لیسه گیری خودرو کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین لیسه گیری خودرو کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 26 متخصص لیسه گیری خودرو در کرج

لیسه گیری خودرو کرج

لیسه‌گیری خودرو کرج

لیسه‌گیری خودرو کرج برای از بین بردن خط و خش عمیق بوجود آمده روی اتومبیل انجام می‌شود. لیسه‌کشی یا لیسه‌گیری خودرو کرج بخشی از عمل خش‌گیری بدنه اتومبیل است. اگر به دنبال مرکز تخصصی رفع خط و خش خودرو در کرج و لیسه‌گیری حرفه‌ای در کرج هستید، «خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا بهترین متخصصان لیسه‌گیری خودرو کرج را پیدا کنید. کافیست درخواست خود را ثبت کنید؛ از مراکز لیسه‌گیری تخصصی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین فرد را برای لیسه‌گیری خودرو کرج انتخاب کنید.
در ادامه با موضوعاتی از جمله لیسه‌گیری خودرو در کرج، سرامیک خودرو کرج و ریکاوری رنگ خودرو در کرج بهتر آشنا می‌شویم. همچنین، عوامل موثر بر لیسه‌گیری خودرو در کرج را نیز نام می‌بریم.

 

لیسه‌گیری خودرو در کرج

پوسته بدنه اتومبیل‌ها معمولا از سه لایه فلز تشکیل شده است. اگر خط و خش روی بدنه خودرو فقط به لایه اول آسیب رسانده باشد باشد، به آن خش خراش سطحی می‌گویند. اما اگر خراش به وجود آمده به لایه‌های دوم و سوم برسد، خراش عمیق است. مرکز تخصصی رفع خط و خش خودرو در کرج برای رفع هرکدام از این خراش‌ها روش خاصی دارد.
لیسه‌گیری خودرو کرج معمولا برای رفع خراش‌های عمیق و وسیع انجام می‌شود؛ خراش‌های سراسری که در بسیاری از موارد رنگ خودرو دچار ترک شده و اگر برای لیسه‌گیری خودرو در کرج اقدام نکنید، ممکن است قسمتی از رنگ خودرو ریخته و ناحیه آسیب‌دیده به نقاشی نیاز پیدا کند. بد نیست بدانید که لیسه‌گیری حرفه‌ای در کرج و لیسه‌گیری تخصصی بهترین نتیجه را برای خودروهای سفید و مشکی دارد.

 

سرامیک خودرو کرج

سرامیک خودرو کرج یا گلس کوتینگ (Glass Coating) یک پوشش محافظ و موقتی است که با رنگ بدنه خودرو اتصال پیدا می‌کند. این پوشش‌های سرامیکی برای اولین بار توسط شرکت‌های تیونیگ مورد استفاده قرار گرفت. این پوشش‌های پلیمری مورد استفاده در سرامیک خودرو کرج آب گریز و سه بعدی هستند که وظیفه حفاظت از رنگ بدنه خودرو در مقابل آلودگی‌ها، غبار، خط و خش و... را به عهده دارند.
همان‌طور که می‌بینید، سرامیک خودرو کرج برخلاف لیسه‌گیری خودرو کرج نقشی پیشگیرانه دارد. این در حالیست که لیسه‌گیری حرفه‌ای در کرج به دست مرکز تخصصی رفع خط و خش خودرو در کرج آسیب‌های موجود در رنگ بردنه را رفع می‌کنند.

 

ریکاوری رنگ خودرو در کرج

ریکاوری رنگ خودرو در کرج پروسه‌ایست که در آن رنگ بدنه خودرو به حالت اول باز می‌گردد. در ریکاوری رنگ خودرو در کرج ابتدا نوع آسیب‌هایی که به بدنه خودرو وارد شده است، با بازتاب نور از روی بدنه اتومبیل مشخص می‌شود. ریکاوری رنگ خودرو در کرج مانند لیسه‌گیری خودرو در کرج نمی‌تواند خش‌های عمیق را از بین ببرد. ریکاوری رنگ خودرو در کرج بیشتر برای رفع آسیب‌های ناشی از تابش آفتاب، فضولات پرندگان و باران‌های اسیدی مناسب است. این عوامل باعث کدر شدن رنگ خودرو شده، و از ارزش آن می‌کاهد.
برای ریکاوری رنگ خودرو در کرج، ابتدا خودرو توسط شوینده‌های مخصوص تمیز می‌شود. بعد از آن به ترتیب پولیش و واکس بدنه انجام می‌شود. واکس باعث براقی رنگ بدنه خودرو شده و از خودرو در مقابل نور (اشعه فرابنفش) محافظت می‌کند. در آخر نانو سرامیک در کرج به عنوان لایه محافظ روی بدنه خودرو قرار می‌گیرد. نانو سرامیک در کرج خاصیت آب‌گریزی داشته، و از بدنه خودرو در مقابل انواع آلاینده‌ها و ذرات گردوغبار محافظت می‌کند.

 

قیمت لیسه‌گیری خودرو کرج

قیمت لیسه‌گیری خودرو کرج با توجه به اندازه خش‌های ایجاد شده، مدت زمان گذشته از آن و رنگ مورد نیاز برای ترمیم قبل از پولیش‌کاری و مواردی از این دست نیز متغیر است. بنابراین، قیمت لیسه‌گیری خودرو کرج و لیسه‌گیری حرفه‌ای در کرج توسط مرکز تخصصی رفع خط و خش خودرو در کرج تا حد زیادی به نوع ماشین، میزان خش و ترک‌های ایجاد شده روی بدنه خودرو و سطحی یا عمیق بودن خش‌های ایجاد شده روی بدنه اتومبیل است.

معرفی برترین متخصصین لیسه گیری خودرو در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
  • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
  • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
  • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
  • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
  • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
  • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

حسین تکلو
حسین تکلو
4.1
43 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
حمزه قبادیان

حسین آقا هم از نظر کاری که انجام میدن فوق العاده هستن و هم بسیار خوش برخورد و مشتری مدار هستن. به دوستان توصیه میکنم حتما به ایشون مراجعه کنید. با تشکر قبادیان

حسین تکلو
حسین تکلو
4.1
43 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
الهه دقیقی

واقعا کارشون حرف نداره...یکی از بهترین ها توی لیسه گیری خودرو...فوق العاده با اخلاق و متعهد...من خیلی وسواس داشتم روی ماشینم...ولی کارشون فوق العاده بود...خیلی خیلی خیلی راضی بودم...ممنونم

سعید حسن پور
سعید حسن پور
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
سجادی

کارشون بسیار خوب بود و ضمنا انسان با شخصیت و منصفی هستن

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر لیسه گیری خودرو، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای لیسه گیری خودرو کرج

  • لیسه گیری خودرو کرج
  • هزینه لیسه گیری ماشین کرج
  • قیمت لیسه گیری خودرو کرج
  • لیسه گیری ماشین در کرج
loading