نمای ساختمان کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین طراحان نمای ساختمان کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 230 طراح نمای ساختمان در کرج

نمای ساختمان کرج

نمای ساختمان کرج

هزینه کردن برای نمای ساختمان کرج نوعی سرمایه‌گذاری است؛ سرمایه‌گذاری برای افزایش درآمد (در موارد تجاری)، تامین آسایش (در موارد مسکونی) و حتی فروش سریع‌تر بنا در صورت نیاز. اگر به دنبال مجریان نمای ساختمان در کرج هستید، یا در مورد پیچ و مهره نمای ساختمان، رولپلاک نمای ساختمان کرج و قیمت نمای ساختمان کرج سوالی دارید، با ما همراه باشید.

در صورت نیاز به خدمات طراحی نمای ساختمان کرج نیز "خدمت از ما" آماده کمک به شماست. درخواست خود را در زمینه نمای ساختمان در کرج ثبت کنید؛ قیمت نمای ساختمان کرج را با توجه به پیشنهادات متخصصان برآورد، و نهایتا بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

خدمات نمای ساختمان در کرج

برخی از محبوب‌ترین خدمات نمای ساختمان کرج را در ادامه می‌بینید:

 • پیچ و مهره نمای ساختمان
 • رولپلاک نمای ساختمان کرج
 • نورپردازی نمای ساختمان کرج
 • طراحی نمای ساختمان کرج (مسکونی، اداری یا تجاری)
 • طراجی و اجرای نمای ساختمان کرج به صورت مدرن، رومی، کلاسیک و...

همان‌طور که می‌بینید، خدمات محبوبی که مربوط به نمای ساختمان در کرج هستند، به نماشویی ساختمان در کرج محدود نمی‌شود.

 

بهترین نمای ساختمان کرج کدام است؟

اگر دقت کرده باشید، مشاهده کرده‌اید که این روزها برای طراحی نمای ساختمان کرج از ترکیب چند رنگ، طرح و مصالح استفاده می‌شود. طرح‌های افقی و عمودی به صورت منظم یا بی‌نظم نیز در اجرای نمای ساختمان در کرج طرفداران خاص خود را دارد. مواردی از این دست با توجه به کاربری ساختمان و علایق شما در طراحی نمای ساختمان کرج لحاظ می‌شود.

از آنجا که طراحی و اجرای نمای ساختمان کرج در مدرن اروپایی هزینه بالایی داشته، و بسیاری از آنها با شرایط اقلیمی و مصالح پرکاربرد در ایران همخوانی ندارد، بهتر است برای طراحی نمای ساختمان کرج از عکس‌ها و طرح‌های نمای ساختمان‌های ایرانی استفاده شود. در طراحی نمای ساختمان‌های ایرانی نیز با توجه به بودجه، کاربری و موقعیت جغرافیایی تفاوت‌هایی وجود دارد.

 

پیچ و مهره نمای ساختمان کرج

همان‌طور که اشاره کردیم، پیچ و مهره نمای ساختمان و رولپلاک نمای ساختمان کرج یکی از خدمات محبوب نمای ساختمان کرج و در واقع یکی از مهمترین مراحل آن است.

سقوط سنگ‌های نمای ساختمان کرج و یا احتمال افتادن آنها، همواره باعث نگرانی ساکنین ساختمان‌ها بوده است. پیچ و مهره نمای ساختمان و رولپلاک نمای ساختمان کرج را می‌توان به عنوان عملیاتی برای تثبیت سنگ نما نام برد. عملیات رولپلاک نمای ساختمان کرج با نام اسکوپ سنگ نما نیز شناخته می‌شود. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج را در تمام فصول، به غیر از روزهای بارانی و شب‌هایی که هوا زیر صفر درجه می‌رسد، می‌توان اجرا کرد.

 

نکات رولپلاک نمای ساختمان کرج

 1. برای پیچ و مهره نمای ساختمان کرج از پیچ‌هایی با سایزهای مختلف استفاده می‌شود. طول و ضخامت پیچ بستگی به ضخامت سنگ و ملات پشت آن دارد. هرچه سنگ ضخیم‌تر باشد، سایز پیچ و سایز مته جهت سوراخ‌کاری هم بالا می‌رود.
 2. در صورتی که عملیات رولپلاک نمای ساختمان کرج در فضای بیرونی ساختمان در معرض هواست، حتما باید از پیچ گالوانیزه استفاده کرد تا در مقابل بارندگی و شرایط جوی مقاوم باشد.
 3. همچنین برای محافظت بیشتر پیچ‌های نمای ساختمان در کرج در مقابل آب‌وهوا باید روی آنها بتونه اجرا شود. بهتر است بتونه اجراشده نیز در مقابل رطوبت مقاوم باشد. برای این منظور از چسب‌های مخصوصی در بتونه استفاده می‌شود.
 4. اگر رولپلاک نمای ساختمان کرج در یک فضای داخلیست، برای مثال سنگ‌های راه‌پله یا پارکینگ، می‌توان از پیچ‌های بدون روکش به جای مدل‌های گالوانیزه استفاده کرد.

 

قیمت نمای ساختمان کرج

قیمت نمای ساختمان کرج معمولا به صورت مترمربع محاسبه می‌شود. قیمت نمای ساختمان کرج در هر متر نیز با توجه به نوع کار، قیمت سنگ نمای ساختمان کرج، ارتفاع و... برآورد می‌شود. برای برآورد قیمت نمای ساختمان کرج و قیمت سنگ نمای ساختمان کرج، می‌توانید پس از ثبت سفارش به رایگان از متخصصان پیشنهاد قیمت بگیرید.

 

علاوه بر درخواست برای نمای ساختمان در کرج، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما کرج، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

معرفی برترین طراحان نمای ساختمان در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

Hadi Moradi
Hadi Moradi
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نمای ساختمان
ارزو مرادی

۱.به موقع رسیدند ۲.از کار واحساس مسئولیتشان سپاسگزارم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نمای ساختمان، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

4.50 امتیاز از 7 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نمای ساختمان کرج

 • طراحی نمای ساختمان کرج
 • نماکاری ساختمان کرج
 • نماکاری نمای بیرون ساختمان کرج
 • هزینه اجرای نمای بیرونی ساختمان کرج
 • قیمت طراحی نمای ساختمان کرج
loading