قیمت طراحی فضای سبز در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی فضای سبز" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی فضای سبز نیاز دارید؟

طراحی فضای سبز را به متخصصش بسپار

یکی از خدماتی که به شدت به مهارت و دانش نیاز دارد، طراحی فضای سبز است. در واقع می‌توان گفت طراحی و اجرای فضای سبز، تلفیق علم، هنر و باغبانی است و کمتر کسی پیدا می‌شود تمامی این مهارت‌ها را یک جا داشته باشد. اکنون اگر برای اجرای فضای سبز حیاط، طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی، طراحی فضای سبز ویلا، طراحی سبز شهری و ... به دنبال یک طراح و مجری فضای سبز می‌گردید پس روی ما حساب کنید. 

 

طراحی فضای سبز

 

چرا باید طراحی و اجرای فضای سبز را به متخصص سپرد؟

 ضرورت سپردن طراحی فضای سبز به یک متخصص، به دلیل این است که این کار به شدت به مهارت و دانش نیازمند است و اجرای غیر اصولی و غیر حرفه ای آن، تبعات بدی را به همراه می‌آورد. مثلا یکی از ارکان اصلی فضای سبز، طراحی و اجرای سیستم آبیاری و آبنما است. نداشتن طرح مناسب و عدم اجرای اصولی آن ممکن است آسیب جدی به فضای سبز و ساختمان‌های مجاور وارد کند.اگر حداقل به یکی از موارد زیر فکر می‌کنید برای طراحی و اجرای فضای سبز اقدام کنید:

 • ایجاد محیطی آرامش بخش با هزینه ای مناسب 
 • استفاده از فضاهای خالی و بلااستفاده در مجتمع مسکونی و آپارتمان
 •  ایجاد فضای بسیار زیبا و چشمگیر برای منازل ویلایی
 • درختکاری و گلکاری اصولی در فصول مختلف در باغ و ویلای شخصی


خدماتی که تاکنون برای طراحی فضای سبز ارائه شده است:

تاکنون "خدمت از ما" خدمات طراحی و اجرای فضای سبز ویلا، اجرای فضای سبز حیاط، طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی، طراحی فضای سبز ویلا، طراحی فضای سبز پارک و ... را با قیمتی مناسب ارائه داده است. حال اگر شما قصد دارید محوطه ای زیبا برای خود بنا کنید، پس این کار را به متخصصان "خدمت از ما" بسپارید. تمامی متخصصان تجربه‌های زیادی در طراحی و اجرای فضای سبز دارند.

 

طراحی و اجرای فضای سبز


معرفی معتبر‌ترین شرکت طراحی فضای سبز در "خدمت از ما"

یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی فضای سبز، برگزیدن شرکت طراحی فضای سبز خوش نام و مطرح است. شرکت طراحی فضای سبز با بهره از متخصصینی مجرب در زیر یک سقف، به شما عزیزان طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند.

از جمله خدماتی که شرکت طراحی فضای سبز به شما عزیزان ارائه می‌دهد، می‌توان به طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی، اجرای فضای سبز حیاط، طراحی فضای سبز پارک و محوطه سازی فضای سبز اشاره کرد.


 

خدمات طراحی محوطه و اجرای فضای سبز در "خدمت از ما"

 • طراحی و نصب آبنما، برکه، آبشار و سیستم آبیاری باغچه
 • چمن کاری و گلکاری در محوطه
 • طراحی و اجرای انواع آلاچیق و سایه بان
 • مراقبت و نگهداری باغچه
 • ساخت و اجرای دیوار سبز و روف گاردن
 •  درختکاری زینتی سازگار با محیط
 • طراحی و اجرای باغ شیشه‌ای، باغ آبی
 • نورپردازی برای طراحی فضای سبز

 

هزینه طراحی فضای سبز چقدر است؟

نحوه محاسبه هزینه طراحی فضای سبز به عوامل متفاوت و متعددی بستگی دارد. در ادامه برای شما به شرح عوامل اثرگذار بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز و قیمت هر متر مربع طراحی فضای سبز پرداخته‌ایم.

 

محاسبه هزینه طراحی فضای سبز

شما در "خدمت از ما" می‌توانید پس از ثبت سفارش، از بهترین متخصصین طراحی فضای سبز در شهر خود به رایگان قیمت بگیرید. متخصصین متناسب با پروژه موردنظر شما، اقدام به محاسبه هزینه طراحی فضای سبز می‌کنند و حدود هزینه را به شما اعلام می‌کنند.

 

عوامل اثرگذار بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز یا هزینه احداث فضای سبز

 

ایده برای طراحی فضای سبز

یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر هزینه اجرای محوطه سازی، طرحی است که از تجمیع ایده مدنظر شما و ایده متخصص شکل می‌گیرد.

به تبع مواردی مانند آبشار مصنوعی و ... بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز اثر می‌گذارد.

 

طراحی فضای سبز

متراژ محل مدنظر

با توجه به متراژ محوطه‌ای که شما عزیزان مدنظر دارید، تعرفه طراحی محوطه سازی تغییر می‌کند.


نوع گل و گیاهان

یکی از عوامل دیگر اثرگذار بر هزینه طراحی باغچه، نوع گیاهانی است که در فضای سبز شما به کار برده می‌شود.

برخی گیاهان با توجه به زیست‌بوم خاص و کمیاب بودنشان، به صورتی مشهود بر تعرفه طراحی محوطه سازی اثر می‌گذارند.


مراقبت و نگه‌داری از فضای سبز

در صورت تقاضای شما عزیزان از متخصص، قراردادی به منظور نگه‌داری و مراقبت از فضای سبزِ طراحی شده، منعقد می‌شود که بر روی قیمت هر متر مربع طراحی فضای سبز اثر می‌گذارد.مزایا و روند طراحی فضای سبز در "خدمت از ما"

متخصصان حرفه ای "خدمت از ما" پس از بازدید از محل، اقدام به طراحی فضای سبز می‌کنند. سپس بر اساس سلیقه شما، امکانات محل موردنظر و پیشنهادات حرفه ای خود، کار طراحی را آغاز می‌کنند. طراحی‌های صورت گرفته طبق آخرین متد طراحی فضای سبز است.

 • استفاده از لوازم و متریال باکیفیت بالا در اجرای فضای سبز
 • انتخاب فرد متخصص و باتجربه در زمینه طراح فضای سبز
 • برآورد هزینه‌های معقول و متناسب با بودجه مشتری
 • همکاری با فرد متخصص و حرفه ای برای محوطه سازی و اجرا

 

طراحی فضای سبز ویلا

 

اصول طراحی فضای سبز


چگونگی طراحی و اجرای فضای سبز مورد نظر شما بسته به شرایط و محل مورد نظر متفاوت است. اندازه فضای مورد نظر و اینکه محیط داخل ساختمان بوده و یا در فضای آزاد در نحوه و چگونگی طراحی و اجرای فضای سبز اهمیت بسزایی دارد. به عنوان مثال ممکن است شما دارای یک باغچه بزرگ در حیاط منزل ویلایی خود بوده و هیچ محدودیتی در طراحی و نصب آبنما، استخر، حوضچه، جویهای آب و سیستم آبیاری قطره ای نداشته و بتوانید طراحی و اجرای فضای سبز را بدون محدودیت اجرا نمائید. این مورد با زمانی که شما دارای یک فضای بسته در داخل خانه بوده و یا دارای یک باغچه کوچک در حیاط مجتمع خود هستید به کلی متفاوت است. آنچه اهمیت دارد این است که متخصصان طراحی و اجرای فضای سبز "خدمت از ما" پس از بازدید از محل شما و شنیدن ایده‌ها و نظرات شما اقدام به طراحی بهترین گزینه نموده و پس از تائید و اعمال نفطه نظرات شما از نگاه کارشناسی اقدام به اجرا می‌نمایند.

کاربرد طراحی و اجرای فضای سبز غیرشخصی


کاربرد طراحی و اجرای فضای سبز به نوع نیاز و کاربری شما مرتبط است. چنان چه شما در محل سکونت خود و یا محل کار خود دارای فضای بلا استفاده‌ای بوده و می‌خواهید که فضای آرام و دلنشین برای خود مهیا نمائید می‌توانید به منظور اهداف شخصی اقدام به این کار نمائید. همچنین در برخی موارد طراحی و اجرای فضای سبز جهت مقاصد حرفه‌ای اجرا می‌شود. به عنوان مثال صاحبان کسب و کار در تالار، باغ رستوران، هتل، بیمارستان، کلینیک، شهربازی و یا فضاهای عمومی مانند پارک‌ها، بزرگراه‌ها، مناطق جنگلی و کوهستانی و به طور خلاصه هر مکانی که امکان اجرای فضای سبز داشته باشد نیازمند به ارائه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز هستند. ایجاد یک فضای زیبا، صدای گوش نواز آب و هوای با طراوت و پاکیزه ای و عاری از آلودگی از پیامدهای فضای سبز است. مکان‌های خصوصی و عمومی با توجه به نوع کاربری خود نیازمند طراحی و اجرای فضای سبز مختص خود بوده و انواع مختلف طرح‌ها و برنامه‌ها را می‌توان به تناسب فضا در آنها به کار برد.

کاربرد فضای سبز در مکان‌های تجاری


در مکان‌های تجاری و خدماتی فضای سبز یکی از اصول جذب مشتری و احساس رضایت وی از خرید محصول و یا خدمات به شمار می‌رود. در واقع ایجاد حس رضایت در مشتری از خرید خود یکی از راههای حفظ مشتریان و افزایش مشتریان جدید بوده، از این رو صاحبان کسب و کار به این مقوله اهمیت زیادی می‌دهند. پس از تشریح ضرورت و کاربرد طراحی فضای سبز به هزینه اجرای آن به شرح ذیل می‌پردازیم.

4.5 امتیاز از 2056 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی فضای سبز

نظرات

عباس علی نودهانی
عباس علی نودهانی
5.0 (از 21 نظر)
34 خدمت موفق
طراحی فضای سبز
یلدا تشکری

با تشکر از جناب آقای عباسعلی نودهانی، بسیار پرتلاش، با نظم و سلیقه و حرفه ای بودند. سمپاشی فوق العاده حرفه ای و تمیز انجام دادند. ایشون رو به شدت توصیه میکنم.

ابوالقاسم جمالی
ابوالقاسم جمالی
5.0 (از 75 نظر)
108 خدمت موفق
طراحی فضای سبز
یسنا ج

ممنون و تشکر از ایشان و همکاران ایشان سر وقت حاضر شدند به موقع و با نظم کار رو انجام دادند با بهترین و علم و دانش زیاد در مورد همه موارد فضای سبز راهنمایی و کارها رو انجام دادند. تشکر از اقای جمالی 🙏🌹

Narges Farokhzade
Narges Farokhzade
5.0 (از 10 نظر)
11 خدمت موفق
طراحی فضای سبز
N Farokhzade

کارشان عالی و تمیز بود کاربلد هستند و باغچه ی مرا خیلی خوب طراحی و اجرا کردند. ممنونم از خودشان و کارگرهایشان

در این شهرها می توانید سفارش طراحی فضای سبز را ثبت کنید: