نصب ایزوگام شیراز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان ایزوگام شیراز را مشاهده کنید.

دسترسی به 106 نصاب ایزوگام در شیراز

معرفی برترین نصابان ایزوگام در شیراز

نصب ایزوگام شیراز

ایزوگام شیراز

نصب ایزوگام در شیراز را از "خدمت از ما" بخواهید

نصب ایزوگام در شیراز به دلیل افزایش ساخت و ساز در این کلانشهر روز به روز در حال افزایش است. این امر باعث شده تا برای نصب ایزوگام در شیراز با کمبود نصاب ایزوگام حرفه‌ای در شیراز مواجه شویم و نصب ایزوگام در شیراز توسط نصاب‌های غیر ماهر و سودجو انجام شود.

از این رو در این مقاله اطلاعاتی درباره نصب ایزوگام، نکات مهم در نصب ایزوگام، قیمت ایزوگام در شیراز و همچنین دستورالعمل نصب ایزوگام در شیراز را ارائه می‌دهیم. ضمنا چنانچه به دنبال نصاب ایزوگام حرفه‌ای هستید، می‌توانید نصب ایزوگام در شیراز را با خیال راحت به "خدمت از ما" بسپارید.

شرکت "خدمت از ما" برای شما عزیزانی که در شهر شیراز زندگی می‌کنید خدمات زیادی را در نظر گرفته است که یکی از این خدمات نصب ایزوگام در شیراز می‌باشد. نصب ایزوگام از آن دسته کارهایی است که اگر توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است علاوه بر هزینه اضافی، مشکلات دیگری را نیز برای شما در پی خواهد داشت، پس باید این خدمت را به متخصص نصب ایزوگام در شیراز سپرد تا باکیفیت ترین خدمت را دریافت کرد.


 

قیمت نصب ایزوگام چگونه محاسبه می‌شود؟

ممکن است شما فکر کنید که با پیدا کردن آدرس کارخانه ایزوگام شیراز و خرید با قیمت تولید کنندگان ایزوگام و یا خرید از جایی که فروش عمده ایزوگام در شیراز را داشته باشد بتوانید قیمت نصب ایزوگام را پایین بیاورید اما اگر شما از خدمات نصب ایزوگام در شیراز که توسط "خدمت از ما" ارائه می گردد استفاده کنید دیگر نیازی به این همه زحمت و جستجو برای پیدا کردن مناسب ترین قیمت و اجرت نصب ایزوگام نخواهید داشت. همچنین کار نصب ایزوگام خود را به افراد ماهر و باتجربه می‌سپارید که باعث می‌شود در آینده مشکلی برای ایزوگام ساختمان شما پیش نیاید.

بنابراین شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن و یا سایت "خدمت از ما" در خواست خود را ثبت نمایید، با خیال آسوده نصب ایزوگام در شیراز و یا هر شهر دیگری را به ما بسپارید. به طور حتم با یکبار استفاده از خدمات ما برای همیشه از ما خدمت خواهید گرفت.

عوامل متعددی در قیمت نصب ایزوگام در شیراز وجود دارد، که هنگام محاسبه‌ی قیمت نصب ایزوگام در شیراز تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال می‌توان به تعداد نیروی مورد نیاز برای ارائه خدمت، نوع ایزوگام، محلی که به ایزوگام نیاز دارد، متراژ کار و ... اشاره کرد.


 

چگونه می‌توان خدمات نصب ایزوگام در شیراز را درخواست داد؟

شرکت "خدمت از ما" برای برقراری ارتباط راه‌های مختلفی را قرار داده است تا شما مشتریان عزیز در ثبت درخواست نصب ایزوگام در شیراز و یا برای کسب اطلاعات خود به مشکلی برنخورید و بتوانید به سادگی و در کمترین زمان خدمت مورد نیاز خود را درخواست دهید. شما می‌توانید خیلی ساده با ورودی به وب سایت "خدمت از ما" و یا نصب اپلیکیشن "خدمت از ما" از خدمات ما استفاده نمایید.

شما می توانید جهت ثبت درخواست خدمات مورد نیاز خود به عنوان مثال نصب ایزوگام در شیراز بدون نیاز به تماس تلفنی درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. متخصصان حاضر در "خدمت از ما" برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می کنند. شما پس از دریافت پیشنهاد قیمت به پروفایل متخصص مراجعه نموده از میزان مهارت و تخصص وی اطلاع کسب می کنید، همچنین گزینه مناسبی که "خدمت از ما" برای تصمیم گیری راحت تر شما برایتان فراهم نموده این است که می توانید به نظرات هر یک از مشتریان نسبت نحوه خدمات رسانی متخصص را مطالعه نموده و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید که با کدام متخصص کار کنید. حق انتخاب با شماست که جهت دریافت خدمات نصب ایزوگام در شیراز با کدام متخصص کار کنید.


 

چه قسمت‌هایی از ساختمان را حتما می‌بایست ایزوگام کرد؟

در این بخش با نکات مهم در نصب ایزوگام آشنا می شوید و همچنین دستورالعمل های نصب ایزوگام را که در چه مکان هایی به نصب ایزوگام احتیاج دارید بیشتر آشنا می شوید.

نصب ایزوگام بر روی دیوار

نصب ایزوگام بر روی دیوار بیشتر در مناطقی کاربرد دارد که بارش باران زیاد است. برای نصب ایزوگام بر روی دیوار حتما به نکات زیر توجه داشته باشید مانند ارتفاع دیوار، ایمن بودن داربست و موارد مشابه را مورد بررسی قرار می دهیم.

روش نصب ایزوگام روی دیوار به صورت زیر انجام می‌شود:

 1.  ابتدا تخته کار متناسب با ارتفاع را می‌گزاریم.
 2. رول ایزوگام را که به بالای دیوار گذاشته و 0.5 متر را به سمت بالا می‌کشیم و نگه می‌داریم.
 3. پشت ایزوگام را حرارت می‌دهیم تا به دیوار بچسبد.

نکته: دستور العمل نصب ایزوگام طریقه نصب ایزوگام روی پشت بام با روی دیوار یکی است و فرق چندانی ندارد. 

توصیه ایزوگام کار در شیراز به شما این است که از ایزوگام‌های فویل دار برای این کار استفاده کنید، زیرا با نصب ایزوگام فویل دار مزایایی مانند جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ساختمان، جلوگیری از اتلاف انرژی، زیباتر جلوه دادن نما و ظاهر ساختمان، جلوگیری از پوسیدگی سیمان برای ساختمان شما خواهد داشت.


 

نصب ایزوگام بر روی پشت بام

یکی از محل‌هایی که همه می‌دانیم حتما لازم است که نصب ایزوگام انجام شود پشت بام ساختمان می‌باشد ما در زیر نکاتی را که باید هنگام نصب ایزوگام پشت بام رعایت شود را بیان نمودیم:

 1. حتما در ابتدای کار نصب ایزوگام برای صاف و یکدست کردن پشت بام درزها و شکاف‌های پشت بام را پر کنید.
 2. بعد از پر کردن درزها باید 24 ساعت منتظر بمانیم تا مواد خشک شود و البته قبل از ایزوگام باید چک کنیم که هیچ گونه آلودگی روی آن نباشد
 3. شیب بندی لازمه باید رعایت شود. شیب بندی باید به گونه ای باشد که شیب به سمت آبروها باشد.
 4. در زیر سطوحی که منابع آبی مانند کولر و یا ناودان قرار دارد باید ایزوگام‌های تک لایه ای 2 متری نصب شود.

 

نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی و حمام

در مکان‌هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی از آنجایی که ممکن است آب در کف آن جمع شود و باعث به وجود آمدن مشکلاتی مانند ریزش سقف شود عایق کاری و نصب ایزوگام امری ضروری می‌باشد البته معمولا نصاب ایزوگام و ایزوگام کار در شیراز به دلیل خاصیت چسبندگی و ضخامت زیاد قیر گونی، از آن برای عایق بندی سرویس بهداشتی استفاده می‌کند اما برای عایق بندی این مکان حتما می‌بایست نکات زیر رعایت شود:

 1. تخریب کاری اولیه باید به گونه ای انجام شود که به سایر قسمت‌ها صدمه ای وارد نکند.
 2. از آنجایی که ممکن است لوله‌ها به دلیل حرارت زیاد مشعل دستگاه ایزوگام آسیب ببینند بهتر است لوله‌ها را با گچ بپوشانید.
 3. نباید برای برش لوله فاضلاب از مشعل ایزوگام استفاده نمود.

 

آیا میدانید قبل از نصب ایزوگام چه نکاتی باید رعایت شود؟

 • برای راحتی کار نصاب ایزوگام یا ایزوگام کار در شیراز بهتر است تمام اشیاء موجود مانند کولر، منبع آب، آنتن و ... را قبل از شروع کار برداشته تا مکانی آزاد برای نصب ایزوگام باشد.
 • قبل از نصب ایزوگام باید تمام آلودگی روی سطح را ازبین ببریم به همین منظور سطح را شستشو می‌دهیم و منتظر میمانیم که سطح به طور کامل خشک شود.
 • ترک‌های موجود روی سطح نباید بیشتر از یک سانتیمتر باشند که در صورت وجود این مشکل باید ترک‌ها را به وسیله خمیر ماستیک و یا سیمان پر کنیم.
 • زیر سازی‌های لازمه را باید روی سطح اعمال کنید.
 • مطمئن شوید که موادی که برای زیر سازی استفاده کرده اید خشک شده باشد و سپس برای نصب ایزوگام اقدام کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

صابر برهون
صابر برهون
4.5
3 خدمت موفق
ایزوگام
حسین سعیدی

خود ایشان ماهر و کار بلد هستند ولی شاگرد بی تجربه داشتند .

عبدالرحمن اسدی
عبدالرحمن اسدی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
ایزوگام
علی حسین شجاعی

عالی. تعهد. قیمت منصفانه و سرعت در کار و نظم ایشان

سجاد داورپنا
سجاد داورپنا
5.0
11 خدمت موفق
ایزوگام
محسن مرادی نژاد

کیفیت انجام کار عالی ، خوش قول بودن و حسن برخورد ، حرفه ای بودن در کار

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب ایزوگام، سایر خدمات فعال در شیراز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال شیراز
امتیاز دهید

4.83 امتیاز از 63 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای ایزوگام شیراز

 • ایزوگام شیراز
 • نصب ایزوگام شیراز
 • هزینه نصب ایزوگام شیراز
 • قیمت نصب ایزوگام شیراز
 • نصاب ایزوگام شیراز
 • قیمت ایزوگام با نصب شیراز
 • بهترین ایزوگام شیراز
 • قیمت رول ایزوگام شیراز
 • ایزوگام پلیمری شیراز
 • ایزوگام تک لایه شیراز
 • ایزوگام با روکش سنگ ریزه شیراز
 • نصب ایزوگام برش خورده شیراز
loading