مدل ناخن دست و کاشت بر اساس فرم انگشتان

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل ناخن دست و کاشت بر اساس فرم انگشتان

مدل ناخن مناسب برای دست از سری نکات مهم و قابل توجه برای بانوان است. مدل ناخن دست از تاثیرگذارترین موارد در زیبایی و ظرافت انگشتان است. مدل ناخن کاشت و طبیعی امروزه در کنار دیگر موارد آرایشی چهره و دست‌ها از پر دنبال کننده ترین موارد در بین بانوان است.

مدل ناخن وابسته به فرم دست‌هایتان در نظر گرفته شده عدم تناسب آن را امروزه می‌توان با روش‌هایی مثل کاشت ناخن و ترمیم آنها برطرف کرد. مدل ناخن دست وابسته به حالت انگشتان و اندازه دست‌ها در انواع کوتاه، بلند، مربعی شکل، گرد و مواردی از این قبیل دسته بندی شده است.

مدل ناخن کاشت هم برگرفته از حالت‌های طبیعی ناخن بوده و یک روش مناسب برای افرادی است که تمایل به پوشاندن نواقص و بی نظمی ناخن‌هایشان دارند.

 

بررسی و مشاهده انواع مدل ناخن برای کاشت، انواع کاشت ناخن فرنچ و همین طور انتخاب مدل ناخن دست‌های کشیده و کوتاه همگی در بین افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. با ما همراه باشید تا بهترین و خاص ترین مدل ناخن دست شما را با عکس به اشتراک بگذاریم.

 

مدل ناخن دست بر اساس فرم انگشتان

 

مدل ناخن مناسب با حالت دست

مدل ناخن دست شما در صورتی زیبا و خاص جلوه می‌دهد که با حالت دستان شما تناسب داشته باشد. بیشتر دلایل گرایش افراد به مدل ناخن کاشت امکان انتخاب یک مدل متناسب با حالت انگشتانشان است. مدل ناخن دست در ظرافت و زیبایی دستان شما نقش مهمی داشته و توجه به انتخاب یک مدل مناسب در ترمیم و کاشت آن امری ضروری است.

 

مدل ناخن مربع برای دست

 

اینکه ناخن‌هایی بادامی شکل داشته باشید یا مدل ناخن گرد و کوتاه را بپسندید تا حد زیادی به سلیقه شما ارتباط دارد. اما نکته‌ای که در این میان اهمیت دارد تناسب مدل ناخن دست با حالت و فرم انگشتان شماست.

 

مدل ناخن متناسب با حالت دستان

 

حتی اگر بهترین و زیبا ترین رنگ و مدل را در مدل ناخن کاشت یا طبیعی انتخاب کنید در صورت عدم تناسب زیبایی آن به چشم نمی‌آید. شناخت مدل ناخن دست در حالت‌های طبیعی در انتخاب مدلی متناسب نقش پر رنگی دارد.

 

مدل ناخن دست بر اساس فرم انگشتان

انگشتان ظریف و کشیده، بلند و لاغر، تپل و کوتاه یا استخوانی و کوتاه با مدل‌های متنوع ناخن همراه هستند. مدل بادمی، مستطیلی، مربعی، تیز، بلند و مواردی از این قبیل بیشترین اسم‌هایی بوده که از مدل ناخن دست به گوشتان خورده است. در این بخش با معروف ترین مدل ناخن دست با عکس آشنا می‌شویم.

 

مدل ناخن دست بر اساس فرم انگشتان

 

مدل ناخن مربع

این مدل ناخن که با حالتی مسطح در بالای آن همراه بوده و به سختی می‌شکند. مدل ناخن مربعی استقامت بیشتری به نسبت دیگر مدل‌ها داشته و از این رو مناسب افرادی با اعتماد به نفس بالا و علاقمند به سلامت ناخن‌هایشان است.

 

مدل ناخن مربع

 

برای شکل گیری مدل مربعی ناخن دو بخش جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید. لبه آزاد ناخن باید به حالتی عمود بر این دو بخش قرار گیرد. استفاده از لاک‌های روشن و خاص در زیبایی این مدل ناخن‌ها تاثیر بسزایی دارد.

 

مدل ناخن مربع برای دستان کشیده

 

مدل ناخن کوتاه

مدل ناخن کوتاه برای افرادی که دستان کشیده دارند یک انتخاب مناسب است. اگر ناخن‌های سالمی دارید و بطور مداوم در معرض برخورد ناخن‌ها با اجسام مختلف هستید با سوهان کشیدن ناخن و مرتب نگهداشتن آنها این مدل را روی دست اجرا کنید.

 

مدل ناخن کوتاه

 

لاک‌های تیره،روشن و براق در زیبا جلوه دادن دست و ناخن‎ها تاثیر زیادی دارد. امروزه مدل ناخن کوتاه در روش‌های کاشت ناخن مثل ژرلیش و فرنچ ناخن نیز کاربرد دارد.

 

مدل ناخن کوتاه با فرنچ ناخن

 

مدل ناخن بادامی

مدل ناخن دست به شکل بادامی از طرفداران زیادی برخوردار است. در این مدل ناخن در قسمت بالا حالت ناخن باریک تر شده و در محلی دو طرف ناخن یا بصورت تیز یا منحنی به هم می‌رسند. این مدل ناخن بسیار ظریف بوده و بیشتر برای انگشتان بلند و باریک مناسب است.

 

مدل ناخن بادامی

 

این مدل ناخن که برای انگشتان کوتاه توصیه نمی‌شود با رنگ لاک‌های خنثی،کمرنگ، پر رنگ و طرح‌های هنری جلوه فوق العاده و جذابی خواهد داشت. مدل ناخن بادامی کوتاه و مدل ناخن بادامی تیز از این مجموعه مدل ناخن دست می‌باشند.

 

مدل ناخن بادامی برای انگشتان بلند

 

مدل ناخن جدید

در مدل ناخن جدید که ترند سال جاری و سال‌های نزدیک به آن را به دنبال داشته سبک‌های به روز ناخن دست مدنظر است. مدل ناخن جدید بیشتر برای مدل ناخن کاشت در روش‌های مختلف مطرح است.

 

مدل ناخن جدید 2020

 

مدل ناخن جدید 2020 و مدل ناخن جدید 2019 تقریبا تمامی مدل ناخن‌ها را پوشش داده و بیشتر طرح، رنگ و دیزاین ناخن مدنظر بوده است.ترند سال 2021 برای مدل ناخن دست تلفیق رنگ‌های سال برای رنگ لاک با حالت طبیعی صدفی ناخن برای کاشت است. 

 

مدل ناخن جدید 2020

 

مدل ناخن تیز کوتاه

مدل ناخن تیز بیشتر برای ناخن‌هایی که صدفی کوچکی داشته کاربرد دارند. احتمال شکستن این مدل ناخن‌ها بسیار زیاد بوده و برای دستان کشیده و باریک توصیه نمی‌شود.

 

مدل ناخن تیز کوتاه

 

مدل ناخن دست بادامی کوتاه

این مدل ناخن دست از انحای کوچکی به نسبت حالت بادامی برخوردار است. این مدل ناخن بیشتر مورد پسند افرادی که تمایل دارند اندازه طبیعی ناخن‌های خود را حفظ کنند قرار می‌گیرد.

 

مدل ناخن دست بادامی کوتاه

 

مدل ناخن گرد

مدل ناخن گرد از بهترین مدل‌ها برای افرادی است که دوست دارند ناخن‌هایشان کوتاه و طبیعی باقی بماند. از طرفی به دلیل اینکه ناخن‌های شما را کشیده و باریک نشان می‌دهد برای انگشتان کوتاه یک انتخاب مناسب است.

 

مدل ناخن گرد

 

برای خانم‌های شاغل که فرصت کمتری برای ترمیم مجدد ناخن داشته یک مدل عالی به شمار می‌آید. این مدل ناخن دست به مراقبت کمتری نیاز داشته و بدون هیچ محدودیتی می‌توان از رنگ‌های مختلف لاک برای دیزاین آن استفاده کرد.

 

مدل ناخن گرد با رنگ سال

 

مدل ناخن بیضی مربع

مدل ناخن بیضی مربعی از نمونه‌های ظریف ناخن بوده که با کشیدن سوهان‌های مخصوص بر روی ناخن‌های بلند ایجاد می‌شود. برای افرادی که انگشتان بلند و باریکی دارند یک انتخاب منحصر به فرد است. هر رنگ لاک از کمرنگ گرفته تا ملایم و پر رنگ برای این مدل ناخن دست کاربرد دارد.

 

مدل ناخن بیضی مربع

 

برای اینکه این مدل ناخن را روی دستتان اجرا کنید ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید. سپس بخش‌های جانبی آن را صاف و موازی کرده و زوایای تیز آن را با سوهان مخصوص نرم و منحنی کنید. در روند منحنی کردن ناخن‌ها توجه داشته باشید حالت مربعی ناخن از بین نرود.

 

مدل ناخن بیضی مربع برای دستان کشیده

 

مدل ناخن گلدونی کوتاه

مدل ناخن دست گلدانی یا مستطیلی همانند مدل مربعی بوده و تنها در اندازه قدی ناخن از این مدل بلندتر است. این مدل ناخن به دلیل عدم تناسب بین بلندی ناخن و سطح کم نوک در برخی مدل‌ها احتمال شکنندگی بالایی داشته و برای خانم‌های شاغل و خانه‌دار انتخاب مناسبی نمی‌باشد.

 

مدل ناخن گلدونی کوتاه یا مستطیلی

 

طرح‌های جدید مدل ناخن کاشت

مدل ناخن کاشت بر گرفته از مدل‌های طبیعی ناخن دست است. کاشت ناخن در روش‌های مختل مثل ژلیش، فرنچ ناخن و مواردی از این قبیل امکان اجرای طرح مطلوب و مدنظر افراد برای ناخن را ایجاد کرده است. انواع مدل ناخن برای کاشت با طرح‌های جدید در این بخش معرفی می‌شوند.

 

طرح‌های جدید مدل ناخن کاشت

 

 کاشت ناخن طبیعی

در این مدل ناخن کاشت مدل‌های طبیعی و ترمیمی مدنظر است. برای افرادی که تمایل دارند تنها نواقص ریز ناخن‌هایشان مثل نامنظم بودن آنها برطرف شود بسیار کاربردی است. برقراری ظرافت ناخن‌ها و طبیعی بودن حالت و اندازه آنها در این مدل کاشت ناخن قابل اجراست.

 

 کاشت ناخن طبیعی

 

انواع کاشت ناخن فرنچ

فرنچ ناخن که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف انجام می‌شود نیز از نمونه‌های مدل ناخن کاشت است. در این مدل که بیشترین مانور بر قسمت‌های بالایی ناخن بوده طرح‌های مربعی و مستطیلی در کنار بادامی بیشترین طرفدار را دارند.

 

انواع کاشت ناخن فرنچ

 

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک

مدل کاشت ناخن دخترانه بر اساس مراسمات مختلف و فصول در حال گذر قابل دسته بندی است. کاشت ناخن با پودر و دیگر مواد کاشت نیز مدل‌های مختلف کاشت را ایجاد می‌کنند. برای انجام مدل‌های ناخن کاشت دخترانه طرح‌های ظریف، خاص و متناسب با حالت و فرم دست بیشترین طرفدار را دارند.

 

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک

 

چندین مدل ناخن کاشت دخترانه برای زمستان، مراسمات مختلف، با تم کریسمس و موارد مشابه در روش‌های مختلف کاشت انجام می‌شود.

 

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک

مدل کاشت ناخن کوتاه بر گرفته از طبیعی ترین حالت‌های ناخن دست است. این مدل برای افرادی که تمایل دارند هم زیبایی کاشت و هم راحتی و طبیعی بودن ناخن را در کنار هم داشته باشند. مدل کاشت ناخن کوتاه برای انگشت‌های کشیده یک انتخاب مناسب و خاص است.

 

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک

 

مدل کاشت ناخن جدید

مدل ناخن کاشت ترند سال جدید و سال‌های اخیر مثل مدل کاشت ناخن 2020 برگرفته از طرح‌ها و رنگ‌های هماهنگ با مد سال است. این مدل کاشت ناخن برای بانوان مد پسند از جذابیت بالایی برخوردار است.

 

مدل کاشت ناخن 2020

 

مدل کاشت ناخن مربعی

مدل کاشت ناخن مربعی همان حالت‌های ناخن طبیعی در این مدل را به همراه دارد. برای افرادی که از ناخن‌های شکننده و آسیب پذیر برخوردارند یک انتخاب مناسب است. امکان اجرای طرح‌های ظریف و خاص به همراه رنگ‌های متنوع در این مدل ناخن دست وجود دارد.

 

مدل کاشت ناخن مربعی

 

مدل کاشت ناخن بلند

مدل ناخن کاشت با اندازه‌ قدی بلند طرفداران زیادی دارد. این مدل کاشت ناخن با حالت‌های بادامی شکل، بیضی تیز بر روی ناخن اجرا می‌شود. در کاشت ناخن ژلیش، فرنچ ناخن و همین طور کاشت ناخن قالبی امکان ایجاد این مدل وجود دارد.

 

مدل کاشت ناخن بلند

 

از نمونه مدل‌های کاشت ناخن جدید می‌توان به ترند‌های فصلی با تنوع رنگ بالا اشاره داست. انتخاب رنگ‌ها و مدل‌های خاص متناسب با حالت ناخن‌های دست و کاشت ناخن قابل انجام است. 

روش انتخاب مدل ناخن مناسب برای دست

انتخاب مدل ناخن دست با توجه به یک سری نکات ساده و ظریف به راحتی امکان پذیر است. در این بخش به چند نکته خاص در این خصوص اشاره خواهیم داشت که امیدواریم برای شما هم مفید و کاربردی باشد.

 

مدل کاشت ناخن بلند

 

  • اگر دست شما مزین به ناخن‌های پهن است برای جلوه بیشتر و زیبایی آن از مدل بیضی و مربعی استفاده کنید.
  • مدل مربع به انگشتان و ناخن‌های باریک شما جذابیت خاصی می‌بخشد.
  • اگر تمایل بخ کوتاه نگهداشتن ناخن‌هایتان دارید مدل گرد بهترین انتخاب برای شماست.
  • برای طراحی و حالت دهی ناخن‌های مسطح شما مدل مربع یا بیضی یک انتخاب مناسب است.

 

مدل‌های مختلف و متنوعی برای کاشت ناخن وجود دارد که هر کدام وابسته به سلایق و فرم دستان افراد قابل انجام است. امروزه طرح‌های خاص و منحصر به فردی برای دیزاین و زینت بخشیدن به مدل ناخن کاشت ارائه شده که این روش آرایش ناخن‌ها را بیش از پیش مطلوب کرده است.

4.5 امتیاز از 1165 رای


ترمیم و کاشت ناخن بانوان
برای سرویس ترمیم و کاشت ناخن بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین