چگونه پشت گردن خود را اصلاح کنیم؟

ثبت درخواست " اصلاح سر مردانه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چگونه پشت گردن خود را اصلاح کنیم؟

این سوال که چگونه پشت گردن خود را اصلاح کنیم؟ برای بسیاری از افراد که به زیبایی و ظاهر خود اهمیت می‌دهند پیش می‌آید. به همین دلیل در این مطلب سه طریقه خط انداختن پشت گردن را که به طور کلی استفاده می‌شوند به شما آموزش می‌دهیم.

 

خط پشت سر

خط موی گردن از مهم‌ترین نکاتی است که بر روی مدل موی شما تاثیر می‌گذارد. هر بار که به آرایشگاه مراجعه می‌کنید و روی صندلی آرایشگاه می‌نشینید ممکن است به فاکتور‌های زیادی مانند اندازه مو، استایل و مدل مو، خط ریش و جزییات دیگری که به شما حس خوشتیپ بودن را می‌دهد فکر کنید، اما نباید خط پشت گردن را فراموش کرد.

 

چگونه پشت گردن خود را اصلاح کنیم

 

طریقه خط انداختن پشت گردن

همان طور که آرایشگر معروف آمریکایی، کریس سنا می‌گوید: شما برای مو پشت گردن سه انتخاب دارید. خط انداختن لبه دار، دایروی و فید. خط گردن لبه دار مستقیم روی گردن اعمال شده و خط گردن دایروی نیز به همین شکل است، به جز گوشه‌ها که منحنی می‌شود. خط گردن فید موی طبیعی شما را دنبال می‌کند و به تدریج کوتاه‌تر می‌شود. این سه انتخاب روی هر مدل مویی جواب داده و بستگی به انتخاب شما نیز دارد.

در ادامه هر مدل را به طور جداگانه توضیح می‌دهیم.

 

آموزش خط گردن

 

مدل فید (Faded): در حال حاضر محبوب‌ترین مدل خط پشت گردن است. در این روش آرایشگر به مرور از تراکم مو می‌کاهد و در نهایت با شیبی ملایم به گردن شما خواهد رسید.

 

خط گردن دایروی (Rounded): این روش نیز مدل محبوبی است که طرفداران خود را دارد. در این روش موی قرار گرفته پشت سر، در فاصله بین دو گوش، با قوسی ملایم به هم می‌رسند و ظاهری گرد یا منحنی‌وار را پدید می‌آورد.

 

دور گردن لبه دار (Square): این مدل آخرین نوع خط گردن است که در نوع خود محبوب به نظر می‌رسد. در این روش در پایین گردن یک مستطیل تشکیل شده و خطوط به صورت شکسته اجرا می‌شوند.

آموزش خط گردن فید

 

طریقه خط انداختن پشت گردن

 

این نوع خط گردن به خصوص در مدل‌های مدرن و کوتاه، فوق العاده زیبا به نظر می‌رسد. علاوه بر تطابق با مدل موهای استایلیش و امروزی، این خط گردن در مدت بیشتری نیاز به آرایشگاه رفتن دارد. دلیل آن این است که در این مدل موها به شکلی طبیعی در پشت گردن کوتاه می‌شوند (با شیب ملایم)، در نتیجه آغاز رویش موهای جدید خیلی به چشم نمی‌آید و شما می‌توانید با هربار کوتاه کردن موها، خط گردن خود را نیز در وضعیت مناسب قرار دهید؛ در حالی که اگر دو مدل دیگر را انتخاب کنید، برای زیبا و بی نقص به نظر آمدن، ناچارید که در فواصل زمانی بین دو آرایش نیز پشت گردن خود را خط بیاندازید.

 

آموزش خط گردن لبه دار

 

اموزش خط انداختن پشت گردن

 

در صورتی که به این مدل خط گردن علاقه دارید باید توجه کنید که این طرح مناسب افرادی با گردن‌های باریک است. اگر گردن شما از نظر ارتفاعی کوتاه است یا حالتی ورزیده و ورزشکاری دارد، بنابراین بهتر است از دو مدل دیگر استفاده کنید زیرا با انتخاب این مدل خط گردن، بدون شک ظاهر سر و صورت شما بدون نقص ارزیابی نخواهد شد.

همچنین باتوجه به مشخص بودن خطوط آرایش شده، اگر می‌خواهید ظاهر پشت گردن شما همانند روز آرایش بی نقص باشد، در نظر داشته باشید که پس از مدتی و در فاصله دو مراجعه به آرایشگاه، نیاز به خط انداختن مجدد وجود دارد.

 

آموزش خط گردن دایروی

 

آموزش خط انداختن مو

 

این مدل خط گردن نیز تا حدود زیادی شبیه به مدل بالا اجرا می‌شود تفاوت این دو مدل این است که در مدل دایروی کناره‌ها به طور منحنی یا قوس دار اجرا می‌شوند. اما از نظر توصیه‌های کلی مانند قطر گردن و نیاز به تمیز نگاه داشتن، تفاوت چندانی بین ای دو مدل وجود ندارد

 

 همان طور که گفته شد، برای موی پشت گردن همین سه انتخاب کلی را دارید، اما یک آرایشگر ماهر نیز می‌تواند هر مدل را نسبت به مدل مو شخصی سازی کرده و روی سر شما طرحی منحصر به فرد را اجرا کند. دقت داشته باشید که در نهایت، مهم ترین مولفه برای انتخاب، سلیقه شما و سپس ساختار صورت و گردن است.

 

خط پشت سر

 

 سخن پایانی

در این مطلب نکات فنی درباره آرایش موهای پشت گردن را ارائه کردیم. توجه داشته باشید که انتخاب خط پشت گردن، به اندازه انتخاب مدل موی کلی یا خط ریش و مسائلی از این دست اهمیت دارد. در حقیقت، این‌هارمونی مجموعه انتخاب‌های شما است که در نهایت ظاهر صورت شما را ساخته و کار را پیش می‌برد.

4.5 امتیاز از 1519 رای


اصلاح سر مردانه
برای سرویس اصلاح سر مردانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین