کابینت سازی و نصب کابینت تبریز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین کابینت سازان و نصابان کابینت تبریز را مشاهده کنید.

دسترسی به 148 کابینت ساز و نصاب کابینت در تبریز

معرفی برترین کابینت سازان و نصابان کابینت در تبریز

کابینت سازی و نصب کابینت تبریز

کابینت تبریز - کابینت ساز و نصاب کابینت در تبریز

کابینت تبریز، حتی اگر قصد نوسازی آشپزخانه را نداشته باشید، باز هم تغییر شگرفی از نظر زیبایی و کارایی ایجاد می‌کند. کابینت بخشی به شدت استراتژیک و پراستفاده در قلب خانه شماست؛ و لیست کابینت سازان تبریز فعال در «خدمت از ما» آماده‌اند تا پروژه‌تان را همان‌طور که در ذهن دارید، انجام دهند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات این حوزه و قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز، دعوت می‌کنیم بخش‌های بعد را مرور کنید. اما اگر می‌خواهید بدون فوت وقت به سازنده‌ها و نصاب‌های کابینت در شهر تبریز دسترسی پیدا کنید و رایگان از آنها قیمت بگیرید، کافیست سفارش‌تان را ثبت کنید.

 

لیست کابینت سازان تبریز

 

(دسترسی آسان به متخصصین "کابینت سازی تهران"، "کابینت سازی اصفهان" و کابینت سازی شیراز با بازار آنلاین "خدمت از ما")

 

خدمات قابل ارائه لیست کابینت سازان تبریز

اصطلاح «کابینت ساز» خودش، خودش را تعریف می‌کند: کسی که کابینت تبریز را به شکل سفارشی برای مشتری می‌سازد. اما قابلیت‌های یک کابینت ساز در تبریز می‌تواند فراتر از این حرف‌ها باشد.

یک سازنده و نصاب کابینت در تبریز نه نجار است و نه جوشکار. با این وجود، این متخصصان بااستعداد تجربه گسترده‌ای در کار با متریال‌های مختلف، از چوب و MDF گرفته تا فلز دارند، و می‌توانند محصولات حرفه‌ای و دقیقی را برای فضاها و اهداف گوناگون خلق کنند.

هر متخصص موجود در لیست کابینت سازان تبریز، چنین خدماتی را می‌تواند برای شما انجام دهد:

 • تهیه نقشه‌های سفارشی با مشخصات دقیق برای ساخت
 • مشاوره، پیشنهاد و انتخاب متریال (و حتی رنگ) مناسب مطابق با نیاز مشتری
 • تهیه و آماده‌سازی متریال جهت ساخت کابینت تبریز
 • نصب اصولی محصول با یراق‌آلات مرغوب پس از تکمیل مرحله برش و ساخت
 • خدمات تعمیر، ترمیم و رنگ‌آمیزی کابینت‌های قدیمی

به این ترتیب، تفاوتی ندارد قصدتان ساخت و نصب کابینت فلزی باشد یا ممبران یا ...، فضای آشپزخانه‌تان کوچک باشد یا فراخ، کمدهای سنتی را ترجیح بدهید یا نمونه‌های مدرن و سایر سناریوها. در هرحالت می‌توانید چندین متخصص کاردرست را در لیست کابینت سازان تبریز پیدا کنید.

 

قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز

 

قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز

قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز برای ساخت و نصب به صورت متری اعلام می‌شود. در وضعیت فعلی بازار، حداقل این هزینه حول و حوش 2 میلیون تومان به ازای هر متر می‌چرخد و می‌تواند تا حدود 3 میلیون تومان هم افزایش پیدا کند.

برای درک بهتر این بازه، اجازه دهید ببینیم قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز بیشتر از چه فاکتورهایی تاثیر می‌پذیرد:

 • متریال: مهمترین عاملی که روی هزینه نهایی این خدمات تاثیر می‌گذارد، نوع متریال انتخاب شماست. کابینت شما قرار است فلزی باشد، یا چوبی یا های‌گلاس یا ...؟ (در بخش بعد گزینه‌های ساخت کابینت تبریز و مزایا/معایب‌شان را مرور می‌کنیم). البته وطنی یا غیروطنی بودن مواد اولیه هم روی قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز بی‌تاثیر نیست.
 • متراژ: عامل تاثیرگذار بعدی متراژ کار است. این عامل مستقیما روی هزینه متریال و دستمزد لیست کابینت سازان تبریز موثر است و آن را تغییر می‌دهد.
 • نوع طراحی: شاید شما قصد ساخت کمدهای سنتی و ساده را داشته باشید؛ شاید هم بخواهید سراغ طراحی‌های لوکس‌تری بروید که شلف‌ها و قفسه‌های دکوری دارند، مکانیزم مدرنی برای باز و بسته شدن درب‌ها دارند و غیره.
 • اتصالات و یراق‌آلات: مشخصا هرچه تعداد بیشتری از این تجهیزات موردنیاز باشد (لولا، دستگیره، ریل‌، مگنت، جک‌ کابینت و ...)، یا سراغ برندهای معتبرتری بروید، هزینه دریافتی کابینت ساز و نصاب کابینت در تبریز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

تخمین قیمت کابینت تبریز

همان‌طور که ملاحظه کردید، هزینه این خدمات از دو بخش تشکیل می‌شود: هزینه متریال و دستمزد خود متخصص (که بر اساس قیمت اتحادیه کابینت سازان تبریز مشخص می‌شود). برای تخمین هزینه اما احتیاجی نیست با افراد یا کارگاه‌های مدنظرتان تماس بگیرید تا نرخ آنها را جویا شوید.

با ثبت رایگان درخواست در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» می‌توانید از چند کارگاه کابینت سازی تبریزحدود هزینه را استعلام، و آنها را با هم مقایسه کنید. تنها باید سفارش‌تان را با جزئیات لازم ثبت کنید؛ بدون اینکه لازم باشد حتی با فردی قرارداد ببنید.

پیشنهاد می‌کنیم خودتان را به مقایسه قیمت خدمات محدود نکنید، و حتما پیش از استخدام به پروفایل هر کابینت ساز در تبریز سر بزنید، و سوابق کاری‌شان را چک کنید. همچنین، نظرات مشتری‌های پیشین را بخوانید تا مطمئن باشید تنها خدمات حرفه‌ای است که انتظارتان را می‌کشد.

 

(برای دریافت قیمت کابینت سازی کلیک کنید)

 

نصاب کابینت در تبریز

 

گزینه‌های کابینت ساز در تبریز برای پروژه شما

اینها محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین موادی هستند که لیست کابینت سازان تبریز برای انجام پروژه مشتریان خود استفاده می‌کنند:

 • چوب: این یک گزینه کلاسیک و بسیار شیک است. اما نباید هزینه بالای ساخت، نگهداری و حساسیت آن در برابر رطوبت و حشرات را فراموش کنید.
 • فلز: این احتمالا ارزان‌ترین گزینه ساخت کابینت تبریز است اما ایراداتی هم دارد، از جمله خط و خش گرفتن، رفتن رنگ، ایجاد سروصدا، و امکان زنگ زدن. البته گزینه‌های مدرن‌تری مانند استیل ضد خش دقیقا نقطه مقابل نمونه‌های آهنی هستند.
 • ام‌دی‌اف: MDF یک گزینه مقاوم در برابر رطوبت و حرارت با تنوع و زیبایی بالاست. بسیاری از متخصصان لیست کابینت سازان تبریز همواره این گزینه را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنند.
 • پی‌وی‌سی: PVC هم چیزی از نظر تنوع و زیبایی کم ندارد، اما معمولا از نمونه‌های تمام پی‌وی‌سی برای ساخت کابینت زیاد استفاده نمی‌شود. نمونه‌های ام‌دی‌اف با روکش ‌پی‌وی‌سی به مراتب محبوب‌تر هستند.
 • های‌گلاس: به عنوان مدلی متفاوت از MDF، کابینت تبریز با های‌گلاس درخشش خاصی را به فضا می‌دهد و به راحتی می‌توان آنها را تمیز کرد. البته قیمت کابینت آشپزخانه در تبریز با های‌گلاس از ام‌دی‌اف ساده بالاتر خواهد بود.
 • لترون: لترون هم مانند ام‌دی‌اف از مصنوعات چوبی است. این ماده از خرده‌چوب ساخته شده و ارزان‌تر از ام‌دی‌اف است، اما دوام قابل توجه، قابلیت ابزارکاری و تنوع بالای آن در ضخامت را ندارد.

 

استخدام سازنده و نصاب کابینت در تبریز

تا این لحظه بیش از 100 متخصص از طریق این پلتفرم به ساکنان تبریز در طراحی، ساخت و نصب کابینت‌های ایده‌آل‌شان کمک کرده‌اند. شما هم برای دسترسی به لیست کابینت سازان تبریز و پیدا کردن استادکار مدنظرتان می‌توانید به بازار آنلاین خدمات «خدمت از ما» سر بزنید.

با ثبت رایگان سفارش نزدیک‌ترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید، به رایگان از آنها قیمت بگیرید، امتیازها و تجربه مشتریان قبلی را بررسی کنید، و برترین سازنده و نصاب کابینت در تبریز را استخدام کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

قادر پورحسن
قادر پورحسن
5.0
5 خدمت موفق
کابینت سازی و نصب کابینت
رضا باوری

سلام کارشان بسیار. حرفه ای و با سلیقه بودند با اخلاق سریع و خوش ذوق خیلی راضی هستیم ازشون حتما پیشنهاد می کنم ایشون رو.

امیر رضائی سفیدان
امیر رضائی سفیدان
5.1
کمتر از 3 خدمت موفق
کابینت سازی و نصب کابینت
ازدست

بسیار خوش قول و متعهد به کارشون . تغییراتی در کابینت‌های آشپزخانه انجام می شد که بسیار دقیق و با پیدا کردن بهترین راهکار ، این کار رو به نحو احسنت در کمترین زمان ممکن انجام دادن .

مسعود عزتی
مسعود عزتی
4.6
36 خدمت موفق
کابینت سازی و نصب کابینت
کاربر سایت

با سلام و درود جناب آقای عزتی استاد کاری ماهر با وجدان کاری بالا، دارای حسن اخلاق و بسیار مشتری مدار هستن. بنده رضایت کامل از اجرای تمام مراحل کار دارم و برای ایشون توفیق روز افزون و سلامتی آرزومندم ...

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر کابینت سازی و نصب کابینت، سایر خدمات فعال در تبریز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تبریز
امتیاز دهید

4.69 امتیاز از 83 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای کابینت سازی و نصب کابینت تبریز

 • کابینت سازی تبریز
 • نصب کابینت تبریز
 • نصاب کابینت تبریز
 • کابینت سازی فلزی در تبریز
 • قیمت کابینت سازی در تبریز
 • قیمت نصب کابینت تبریز
 • اجرت نصب کابینت تبریز
 • نصب کابینت ام دی اف به دیوار تبریز
 • نصب فیتینگ کابینت تبریز
loading