قیمت مانیکور و پدیکور بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه مانیکور و پدیکور بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به مانیکور و پدیکور بانوان نیاز دارید؟

مانیکور و پدیکور بانوان را به متخصصش بسپار

این روزها مانیکور و پدیکور از خدمات پرطرفدار زیبایی ناخن در بین خانم‌هاست. مانیکور (manicure) از کارهای مفید برای ناخن‌های دست و پدیکور (pedicure) از خدمات مرتبط برای ناخن‌های پا محسوب می‌شود. مانیکور و پدیکور علاوه بر زیبایی، به هدف سلامت ناخن‌های دست و پا انجام می‌شود و گاهی خاصیت درمانی نیز دارند. پدیکور در خانه و مانیکور در خانه نیز این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده است.

خدمات مانیکور و پدیکور در منزل، قیمت مانیکور ناخن، انواع مانیکور ناخن، فواید مانیکور و پدیکور، قیمت پدیکور، فرق بین مانیکور و پدیکور چیست؟ بخشی از سوالات و دغدغه مشتریان و طرفداران این خدمت است، که در ادامه به تمامی این موارد می‌پردازیم.

 

مانیکور و پدیکور

 

 

قیمت مانیکور و پدیکور ناخن چقدر است؟

قیمت مانیکور ناخن باتوجه به نوع مانیکور، مواد و وسایل مورداستفاده و خدمات جانبی که در کنار مانیکور انجام می‌شود، تعیین می‌شود. مثلا اگر پکیج مانیکور با کوکتل را بخواهید، هزینه آن در مقایسه با مانیکور معمولی متفاوت خواهد بود. قیمت پدیکور نیز مانند قیمت مانیکور ناخن به عوامل ذکر شده بستگی دارد. دقت داشته باشید که هزینه پدیکور با کوکتل و اسکراب پا، نسبت به پدیکور ساده بیشتر است.

مانیکور و پدیکور از جمله خدماتی هستند که در محل و در خانه ارائه می‌شوند. پس قیمت مانیکور و پدیکور در آرایشگاه با هزینه پدیکور پا در خانه و مانیکور در خانه کمی متفاوت است.

شما در خدمت از ما می‌توانید قیمت مانیکور و پدیکور ناخن را از متخصص ناخن کار، به رایگان قیمت بگیرید. پس از مشاهده قیمت‌های پیشنهادی، سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی، بهترین ناخن کار را انتخاب کنید.

 

انواع مانیکور و پدیکور ناخن

 • مانیکور آمریکایی
 • طراحی و فرنچ ناخن
 • پدیکور خیس | مانیکور خیس
 • پدیکور خشک | مانیکور خشک
 • مانیکور و پدیکور با کوکتل
 • پدیکور مانیکور در خانه
 • اسکراب برای پدیکور و مانیکور

 

قیمت مانیکور و پدیکور در آرایشگاه

 

مانیکور ناخن چیست؟

زیبایی و مراقبت از ناخن‌های دست فقط با سوهان کشیدن آن تمام نمی‌شود. خدمات مانیکور شامل گرفتن پوست اضافه دور ناخن دست، تقویت ناخن، سوهان کشیدن و مرتب کردن شکل ناخن‌های دست، لایه برداری از پوست دست یا اسکراب، لاک زدن و ماساژ دست‌ها می‌شود. توجه کنید که هر یک از آرایشگاه‌ها یا مراکز اسپا، روش‌ها و پکیج‌های متفاوتی برای مانیکور دارند. بعد از اولین تجربه مانیکور به راحتی متوجه خواهید شد که پوست دستانتان نرم‌تر شده است و فرم و مقاوت ناخن‌های دستانتان کاملا بهبود یافته است. انواع مانیکور ناخن فواید و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند.

 

پدیکور ناخن چیست؟

پدیکور ناخن شامل همان خدمات مانیکور ناخن است که بر روی ناخن‌های پا انجام می‌شود. حفظ سلامت پا و ناخن‌های پا بسیار اهمیت دارد. اگر توجهی به آن‌ها نداشته باشیم، ناخن‌ها ترک می‌خوردند یا زرد می‌شوند. با اینکه ناخن‌های پا کمتر دیده می‌شوند، اما لایق رسیدگی مانند ناخن‌های دست هستند. 

 

در ادامه با انواع مانیکور و پدیکور و فواید مانیکور و پدیکور بیش‌تر آشنا خواهید شد.

 

فواید مانیکور و پدیکور

 

فواید مانیکور و پدیکور چیست؟

 1. سلامتی پوست دست و پاها
 2. سلامتی ناخن‌ها و تقویت رشد آن‌ها
 3. سلامت ذهن و گردش خون
 4. جلوگیری از عفونت و قارچ ناخن بر اثر استفاده انواع لاک و مواد شیمیایی

 

آشنایی با انواع مانیکور و پدیکور ناخن

همانطور که گفتیم، مانیکور و پدیکور ناخن مختلفی دارند. روش انجام مانیکور و پدیکور و خدمات مختلفی در کنار مانیکور و پدیکور توسط مانیکوریست انجام می‌شود، فواید و آثار متفاوتی خواهند داشت. اساس کار مانیکور و پدیکور از بین بردن کوتیکول و سلول‌های مرده ناخن و پوست است.

 

انواع مانیکور ناخن

 

مانیکور و پدیکور خیس

این نوع پدیکور و مانیکور، از ساده‌ترین انواع پدیکور و مانیکور ناخن محسوب می‌شود. مانیکوریست ابتدا دست شما در یک ظرف آب ولرم می‌گذارد. این کار باعث از بین رفتن پوست‌های مرده دست می‌شود. پس از چند دقیقه دست‌هایتان را از آب بیرون می‌آورد و زیر و اطراف ناخن‌هایتان را تمیز می‌کند. ناخن‌هایتان را به هر اندازه‌ای که دوست داشته باشید کوتاه می‌کند و سوهان کشی را طبق سلیقه خودتان انجام می‌دهد. سپس دستان شما را کمی ماساژ می‌دهد. در مرحله آخر یک لاک ساده می‌زند و کرم مرطوب کننده و نرم کننده پوست می‌زند.

برای پدیکور نیز همین مراحل انجام می‌شود. پاها در یک حوضچه یا تشت آب ولرم قرار می‌گیرند تا پوست پا نرم شده و سلول‌های مرده پوست به راحتی جدا شوند. سپس تمامی مراحلی که برای مانیکور طی شد، از گرفتن ناخن‌ها، گرفتن پوست اضافه دور ناخن، سوهان کشیدن و کرم زدن برای پاها تکرار می‌شود.

 

مانیکور در خانه

 

مانیکور و پدیکور همراه با فرنچ ناخن

مانیکور و پدیکور فرانسوی در حقیقت یک روش پرطرفدار است. تمامی مراحل آن شبیه به مانیکور ساده است. تنها تفاوتی که با مانیکور و پدیکور ساده دارد در نحوه لاک زدن ناخن‌هاست. روش لاک زدن به روش فرنچ ناخن است. یعنی ابتدا یک لاک کمرنگ کرم یا صورتی رنگ پریده به روی ناخن می‌زنند و سپس نوک ناخن‌ها را با لاک سفید یک نوار باریک می‌کشند. 

 

فرنچ چیست؟

فرنچ ناخن یکی از ساده‌ترین و پرطرفدارترین طرح‌های ناخن است که همیشه ترند و محبوب است. فرنچ ناخن مناسب برای انواع رده‌های سنی است و برای عروس‌ خانم‌ها گزینه بسیار مناسبی است.

 

فرنچ چیست

 

پدیکور و مانیکور آمریکایی

تمام مراحل مانیکور آمریکایی شبیه به مانیکور فرنچ است، اما نحوه سوهان کشیدن مانیکور آمریکایی به صورت گرد و هلال انجام می‌شود.

 

پدیکور و مانیکور روسی

یکی از شیوه‌های مرسوم انواع مانیکور ناخن، مانیکور ناخن روسی است. در این روس مانیکوریست حرفه‌ای باید با دقت کوتیکول را با سوهان از بین ببرد. مانیکور روسی مناسب برای کسانی است که ناخن‌های ضعیفی دارند و به مواد شیمیایی حساسیت دارند.

 

مانیکور و پدیکور با لاک ژل (ژلیش)

پدیکور مانیکور ژلی همانند سایر روش‌های مانیکور و پدیکور انجام می‌شود. اما در مرحله آخر از لاک ژل یا ژلیش به جای لاک ساده زده می‌شود. ژلیش یک نوع لاک است که دوام و ماندگاری بیشتری دارد و برای خشک شدن به دستگاه اشعه UV نیاز دارد.

 

پدیکور چیست

 

مانیکور پدیکور با پارافین تراپی

مانیکور و پدیکور با پارافین تراپی نسل جدیدی از خدمات ناخن است. در این روش برای از لایه برداری پوست و زیباسازی پوست از پارافین استفاده می‌شود. مانیکور و پدیکور اسپا با پارافین تراپی باعث روشن شدن و جوانسازی پوست دست و پا می‌شود.

 

معایب مانیکور و پدیکور ناخن

 • عفونت دست‌ها و ناخن‌ها
 • مضرات دستگاه UV
 • احتمال ابتلا به قارچ ناخن
 • نازک شدن ناخن و اطراف آن

 

چگونه بهترین متخصص مانیکور پدیکور را چگونه پیدا کنیم؟

نحوه انجام مانیکور و پدیکور ناخن بسیار اهمیت دارد. کیفیت سوهان کشیدن استفاده از مواد درجه یک، روش مناسب مانیکور پدیکور رضایت بیشتری را به همراه دارد. در واقع مانیکوریست و پدیکوریست باید حرفه‌ای و دوره دیده باشد و نکات بهداشتی را نیز رعایت کند. شما در خدمت از ما می‌توانید به رایگان درخواست مانیکور و پدیکور ناخن را ثبت کنید و با مشاهده سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی، بهترین متخصص را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.29 امتیاز از 37 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
مانیکور و پدیکور بانوان

نظرات

سارا روحی
سارا روحی
4.6
5 خدمت موفق
مانیکور و پدیکور بانوان
ساعی

بموقع تشريف اوردند و پروتكل هاي بهداشتي را كاملا رعايت كردند و از كارشون هم بسيار راضي هستم

یاسمن دقیقی
یاسمن دقیقی
5
4 خدمت موفق
مانیکور و پدیکور بانوان
لیلا پوره

نحوه برخورد ، کیفیت کار دریافتی خانم یاسمین دقیقی عالی بود و زودتر از ساعت مورد نظر حاضر بودند

صونا جمشیدی
صونا جمشیدی
4.6
71 خدمت موفق
مانیکور و پدیکور بانوان
درنا اسدی

خیلی خوشرو بودن و موارد بهداشتی رو کاملا رعایت کردن. از کیفیت موادی که استفاده کردن هم راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش مانیکور و پدیکور بانوان را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading