چطور تشک را تمیز کنیم؟

ثبت درخواست " شستشوی خوشخواب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چطور تشک را تمیز کنیم؟

تميز كردن تشك تخت خواب با روش‌های خاصی متناسب با نوع آلودگی صورت می‌گیرد. تمیز کردن تشک تخت و پاك كردن لكه از روي تشك تخت از پر اهمیت ترین نکات نگهداری و شستشوی صحیح انواع تشک می‌باشد. 

در برخی مواقع خاص مثل شستشوی ادرار از تشک خوشخواب یا از بین بردن آلودگی‌های ایجا شده در سطح آن به مرور زمان باید از موادشوینده خاص و روش مخصوصی بهره برد. بنابراین در وهله اول تمیز کردن تشک تخت خواب باید بر طبق اوصول سازگار با نوع آن همراه باشد. 

چگونه لکه ادرار را پاک کنیم، تميز كردن تشك تخت با جوش شيرين، لکه زرد روی تشک تخت، روش شستن تشک خوشخواب در منزل،از بین بردن لکه ادرار روی تشک تخت، اسپری تمیز کننده لکه متداولترین سوالاتی در باب تمیز کردن تشک تخت در بین کاربران است. 

 

بهترین روش تمیز کردن تشک تخت خواب 

امروزه به خاطر استفاده از تشک‌های طبی که تمیز کردن آن‌ها کار دشواری است سوالی که ذهن همه را درگیر کرده این است که چطور تشک را تمیز کنیم؟ از آنجایی که هر شخص عادی، به طور میانگین روزانه 8 ساعت از وقتش را به خواب اختصاص می‌دهد.

 

تمیز کردن تشک تخت

 

بنابراین باید از تمیز بودن محل خواب خود اطمینان حاصل کند؛ که اینکار می‌تواند به کاهش آلرژی کمک کند. "خدمت ازما" برای رسیدن شما به جواب سوال چطور تشک را تمیز کنیم؟ در این متن بهترین روش شستن تشک خوشخواب در منزل را با استفاده از مواد غیر سمی به شما آموزش می‌دهد.

 

رابطه تمیز کردن تشک با طول عمر آن

آیا می‌دانستید با یادگیری راهکارهای چطور تشک را تمیز کنیم؟ می‌توانید طول عمر تشک خود را که 8 تا 10 سال افزایش دهید. درنتیجه برای این کار کافی است با یادگیری روش شستن تشک خوشخواب در منزل و گذاشتن وقت کافی باعث افزایش عمر تشک خود شوید و همچنین موجب حفظ سلامتی خود شوید. در ادامه متن یاد می‌گیریم که چطور تشک را تمیز کنیم؟ که به آن آسیب نزنیم.

 

نحوه پاك كردن لكه از روي تشك تخت در منزل

"خدمت ازما" برای رسیدن شما به جواب چطور تشک را تمیز کنیم؟ 6 روش شستن تشک خوشخواب در منزل را برای شما ارائه داده است که در همه‌ی این روش‌ها از مواد غیر سمی و خانگی استفاده شده است پس برای رسیدن به سوال چطور تشک را تمیز کنیم؟ با ما همراه باشید تا شما را با راه‌های ساده‌ای که حتی به آن فکر هم نمی‌کردید آشنا سازیم.

 

1. جارو کردن تشک تخت

اولین گام در جهت تمیز کردن تشک جارو کشیدن آن است برای اینکار ابتدا ملحفه‌ها را از روی تشک برداشته و روی تشک را جاروبرقی بکشید و برای کناره‌های تشک از لوله جاروبرقی استفاده نمایید.

 

2. پاک کردن لکه زرد روی تشک

گام بعدی در جهت تمیز کردن تشک از بین بردن لکه مرطوبی است که قسمتی از تشک شما را زرد می‌کند باید دقت کنید برای از بین بردن لکه زرد روی تشک فورا آن را پاک کنید و نگذارید خشک شود.

 

پاک کردن لکه ادرار از تشک

 

برای اینکار یک پارچه تمیز را با آب سرد خیس کنید و لکه را با پارچه مرطوب لکه گیری کنید هرگز با دستمال روی لکه نکشید که موجب پخش شدن لکه روی تشک می‌شود سعی کنید با ضربات متوالی با پارچه مرطوب لکه را از روی تشک تمیز کنید.

 

3. تمیز کردن تشک تخت فومی

در این روش از تمیز کردن تشک شما می توانید با تهیه یک محلول به راحتی شستن تشک خوشخواب در منزل خود را انجام دهید. برای اینکار باید 2قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشوری و 3قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک کاسه خوب هم بزنید تا کف کند یک مسواک را بردارید و به کف آغشته کنید و روی لکه بکشید به همین راحتی به جواب چطور تشک را تمیز کنیم؟ رسیدید.

 

4. پاک کردن و تمیز کردن لکه تخت با اسپری تمیز کننده لکه

در این قسمت از چطور تشک را تمیز کنیم؟ یکی دیگر از روش‌های ساده‌ی روش شستن تشک خوشخواب در منزل را به شما آموزش می‌دهیم که برای از بین بردن لکه تخت کافی است مقداری لکه‌بر را روی پارچه تمیز ریخته و روی لکه بکشید و بعد از 15 دقیقه با یک پارچه تمیز و مرطوب دیگر آن را تمیز کنید. به همین سادگی متوجه شدید چطور تشک را تمیز کنیم؟

 

5. تميز كردن تشك تخت با جوش شيرين

در این قسمت از متن مربوط به چطور تشک را تمیز کنیم؟ ترفند پین ورک را به شما آموزش می‌دهیم. در این روش برای از بین بردن بوی بد تشک کافی است مقداری جوش شیرین را روی تشک ریخته و به مدت نیم ساعت اجازه دهید جوش شیرین بوی بد تشک را به خود جذب کند و سپس با جارو برقی جوش شیرین را از روی تشک جارو کنید.

 

6. آخرین روش چطور تشک را تمیز کنیم؟

در آخرین مرحله چطور تشک را تمیز کنیم؟ کافی است تشک خود را در هوای آزاد قرار دهید این کار باعث از بین رفتن رطوبت باقی مانده در تشک می‌شود در نتیجه از احتمال بو گرفتن آن جلوگیری می‌کند. هم چنین می‌توانید پرده‌ها را در روز کنار بزنید چرا که اشعه‌های UV خورشید، باکتری‌ها را می‌کشد بوی بیشتری را از بین می‌برند و تشک را سریع تر خشک می‌کند.

 

نکات مهم برای تمیز کردن تشک تخت 

نوع لکه، جنس تشک و خوشخواب و همین طور میزان نفوذ آلودگی در آن در نحوه تمیز کردن تشک تخت تاثیر بسزایی دارد. در مواقعی مثل شستشوی ادرار از تشک خوشخواب یا دیگر لکه‌های مشابه باید علاوه بر تاکید به پاک کردن کامل این لکه به از بین بردن آلودگی توجه داشته باشید. 

استفاده اشنباه از برخی شوینده‌ها ممکن است بر ساختار اصلی تشک و خوشخواب آسیب جدی وارد کند. بنابراین در نهایت بهترین اقدام برای شستن تشک تحت خواب و از بین بردن لکه و آلودگی از سطح آن استفاده از خدمات مرتبط با آن است.

4.5 امتیاز از 1715 رای


برچسب‌ها:
شستشوی خوشخواب
برای سرویس شستشوی خوشخواب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین