قیمت سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز نیاز دارید؟

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز را به متخصصش بسپار

سرسبز بودن محیط اطراف ما و مشاهده گیاهان طبیعی باعث افزایش آرامش و شادابی می‌شود اما نگهداری و پرورش گیاهان کاری حساس و زمان گیر است. اجرا کردن سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز می‌تواند تا حد زیادی زمان مورد نیاز برای نگهداری گیاه را کاهش دهد. با آبیاری فضای سبز محل سکونت خود باعث می‌شوید گیاهان سرزنده تر و شاداب‌تر باشند. آبیاری هوشمند گیاهان با توجه به نوع و میزان آب مورد نیاز هر گیاه صورت می‌گیرد و این باعث بهبود فرایند رشد گیاه می‌شود.

 


سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز به صورت آبیاری هوشمند

در سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز شما دیگر نیازی نیست زمان خود را برای آبیاری گیاهان بگذارید. در این سیستم میزان مصرف آب شما تا 70% کاهش یافته و همچنین رشد گیاهان شما بهتر خواهد شد.

آبیاری فضای سبز روی پشت بام که به نام روف گاردن شناخته می‌شود از خدمات پر درخواست "خدمت از ما" است. از مرحله طراحی و اجرا تا قسمت گل کاری و اجرای سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز را برای شما در "خدمت از ما" انجام می‌دهیم.ی

 

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

 

اصول آبیاری فضای سبز

آبیاری فضای سبز در تابستان و زمستان متفاوت می‌باشد. نوع گل‌های تابستانی و زمستانی و همچنین میزان درجه هوا بر روی میزان نیاز گیاه به آب تاثیر دارد.

آبیاری فضای سبز در تابستان

 • بهترین زمان آبیاری فضای سبز در تابستان قبل از غروب و قبل از طلوع خورشید است، زیرا دما در آن ساعات متعادل بوده و میزان تبخیر آب پایین است و گیاهان می‌توانند میزان آب مورد نیاز خود را به راحتی دریافت کنند.
 • در زمان آبیاری فضای سبز از پاشیدن آب روی برگ گیاهان خود داری کنید زیرا این کار باعث پژمردگی و آفت گیاهان می‌شود.
 • مدت زمان آبدهی در تابستان مهم می‌باشد اگر شما گیاهان خود را در گلدان کاشته‌اید باید در مدت زمان های کوتاه تر از باغچه به آن‌ها آب دهید زیرا گلدان ها آب کمتری را ذخیره می‌کنند.
 • اگر سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز ندارید باید به باغچه‌های خود در تابستان به گونه‌ای آب بدهید که آب به آرامی در خاک نفوذ کند تا خاک مرطوب در کنار ریشه گیاه باشد.
 • آب پاشید بر روی گیاهان در زمان آبیاری فضای سبز باعث می‌شود لایه‌ای از دوده بر روی گیاه بنشیند و در بلند مدت مشکلاتی مانند ریزش برگ را برای گیاهان درست بکند.

آبیاری فضای سبزی در زمستان

 • گیاهان در زمستان به آب کمتری نیاز داند. در زمستان‌ها بهتر است درختان را 2 تا 3 بار در ماه آبیاری عمیق بکنید.
 • اگر در منطقه سکونت شما در زمستان‌ها باران یا برف می‌بارد نیاز به آبیاری درختان ندارید.
 • در زمستان ها آب زیادی به گیاه ندهید زیرا باعث خفگی ریشه گیاه و پوسیدگی آن می‌شود.
 • برای گیاهان کوچک که در خواب زمستانی هستند آب زیادی نیاز نیست، می‌توانند با کمترین آبیاری تا انتهای فصل سرما زنده بمانند.

 


سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز چه کاربردی دارد؟

در سیستم های آبیاری باغچه و فضای سبز شما دیگر نیازی نیست صبح زود از خواب بیدار شده و یا در غروب ها زمان استراحت خود را برای آبیاری گیاهان‌تان بگذارید. در سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز تمامی مراحل آبیاری به صورت اتوماتیک انجام شده و شما با خیال راحت می‌توانید آبیاری فضای سبز خود را به این سیستم بسپارید.

 

آبیاری فضای سبز

 

خرید سیستم آبیاری هوشمند

اگر علاقه‌مند به اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای باغچه منازل خود هستید در "خدمت از ما" نیروهای متخصص که کار ساخت آبیاری قطره‌ای ساده تا پیشرفته را برای شما انجام می‌دهند.

اگر برای اجرای سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز تصمیم گرفته اید در ادامه اطلاعاتی در مورد کارکرد این سیستم به شما می‌دهیم.

 • سیستم آبیاری هوشمند با داشتن زمان بندی دقیق و اطلاع از نوع گیاه شما به صورت خودکار در تمام ساعات شبانه روز فعال بوده و مراقبت از گیاهان شما را بر عهده دارد.
 • در سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز میزان مصرف آب شما تا 70% کاهش می‌یابد زیرا در زمانی آبیاری می‌کند که دمای هوا مناسب است و گیاه بیشترین میزان آب مورد نیاز خود را دریافت می‌کند.
 • سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز در هر محلی که شما علاقه‌مند به کاشت گیاه باشید اجرا می‌شود.
 • اگر بخواهید بر روی پشت بام روف‌گاردن بسازید می‌توانید برای آبیاری از سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز استفاده کنید.
 • اگر می‌خواهید آب کمتری برای آبیاری باغچه خود مصرف کنید و همچنین دغدغه خشک شدن گیاهان و درختان باغچه خود را نداشته باشید.

 

سیستم آبیاری باغچه

 

هزینه سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

هزینه خرید سیستم آبیاری هوشمند و اجرای آن برای آبیاری فضای سبز و باغچه یکی از موارد تاثیر گذار در تصمیم خریدار می‌باشد.

1- متراژ زمینی که در آن می‌خواهید سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز را اجرا کنید بسیار مهم است و تاثیر زیادی بر روی قیمت کار می‌گذارد.

2- نوع سیستم‌هایی که شما آن را درخواست می‌دهید تاثیر در قیمت کار شما دارد:

 • سیستم آبیاری زیرزمینی.
 • طراحی و اجرای آبیاری سطحی
 • طراحی و اجرای آبیاری زیر زمینی.
 • طراحی و اجرای سیستم آبیاری بارانی
 • طراحی و اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای
 • طراحی و اجرای سیستم آبیاری تحت فشار

3- تجهیزات مورد نیاز هم یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار است. مانند: منبع آب، لوله کشی آب، گلدان، خاک و ... .

 


برای درخواست و اطلاع از هزینه ساخت سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز خانه خود می‌توانید در "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت کنید و به رایگان از متخصصین قیمت بگیرد.

پس از دریافت قیمت از چند متخصص شما می‌توانید داخل پروفایل کاربری متخصص شده و با توجه به امتیاز و نظرات مشتریان قبلی کار اجرای سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز خود را به او بدهید.

 

آبیاری هوشمند

 

4.5 امتیاز از 2056 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

نظرات

امیر فرداد
امیر فرداد
5.0 (از 56 نظر)
85 خدمت موفق
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
سحر صادقی

آقای دادفر بسیار خوش قول، کاربلد، صبور، منعطف، با انصاف و دقیق و باسواد هستند. همکاری با ایشون رو صد درصد پیشنهاد میکنم.

ابوالقاسم جمالی
ابوالقاسم جمالی
5.0 (از 73 نظر)
105 خدمت موفق
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
فاطمه م

ممنونم از مهندس جمالی و نیروهای ایشان.حرفه ای.متعهد و خوش قول و خوش برخورد با اخلاق منصف و قیمت مناسب. کار رو انجام دادند مهندس جمالی ایشان واقعا مهندس کشاورزی هستند و از لحاظ شناخت و مشاوره حرفه ای هستند.سپاسگزارم از مهندس جمالی و نیروهای ایشان🙏🌷🌳🌲🌲🌹

ابوالقاسم جمالی
ابوالقاسم جمالی
5.0 (از 11 نظر)
23 خدمت موفق
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
حمید حمیدی

ممنون از اقای جمالی و همکارانشان بابت سیستم ابیاری قطره ای و افت شناسی و کاشت چمن که واقعا زیبا و عالی بود.به موقع و منظم و مرتب و زیبا کار رو انجام دادند معرفی بهترین از نظر من ایشان هستن و به دوستان هم پیشنهاد میکنم

در این شهرها می توانید سفارش سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"