قیمت «اصلاح سر» آقایان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه «اصلاح سر» آقایان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 50,000 تومان
  • 80,000 تومان
  • 110,000 تومان
  • 120,000 تومان

شما در کدام شهر به «اصلاح سر» آقایان نیاز دارید؟

«اصلاح سر» آقایان را به متخصصش بسپار

اصلاح سر، یکی از مواردی است که شما آقایان توجه ویژه‌ای به آن دارید. به خصوص اگر پیرایشگری که انتخاب می‌کنید، از تجربه کافی برخوردار است؛ می‌تواند موجب افزایش جذابیت و اعتماد به نقس شما برای حضور در جامعه شود. خدمت از ما، مرجعی است برای انتخاب بهترین پیرایشگران. تفاوتی ندارد اصلاح موی سر در خانه می‌خواهید یا اصلاح موی سر با ماشین (کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح). با ثبت درخواست خود، می‌توانید سوابق متخصصین را مشاهده کنید و بهترین فرد برای اصلاح موی سر انتخاب کنید. با ما همراه شوید تا علاوه بر شرح «اصلاح سر» آقایان در این نوشته؛ به موارد دیگری از جمله اصلاح سر با ماشین (با نمره‌های متفاوت) و اصلاح پشت گردن بپردازیم.

 

اصلاح سر

 

اصلاح سر

همچون «کوتاهی مو» بانوان، اصلاح سر آقایان نیز دارای مدل‌های متنوع بسیاری است. از برخی که موهای بلند دارند و مدل سرخ پوستی موهای خود را کوتاه می‌کنند تا افرادی که یک نوار باریک، موهای اطراف سر خود را سایه می‌زنند و fade می‌کنند. 

انتخاب بهترین مدل اصلاح سر، چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را شرح داد. بهترین روش برای فهم این که چه مدلی به سر شما می‌آید، مراجعه به یک پیرایشگر حرفه‌ای است. 

مثلا بسیاری از آقایان که پیشانی بلند دارند و البته زمان کافی برای رسیدگی به موهای خود؛ بلند کردن مویشان، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانند انجام دهند. برخی افراد نیز پیشانی کوتاه‌تری دارند و مدل‌های کوتاه به آن‌ها بیش از مدل موی بلند می‌آید. 

این که کدام یک از مدل‌های موی کوتاه یا بلند به شما می‌آید؛ تخصصی است که فقط می‌توانید از یک پیرایشگر حرفه‌ای سراغ بگیرید. 

 

اصلاح موی سر

 

اصلاح موی سر با خدمت از ما

شما به راحتی و به رایگان می‌توانید سفارش اصلاح سر خود را در خدمت از ما ثبت کنید. پس از گذشت حدود 30 دقیقه، با توجه توضیحاتی که درج کرده‌اید؛ از 5 پیرایشگر قیمت دریافت می‌کنید و با بررسی سوابق و نمونه کارهای هر یک از آن‌ها، می‌توانید بهترین فرد برای اصلاح سر را انتخاب کنید.

شما می‌توانید انتخاب کنید پیرایشگر به خانه شما بیاد و اصلاح سر در خانه انجام شود یا به پیرایشگاه متخصص مراجعه کنید و در آنجا خدمت مدنظرتان را دریافت کنید.  

 

اصلاح موی سر در خانه

شاید شما هم مانند برخی از آقایان تمایل دارید خودتان یا پیرایشگرتان در خانه موهایتان را کوتاه کند و به اصلاح سر و صورت و ابرو شما مشغول شود. این روزها، دیگر نیازی نیست به خارج خانه بروید و پس از یافتن یه اصلاح کننده موی سر، از او درخواست کنید که به خانه شما بیاید. این روزها، با بستری نظیر خدمت از ما، خودتان می‌توانید درخواست‌تان را به راحتی ثبت کنید و از خدمات اصلاح موی سر در خانه لذت ببرید. 

اگر هم خودتان می‌خواهید موی سرتان را کوتاه کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم کمال توجه را کنید. حتی برترین پیرایشگران، کوتاهی موی خودشان را به دست همکارانشان می‌سپارند. 

امتیاز دهید

3.64 امتیاز از 84 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
«اصلاح سر» آقایان

نظرات

رامین دوستانی
رامین دوستانی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
«اصلاح سر» آقایان
رضا گودرزی

آقا رامین کارش واقعا عالیه،تمام ویژگی های یک آرایشگر حرفه ای رو داره خوش ذوق و باسلیقه،خلاق و مسلط به انواع مدل مو های مختلف و کارش رو با دقت و مهارت بالا انجام میده ،از تجهیزات با کیفیت استفاده میکنه ،خلاصه بگم اگه دنبال یه آرایشگر خوش اخلاق و کاربلد هستین انتخاب خوبی میتونه باشه.من که از کارش رضایت کامل دارم و ازش ممنونم.

مصطفی عظیمیان
مصطفی عظیمیان
4.9
70 خدمت موفق
«اصلاح سر» آقایان
دروس دروس

تنها بدی ایشان اینکه اکثر مواقع سرشون شلوغه و وقتشون پر 😜 ۵ستاره کمه براشون کارشون بی نقصه

مصطفی عظیمیان
مصطفی عظیمیان
4.9
70 خدمت موفق
«اصلاح سر» آقایان
عباس خلیل زاده

ایشان بهترین و ثابت شده ترین آرایشگر این برنامه هستن... اگر وقت خالی داشتن شک نکیند که باید سریع انتخاب رو بزنید...

loading