ساخت سایبان پارکینگ

ثبت درخواست "ساخت آلاچیق و سایبان"
ساخت سایبان پارکینگ

ساخت سایبان پارکینگ با هدف نگهداری بهتر از انواع ماشین در طرح‌ها و ابعاد مختلف ایجاد شده است. سایبان پارکینگ خودرو و طراحی سقف پارکینگ و محاسبات ابعاد سایبان ماشین از مواردی است که در هنگام سفارش ساخت سایبان پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. ساخت سایبان تنها مختص پارکینگ نیست، امروزه ساخت سایبان درب حیاط با هدف محافظت از رنگ و ترکیبات به کار رفته در درب ساختمان در نظر گرفته شده است. ساخت سایبان پارکینگ بدلیل نقش حفاظتی آن از خودرو مدنظر باید بصورت اصولی و استاندار صورت گیرد.

 

رعایت اصول ایمنی و حفاظتی با توجه به سازه انتخابی برای ساخت سایبان پارکینگ بسیار اهمیت دارد. انواع سایبان پارکینگ برای ماشین‌های مختلف با توجه به ابعاد ماشین و تعداد خودرو‌های قرار گرفته در زیر سایبان قابل طراحی و ساخت است.

 

ساخت پارکینگ ارزان - دتایل سایبان پارکینگ

 

ساخت سایبان پارکینگ

ساخت سایبان پارکینگ برای مصارف شخصی یا عمومی در مکان‌های مختلف با در نظر داشتن نگهداری و حفظ انواع خودرو از تغییرات آب و هوایی مثل طوفان، باران شدید، صاعقه و در نهایت تابش مستقیم نور خورشید صورت می‌گیرد. مکان قرارگیری سایبان پارکینگ و طراحی سقف پارکینگ با توجه به فضای اختصاص داده شده، تعداد و ابعاد ماشین‌ها در نظر گرفته می‌شود.

 

ساخت سایبان پارکینگ - سایبان پارکینگ خودرو

 

ساخت سایبان پارکینگ، با طراحی‌های مختلف، و زیبا علاوه بر تاثیر بر نمای ساختمان از انواع خودرو در مقابل پرتاب اشیا و دیگر حوادث طبیعی احتمالی محافظت می‌کند. تمامی موارد گفته شده در قالب اهداف ساخت سایبان پارکینگ در نگهداری و حفظ کیفیت رنگ و بدنه ماشین تاثیر دارد. در این مطلب به ارائه انواع ساخت سایبان مخصوصا برای ماشین پرداخته و نکات مهم در این خصوص را به اشتراک می‌گذاریم.

 

موارد کاربردی ساخت سایبان پارکینگ

با شنیدن عنوان ساخت سایبان پارکینگ نهایت عملکرد سازه ایجاد شده برای همه افراد مشخص است. اما موارد کاربرد سایبان پارکینگ با توجه به نوع ماشین‌ها و محل قرارگیری سایبان پس از ساخت بسیار متنوع است. در مجاورت کارخانه‌ها، زمین‌های زراعی، برخی ساختمان‌های اداری و همین طور منازل مسکونی ویلایی و آپارتمانی شرایط ساخت سایبان پارکینگ با موازین و اصول متفاوتی در نظر گرفته شده است.

 

موارد کاربردی ساخت سایبان پارکینگ

 

بعنوان مثال برای ساخت سایبان پارکینگ در حیاط منزل استفاده از اهرم دیوار بسیار تاثیرگذار است و یا در انتخاب طراحی ساخت سایبان پارکینگ مجاورت یک کارخانه کاربرد سازه‌های مقاومتی بیشتر کاربرد دارد. بنابراین نوع کاربردی ساخت سایبان پارکینگ در ایجاد انواع این نوع سایبان تاثیر مستقیم دارد. از پر کاربردترین استفاده‌های ساخت سایبان پارکینگ می‌توان به منازل ویلایی و یا آپارتمانی که فضای کافی برای ساخت پارکینگ سقف دار مجهز را ندارند، اشاره داشت.

انواع ساخت سایبان پارکینگ

همانطور که اشاره داشتیم نوع کاربرد ساخت سایبان پارکینگ بر انواع آن تاثیر دارد، اما منظور ما از بیان این جمله چه می‌باشد. ابعاد، محاسبات دقیق، نوع سازه انتخابی، آب و هوای یک منطقه و تعداد ماشین تخمینی برای قرار گرفتن در زیر سایبان خودرو همگی در ساخت سایبان پارکینگ نقش دارند. اما اصلی ترین نقش را نوع خودرو و ابعاد و تعداد ماشین در کنار سازه انتخابی در تعیین نوع سایبان ایفا می‌کند.

 

انواع ساخت سایبان پارکینگ - سایبان همراه خودرو

 

بنابراین با توجه به موارد بیان شده انواع سایبان پارکینگ را می‌توان به دو صورت زیر مورد بررسی قرار داد.

 

ساخت سایبان پارکینگ بر اساس ابعاد ماشین

بطور حتم ساخت سایبان پارکینگ برای یک خودرو شخصی با یک کامیون یا چندین خودرو مسافربری عمومی تفاوت دارد. ابعاد ماشین و همین طور مساحت مورد نیاز برای پارک خودرو و پوشاندن تمامی سطح ماشین با توجه به تعداد و نوع خودرو در طراحی و ساخت سایبان پارکینگ در این حالت تاثیر دارد. بنابراین طراحی و ساخت سایبان پارکینگ خودرو شخصی در حیاط یک منزل با یک مکان عمومی تفاوت دارد.

 

ساخت سایبان پارکینگ بر اساس ابعاد ماشین

 

ساخت سایبان پاکینگ بر اساس سازه انتخابی

 علاوه بر زیبایی و به کارگیری روش‌های مختلف طراحی سقف پارکینگ برای انواع سایبان، استحکام و مواد اولیه به کار رفته برای ساخت سایبان پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. کاربرد اصلی سایبان در این حالت، حفظ انواع خودرو از آسیب‌های احتمالی است. بنابراین سقف پارکینگ و مواد سازنده بدنه پارکینگ هر دو باید از مواد خام و اولیه با کیفیت و مستحکم باشند. این امر خود یک عامل ایجاد تمایز بین انواع ساخت سایبان پارکینگ به حساب می‌آید.

 

ساخت سایبان پاکینگ بر اساس سازه انتخابی

 

استفاده از پوشش upvc و دیگر سازه‌ها فلزی و غیر فلزی مستحکم برای ساخت سایبان پارکینگ با توجه به محل قرارگیری ساختمان‌ها قابل انتخاب و استفاده برای طراحی سقف و بدنه سایبان پارکینگ هستند. این بدین معناست که سازه‌ها و طرح کاربردی برای ساخت و طراحی سقف سایبان پارکینگ در حیاط با مکان‌هایی مثل ساختمان‌های تجاری، کارخانه‌ها و دیگر مواردی از این قبیل تفاوت دارد.

 

مهم ترین ویژگی ساخت سایبان پارکینگ در منازل

استفاده از طراحی مناسب برای ساخت سایبان پارکینگ در کنار آلاچیق و سایبان‌های نصب شده در حیاط بر روی دکوراسیون محوطه منزل تاثیر مثبت دارد.در این قسمت به بررسی ویژگی‌های ساخت سایبان پارکینگ در منازل که بیشترین کاربرد ساخت سایبان را به خود اختصاص داده است می‌پردازیم.

  • طراحی سقف پارکینگ با الگو گرفتن از اشکال هندسی خاص و انواع طرح‌های منحنی و زاویه‌دار
  • استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و ضد زنگ برای ساخت بدنه مستحکم
  • کاربرد پوشش سقف پارکینگ از نوع upvc یا انواع سقف‌های پلی کربنات و پلیمری
  • ایجاد طراحی‌های جذاب و مناسب بر سقف برای انواع سایبان پارکینگ
  • به کارگیری خلاقیت در انتخاب انواع سازه چوبی و فلزی برای ایجاد هماهنگی بین لوازم به کار رفته در حیاط منزل و ساخت سایبان پارکینگ

 

مهم ترین ویژگی ساخت سایبان پارکینگ در منازل و محاسبات پارکینگ فلزی خودرو

 

مصارف مختلف استفاده از سایبان

امروزه علاوه بر ساخت سایبان پارکینگ می‌توان به استفاده گسترده انواع سایبان درب حیاط، سایبان پنجره، سایبان گلخانه و مواردی از این قبیل اشاره داشت. استفاده از سایبان مانند آلاچیق در انواع خانه باغی‌ها و یا منازل حیاط دار همانند سایبان بر روی تراس و بالکن برای ایجاد یک فضای مناسب بسیار کاربرد داشته است.

 

مصارف مختلف استفاده از سایبان

 

ساخت سایبان پارکینگ به دلیل حساسیت بالایی که در هنگام حفاظت از انواع خودرو دارد، باید با انجام محاسبات دقیق و استفاده از سازه‌های مرغوب تحت نظارت افراد متخصص صورت گیرد. توجه به این نکته در داشتن یک سایبان پارکینگ خودرو مناسب و با کیفیت بسیار تاثیر دارد.

ساخت آلاچیق و سایبان
برای سرویس ساخت آلاچیق و سایبان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading