ساخت آلاچیق و سایبان کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سازندگان آلاچیق و سایبان کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 165 سازنده آلاچیق و سایبان در کرج

ساخت آلاچیق و سایبان کرج

ساخت آلاچیق کرج | ساخت سایبان کرج

ساخت آلاچیق و سایبان کرج برای فضاهای ویلایی محبوبیت بسیار زیادی دارد. در واقع با طراحی و ساخت آلاچیق کرج و یا ساخت سایبان کرج می‌توان در فضایی کوچک سرپناهی آرامش‌بخش و لذت‌بخش برای ساکنان ایجاد کرد. ساخت آلاچیق و سایبان کرج با کمک متخصصان این حوزه از خرید آلاچیق آماده کرج مناسب‌تر است. چراکه ساخت آلاچیق در کرج و ساخت سایبان در کرج کاملا با توجه به فضای شما انجام می‌شود.

"خدمت از ما" به شما در پیدا کردن بهترین‌های طراحی و ساخت آلاچیق کرج و ساخت سایبان کرج کمک می‌کند. درخواست خود را ثبت کنید؛ از متخصصین ساخت آلاچیق در کرج و ساخت سایبان در کرج پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنید.

 

روش‌های ساخت آلاچیق کرج و ساخت سایبان کرج

ساخت سایبان در کرج و ساخت آلاچیق در کرج بر اساس سبک طراحی دسته‌بندی می‌شود. ساخت آلاچیق و سایبان در کرج با توجه به این سبک‌ها از نظر ظاهر با یکدیگر متفاوت است. در ادامه مدل‌های ساخت آلاچیق کرج و ساخت سایبان کرج را معرفی می‌کنیم:

 

1. ساخت آلاچیق در کرج؛ آلاچیق سنتی

این نوع از آلاچیق ارزان در کرج را تقریبا هر قشری می‌پسندد. ساخت آلاچیق در کرج در مدل سنتی معمولا شکل هندسی منظمی دارد و از جنس چوب است. هنگام ساخت سایبان کرج مدل سنتی می‌توان سقف آن را از چوب، الیاف طبیعی، نی، سفال، و یا مانند سازه‌های قدیمی از بتن یا آجر ساخت.

 

2. ساخت سایبان کرج؛ آلاچیق مدرن

ساخت آلاچیق و سایبان در کرج در این مدل معمولا برای ویلاهایی به سبک مدرن و دوبلکس انجام می‌شود. ساخت سایبان در کرج به شکل مدرن اکثرا مکعبی یا غیر منتظم است. مدل‌ها آلاچیق فلزی پیش‌ساخته معمولا مدرن هستند و از تزئینات مینیمال در آنها استفاده می‌شود. هنگام ساخت سایبان در کرج، سقف آن معمولا به صورت مسطح ساخته می‌شود.

 

3. طراحی و ساخت آلاچیق کرج؛ آلاچیق پرگولا

طرلحی و ساخت آلاچیق کرج مدل پرگولا برای ساختمان‌های مدرن و باغ‌ها بسیار محبوب است. پرگولا نوعی از آلاچیق است که سقف آن پوشیده نیست، و سقف در واقع نقش سایه‌بان یا شیدر را دارد. برای پوشاندن سقف پس از ساخت آلاچیق در کرج مدل پرگولا از گیاهان بالارونده مانند یاس رونده یا درخت انگور استفاده می‌کنند.

 

4. ساخت آلاچیق چوبی در کرج؛ آلاچیق زندگی

ساخت سایبان کرج مدل زندگی در ویلاهای بزرگ، کاخ ویلاها و پنت هاوس ساختمان‌های مجلل رایج است. جنس این آلاچیق‌ها معمولا چوبیست که جذابیت آن را بالا می‌برد. ساخت آلاچیق و سایبان در کرج در این مدل دارای امکانات رفاهی مانند مبلمان، وسایل پذیرایی، آشپزخانه‌ای محدود و رختکن است.

 

5. ساخت سایبان در کرج؛ آلاچیق قابل حمل

ساخت آلاچیق در کرج در این مدل در هر سبک از ویلا کاربرد دارد. آلاچیق‌های قابل حمل دارای سازه‌ای جمع شونده، انعطاف‌پذیر و سبک هستند که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر موقعیتی از آنها استفاده کنید. در ساخت سایبان کرج مدل قابل حمل، معمولا سقف آنها از پارچه‌های نایلونی سبک و ضد آب ساخته می‌شود.

 

قیمت ساخت آلاچیق و سایبان کرج

همانطور که حدس می‌زنید، قیمت ساخت آلاچیق و سایبان کرج با توجه به نوع، متریال‌های استفاده شده در ساخت و متراژ آن متفاوت خواهد بود. در بازار هم می‌بینید که قیمت آلاچیق پیش‌ساخته فلزی با قیمت آلاچیق آماده کرج که از جنس چوب باشد، متفاوت است. علاوه بر خود قیمت ساخت آلاچیق کرج و قیمت ساخت سایبان کرج، امکانات درون آنها نیز هزینه‌ای جداگانه دارند؛ امکاناتی مانند، صندلی‌های ثابت، میز، باربیکیو، آب‌نما، توری و غیره.

شما می‌توانید بدون نهایی کردن سفارش‌تان برای ساخت آلاچیق و سایبان در کرج، قیمت ساخت آلاچیق چوبی در کرج، آلاچیق آماده کرج، قیمت آلاچیق پیش‌ساخته فلزی و... را از فعالان این حوزه در بازار آنلاین "خدمت از ما" استعلام کنید.

 

علاوه بر درخواست برای ساخت آلاچیق و سایبان در کرج، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما کرج، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

معرفی برترین سازندگان آلاچیق و سایبان در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

بهزاد شیراوند
بهزاد شیراوند
4.2
4 خدمت موفق
ساخت آلاچیق و سایبان
خانم غلام

سلام متخصصی باهوش توانا و بسیار منصف.وفردی بسیار باادب ممنون ازشون واز این اپلیکیش که چنین افرادی رو برای خدمت به مردم انتخاب کردن ممنون

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر ساخت آلاچیق و سایبان، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای ساخت آلاچیق و سایبان کرج

 • ساخت آلاچیق کرج
 • ساخت سایبان کرج
 • هزینه ساخت آلاچیق کرج
 • قیمت ساخت سایبان کرج
 • ساخت آلاچیق در حیاط خانه کرج
 • ساخت آلاچیق در پست بام کرج
 • ساخت سایبان مغازه کرج
 • ساخت سایبان بدون پایه مزاحم کرج
 • ساخت سایبان متحرک کرج
loading