قیمت ایزوگام در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ایزوگام" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 20,000 تومان
 • 60,000 تومان
 • 70,000 تومان
 • 90,000 تومان
بروزرسانی شده در اسفند 1401

شما در کدام شهر به ایزوگام نیاز دارید؟

ایزوگام را به متخصصش بسپار

نصب ایزوگام از سری اقدامات پوششی و حفاظتی دیوار و سقف بوده که در انواع مختلف برای ساختمان‌های گوناگون انجام می‌شود. نصب ایزوگام با استفاده از تجهیزات مخصوص مانند دستگاه نصب ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در بافت دیوار و سقف ساختمان صورت می‌گیرد.

نصب ایزوگام که یک عایق پوششی بسیار پرکاربرد برای جلوگیری از ایجاد پوسیدگی در بافت‌های ساختمانی و همین طور بهینه سازی مصرف انرژی بوده یک اقدام کاملا تخصصی است. از این رو انجام غیر اصولی این کار با آسیب مستقیم با مشکلات زیادی همراه خواهد بود.

از این رو بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجا د یک بستر کاری مطمئن شرایط را برای شناخت افراد متخصص و فعال در زمینه نصب ایزوگام را در شهر و محل زندگی شما سهولت بخشیده است. در حال حاضر شما می‌توانید برای دریافت خدمات تخصصی نصب ایزوگام در تهران و دیگر شهرهای کشور با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" به راحتی اقدام کنید.

 

لیست هزینه نصب ایزوگام

نوع خدمات هزینه نصب ایزوگام اردیبهشت 1402
قیمت نصب ایزوگام (متر مربع)  20.000 تا 25.000 تومان
هزینه قیرگونی یک لایه  120.000 تا 150.000 تومان
هزینه قیرگونی دو لایه 180.000 تا 200.000 تومان
هزینه لکه گیری برای اجرا 1.000.000 تا 1.300.000 تومان

 

سوالات متداول درباره نصب ایزوگام در بین کاربران  

 • مزایای ثبت سفارش نصب ایزوگام در "خدمت از ما"
 • معیارهای تعیین قیمت نصب ایزوگام چه مواردی می‌باشد؟
 • دستورالعمل نصب ایزوگام برای قسمت‌های مختلف ساختمان
 • بهترین کارشناسان نصب ایزوگام را در "خدمت از ما" بیابید.

 

مزایای ثبت سفارش نصب ایزوگام در "خدمت از ما"

از آنجایی که نصب ایزوگام با مراحل مشخص و تخصصی همراه بوده و از طرفی دیگر نصب صحیح آن بطور مستقیم بر بافت ساختمان تاثیر دارد بنابراین انتخاب شرکت‌های باتجربه و کاربلد در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرسازی نا مناسب، عدم رفع ترک‌های دیوار و سقف و همین طور عدم تشخیص میزان و نوع ایزوگام مناسب برای ساختمان عملا با از دست رفتن هزینه شما در قبال نتیجه نامطلوب همراه است. با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید به بهترین و متخصص ترین افراد در نصب ایزوگام برای سقف و دیوار دسترسی داشته باشید.

این امر به گونه‌ای است که پس از ثبت درخواست شما در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" و مشاهده پروفایل چندین نصاب ایزوگام، امکان مشاهده سوابق کاری و نظرات کاربران قبلی درباره نحوه عملکرد این افراد نیز وجود دارد. این نکته مثبت به شما این امکان را می‌دهد که انتخاب مناسب برای انجام و نصب ایزوگام در ساختمان مدنظر خود داشته و این کار را به فرد متخصص بسپارید. 

 

معیارهای تعیین قیمت نصب ایزوگام چیست؟

معیارهای تعیین هزینه و قیمت نصب ایزوگام بر اساس فاکتور‌های اصلی مثل متراژ ایزوگام، نوع ایزوگام، نحوه زیرسازی، وضعیت سقف و دیوار و در نهایت تجهیزات مورد نیاز برای نصب ایزوگام متغییر می‌باشد. البته قیمت اصلی خرید و نصب ایزوگام برای ساختمان با تعرفه‌ای مشخص قابل انجام می‌باشد.

برای دسترسی سریع به قیمت نصب ایزوگام در ساختمان مدنظرتان پس از ثبت سفارش در سایت و اپ "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید از افراد متخصص و فعال در این زمینه استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

دستورالعمل نصب ایزوگام برای قسمت‌های مختلف ساختمان

برای نصب ایزوگام بر روی سقف و دیوار و جلوگیری از نفوذ رطوبت و بارش‌های انجام شده در بافت ساختمان رعایت یک سری اصول در قالب دستورالعمل نصب ایزوگام ضرورت دارد. در این بخش به مهم‌ترین نکات در هنگام نصب ایزوگام در قسمت‌های مختلف ساختمان اشاره خواهیم داشت.

 

مراحل نصب ایزوگام بر اساس ترتیب تعیین شده

 1. تمیز کردن سطحی که باید عایق و ایزوگام بر روی آن نصب شود با یک شستشوی نسبتا سطحی
 2. انجام زیرسازی با مواد مناسب برای محل‌هایی که در اثر تغییرات آب و هوایی و گذر زمان دچار ترک خوردگی شده است.
 3. اگر سطح زیر ایزوگام شرایط مطلوبی برای عایق کاری ندارد قبل از شروع نصب ایزوگام باید از قیر و پرایمر ایزوگام برای آماده سازی سطوح استفاده شود.
 4. اندازه گیری با دقت و بر اساس اصول تعیین شده قبل از انجام و نصب ایزوگام در محل مورد نظر صورت گیرد.
 5. بازکردن رول ایزوگام متناسب با اندازه مورد نیاز برای نصب ایزوگام بر روی سطوح. این کار باید وابسته به نوع بسته بندی و همین طور جنس ایزوگام بصورت اصولی با ابزار مخصوص انجام شود.
 6. نصب ایزوگام در این مرحله بر اساس نوع تخصص افراد و همین طور اصول تعیین شده صورت می‌گیرد.

 

نکات قابل توجه در هنگام نصب ایزوگام ساختمان

اجرای دستورالعمل نصب ایزوگام با یک سری نکات و اصول خاص همراه بوده که هر کدام در طول عمر ایزوگام و همین طور محافظت این عایق پوششی از بافت‌های ساختمانی تاثیر بسزایی دارد. بنابراین به نکاتی در این زمینه اشاره خواهیم داشت.

 • در هنگام انتخاب نوع ایزوگام به وضعیت آب و هوایی محل سکونت خود دقت داشته و با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید.
 • تمیز بودن سطح زیرین عایق کاری و همین طور نصب ایزوگام در دوام و چسبندگی آن تاثیر زیادی دارد.
 • توجه داشته باشید سطح همپوشانی تکه‌های ایزوگام در هنگام نصب نباید از 10 سانتی متر کمتر باشد.
 • بر روی قسمت‌های آب رو بهتر است بیش از یک لایه عایق  نصب شود.
 • برای ترمیم ایزوگام لکه‌های ایجاد شده در سطح آن را با حرارت پوشش داده و این کار را به دقت انجام دهید.
 • نصب ایزوگام برای سطوح مختلف با روش‌های گوناگونی همراه بوده بنابراین در هنگام نصب ایزوگام روی دیوار، سقف و کف مکان‌هایی مثل استخر به این نکات باید توجه ویژه داشت.
 • در شرایط جوی نامساعد مانند زمان بارش باران و برف اقدام به نصب ایزوگام نکنید.
 • تمامی مراحل نصب ایزوگام باید تحت نظارت افراد متخصص و مطلع از کار با دستگاه ایزوگام و نحوه نصب آن صورت گیرد.

 

ایزوگام بهتر است یا قیرگونی؟

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضد آب برای پوشش بام‌ها، استخر‌ها و دیوار‌ها است. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی تهیه می‌شود و به عنوان یک عایق با دوام شناخته شده است. قابل ذکر است قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است. در گذشته، برای عایق‌بندی رطوبتی بیشتر از قیرگونی بهره می‌بردند. ولی اکنون به دلیل سرعت، سهولت و دقت در نصب و عمر طولانی تر آن نسبت به روش‌هاي قدیمی‌تر و همین طور حفظ محیط زیست کاربرد بیشتری دارد.

 

 چگونه مرغوب بودن یک ایزوگام را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص مرغوب بودن و یا نبودن ایزوگام به نکات زیادی باید توجه کرد که ما سعی کرده‌ایم مهم‌ترین و ملموس‌ترین مشخصات را در زیر برای شما بیاوریم تا بتوانید به سادگی کیفیت ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید. پس برای آشنایی بیشتر با نشانه‌های ایزوگام نامرغوب با ما همراه باشید.

 • ایزوگام‌ها به دلیل استفاده از پودرهای معدنی باعث می‌شوند بوی گازوئیل صنعتی و یا مازوت در آن احساس شود اما در ایزوگام‌های نامرغوب بوی نامطبوعی ناشی از مواد بی‌کیفیت استفاده شده در آن احساس می‌شود.
 • یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای تشخیص مرغوب بودن و یا نبودن ایزوگام لمس ایزوگام است. اگر هنگام لمس ایزوگام لایه‌ای سیاه رنگ به دست منتقل شود آن ایزوگام مرغوب نبوده زیرا عدم انتقال رنگ نشان دهنده این است که مواد پلیمری و قیر استفاده شده در ایزوگام مرغوب هستند.
 • از آنجایی که ایزوگام عایق رطوبتی مقاوم است؛ پس در صورت کشش و تا شدن نباید به سادگی بشکند. حتما از مرغوب بودن ایزوگام مطمئن شوید زیرا ایزوگام نامرغوب عمر و استحکام ساختمان را کاهش می‌دهد.

 

انواع ایزوگام بر اساس نوع لایه‌های به کار رفته:

 • ایزوگام تک لایه: این نوع ایزوگام شامل پلی استر دوخته است و نسبت به نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری دارد.
 • ایزوگام دو لایه: شامل تیشو و پلی استر است که ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری است.

 

ایزوگام بر اساس پوشش آلومینیومی روی آن به دو دسته تقسیم می‌شود:

 • ایزوگام با روکش آلومینیوم: این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد.
 • ایزوگام بدون روکش آلومینیوم: این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس‌های بهداشتی، حمام و... به کار می‌رود.

 

بهترین نصاب ایزوگام را در "خدمت از ما" بیابید.

اگر به دنبال یک نصاب ایزوگام در ساختمان مدنظرتان هستید و آشنایی کمی نسبت به نوع انجام این کار دارید، با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" بهترین متخصصان و مشاوره‌ها را در این زمینه دریافت نمایید.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" علاوه بر معرفی شرکت‌های معتبر و فعال در زمینه نصب ایزوگام و ترمیم آن امکان مشاهده سوابق کاری و میزان رضایت کاربران از نحوه عملکرد آنها نیز امکان پذیر است. 

امتیاز دهید

4.94 امتیاز از 150 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ایزوگام

نظرات

شاهین رحیمی
شاهین رحیمی
4.8
21 خدمت موفق
ایزوگام
سیدمحسن حسینی

سلام ..واقعا آقای رحیمی با خواهرزاده خودشان استاد کار با وجدان و باشخصیتی هستند ..از ادب و متانت ایشان هر چقدر بگویم باز کم گفتم ..بسیار بسیار تمیز کار کردند و با وجدان کاری عالی ..دوستان واقعا اگر میخواهید کار بسیار عالی و خوب تحویل بگیرید با ایشان کار کنید ..من از آقای رحیمی خیلی خیلی متشکرم و پیش تمام دوستان و بستگان تبلیغ کار ایشان را خواهم کرد ..موفق باشید اقای رحیمی عزیز

رضا حسینی
رضا حسینی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
ایزوگام
سیاوش سلیمی

آقای حسینی فردی دلسوز، وقت شناس و منصف در انجام کار بودند. با هزینه ای به مراتب کمتر از قیمت پیشنهادی بقیه و در عین حال با کیفیت، کار رو انجام دادند و دقیقا همان مبلغی را که روی آن توافق کردیم دریافت کردند. از ایشان راضی هستیم و به بقیه توصیه میکنم.

شاهین رحیمی
شاهین رحیمی
4.8
21 خدمت موفق
ایزوگام
جولایی

بسیار از کار آقای رحیمی راضی بودم.ایشان سر موعد تعیین شده مراجعه نمودند و پشت بام منزلمون رو با کیفیت بالا و بسیار تمیز ایزوگام نمودند.کارشون پربرکت باشه ایشالله.

در این شهرها می توانید سفارش ایزوگام را ثبت کنید:

loading