قیمت نصب و تعمیر مه پاش در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب و تعمیر مه پاش" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب و تعمیر مه پاش نیاز دارید؟

نصب و تعمیر مه پاش را به متخصصش بسپار

نصب و تعمیر مه پاش یکی از راهکارهایی جدید برای مقابله با گرمای شدید در محیط کار و منزل در فصول گرم سال است. از آنجایی که نصب انواع کولر، پنکه و دستگاه تهویه تنها در محیط‌های بسته تاثیر داشته، انواع مه پاش بیشترین کاربرد را برای جریان هوای مطبوع و خنک در محیط‌های روباز دارد.

نصب مه پاش به دنبال استفاده از این قابلیت در تهویه هوای محیط‌های باز، گلخانه‌های منزل و موارد مشابه به یکی از خدمات نصب سیستم تهویه و خنک کننده در بین افراد تبدیل شده است. هزینه بالای خرید این دستگاه بر اهمیت رعایت اصول در نصب و تعمیر مه پاش افزوده و از این رو انتخاب یک تکنسین در این زمینه در ضرورت بخشیده است.

 

بازار آنلاین "خدمت از ما" همراستا با گسترش دایره نیاز‌های افراد و به روز شدن سیستم‎‌های سرمایشی محیط شرایط را برای برقراری ارتباط با افراد متخصص در زمینه نصب و تعمیر مه پاش فراهم آورده است.

 

دستگاه مه پاش چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از بررسی اجمالی نحوه نصب و تعمیر دستگاه مه پاش به معرفی این دستگاه و نحوه کاربرد آن به اختصار می‌پردازیم. دستگاه مه پاش با تبدیل قطرات آب به ریز قطره یا شبنم و پاشیدن آن به محیط اطراف در ایجاد خنکی و رطوبت در محیط تاثیر بسزایی دارد.

در یک تعریف علمی تر دستگاه مه پاش را می‌توان با این عبارت تعریف کرد که : دستگاه مه پاش یا فوگر (fogger) با استفاده قانون گرماگیری فیزیک به تهویه هوای محیط می‌پردازد. این دستگاه رطوبت ساز با بهره مهندی از یک پمپ قوی که به الکتروموتور متصل است پس از مکش آب از منبع و فشرده ساختن، آن را به سمت نازل پمپاژ می ­کند.

 

نصب مه پاش در مزارع

 

دستگاه مه پاش تنوع کاربردی بالایی از جمله استفاده و نصب در گلخانه‌های خانگی و محیط‌هایی مثل حیاط و باغچه دارند، اما بیشترین میزان نصب آن را می‌توان در رستوران‌ها، کافه‌ها و بالکن، و همین طور دامداری و مرغذاری در کنار دیگر صنایع برشمرد.

نصب دستگاه مه پاش علاوه بر تهویه مناسب هوای محیط در جریان بوی مطبوع و ضدعفونی محیط‌های عمومی نقش پر رنگی دارد. همین موارد استفاده بر اهمیت و ضرورت نصب و تعمیر مه پاش در بین دیگر سیستم‌های تهویه افزوده است.

یکی از رایج ترین موارد استفاده از نصب مه پاش برای تامین رطوبت مورد نیاز برای زعفران، قارچ و دیگر مزارع مشابه است که هزینه آبیاری این قبیل مزارع را در حد بالایی کاهش می‌دهد.

 

انواع مه پاش برای نصب در محیط

مه پاش ها در دو نوع پرفشار و کم فشار طراحی شده و قابل نصب است. تفاوت این دو نوع مه پاش در نحوه نصب و ابزار مورد نیاز آن‌هاست. به نوعی که در مه پاش کم فشار نیازی به استفاده از پمپ فشاری قوی نیست و با اتصالات دو طرفه به شیر آب می توان به میزان دلخواه رسید.

 

نصب مه پاش در رستوران

 

اگر فشار آب خیلی ضعیف باشد می توانید با پرداخت هزینه کمی برای قیمت پمپ مه پاش خانگی این مشکل را برطرف کنید. برای مه پاش پر فشار اما حتما باید از پمپ های فشار قوی استفاده کرد.

در حالت کلی انواع دستگاه مه پاش را می‌توان به نمونه های زیر دسته بندی کرد: 

 

1.مه پاش رستوران یا خانگی

رایجترین نمونه نصب دستگاه مه پاش را می‌توان در رستوان‌ها و مصارف خانگی مشاهده نمود. تلطیف کردن هوای محیط و از بین بردن میکروب از بارزترین موارد استفاده از این قابلیت در محیط‌های عمومی با این سبک است. 

 

2.مه پاش گلخانه

از مه پاش گلخانه برای آبرسانی و ایجاد محیط مرطوب برای شبیه سازی محیط طبیعی در گلخانه‌های امروزی استفاده می‌شود. 

 

3.مه پاش سالن قارچ 

نصب دستگاه مه پاش در سالن پرورش این قبیل گیاهان برای ایجاد رطوبت ساز قارچ کابرد دارد.

 

4.مه پاش تفریحی 

در محیط‌های مثل استخرهای شخصی، پارک‌های آبی و استخرهای عمومی از این سبک دستگاه‌ها استفاده می‌شود. 

 

5.مه پاش با کاربردی سمپاشی 

از قابلیت دستگاه مه پاش تنها برای ایجاد قطرات زیر آب استفاده نمی‌شود. گاها نمونه‌های تجهیز شده به سمپاشی این دستگاه برای از بین بردن آفات و حشرات در محیط‌های کشاورزی استفاده می‌شود. 

 

6.مه پاش برای مرغداری و گاوداری

یکی از راههای خنک نمودن دام و طیور و کم کردن تلفات ناشی از گرمای بیش از حد محیط گاوداری و مرغداری خصوصا در فصول گرم سال از دستگاه مه پاش مخصوص این محیط‌ها بهره می‌برند. 

 

7.مه پاش برای اسپری عطر و گلاب 

یکی دیگر از کاربردهای پمپ مه پاش پخش کننده بوی عطر و گلاب بوده که با پر کردن مخزن این دستگاه با انواع عطر و گلاب می‌توان رایحه مطبوعی را در محیط‌های عمومی انتقال داد. 

 

نحوه عملکرد مه پاش در مصارف خانگی و صنعتی

در پنج گام زیر نحوه عملکرد مه پاش که در طریقه نصب مه پاش تاثیر بسزایی داشته را به خاطر بسپارید:

  • نوع آبیاری محیط به صورت قطره قطره و به شکل زیرقطره است.
  • نحوه کارکرد با دریافت انرژی از منبع تغذیه باطری که بصورت موتور چرخشی (مکانیکی) یا شیر برقی (نوع دیجیتالی) است.
  • قابلیت تنظیم مدت زمان آبیاری و فاصله بین دو آبیاری با پیچ­ های سلکتوری روی دستگاه
  • مجهز به به فیلتر آب با قابلیت تنظیم فشار کاری
  • ورودی و خروجی دستگاه با اندازه مشخص

 

مزایای ثبت سفارش نصب و تعمیر دستگاه مه پاش در "خدمت از ما"

با توجه به اینکه نصب و تعمیر مه پاش را در ردیف دیگر سیستم‌های سرمایشی و تهویه در نظر دارند، بنابراین انتخاب افراد متخصص در نصب و راه اندازی آن‌ها در کاربرد بهینه و مطلوب این دستگاه تاثیر بسزایی دارد.

عدم اطلاع کافی از پروسه نصب مه پاش گاها افراد را با مشکلاتی از قبیل نصب غیر اصولی علی رغم پرداخت هزینه بالا مواجه کرده و حتی با آسیب احتمالی به دستگاه در هنگام نصب همراه بوده است. تمامی این موارد بر اهمیت انتخاب یک تکنسین آموزش دیده در این زمینه می‌افزاید.

 

نصب مه پاش در گلخانه

 

دسترسی به افراد و شرکت‌های متخصص و فعال در زمینه نصب و تعمیر مه پاش برای همه افراد به یک اندازه آسان و راحت نیست. در این شرایط نصب اپلیکیشن "خدمت از ما" و همین طور ثبت سفارش از طریق سایت برای شناسایی افراد متخصص در این زمینه یک پیشنها اصولی به شمار می‌آید.

با یک ثبت سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" بدون صرف وقت و هزینه اضافی با مشاهده سوابق کاری افراد و نظرات کاربران درباره عملکرد آنها بهترین متخصص را برای نصب و تعمیر مه پاش انتخاب کنید.

 

قیمت نصب و تعمیر مه پاش بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

از آنجایی که نصب و تعمیر مه پاش مصرف آب و برق را به طرز محسوسی کاهش می دهد و صرفه اقتصادی بالایی داشته هزینه تهیه و نصب آن با معیارهای خاصی همراه است. متراژ محیط، دمای محیط، نوع دستگاه، جنس و مدل نازل ها و دیگر موارد مرتبط از جمله عوامل تعیین کننده قیمت نصب مه پاش و در ادامه تعمیرات آن است.

بسیاری از افراد تمایل دارند قبل از اقدام به دریافت خدمات نصب و تعمیر مه پاش از قیمت تخمین زده شده و حدودی راه اندازی این سیستم تهویه مطلع شوند. "خدمت از ما" با در نظر داشتن امکان استعلام قیمت رایگان برای مشتریان از کارشناسان فعال و تکنسین‌های متخصص نصب و تعمیر مه پاش این امکان را برای افراد متقاضی استعلام قیمت قبل از انجام کار فراهم کرده است.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش آنلاین و رایگان در "خدمت از ما" برای درخواست خدمات از شرکت‌های تاسیساتی برای نصب و تعمیر مه پاش و راه اندازی اصولی آن در محیط‌های نامبرده از طریق اپلیکیشن و سایت اقدام کنید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب و تعمیر مه پاش