قیمت روز ایزوگام

ثبت درخواست " نصب ایزوگام "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
قیمت روز ایزوگام

قیمت روز ایزوگام

قیمت روز ایزوگام یا عایق رطوبتی از مناسبترین راه ها جهت جلوگیری از چکه کردن سقف خانه و به صورت کلی تر برای جلوگیری از ورود آب به سطوح مختلف استفاده می شود. اگر شما هم به فکر ایزوگام منزل خود هستید می توانید با ما تماس بگیرید و درباره نصب و قیمت روز ایزوگام از مشاوره متخصصین ما استفاده نمایید.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام عایق رطوبتی است که از فرآورده های نفتی و به صورت لایه ای تولید می شود. نام دیگر ایزام عایق رطوبتی پیش ساخته است که با توجه به داشتن خاصیت الاستیکی در برابر نفوذ آب مقاوم می باشد. با نصب ایزوگام در سطوح مختلف ساختمان از جمله دیواره، کف، بام و... از نفوذ آب به این سطوح جلوگیری می کنند.

 

اجزای تشکیل دهنده عایق رطوبتی

ایزوگام یا عایق رطوبتی پیش ساخته، همان طور که از اسمش پیداست بایداز موادی تشکیل شده باشد که رطوبت و آب را از خود عبور ندهد. برای این منظور این محصول را از تیشو ( فلت الیاف شیشه مسلح) و پلي‌استر و قير ( قیری که با پليمرهاي مخصوصي اصلاح شده است) می سازند تا خاصیت عایقی آن را تضمین کنند. کیفیت مواد به کار رفته در ایزوگام یکی از عوامل محل در قیمت روز ایزوگام می باشد.

 

نکات مهم خرید و بررسی قیمت روز ایزوگام

هنگام خرید و بررسی قیمت روز ایزوگام باید به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته در آن به دو نوع تقسیم میشود که در قیمت روز ایزوگامم تاثیر به سزایی دارد. انواع ایزوگام از نظر لایه ها:

   1. ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته که دارای لایه های ظریف تر و انعطاف پذیری بیشتری می باشد.) 

   2. ایزوگام دو لایه( شامل تیشو و پلی استر که ضخیم تر بوده و البته استحکام بیشتری دارد )

از عوامل موثر دیگر در قیمت روز ایزوگام، روکش آلومینیومی آن است، که با توجه به مکان مورد نظر برای عایق کار، یکی را انتخاب می کنید. ایزوگامی که دارای روکش آلومینیوم می باشد، برای ایزوگام پشت بام و سطوحی که در معرض تابش مستقیم آفتاب هستند استفاده می شود و نوع دیگر آن که بدون لایه آلومینیوم  است، بیشتر جهت عایق کاری های سرویس بهداشتی، پی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. پس قبل از تماس با متخصصین ما برای استعلام قیمت روز ایزوگام، مشخص کنید که کدام یک از انواع ایزوگام مورد احتیاج شما می باشد، تا ما با توجه شرایط مورد نظر مناسب ترین قیمت روز ایزوگام به شما ارائه دهیم.

4.5 امتیاز از 1743 رای


نصب ایزوگام
برای سرویس نصب ایزوگام از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین