب نباشند.

 

قیمت کاور ناخن

 

علت هوا گرفتن ناخن کاشت چیست؟

آیا تا به حال فیلم ترمیم ناخن هوا گرفته را دیده‌اید؟ چرا ناخن کاشت هوا می‌گیرد؟ هوا گرفتن کاشت چند دلیل عمده دارد:

 • استفاده از مواد کاشت تقلبی و با کیفیت پایین
 • نگهداری نامناسب از ناخن‌ها پس از کاشت و کاور ناخن
 • عدم زیرسازی مناسب

 

نکات مراقبتی بعد از کاشت و ترمیم ناخن

 • بعد از کاشت و ترمیم ناخن سعی کنید با مواد آلوده و شیمیایی در تماس نباشید.
 • حتما بعد از ترمیم ناخن مراقب باشید تا به ناخن‌های‌تان ضربه‌ای وارد نشود.
 • هنگام استفاده از مواد شوینده از دستکش استفاده کنید.
 • در مکان‌هایی که امکان رشد باکتری و قارچ وجود دارد، مانند استخر عمومی و سونا، به مدت طولانی نمانید.

 

نکات مراقبتی بعد از کاشت ناخن

 

عوارض کاشت و ترمیم ناخن به صورت مداوم چیست؟

 • امکان عفونت باکتریایی در صورت ناوارد بودن ناخن کار
 • امکان رشد قارچ ناخن بعد از کاشت ناخن غیراصولی 
 • امکان ابتلا به اگزما پس از ترمیم ناخن
 • امکان درد بعد از کاور ناخن و ترمیم آن
 • امکان جدا شدن ناخن از بستر
 • افزایش جذب مواد شیمیایی با نازک شدن لایه سطحی روی ناخن

 

کاشت ناخن پا

عده‌ای از خانم‌ها علاقه دارند که ناخن‌های پایشان نیز مرتب و تمیز باشد. کاشت ناخن پا یکی از اقداماتی است که می‌توانید انجام دهید. به دلیل رشد کمتر ناخن‌های پا، پس از کاشت پا کمتر به ترمیم ناخن نیاز پیدا خواهید کرد. اما رعایت بهداشت در این زمان بیشتر از هر زمان دیگر اهمیت پیدا می‌کند.

برای دریافت قیمت کاشت ناخن پا هم، می توانید از طریق سایت "خدمت از ما" به صورت رایگان ثبت سفارش کرده و از چندین ناخن کار حدود قیمت را دریافت کنید.

 

پاک کردن کاشت ناخن (remove)

از بین بردن خط ترمیم ناخن و یا پاک کردن کاشت که به ریموو کاشت معروف است، از جمله خدماتی است که توسط ناخن کار انجام می‌شود و برای جلوگیری از آسیب دیدن سطح ناخن، بهتر است که برای انجام آن از یک ناخن کار کمک بگیرید، زیرا که ناخن کار از موادی مخصوص برای ریموو کردن کاشت و زل ناخن استفاده می‌کند.

 

خدمات ناخن در منزل

 

کاشت و ترمیم ناخن در منزل

اگر کاشت و ترمیم ناخن در منزل را به رفتن به آرایشگاه و منتظر ماندن ترجیح می‌دهید، خبر خوبی برای شما داریم. با ثبت درخواست کاشت و ترمیم ناخن در وب‌سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما»، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید و باتوجه به نظرات مشتریان دیگر بهترین ناخن کار را برای ترمیم ناخن و یا کاشت انتخاب کنید؛ متخصصین ما در کمترین زمان، خدمات ناخن در منزل را برای شما ارائه می‌دهند.

 

سایر خدمات ناخن در منزل «خدمت از ما»

همان‌طور که ملاحظه کردید، خدمات ناخن در منزل شامل طیف گسترده‌ای از خدمات مانند موارد زیر است.

 • مانیکور
 • پدیکور
 • کاشت پودری
 • کاشت میکس
 • کاشت ژله‌ای
 • دیزاین و طراحی ناخن و ..

 این روزها بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند که از خدمات ناخن در منزل بهره ببرند. داشتن مشغله‌‌های زیاد کاری یا خانوادگی، فرزندان کوچک و ترس از کرونا، از اصلی‌ترین دلایلی است که دریافت خدمات ناخن در منزل را محبوب‌تر و همچنین آسان‌تر کرده است. متخصصین تمامی خدمات زیبایی ناخن بانوان در «خدمت از ما» آمادگی دارند برای انجام خدمات ناخن به منزل شما مراجعه کنند.

باید به این نکته توجه داشت که قیمت کاشت ناخن در محل مورد نظر شما، مقداری بیشتر از قیمت ارائه خدمات در سالن‌های زیبایی است.

 

معرفی خدمات ناخن در منزل

علاوه بر ترمیم و کاشت ناخن در منزل، می‌توانید متخصصین خدمات زیبایی ناخن را برای سایر خدمات ناخن مانند مانیکور، پدیکور، لاک ژل یا ژلیش ناخن در "خدمت از ما" بیابید. 

 • مانیکور و پدیکور: اگر علاوه بر زیبایی ناخن‌ها به سلامت آن‌ها نیز توجه دارید، پیشنهاد می‌شود مانیکور و پدیکور را به‌طور منظم انجام دهید. در مانیکور ناخن‌های دست مرتب و تمیز می‌شود. در مانیکور با وسایل مخصوص پوست‌های اضافی اطراف ناخن برداشته می‌شوند، سپس با سوهان، شکل و ابعاد ناخن‌ها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهری مرتب و زیبا پیدا می‌کنند.
  در صورتی که دوست داشته باشید، لاک یا ژلیش بر روی ناخن انجام می‌شود. مانیکور برای ناخن‌های پا انجام می‌شود؛ و تمامی مواردی را که بالاتر گفتیم برای ناخن‌های پا اجرا می‌شود.

 

 • ژلیش ناخن: لاک ژل یکی از جدیدترین روش‌ها برای زیبایی ناخن است که به خاطر مزایایش، طرفداران زیادی پیدا کرده است. لاک ژل به دلیل داشتن کراتین، صدف ناخن را تقویت مى‌کند و به بلند شدن ناخن‌ هم کمک می‌کند؛ همچنین ژلیش، آسیب کمتری نسبت به کاشت به ناخن‌ها وارد می‌کند و برای خانم‌هایی که صدف ناخن بزرگی دارند، بسیار مناسب است. هزینه آن نیز از قیمت کاشت ناخن اقتصادی‌تر است.

 

سخن پایانی

برای دسترسی به بهترین متخصص برای خدمات ناخن در خانه و یا سالن های زیبایی و دریافت جدیدترین و منصفانه‌ترین قیمت کاشت ناخن و ترمیم آن، کافی است با چند کلیک ساده در سایت "خدمت از ما" اقدام به ثبت سفارش کنید.

بعد از آن 5 نفر از نزدیکترین و کاربلدترین ناخن کارهای شهر شما، لیست هزینه کاشت ناخن 1403 را برایتان ارسال می کنند. کافی است به پروفایل هر کدام رفته و سابقه و نظرات کاربران قبلی را بررسی و بهترین ناخن کار را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1638 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ترمیم و کاشت ناخن بانوان

نظرات

یاسمن ناصرزارع
یاسمن ناصرزارع
5.0 (از 15 نظر)
28 خدمت موفق
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ستاره سرلک

عالی عالی عالی واقعا تجربه خوبی داشتم سرعت کار فوق العاده، کیفیت عالی، دقت بالا و قیمت مناسب🌹🌹🌹 از همه مهمتر به سرعت و سر وقت در محل حضور پیدا کردن خوش اخلاق و با انرژی مثبت ممنون از یاسمن خانم عزیز😘🌹

شبنم داداش زاده
شبنم داداش زاده
5.0 (از 5 نظر)
3 خدمت موفق
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
فاطمه سلمانی

سرتایم تشریف آوردن.کارشون عالی و حرفه ای.اخلاقشون بسیار مهربان .من تا بحال همچین ترمیم تمیزی انجام نداده بودم. ممنونم از خدمت ما بخاطر معرفی همچین متخصص حرفه ای. من به همه کسانی که حساس هستند این متخصص رو پیشنهاد میکنم.💙

یاسمن ناصرزارع
یاسمن ناصرزارع
5.0 (از 15 نظر)
28 خدمت موفق
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
رویا پژوهش

یاسمن جون بسیار دختر گل وقت شناس محترمی هستن. سره موقع اومدن. کارشون خیلی تمیز و سریعه. دقیقآ همون مدلی که دوست داشتم برام درست کردن. مشتری دائمش شدم ❤❤❤