قیمت ایزوگام بدون نصب

ثبت درخواست " نصب ایزوگام "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت ایزوگام بدون نصب به موارد متعددی از جمله کیفیت ایزوگام بستگی دارد. ما در این مطلب توضیحاتی درباره ایزوگام و همچنین قیمت ایزوگام بدون نصب را برای شما بیان کرده ایم.

ايزوگام فرآورده‌اي نفتي و لايه‌اي پوششي براي عايق كردن سطوحي چون پي، ديواره، كف، سرویس بهداشتی، بام ساختمان‌ها و استخرها در مقابل نفوذ آب است . ایزوگام در حالت کلی از دونوع تک لایه و دولایه در بازار به فروش میرسد. ایزوگام تک لایه با ضخامت ۲ میلیمتر وایزوگام دولایه با ضخامت ۴ میلیمتر است.

 

ایزوگام هم چنین از نظر مواد تشکیل دهنده به طور کلی دو نوع است، یک نوع تولید شده با استفاده از قیر پلیمری با نام تجاری b.p.p.

 b.p.p  به تنهایی یک عایق کامل جهت بام ساختمان می باشد. در مقابل سرما و گرما مقاوم است و با توجه به استفاده از قیر اصلاح شده بوسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی‌شود. نصب آن بسیار سریع و آسان است.

 نوع دیگر ایزوگام با استفاده از مازوت تشکیل شده که به مراتب دارای کیفیت پایینی است.

پس باید توجه داشته باشیم که از نوع b.p.p  استفاده کنیم . شاید قیمت آن بالاتر باشد اما مطمئنا با توجه به کیفیت و دوامی که دارد به نفع شما می شود.

قیمت ایزوگام بدون نصب

 قیمت ایزوگام بدون نصب به موارد متعددی بستگی دارد . مطمئنا ایزوگام های با کیفیت و مرغوب قیمت بیشتری دارند . ایزوگام های باکیفیت باید ضخامت و وزن استانداردی داشته باشند . ضخامت ایزوگام در شرکت های تولید عایق رطوبتی، بستگی به کیفیت تیشو ،پلی استر،فویل آلومینیم و مهمترین آنها قیر دارد. به طور مثال اگر ایزوگام با قیر مناسب و تیشوی مرغوب تولید شده باشد اما ضخامت فویل آن کم باشد در نهایت محصول تولید شده استاندارد نبوده و مناسب عایق کاری بام نمی باشد. به طور کل اگر ضخامت ایزوگام خریداری شده را اندازه گیری کنیم باید حتما 4 میلیمتر باشد و اگر ضخامت کمتری داشت مشخص می شود که از کیفیت آن کاسته شده است و این ایزوگام دوام پایین تری داشته و استاندارد نمی باشد. اگر ایزوگام به صورت استاندارد تولید شده باشد، وزن تقریبی آن در حدود 40 تا 42 کیلوگرم می باشد که بین این دو عدد نوسان دارد اما نباید از 40 کیلو گرم کمتر باشد .

متاسفانه بازار پر شده است از ایزوگام های بی کیفیت . ایزوگام هایی که شاید قیمت آنها پایین باشد اما مشتری باید یک یا دو سال بعد دوباره به فکر ایزوگام ساختمان خود باشد .

شما می توانید در صورت عدم شناخت کافی نسبت به انواع ایزوگام با ما تماس گرفته و خدمات اجرای ایزوگام منزل خود را به نیروهای ماهر ما بسپارید.

 

4.5 امتیاز از 1743 رای


نصب ایزوگام
برای سرویس نصب ایزوگام از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین