قیمت ساخت آلاچیق و سایبان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت آلاچیق و سایبان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ساخت آلاچیق و سایبان نیاز دارید؟

ساخت آلاچیق و سایبان را به متخصصش بسپار

ساخت آلاچیق (pergola) و ساخت سایبان از جمله خدمات تابستانی بسیار جذاب در طراحی دکوراسیون حیاط و خانه‌های ویلایی است. اگر عاشق دورهمی در فضای باز هستید، در ساخت سایبان ساده تردید نکنید. شاید بپرسید از کجا متخصص ساخت آلاچیق و ساخت سایبان پیدا کنم؟ یا اینکه چطور بفهمم آلاچیق از چه جنسی مناسب فضای حیاط یا پشت بام خانه‌ام است؟ و یا اینکه هزینه ساخت آلاچیق فلزی کمتر است یا چوبی؟

برای پاسخ به این سوالات باید در نظر بگیرید که عوامل مختلفی بر  ساخت الاچیق با کمترین هزینه موثر هستند که می توانند هزینه ساخت آلاچیق را افزایش یا کاهش دهند. شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان در «خدمت از ما»، ضمن مشورت با بهترین متخصصین ساخت آلاچیق و ساخت سایبان، هزینه ساخت سایبان و آلاچیق را طبق درخواست خود دریافت کنید.

علاوه بر استعلام رایگان قیمت ساخت آلاچیق چوبی، فلزی و ...، سایر شرایط برای انتخاب فرد کاربلد هم فراهم است، از جمله امکان بررسی سوابق کاری و نظرات و امتیازات مشتریان پیشین آنها. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره ساخت الاچیق با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت بیشتر صحبت کنیم.

 

ساخت آلاچیق و ساخت سایبان ( pergola) ارزان

 

 

مزایای ساخت آلاچیق یا سایبان چیست؟

داشتن سایبان و یا ساخت آلاچیق جدید، علاوه بر زیبایی زیادی که به خانه یا محیط باغ یا فضای مد نظر شما می‌دهد، باعث می‌شود که ملک شما را برای خریداران بسیار جذاب کند. استفاده از آلاچیق در فضای بیرونی ساختمان، به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان که بخواهید و در هر شرابط آب و هوایی، به راحتی از فضای بیرونی ساختمان استفاده کنید.

یکی از نکات مهم در ساخت آلاچیق این است که می توان آن را با متریال‌های مختلفی ساخت، از جمله آلاچیق فلزی، آلاچیق چوبی، شیشه ای و... ؛ به همین دلیل شما می‌توانید قیمت ساخت آلاچیق را با تغییر متریال و موارد دیگر، کاهش داده و ساخت الاچیق را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

 

چه زمانی به متخصصان ساخت آلاچیق و سایبان نیاز دارید؟

پرگولا (pergola) یا همان سایبان، علاوه بر زیبایی زیادی که به محیط باز حیاط، باغ یا پشت بام سبز می‌دهد، یک حریم دوستانه برای مهمانی‌های فضای باز ایجاد می‌کند.

اگر تصمیم به ساخت آلاچیق در باغ و ویلا یا ساخت سایبان ساده در محوطه حیاط منزل دارید، یا به دنبال چند ایده جدید برای ایجاد تغییر در فضای قبلی الاچیق حیاط یا سایبان پشت بام (روف گاردن) هستید، به یک متخصص ساخت آلاچیق و ساخت سایبان نیاز دارید.

برای انتخاب متخصص ساخت آلاچیق و ساخت سایبان باید نهایت دقت را داشته باشید. «خدمت از ما» با ارائه یک بستر اصولی و کاربردی در راستای ایجاد ارتباط بین کاربران و متخصصان ساخت آلاچیق و سایبان، آمادگی لازم را برای راهنمایی کاربران در این زمینه دارد.

 

قیمت ساخت آلاچیق و ساخت سایبان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ساخت آلاچیق به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی برای ساخت آن مشخص کرد، تغییر همین عوامل است که  ساخت الاچیق با کمترین هزینه را ممکن می‌کند. در واقع ساخت سایبان بر اساس مواردی مانند نوع ساختمان، اندازه‌ آلاچیق و سایبان مدنظر، طرح درخواستی، مواد اولیه و تجهیزات لازم متغیر است.

ساخت آلاچیق و ساخت سایبان از آن جایی که به محل زندگی و سلامت شما مرتبط است، حساسیت بالایی دارد. با ثبت سفارش در بازار آنلاین «خدمت از ما»، امکان استعلام رایگان هزینه برای مشتریان فعال می‌شود. کاربران می‌توانند به راحتی از افراد متخصص در زمینه ساخت آلاچیق و سایبان، با توجه به سفارش ثبت‌ شده، حدود هزینه را دریافت کنند.

این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند ساخت الاچیق را با کمترین هزینه انجام دهند. در ادامه عوامل موثر بر هزینه ساخت آلاچیق فلزی، قیمت ساخت آلاچیق چوبی و ... را بیشتر بررسی می‌کنیم، تا ایده بهتری از هزینه خدمات این حوزه داشته باشید.

 

ساخت الاچیق با کمترین هزینه

 

ساخت الاچیق با کمترین هزینه در «خدمت از ما»

ساخت آلاچیق و ساخت سایبان در حیاط منازل و خانه‌های ویلایی علاوه بر داشتن امکانات رفاهی، در صورت ساخت اصولی روی چهره منزل نیز تاثیر می‌گذارد. استفاده از مواد اولیه و تجهیزات مناسب، در کنار رعایت اصول فنی در ساخت آلاچیق و ساخت سایبان اهمیت زیادی دارد. این امر حساسیت بالای انتخاب افراد متخصص برای انجام این پروژه‌ها را نشان می‌دهد.

برای ساخت الاچیق با کمترین هزینه، شما باید متریالی ارزان تر، طرحی ساده تر و ابعادی کوچکتر برای ساخت آلاچیق در نظر بگیرید. علاوه بر آن اگر فردی فنی هستید و اصول کامل ساخت آلاچیق را میدانید و به خوبی ایمنی را در ساخت آن رعایت می‌کنید، بهتر است این کار را خودتان انجام دهید. به این صورت نیازی نیست که هزینه ساخت آلاچیق را پرداخت کنید و این امر به کمتر شدن هزینه ساخت کمک می‌کند.

همه ما به افراد متخصص در زمینه ساخت آلاچیق و ساخت سایبان دسترسی نداریم. اگر هیچ فرد آشنایی را نشناسیم، یا سررشته‌ای هم از اینکار نداشته باشیم، شرایط از این هم پیچیده‌تر می‌شود، نمی‌توان معیار انتخاب را تنها بر اساس هزینه ساخت آلاچیق فلزی گذاشت و صرفا به دنبال ساخت الاچیق با کمترین هزینه بود، بلکه باید معیارهای دیگر را هم بشناسیم.

 

قیمت ساخت آلاچیق

 

عوامل موثر بر ساخت آلاچیق با کمترین هزینه

از مهمترین عوامل موثر بر بر قیمت ساخت الاچیق، نوع متریال استفاده شده در آن است. سبک های مختلفی برای ساخت آلاچیق وجود دارد، اما اصولا دو سبک کلی در ساخت الاچیق محبوبیت بیشتری پید کرده است، یکی ساخت آلاچیق فلزی و دیگری، ساخت سایبان چوبی می باشد. به همین دلیل، در این بخش علاوه بر عوامل موثر بر هزینه ساخت آلاچیق، به بررسی هزینه ساخت آلاچیق فلزی و چوبی هم می‌پردازیم.

 

ابعاد آلاچیق عامل موثر بر هزینه ساخت آلاچیق

یک عامل مهم و مشخص در ساخت الاچیق با کمترین هزینه، ابعاد و اندازه انتخابی شماست. در واقع هرچه ابعاد آلاچیق بیشتر باشد، میزان متریال مصرفی، زمان و نیروی کار برای آن افزایش پیدا می‌کند و در نهایت روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل برای ساخت الاچیق با کمترین هزینهف بهتر است که ابعاد الاچیق را کوچکتر در نظر بگیرید.

 

تاثیر کیفیت مصالح در هزینه ساخت آلاچیق

هر چه جنس و نوع مصالح مسرفی بهتر باشد، ایمنی و دوام آلاچیق بیشتر می‌شود و در ادامه هزینه ساخت الاچیق هم افزایش پیدا می کند، به همین دلیل اگر بودجه لازم برای ساخت آلاچیق را دارید، حتما از مواد و متریال با کیفیت استفاده کنید، اما اگر به دنبال ساخت الاچیق با کمترین هزینه هستید، می توانید از مصالح معمولی تر و ارزان‌تر استفاده کنید. ساخت آلاچیق با بلوک، یکی از همین موارد است.

 

طرح انتخابی، عامل موثر بر ساخت الاچیق با کمترین هزینه

گاهی اوقات طراحی هایی که برای الاچیق انجام می‌شود، خیلی منحصر‌به‌فرد و خاص است و حتی دارای چندین فضای مجزا می‌باشد، در چنین مواقعی زمان اجرای آن، مصالح و لوازم مورد نیاز آن و همچنین میزان نیروی کار برای اجرای آن هم افزایش پیدا می‌کند.

اگر به دنبال ساخت الاچیق با هزینه کمتر هستید، کافی است که به دنبال طراحی و ساخت یک الاچیق ساده و زیبا باشید.

 

هزینه ساخت آلاچیق فلزی

اگر به دنبال ساخت الاچیق با کمترین هزینه هستید، شاید فلز بهترین متریال برای پروژه شما باشد. به دلیل استحکام بالا و چالش بیشتر برای کار با آن، هزینه ساخت آلاچیق فلزی کمی بالاست؛ اما همچنان بسیار معقول است. همچنین مقاومت بالای آن و دوامی که از خود نشان می‌دهد، ارزش مبلغ پرداختی را جبران می‌کند.

از اندازه سایبان و آلاچیق که بگذریم (به عنوان یک فاکتور ثابت در محاسبه هزینه این خدمات)، طراحی مدنظر شما نیز تاثیر بالایی در هزینه ساخت آلاچیق فلزی دارد. مثلا هرچه جزئیات طرح شما بیشتر باشد، هزینه بالاتر خواهد رفت. ترکیب آن با شیشه‌های خاص نیز می‌تواند هزینه ساخت آلاچیق فلزی و البته جذابیت آن را افزایش دهد.

 

ساخت الاچیق با بلوک

 

قیمت ساخت آلاچیق چوبی

همه ما می‌دانیم که چوب چه متریال کلاسیک، شیک و گران‌قیمتی است، بنابراین، برای ساخت الاچیق با کمترین هزینه، چوب بهترین گزینه نیست. با این حال اگر شرایط مناسب برای ساخت سایبان چوبی را دارید، لحظه‌ای درنگ نکنید! قیمت ساخت آلاچیق چوبی بیشتر از هر عامل دیگری به نوع و مقدار چوب مصرفی بستگی دارد.

نکته: چنانچه مایل به ساخت الاچیق با کمترین هزینه هستید، سراغ طرح‌هایی با ستون کمتر بروید.

 

آشنایی با نحوه ساخت آلاچیق 

امروزه امکان ساخت آلاچیق و ساخت آلاچیق چوبی برای محوطه‌های نسبتا کوچک مانند حیاط تا خانه‌های باغی و ویلایی به یک اندازه وجود دارد. آلاچیق و سایبان در سبک‌ها و انواع چوبی، فلزی، شیشه‌ای و بلوکی وابسته به نوع ساختمان و نحوه کاربردی آلاچیق ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورتی که محیط مناسب باشد، در کنار ساخت الاچیق با کمترین هزینه می‌توانید اقدام به طراحی فضای سبز نیز کنید. چند نمونه از انواع ساخت آلاچیق و ساخت سایبان را در ادامه معرفی کرده‌ایم.

 

انواع طرح‌های مختلف آلاچیق

ساخت آلاچیق و سایبان بسته به کاربرد، محل ساخت و طرح‌های ارائه شده می‌تواند متفاوت باشد. موارد دیگر تنوع در ساخت آلاچیق و ساخت سایبان به مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد.

 

ساخت آلاچیق باغی

این سبک ساخت آلاچیق و ساخت سایبان برای محیط‌هایی مثل خانه باغ‌ها کاربرد دارد. استفاده از طرح‎های متناسب با محیط برای ساخت آلاچیق در این نوع بسیار اهمیت دارد. آلاچیق باغی در نمونه‌های مختلف چوبی، فلزی و ... ساخته و به مشتریان عرضه می‌شود.

 

قیمت ساخت آلاچیق چوبی

 

ساخت آلاچیق مخصوص حیاط

این نمونه از ساخت آلاچیق بیشتر برای فضاهای کوچک مانند حیاط منزل و محوطه ویلا در نظر گرفته شده است. آلاچیق‌های حیاط بر اساس سلیقه افراد می‌تواند مدرن یا ساده باشد و با مواد اولیه مختلفی ساخته شود، از چوب و فلز گرفته تا پروفیل و غیره.

 

ساخت آلاچیق با بلوک

جنس مواد اولیه ساخت آلاچیق و ساخت سایبان می‌تواند بلوکی، سنگی، شیشه ای و یا چوبی باشد. نمونه‌های مختلفی از ساخت آلاچیق با بلوک موجود و قابل نصب در محیط‌های مختلف است. در چنین آلاچیق‌هایی نصب درب و پنجره نیز انجام می‌شود. نصب پنجره دوجداره برای چنین آلاچیق‌هایی هم منجر به کاهش صدای ورودی و لذت بیشتر شما از تماشای محیط می‌شود. علاوه بر آن ساخت آلاچیق با بلوک هزینه کمتری را هم دارد.

 

ساخت سایبان ساده

انواع سایبان ساده برای مصارف مختلف در محل‌های گوناگون ساخته و عرضه می‌شوند. اندازه سایبان و همین‌طور محل نصب آن تا حد زیادی در نحوه ساخت سایبان تاثیر دارد. با این وجود، هزینه آن معمولا از ساخت الاچیق با کمترین هزینه نیز اقتصادی‌تر است.

 

ساخت سایبان پارکینگ

برای جلوگیری از آفتاب سوختگی خودرو و کثیف شدن آن، ساخت سایبان پارکینگ برای حیاط خانه ضروریست. ساخت سایبان با کمترین هزینه، علاوه بر به صرفه بودن، از هزینه کردن برای ترمیم رنگ خودرو جلوگیری می کند.

 

هزینه ساخت آلاچیق فلزی

 

مزایای دریافت قیمت ساخت آلاچیق از "خدمت از ما"

 اینجاست که مزیت ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن و سایت «خدمت از ما» خود را نشان می‌دهد. ثبت سفارش رایگان در این پلتفرم، چالش‌هایی از جمله، انتخاب متخصص مسلط به اصول ساخت آلاچیق و همچنین یافتن فردی قابل اطمینان را رفع می‌کند. هر چیزی که باید درباره یک متخصص بدانید در «خدمت از ما» وجود دارد، هزینه پیشنهادی، سوابق کاری، نظر مشتریان گذشته او و سایر موارد.

علاوه بر آن ثبت سفارش در "خدمت از ما" شامل موارد زیر می‌باشد:

  • دسترسی و دانستن قیمت پیشنهادی متخصصین پیش از نهایی کردن سفارش.
  • دریافت قیمت ساخت آلاچیق، از 5 متخصص به طور همزمان.
  • امکان ثبت در خواست، به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته.
  • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" از نحوه کار متخصص و رضابت مشتری.

 

نحوه ثبت سفارش ساخت آلاچیق و ساخت سایبان در «خدمت از ما»

با ثبت سفارش در «خدمت از ما» به‌صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت، در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ با متخصصان ساخت آلاچیق و ساخت سایبان در ارتباط باشید.

پس از شرح درخواست، و مشخص کردن طرح و سبک مدنظر و فضایی که پروژه در آن انجام می‌شود، بر اساس سوالاتی که در ابتدای ثبت سفارش پاسخ می‌دهید، 5 متخصص ساخت آلاچیق، بعد از چند دقیقه به رایگان هزینه ساخت آلاچیق فلزی، قیمت ساخت آلاچیق چوبی و ... را برای شما ارسال می‌کنند.

حالا کافی است با بررسی پروفایل هر متخصص و نظرات کاربران قبلی، بهترین فرد برای ساخت الاچیق و سایبان را انتخاب کنید و در کمال آرامش کار ساخت آلاچیق با کمترین هزینه را به کاردان بسپارید.

4.5 امتیاز از 1481 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت آلاچیق و سایبان

نظرات

حسین سالاروند
حسین سالاروند
5.0 (از 10 نظر)
11 خدمت موفق
ساخت آلاچیق و سایبان
حسین سالاروند

سلام واقعا فکرشو نمیکردم اینقدر کارش عالی باشه ولی ازلحاظ طراحی وانجام کار خیلی باتجربه است ووقت شناس

حسین علیپور
حسین علیپور
5.0 (از 78 نظر)
94 خدمت موفق
ساخت آلاچیق و سایبان
ایمان اصفهانی

من ازکارشون خیلی راضی بودم. جوانی مودب و خوش برخورد هستند و کاررو تمیزوباکیفیت در کمترین زمان ارائه میدن. وطبق قول و قرار هم عمل میکنن. در کل از مصاحبت با ایشان خوشبخت شدم

سید هاشم رضوی
سید هاشم رضوی
5.0 (از 19 نظر)
36 خدمت موفق
ساخت آلاچیق و سایبان
اصغر مقدم

سلام آقای رضوی بسیار مودب و با اخلاق، وقت شناس ، خوش قول و انعطاف پذیر هستند. راهنمایی های فنی موثری هم در طراحی کردند.از اخلاق و طرز کار ایشان کاملا راضی هستم.

در این شهرها می توانید سفارش ساخت آلاچیق و سایبان را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"