قیمت اصلاح سر مردانه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اصلاح سر مردانه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 200,000 تومان
  • 250,000 تومان
  • 300,000 تومان
  • 350,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به اصلاح سر مردانه نیاز دارید؟

اصلاح سر مردانه را به متخصصش بسپار

اصلاح سر، یکی از مواردی است که شما آقایان توجه ویژه‌ای به آن دارید. به خصوص اگر پیرایشگری که انتخاب می‌کنید، از تجربه کافی برخوردار است؛ می‌تواند موجب افزایش جذابیت و اعتماد به نقس شما برای حضور در جامعه شود. خدمت از ما، مرجعی است برای انتخاب بهترین پیرایشگران. تفاوتی ندارد اصلاح موی سر در خانه می‌خواهید یا اصلاح موی سر با ماشین (کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح). با ثبت درخواست خود، می‌توانید سوابق متخصصین را مشاهده کنید و بهترین فرد برای اصلاح موی سر انتخاب کنید. با ما همراه شوید تا علاوه بر شرح «اصلاح سر» آقایان در این نوشته؛ به موارد دیگری از جمله اصلاح سر با ماشین (با نمره‌های متفاوت) و اصلاح پشت گردن بپردازیم.

 

اصلاح سر

 

اصلاح سر

همچون «کوتاهی مو» بانوان، اصلاح سر آقایان نیز دارای مدل‌های متنوع بسیاری است. از برخی که موهای بلند دارند و مدل سرخ پوستی موهای خود را کوتاه می‌کنند تا افرادی که یک نوار باریک، موهای اطراف سر خود را سایه می‌زنند و fade می‌کنند. 

انتخاب بهترین مدل اصلاح سر، چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را شرح داد. بهترین روش برای فهم این که چه مدلی به سر شما می‌آید، مراجعه به یک پیرایشگر حرفه‌ای است. 

مثلا بسیاری از آقایان که پیشانی بلند دارند و البته زمان کافی برای رسیدگی به موهای خود؛ بلند کردن مویشان، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانند انجام دهند. برخی افراد نیز پیشانی کوتاه‌تری دارند و مدل‌های کوتاه به آن‌ها بیش از مدل موی بلند می‌آید. 

این که کدام یک از مدل‌های موی کوتاه یا بلند به شما می‌آید؛ تخصصی است که فقط می‌توانید از یک پیرایشگر حرفه‌ای سراغ بگیرید. 

 

اصلاح موی سر

 

اصلاح موی سر با خدمت از ما

شما به راحتی و به رایگان می‌توانید سفارش اصلاح سر خود را در خدمت از ما ثبت کنید. پس از گذشت حدود 30 دقیقه، با توجه توضیحاتی که درج کرده‌اید؛ از 5 پیرایشگر قیمت دریافت می‌کنید و با بررسی سوابق و نمونه کارهای هر یک از آن‌ها، می‌توانید بهترین فرد برای اصلاح سر را انتخاب کنید.

شما می‌توانید انتخاب کنید پیرایشگر به خانه شما بیاد و اصلاح سر در خانه انجام شود یا به پیرایشگاه متخصص مراجعه کنید و در آنجا خدمت مدنظرتان را دریافت کنید.  

 

اصلاح موی سر در خانه

شاید شما هم مانند برخی از آقایان تمایل دارید خودتان یا پیرایشگرتان در خانه موهایتان را کوتاه کند و به اصلاح سر و صورت و ابرو شما مشغول شود. این روزها، دیگر نیازی نیست به خارج خانه بروید و پس از یافتن یه اصلاح کننده موی سر، از او درخواست کنید که به خانه شما بیاید. این روزها، با بستری نظیر خدمت از ما، خودتان می‌توانید درخواست‌تان را به راحتی ثبت کنید و از خدمات اصلاح موی سر در خانه لذت ببرید. 

اگر هم خودتان می‌خواهید موی سرتان را کوتاه کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم کمال توجه را کنید. حتی برترین پیرایشگران، کوتاهی موی خودشان را به دست همکارانشان می‌سپارند. 

4.5 امتیاز از 1526 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اصلاح سر مردانه

نظرات

مجتبی شرفی
مجتبی شرفی
4.0 (از 29 نظر)
29 خدمت موفق
اصلاح سر مردانه
مهندس محمد حسین بشیری

سلام قیمت اول ایاب وذهاب 150هزار تومان وانجام کار 350هزار تومان جمعا 500هزار تومان دریافت کردند بنظر میرسد زیاد است ولی من راضی هستم

مهیار بااوسی
مهیار بااوسی
5.0 (از 25 نظر)
56 خدمت موفق
اصلاح سر مردانه
امیر رجبیان

با سلام و خسته نباشید آقای با اوسی از همه لحاظ عالی هستند وقت شناس رفتار محترمانه و در کارشان هم حرفه ای از ایشان خیلی ممنون هستم خسته نباشید و خدا قوت

رها خالقی
رها خالقی
5.0 (از 201 نظر)
251 خدمت موفق
اصلاح سر مردانه
فاطمه .

کارشون تمیز بود، لوازم مرتب و تکمیلی داشتند و مهم تر از همه لوازم مراقبتی مو هم همراه داشتند که این خیلی مهمه