سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس

ثبت درخواست " سرویس و تعمیر پکیج "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس

آیا برند سیستم گرمایش منزل، از نوع پکیج ایساتیس است؟ آیا پکیج ایساتیس شما دچار مشکل شده است؟ فکر می‌کنید برای سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس به کمک یک تکنسین ماهر نیاز دارید؟ آیا قصد دارید برای جلوگیری از تعمیر پکیج ایساتیس و خرابی آن، به طور سالانه به سرویس پکیج ایساتیس بپردازید؟ حال برای آشنایی با نحوه تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس، عیب یابی پکیج ایساتیس و همچنین شناخت رایج ترین خرابی پکیج ایساتیس در ادامه با مجله خدمت از ما همراه باشید.

 

عیب یابی پکیج ایساتیس را به دوش تکنسین‌های خبره بسپارید

عیب یابی پکیج ایساتیس بسته به میزان خرابی آن، می توﺍﻧﺪ ﻛﺎﺭ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﻳﺎ ﺳﺎﺩﻩ‌ای ﺑﺎﺷﺪ اما در هر صورت مهم‌ترین مرحله انجام تعمیرات پکیج ایساتیس است؛ که باید به متخصص آن سپرده شود تا مرحله عیب یابی پکیج ایساتیس به درستی و صحیح انجام شود. در واقع طبق این گفته، ﺑﺨﺶ مهمی ﺍﺯ ﻛﺎﺭ ﻋﻴﺐ ﻳﺎبی پکیج ایساتیس و شناخت خرابی پکیج ایساتیس، ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻭ روش‌های ﺧﺎصی ﻛﻪ ﺑﺮﺍی ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺭﻳﺸﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺮﺑﻮﻁ می‌ﺷﻮﺩ.

تعمیرکاران فعال در "خدمت از ما" روزانه با مشکلات متعددی از عیوب پکیج ایساتیس مواجه می‌شوند. همین امر باعث شده است که تجربه کاری آنها در عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس بیشتر شود.

سرویس پکیج ایساتیس چه زمانی نیاز است؟

 چنانچه آب مصرفی سرد و گرم می‌شود، باید پکیج سرویس و اسید شویی شود. همچنین زمانیکه پکیج سر و صدای شدیدی دارد و افت فشار وجود دارد، باید سرویس پکیج ایساتیس را انجام داد.

در واقع برای جلوگیری از ایجاد خرابی و تعمیر پکیج ایساتیس و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های سنگین برای تعمیر پکیج ایساتیس، به طور کلی سرویس پکیج ایساتیس باید به صورت دوره‌ای انجام شود. پکیج هر یک سال و نیم یک بار نیاز به سرویس و اسید شویی دارد.

 

تعمیر پکیج ایساتیس

 

خدمات سرویس پکیج ایساتیس 

 • شستشوی مبدل ها، بلوک ها، کیت تعمیر، لوله های رفت و برگشت دستگاه
 • نصب رسوب گیر بر روی دستگاه های بدون رسوب گیر
 • تعویض یا شستشوی فیلتر رسوب گیر پکیج
 • تنظیم گاز دستگاه و بررسی شعله پکیج
 • بازبینی دودکش
 • کنترل فن دستگاه
 • بررسی پمپ پکیج
 • کنترل سنسورهای مختلف داخل دستگاه

 

رایج‌ترین خرابی پکیج ایساتیس

خرابی و ایرادی که در پکیج ایساتیس ممکن است به وجود آید، از حاد تا ساده است. در ادامه متداول‌ترین مواردی که ممکن است منجر به خرابی و تعمیر پکیج ایساتیس شود، شرح داده‌ایم:

 

از متداول‌ترین خرابی پکیج ایساتیس، مشکل افت فشار آب پکیج ایساتیس

مشکل افت فشار آب پکیج ایساتیس یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای پکیج ایساتیس شما به وجود آید؛ وجود نشتی در پکیج حتی اگر خیلی کم باشد و همچنین باز گذاشتن شیر پر کن پکیج از دلایل افت فشار می‌باشد.

 

از رایج‌ترین خرابی پکیج ایساتیس: نشتی آب از پکیج ایساتیس

نشتی آب یکی از مشکلاتی است که در برخی از پیکج های ایساتیس به وجود می‌آید و علت آن خرابی و یا سوراخ بودن قسمتی از پکیج ایساتیس است. اگر با این مشکل مواجه شدید برای تعمیر پکیج ایساتیس می‌توانید شیلنگ‌ها و لوله‌ها را بررسی کنید اگر سوراخ بودند که باید تعویض شوند ولی اگر شل بودند می‌توانید آن‌ها را محکم کنید. در صورت سوراخ بودن مخزن پکیج ایساتیس، برای تعمیر پکیج ایساتیس میتوانید روی تکنسین های خدمت از ما حساب کنید.

 

یکی دیگر از رایج‌ترین خرابی پکیج ایساتیس: گرم نکردن پکیج ایساتیس

اگر با این مشکل مواجهه شدید؛ برای عیب یابی پکیج ایساتیس، باید جریان گاز را بررسی کنید که قطع نشده باشد و یا شعله گاز خاموش نباشد. در مرحله بعد باید فشار آب را بررسی کنید که کم یا زیاد نباشد. در اخر بررسی کنید که پکیج رسوب نگرفته باشد در این صورت باید به سرویس پکیج ایساتیس بپردازید.

 

یکی دیگر از خرابی‌های پکیج ایساتیس: روشن نشدن پکیج ایساتیس

روشن نشدن پکیج ایساتیس،میتواند به دلیل از کار افتادن برد پکیج ایساتیس باشد. همچنین ممکن است به دلیل عدم برق رسانی به برد پکیج، و یا عوامل دیگری پکیج روشن نشود. اگر خودتان در این کار تخصص ندارید، بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید. برای تعمیر پکیج ایساتیس می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و تکنسین ها ما کمک بگیرید.

 

یکی دیگر از خرابی‌های پکیج ایساتیس: ایجاد صداهای غیرطبیعی از پکیج ایساتیس

ایجاد صداهای غیر طبیعی از رایج ترین مشکلات پکیج ایساتیس است. صداهای غیرطبیعی که پکیج تولید می‌کند می‌تواند ناشی از هوا گرفتن و یا رسوب گرفتن پکیج باشد. اصلی‌ترین علتی که باعث بروز این مشکل می‌شود، هوا گرفتن پکیج ایساتیس است. برای تعمیر پکیج ایساتیس می‌توانید از تعمیرکاران و متخصصین کمک بگیرید.

 

سرویس پکیج ایساتیس

 

هواگیری پکیج ایساتیس چگونه است؟

هواگیری پکیج ایساتیس یکی دیگر از مشکلات رایجی است که ممکن است برای پکیج ایساتیس شما به وجود آید. برای هواگیری پکیج دیواری ایساتیس ابتدا پکیج را خاموش کنید. شیر هواگیری پکیج ایساتیس که در قسمت بالایی قرار داردرا با پیچ گوشتی یا آچار مخصوص باز کنید و انقدر باز نگه دارید که هوای آن تخلیه شودبعد از هواگیری پکیج دیواری ایساتیس و در زمان روشن شدن پکیج، پایین آمدن فشار را مشاهده نمایید

 

برای جلوگیری از تعمیر پکیج ایساتیس چه کنیم؟

 • تلاش کنید درجه گرمایش شوفاژ را تا آخر زیاد نکنید.
 • از محافظ برق برای جلوگیری از سوختن برد استفاده کنید.
 • اگر چند وقت یکبار فشار پکیج کم میشود حتما با سرویسکار تماس بگیرید
 • اگر پکیج شما بدون فن است حتماً در پشت بام کلاهک دودکش نصب کنید.
 • توجه کنید به هیچ وجه در فضای بالای پکیج چیزی قرار ندهید.
 • نهایتاً دو سال یکبار اسید شویی انجام دهید. نگذارید حتماً پکیج معیوب شود.
 • نصب سختی گیر و صافی برگشت در مسیر شوفاژ ها بسیار کمک کننده است.
 • از سرویسکار بخواهید تا شعله پکیج را تنظیم کند و کیفیت دودکش را کنترل کند.

 

کد خطاهای پکیج ایساتیس

همانطور که می دانید؛ امروزه پکیج‌های ایساتیس مانند سایر پکیج‌ها هوشمند شده‌اند و به راحتی مشکلات خود را به کمک یک کد کوتاه در صفحه نمایش، نمایش می‌دهند.

حال در ادامه م‌یخواهیم شما را با کد خطاهای پکیج ایساتیس آشنا کنیم.

 

 • ارور E0 در پکیج ایساتیس:

این ارور برای نمایش بروز مشکل در ورودی آب به پکیج ایساتیس است. برای برطرف کردن این ارور، شیر آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز است و در ادامه اگر مشکل برطرف نشد بررسی کنید که به وسیله رسوبات مسدود نشده باشد.


 • ارور E1 در پکیج ایساتیس:

این ارور مربوط به کم بودن فشار آب است. در زمانی که با این ارور در پنل پکیج نمایان شد؛ شیر آب کوچک که زیر پکیج قرار دارد را باز کنید و پس از اینکه فشار آب تنظیم شد آن را مجددا ببندید و تعمیر پکیج ایساتیس را به راحتی انجام دهید.


 • ارور E2 در پکیج ایساتیس:

این کد خطا جهت نمایش تشکیل نشدن شعله تعبیه شده است.اگر این خطا را مشاهده کردید؛ گاز ورودی پکیج را بررسی کنید و در مرحله بعد دکمه ریستارت پکیج را فشار دهید.


 • ارور E3 در پکیج ایساتیس:

این ارور برای نمایش خرابی سنسور ان تی سی پکیج است. در صورت مشاهده این ارور در صفحه نمایش پکیج ایساتیس تنها راه حل تعمیر پکیج ایساتیس این است که آن را تعویض کنید.


 • ارور E4در پکیج ایساتیس:

این کد ارور جهت نمایش خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی می‌باشد که حتما باید تعویض کنید


 • ارور E5 در پکیج ایساتیس:

این کد خطا بدان معنی است که دستگاه روی حالت تابستانه قرار گرفته است و آب را به درستی گرم نمی‌کند.


 • ارور E6 در پکیج ایساتیس:

اگر این خطا را مشاهده کردید، باید بدانید که پرشر فن و یا دودکش پکیح با مشکل روبه رو شده است و به درستی فعالیت نمی‌کند.


 • ارور E7 در پکیج ایساتیس:

این ارور به این معنا است که دمای پکیج ایساتیس بسیار بالا رفته است و از حد معمول خارج شده است. این مشکل چند علت متفاوت وجود دارد که باید عیب یابی پکیج ایساتیس برای آن انجام شود. علت این ارور؛ خرابی ترموستات، خرابی پمپ است که باید به تعمیر آن ها بپردازید.


 • ارور E8 در پکیج ایساتیس:

زمانی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که دلیل آن عدم ارتباط برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش پکیج می‌باشد که در این حالت باید ارتباط آن‌ها را با هم برقرار کنید در صورتی که در این کار تخصص ندارید بهتر است جهت تعمیر پکیج ایساتیس از نمایندگی‌های تعمیر پکیج ایساتیس و یا تکنسین های ماهر خدمت از ما کمک بگیرید.


 • ارور E9 در پکیج ایساتیس:

در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید متوجه شوید که محل جامپر S4 با مشکل رو به رو شده است و آن را باید تغییر دهید.


 • ارور EE در پکیج ایساتیس:

در صورتی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که علت آن خرابی دیپ سوئیچ و یا جامپر پکیج است که باید تنظیم شوند و در محل مناسب خود نصب شوند.

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس را به متخصصین بسپارید

تعمیر و سرویس پکیج در هر نوع و برندی که باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه اولاً باید به محض مشاهده هر گونه مشکل در روند کار دستگاه به فکر چاره آن بود و ثانیاً نباید از افراد غیرمتخصص برای تعمیرات آن کمک گرفته شود. حال اگر برای تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس به دنبال تعمیرکاران مجرب می‌گردید، درخواست خود را ثبت کنید تا لیستی از تکنسین ها به شما معرفی شوند.

4.5 امتیاز از 1300 رای


سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین