آموزش مدل فرنچ ناخن در خانه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آموزش مدل فرنچ ناخن در خانه

فرنچ ناخن یکی از روش‌های آرایش ناخن و رسیدگی به آن است. فرنچ ناخن در کنار دیگر روش‌های ترمیم ناخن شکسته و دیزاین ناخن در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد. مدل فرنچ ناخن برای بانوان علاقمند به ایجاد تنوع در حالت و رنگ ناخن‌هایشان قابل ارائه است.

دیزاین ناخن فرنچ در منزل و همین طور سالن‌های آرایشی به ظاهر ناخن‌هایتان ظرافت و زیبایی می‌بخشد. تنوع رنگ و مدل در فرنچ ناخن آن را به یکی از بهترین روش‌های دیزاین ناخن برای سلایق مختلف تبدیل کرده است.ایده‌های خاص و منحصر به فردی از مدل فرنچ ناخن تا به امروز ارائه شده که در ادمه این مطلب با آنها آشنا می‌شویم.

 

 کاشت ناخن فرنچ ساده و همین طور مدل فرنچ ناخن مطابق مد و ترند سال همگی با این روش طراحی ناخن قابل انجام است. مدل ناخن فرنچ رنگی، مدل فرنچ تیز و گرد و مدل فرنچ ساده استفاده از این روش را برای حضور در مکان‌های مختلف رایج کرده است.

 

 کاشت ناخن فرنچ ساده

 

فرنچ ناخن چیست؟

در پاسخ به سوال فرنچ ناخن یعنی چی می‌توان آن را یکی از ابتدایی ترین روش‌های مانیکور ناخن در بین بانوان معرفی کرد. فرنچ ناخن برای ناخن‌های کوتاه، بلند و متوسط کاربرد یکسان داشته و امروزه مدل فرنچ ناخن با طرح و رنگ خاصی از نمونه‌های طراحی و کاشت ناخن به شمار می‌آید.

 

فرنچ ناخن چیست؟

 

شکل ظاهری دیزاین فرنچ ناخن به این صورت بوده که نوک ناخن‌ها سفید و صدفی ناخن به رنگ صورتی، بژ یا گوشتی می‌باشد. فرنچ ناخن امروزه در صف پر طرفدارترین روش‌های طراحی و کاشت ناخن در بین بانوان است.

 

برچسب فرنچ ناخن

 

قابلیت مناسب بودن مدل فرنچ ناخن برای مراسمات مختلف و حتی محل کار از دیگر دلایل تمایل افراد به اجرای این مدل طراحی ناخن است. در ادامه این مطلب با معرفی چندین مدل فرنچ ناخن و روش انجام دیزاین فرنچ ناخن در منزل با شما همراه خواهیم بود.

 

چندین مدل فرنچ ناخن

مدل فرنچ ناخن وابسته به سلیقه و تمایل افراد و همین طور اندازه و وضعیت ناخن‌ها از تنوع بالایی برخوردار است.دیزاین فرنچ ناخن بر اساس این مدل‌ها، رنگ‌های انتخابی و مراسم مدنظر انجام می‌شود. ایده‌های زیادی برای مدل فرنچ ناخن ارائه شده که با هم به بررسی و مشاهده بهترین و جدیدترین آنها می‌پردازیم.

 

مدل فرنچ ناخن

 

مدل ناخن فرنچ گرد

مدل ناخن فرنچ گرد بیشتر برای دست‌های کشیده و مدل‌های ساده ناخن در نظر گرفته می‌شود. در این مدل نوک ناخن بصورت گرد مرتب سازی شده و سفید رنگ است. طرح‌های مدنظر و رنگ‌های متنوعی را می‌توان برای صدفی ناخن در این مدل فرنچ ناخن در نظر گرفت.

 

مدل ناخن فرنچ گرد

 

این مدل فرنچ ناخن ظرافت و زیبایی خاصی به دست بخشیده و قابلیت هماهنگی با هر تیپ و استایلی را دارد. از این رو این مدل در راس انواع دیزاین فرنچ ناخن برای خانم‌ها قرار دارد.

 

مدل ناخن فرنچ گرد کوتاه

 

مدل فرنچ ناخن کوتاه

همانطور که در ابتدای مطلب معرفی فرنچ ناخن اشاره شد از این مدل برای تمامی حالت‌های ناخن می‌توان استفاده کرد. فرنچ ناخن کوتاه برای مرتب و ایجاد نظم بین تمامی ناخن‌های یک دست انجام می‌شود. تمامی تکنیک‌های فرنچ ناخن با جزئیات کمتر در این حالت اجرا می‌شود.

 

مدل فرنچ ناخن کوتاه

 

از این مدل فرنچ ناخن بیشتر برای شرکت در محیط‌های کاری و اداری استفاده شده و قابلیت ست کردن این مدل ناخن با استایل‌های مختلف وجود دارد.

 

مدل فرنچ ناخن کوتاه برای بانوان شاغل

 

مدل فرنچ ناخن جدید

مدل فرنچ ناخن 2020 و مدل فرنچ ناخن 2019 در کنار ترند فرنچ ناخن سال جدید از تازه ترین مدل‌های این سبک طراحی ناخن به شمار می‌آیند. استفاده از رنگ‌های سال و مدل ناخن ترند شده در سال جدید برای طراحی ناخن در فرنچ سال جدید به چشم می‌خورد.

 

مدل فرنچ ناخن 2020

 

انتخاب مدل فرنچ ناخن سال جدید با توجه به استایل انتخابی برای بانوان در این سال در نظر گرفته می‌شود. این مدل دیزاین فرنچ ناخن بیشتر برای بانوان مد طلب و تابع ترند‌های سال جدید جذابیت دارد.

 

مدل فرنچ ناخن 2019

 

مدل ناخن فرنچ رنگی

در مدل فرنچ رنگی شما با دیزاین جدیدی رو به رو هستید. در واقع این مدل تلفیقی از تکنیک‌های فرنچ و طراحی ناخن را به همراه دارد. نوک ناخن‌های رنگی و صدفی‌های بی رنگ یا برعکس از بیشترین مدل فرنچ ناخن جدید در سال‌های اخیر است.

 

مدل ناخن فرنچ رنگی

 

علاوه بر این دیزاین صفحه ناخن با لاک‌های رنگی در کنار نوک ناخن سفید رنگ نیز در ردیف مدل‌های فرنچ ناخن رنگی قرار گرفته است.

 

مدل ناخن فرنچ رنگی جدید

 

مدل فرنچ ناخن تیز

دیزاین فرنچ ناخن در این حالت با ظاهر نوک تیز ناخن‌ها همراه است. این مدل فرنچ برای افراد علاقمند به ناخن‌های نوک تیز و بلند کاربرد دارد. فرنچ ناخن تیز و بادامی شکل با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف از نمونه‌های جدید دیزاین فرنچ ناخن به شمار می‌آید.

 

مدل ناخن فرنچ تیز با طرح ناخن بادامی

 

تفاوت رنگ در قسمت بالایی ناخن که بخش تیز مانند آن است در این مدل فرنچ یک ایده خاص و جذاب می‌باشد. اوصولا از رنگ‌های تضاد یا هارمونی یک رنگ خاص برای اجرای این ایده استفاده می‌شود.

 

مدل ناخن فرنچ تیز

 

دیزاین فرنچ ناخن با طرح‌های مختلف

در این مدل فرنچ ناخن طرح و رنگ‌های به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردارند. مدل فرنچ ناخن با طرح قلبی شکل، فرنچ ناخن با ترکیب رنگ سفید و مشکی، دیزاین فرنچ ناخن با طرح گلایتر و شاین و مواردی مشابه آنها را می‌توان در دسته دیزاین فرنچ ناخن قرار داد.

 

دیزاین فرنچ ناخن با طرح‌های مختلف

 

دیزاین فرنچ ناخن در خانه

دیزاین فرنچ ناخن همانند دیگر روش‌های ترمیم و زیبایی ناخن مثل کاشت و ژلیش با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. اگر انتخاب شما برای زیبایی و ظرافت ناخن‌هایتان روش فرنچ بوده می‌توانید به راحتی آن را در خانه انجام دهید.

 

دیزاین فرنچ ناخن در خانه

 

آموزش دیزاین فرنچ ناخن در خانه برای ترمیم ناخن‌ها پس از کاشت و از بین بردن بهم ریختگی و نامنظمی آنها نیز کاربرد دارد. در این قسمت با یک روش کاشت فرنچ ناخن ساده در منزل با شما همراه هستیم.

 

کاشت فرنچ ناخن ساده در خانه

 

پس از تهیه مواد لازم برای فرنچ ناخن در منزل مثل یک کاسه آب داغ، یک حوله، لاک اصلی و پایه، لاک سفید، لاک صورتی خیلی روشن و برق ناخن یا تاپ کات مراحل انجام دیزاین فرنچ ناخن در بخش‌های زیر قابل انجام است.

 1. آماده‌سازی ناخن‌ها برای فرنچ: ناخن‌های دست را به مدت چند دقیقه برای پاک شدن روغن پوست و خشکی اطراف ناخن درون کاسه آب گرم قرار دهید.
 2. زدن لاک پایه بر روی ناخن: پس از خشک شدن کامل ناخن‌ها یک لاک پایه برای طبیعی و زیبایی جلوه دادن آنها از یک لاک پایه استفاده کنید.
 3. دیزاین نوک ناخن با لاک سفید: دیزاین نوک ناخن را با رنگ سفید و نهایت ظرافت انجام دهید.
 4. زدن لاک بر روی صدفی ناخن: یک لاک ملایم صورتی یا بژ را برای جلا بخشیدن به صدفی ناخن انتخاب کرده و روی ناخن بزنید.
 5. زدن برق ناخن در مرحله نهایی: این مرحله را برای ماندگاری بیشتر فرنچ ناخن انجام دهید.

همانطور که در این بخش اشاره شد به راحتی می‌توانید در منزل دیزاین فرنچ ناخن را برای طرح‌های ساده انجام دهید.

چند نکته مهم در نگهداری از فرنچ ناخن

یکی از مهم ترین نکات در فرنچ ناخن نگهداری از این نوع طراحی پس از انجام آن است. در این قسمت چند نکته در قالب اصول نگهداری از فرنچ ناخن را به شرح ذیل ارائه می‌دهیم.

 

نگهداری از فرنچ ناخن

 

 • سطح ناخن را قبل از اعمال پوشش لایه در زمان دیزاین فرنچ ناخن با سرکه سفید یا الکل پاک کنید.
 • تا جایی که می‌توانید فرمی مشابه حالت اصلی ناخن‌ها در فرنچ ناخن در نظر بگیرید تا کمتر با شکستگی مواجه شوید.
 • حواستان باشد اطراف ناخن در هنگام لاک زدن آغشته به لاک نشود. چرا که بلند شدن رنگ ناخن و درمان ریش شدن پوست اطراف ناخن را به همراه دارد.
 • لایه ابتدایی لاک را نازک بزنید و تا خشک شدن کامل آن قبل از زدن لاک دوم صبر کنید.
 • برای جلوگیری از ایجاد ترک خوردگی یا لکه روی ناخن از برق ناخن در مدت فرنچ استفاده کنید.
 • در هنگام شستن ظروف از دستکش استفاده کرده و فورا دست‌هایتان را خشک کنید.

4.5 امتیاز از 1165 رای


ترمیم و کاشت ناخن بانوان
برای سرویس ترمیم و کاشت ناخن بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین