کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه

ثبت درخواست " دکوراسیون آشپزخانه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه

انتخاب کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه آرزو و خواسته هر کدبانویی را مبنی بر دسترسی کامل بر وسایل آشپزخانه و همین طور داشتن یک آشپزخانه جادار و منظم؛ برآورده می‌کند. استفاده از کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه که سبب به وجود آمدن نظم و ترتیب در فضای آشپزخانه می‌گردد، از پر طرفدارترین سبک دکوراسیون برای آشپزخانه می‌باشد.

کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه، انواع و طرح های مختلفی دارد.کابینت کشویی مدرن و کابینت کشویی ریلی آشپزخانه به دلیل رفع مشکل کنج کابینت آشپزخانه و علاوه بر آن استفاده کامل از فضای آشپزخانه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.کاربرد کابینت کشویی جدید با امکانات نصب درب ریلی برای جاسازی لوازم مختلف به طرز چشمگیری پیشرفت داشته است.این سبک از کابینت انواع و طرح های مختلفی دارد که در این مطلب علاوه بر عنوان کردن مزیت های استفاده از کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه به معرفی انواع این کابینت‌ها می پردازیم.

 

 

زمان آن رسیده که برای مدرن تر شدن آشپزخانه خود گامی برداریم، انتخاب کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه بهترین پیشنهاد ما به شماست.

 

معرفی کابینت های کشویی و ویژگی های آن

کابینت های معمولی به صورتی طراحی شده که به دلیل ارتفاع یکسان امکان قرار دادن ظروف به صورت تفکیک شده وجود ندارد، کابینت های کشویی با هدف تغییر در سیستم آشپزخانه و ایجاد فضای بهتر برای استفاده از فضای کم در آشپزخانه های کوچک و مرتب سازی و در دسته بندی لوازم در آشپزخانه های بزرگ طراحی و تولید شده و در ابعاد مختلف برای مصارف متفاوت عرضه می گردد.

 

معرفی کابینت های کشویی و ویژگی های آن

 

انواع کابینت‌های کشویی

در این قسمت به معرفی انواع کابینت کشویی و مزیت های هر کدام انتخاب کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه می پردازیم:

1-کابینت نگهداری فنجان‌ها

در بیشتر منازل از کابینت های بالایی برای نگهداری فنجان ها استفاده می‌شود، که دسترسی به آنها را مشکل می‌کند. کابینت های کشویی با عمق 18 تا 20 سانتی متر، برای این لوازم مناسب است و علاوه بر حفاظت، فنجان‌ها همیشه در دسترس بوده و حتی می توانید از فضای کنار آن برای نگهداری شکر،چای و یا قهوه استفاده نمایید.

 

کابینت نگهداری فنجان‌ها

 

2-کابینت نگهداری ظروف پخت و پز

کابینت های معمولی اکثرا فضایی برای نگهداری از ظروفی مثل قابلمه،تابه‌ها، یا ظروف پلاستیکی ندارند، و نگهداری درب این ظروف همیشه با چالش همراه است، و فضای داخلی کابینت همیشه نامنظم به نظر می‌آید. طراحی کابینت کشویی این مشکل را به راحتی برطرف نموده و این امکان را برای شما ایجاد کرده که از طراح کابینت خود بخواهید فضایی را برای نگهداری درب ظروف شما در نظر بگیرد. برای قرار دادن تابه ها هم می‌توانید از مدل ریلی کابینت‌های کشویی استفاده کنید.

 

کابینت نگهداری ظروف پخت و پز

 

3- کابینت نگهداری کارد و ابزار پخت و پز

بسیاری از ما تعدادی استند برای نگهداری کارد و ابزار پخت و پز روی کانتر آشپزخانه قرار داده ایم که علاوه بر اشغال فضای کانتر، فضای آشپزخانه را محدود می‌کند، انتخاب کابینت کشویی برای آشپزخانه برای این لوازم فضای داخلی آشپزخانه را بزرگ تر و مرتب تر می‌کند.یک حفره عمیق به اندازه 15 تا 20 سانتی متر در کناره این کابینت ها تعبیه شده که برای نگهداری چاقو می توان از آن استفاده کرد.

 

کابینت نگهداری کارد و ابزار پخت و پز

 

4-کابینت نگهداری سینی و تخته گوشت

جای سینی اصولا در اکثر آشپزخانه ها روی سینک و پشت شیر ظرف شویی می‌باشد، اما در طراحی های جدید و مدرنیته این می‌تواند یک وصله ناجور در فضای مرتب آشپزخانه شما باشد، بنابراین کابینت کشویی با طراحی فضایی بین کابینت ها برای جای گیری سینی و یک فضای ریلی برای تخته گوشت این مشکل را بطور کل برطرف کرده است.

 

کابینت نگهداری سینی و تخته گوشت

 

5-کابینت نگهداری مواد غذایی

استفاده از کشوی پایینی،کابینت های کشویی برای نگهداری سبزیجاتی مثل سیر، پیاز، و.... پیشنهاد ما به شماست. که در این حالت عطر و بوی این مواد غذایی حفظ می‌شود. و با توجه به قرار دادن قسمت هایی برای تبادل هوا در این کابینت ها امکان خراب شدن آنها خیلی کم است.

 

کابینت نگهداری مواد غذایی

 

6-کابینت نگهداری ادویه ها

یک کشو با قابلیت جا ادویه های مناسب، از دیگر مزیت های انتخاب کابینت های کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه می‌باشد.

 

کابینت نگهداری ادویه ها

 

7-کابینت نگهداری لوازم شست و شو

استفاده از فضای زیر سینک و قرار دادن یک کابینت کشویی با قفسه بندی های مجزا جهت استفاده مواد شست و شو و ضدعفونی کننده و حتی دستمال های حوله ای ایده‌ای مناسب و قابل اجرا با کاربرد طراحی این نوع کابینت ها می‌باشد.

 

کابینت نگهداری لوازم شست و شو

 

8-کابینت نگهداری سطل زباله

اهمیت به تک تک جزییات آشپزخانه عنصر اصلی داشتن یک فضای مدرن می‌باشد، پس طراحی کابینت نگهداری سطل زباله را در نظر داشته باشید، این نوع کابینت ها این امکان را نیز دارند.

 

کابینت نگهداری سطل زباله

 

9-کابینت نگهداری تبلت ها

استفاده از اینترنت و تکنولوژی در فضای آشپزخانه، مثل تمام زمینه‌ها امروزه مهم و ضروری می‌باشد، کابینت‌های کشویی با در نظر گرفتن فضایی برای نگهداری تبلت و موبایل با امکان وصل پریز و شارژ مستقیم این امکان را به شما می‌دهد؛ که این لوازم ضروری را بدون در معرض خطر بودن در دسترس داشته باشید.

 

کابینت نگهداری تبلت ها

 

معرفی مدل کابینت سوپرمارکت آشپزخانه

با نصب مدل کابینت سوپرمارکت در آشپزخانه می توانید یک انباری متحرک داشته باشید، شبیه سازی فضای سوپرمارکت در قسمتی از آشپزخانه دلیل نامگذاری این نوع کابینت است.این کابینت ها اصولا در کنار گاز یا یخچال جاسازی می‌شود.

 

معرفی مدل کابینت سوپرمارکت آشپزخانه

 

هدف معرفی کابینت های کشویی

هدف ما برای معرفی کابینت کشویی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما داشتن یک فضای مطلوب، مرتب و زیبا می‌باشد، با انتخاب کابینت کشویی برای دکوراسیون آشپزخانه خود مدرنیته و راحتی را در کنار هم داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1657 رای


دکوراسیون آشپزخانه
برای سرویس دکوراسیون آشپزخانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین